Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 21, 2024, 02:38:20 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: TΡΟΠΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ  (Αναγνώστηκε 27300 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 06:05:14 μμ »

Κύριοι δεν μπορώ να καταλάβω τα σχόλια ορισμένων εδώ μέσα και εγώ απλά ανέβασα μία πώληση χρυσων λιρών χωρίς να πιέσω κανέναν να της αγοράσει αλλά όταν πάτε και της αγοράζετε από electracollection ας πούμε που της πουλάει πάντα ακριβώτερα εκεί δεν είδα να κάνετε τους έξυπνους η τους καμπόσους.
ειναι λαθος το σκεπτικο σου να βλεπεις τις τιμες ενος φαρμακειου που δεν ξερει τι ζηταει και να εχεις ως μετρο συγκρισης αυτες τις τρελες τιμες.το electra coins απευθυνετε μαλλον σε κοροιδα.Δεν πιστευω οτι καποιος λογικος ανθρωπος υπαρχει ποτε περιπτωση να του αγορασει π.χ την λιρα του 2012 στα 380 ευρω που ζηταει.Ενταξει ειναι με μενα να εχετε και ενα λογικο περιθωριο κερδους και κανενας δεν θα μπορει να σας  προσαψει τιποτα ουτε σε σενα αλλα ουτε και στον εν λογω καταστημα αλλα οταν προσπαθητε να πουλησετε αισχροκερδωντας τοτε λογικο και επομενο ειναι να ακουτε διαφορα απο τον καθενα.
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 06:05:51 μμ »

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

16/2/2015:ΤΙΜΗ ΧΡΥΣΩΝ ΛΙΡΩΝ:64000

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες


Λυσε μου μια απορια Γατοπαρδε .

Πουλας απλες επενδυτικες λιρες με καπελο 65 ευρω πανω απο το μεταλλο .

Πιστευεις οτι απευθυνεσαι σε ασχετους Απορία

+1000
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10406



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 06:13:56 μμ »

....Δεν έπρεπε να τον λένε "γατόπαρδο" αλλά "αλώπηξ"!  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Σωστά επέλεξε αυτό το ψευδώνυμο.
Ο Γατόπαρδος είναι σαρκοφάγο θηλαστικό της οικογενείας των αιλουριδών. Εντάσσεται ανάμεσα στα μέλη μιας «ομάδας» που απαρτίζουν τις αποκαλούμενες αγριόγατες
Και δαγκώνει και...αγριόγατα, λέμε...
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Sp1
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2600



Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 06:15:39 μμ »

....Δεν έπρεπε να τον λένε "γατόπαρδο" αλλά "αλώπηξ"!  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Σωστά επέλεξε αυτό το ψευδώνυμο.
Ο Γατόπαρδος είναι σαρκοφάγο θηλαστικό της οικογενείας των αιλουριδών. Εντάσσεται ανάμεσα στα μέλη μιας «ομάδας» που απαρτίζουν τις αποκαλούμενες αγριόγατες
Και δαγκώνει και...αγριόγατα, λέμε...
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Αψογος.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 06:28:44 μμ »

Έτσι ειναι Μίλτο προκαλεί να τα ακούσει
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 07:47:21 μμ »

Κύριοι δεν μπορώ να καταλάβω τα σχόλια ορισμένων εδώ μέσα και εγώ απλά ανέβασα μία πώληση χρυσων λιρών χωρίς να πιέσω κανέναν να της αγοράσει αλλά όταν πάτε και της αγοράζετε από electracollection ας πούμε που της πουλάει πάντα ακριβώτερα εκεί δεν είδα να κάνετε τους έξυπνους η τους καμπόσους.
ειναι λαθος το σκεπτικο σου να βλεπεις τις τιμες ενος φαρμακειου που δεν ξερει τι ζηταει και να εχεις ως μετρο συγκρισης αυτες τις τρελες τιμες.το electra coins απευθυνετε μαλλον σε κοροιδα.Δεν πιστευω οτι καποιος λογικος ανθρωπος υπαρχει ποτε περιπτωση να του αγορασει π.χ την λιρα του 2012 στα 380 ευρω που ζηταει.Ενταξει ειναι με μενα να εχετε και ενα λογικο περιθωριο κερδους και κανενας δεν θα μπορει να σας  προσαψει τιποτα ουτε σε σενα αλλα ουτε και στον εν λογω καταστημα αλλα οταν προσπαθητε να πουλησετε αισχροκερδωντας τοτε λογικο και επομενο ειναι να ακουτε διαφορα απο τον καθενα.
Και να σου πω και κάτι άλλο Gatoparde, ο electa δεν ήρθε εδώ να πουλήσει 340 και 380, εσύ ήρθες και εσύ τα ακούς Κλείσιμο ματιού.
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 08:24:12 μμ »

Εγώ πάντως που γκούγλαρα τον γατόπαρδο (που εκτός από το ταχύτερο) είναι το φιλικότερο αιλουροειδές και μπορείς να το πάρεις στο σπίτι σαν κατοικίδιο. Αν και είναι είδος με σχετικά μικρό πληθυσμό μπορείς να βρεις να το αγοράσεις με περίπου 65.000-70.000 ευρώ.(Τιμές που βρήκα στο ιντερνετ). Αν λοιπόν αυτός ο Γατόπαρδος έχει στην κατοχή του και 200 λιρόνια, διπλό το κέρδος! Γλώσσα
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 09:27:40 μμ »

@Gatopardos: Βγάλε τις λίρες από το φυσίγγι και βάλε τις σε κουτί  Κλείσιμο ματιού

Θα σε προσκυνάνε όλοι και θα πουλάς ότι τιμή θέλεις.

(Ήρεμα...........)

Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 09:57:17 μμ »

Εγώ αν ήμουν στη θέση του με τόσα που εχετε γράψει και να τις θέλατε δεν θα σας τις έδινα με τίποτα 
Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:04:21 μμ »

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες


Λυσε μου μια απορια Γατοπαρδε .

Πουλας απλες επενδυτικες λιρες με καπελο 65 ευρω πανω απο το μεταλλο .

Πιστευεις οτι απευθυνεσαι σε ασχετους Απορία

+1000
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:06:53 μμ »

Κάτι έκανες λάθος στο quote ; Απορία
Προφανώς εννούσες αυτό:

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες



Καταγράφηκε
Gatopardos
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:11:30 μμ »

Κάτι έκανες λάθος στο quote ; Απορία
Προφανώς εννούσες αυτό:

Πωλούνται 200 χρυσές λίρες κοπής 2013 BU.

Kύριοι μπήκα στο σαιτ για να πουλήσω λίρες ποντάροντας να βρω μερικά ΑΡΧΙΚΟΡΟΙΔΑ συγνώμη συλλέκτες ήθελα να πω και να τους πιάσω ΚΩΤΣΟΥΣ γιατί συμβαίνει ότι εγώ δεν πουλάω από ανάγκη αλλά από θέση ισχύος (φορολογική δήλωση έκανα εφέτος 48500 ευρώ περίπου) και τις λίρες θα τις πουλήσω όχι 335 αλλά πάνω από 350 και απλώς περιμένω κάνα παγκόσμιο μπραφ και δεν με απασχολεί πόσο τις βρίσκετε η όχι,εξάλλου όπως είπε και ένας κύριος συλλέκτης εδώ μέσα είμαι ΓΑΤΑΠΑΡΔΟΣ και όχι σκυλάκι Πεκινουά που πάει να πει ότι είμαι ένα ΦΟΝΙΚΟ ΑΙΛΟΥΡΟΕΙΔΕΣ που ψάχνει ΓΑΖΕΛΕΣ να τις καταβροθχήσει και ήδη μία γαζέλα από Καλαμάτα μεριά μου έστειλε μήνυμα ότι ενδιαφέρετε να αγοράσει 100 κομμάτια στα 320 ευρώ.ΚΑΤΑΝΟΗΤΌ ΚΎΡΙΟΙ ΣΥΛΛΈΚΤΕΣ?α και ξέχασα να σας πω ότι εγώ δεν είμαι συλλέκτης αλλά οικονομικό αρπακτικό.

Οι χρυσές λίρες είναι άπιαστες και ακυκλοφόρητες




Κύριε συλλέκτα είναι ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ στα σχόλια όλων των κυρίων και σεβαστών συλλεκτών ως προς την πώληση που έχω σε ισχύ και νομίζω ότι κάλυψα όλες τις απορίες τώρα.Ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:12:07 μμ »

Γουσταρεις ξεφτιλίκι,παντως γατάκι Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
methodios
Χάλκινο μέλος
***
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 498


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:12:59 μμ »

Μαλον γατο πορδο πρεπει να σε λενε γιατι μπηκες εδω μεσα μαλλον να πορδισεις και να ρυπανεις το στεκι με το το θράσο σου .
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Φεβρουάριος 16, 2015, 11:13:12 μμ »

σιγά ρε αρπακτικό χα χα χα
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences