Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 06:34:10 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δυλιρο 1887  (Αναγνώστηκε 34619 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #75 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:26:38 πμ »

Aναργυρε ευχαριστω πολυ που μικρινες τη φωτογραφια για μενα.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #76 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:28:25 πμ »

Aληθεια Βασιλη? Εγραψε 55?
Μας το δειχνεις σε παρακαλω?
Ειμαι απιστος Θωμας τι να κανουμε??

Προς ολους οσους σκεπτωνται:
Ποιος απο εσας βρε παιδια θα ειχε ενα ΑΟΥ 55-58 στα χερια του , θα το εβγαζε δημοπρασια και ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΓΡΑΦΕ??
Του το εδωσες 1200 ευρω και το εδινε μετα 1400 δολαρια??
Κατω απο την τιμη που το πηρε??
Ωραιο το σεναριο σου Βασιλη , , γραψε και εσυ κανενα Αρλεκιν οπως ειπες σε καποιον αλλον!!
Προταση : εαν συνεργασθητε θα κανετε θραυση!! Κλείσιμο ματιού
Στα Αρλεκιν για να μην παρεξηγιωμαστε , , ,
Επειδη εχω αλλα σπουδαιοτερα θεματα να ασχοληθω αυτο τον καιρο οτι ειπα ειπα!!
Οσοι ξερουν απο νομισματα καταλαβαν , ,
Καληνυχτα  Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:34:41 πμ »

Βασιλη  σε παρακαλω μην συνεχιζεις κατι που δεν εχει σημασια.Σε παρακαλω πολυ φιλικα να σταματησει η κοντρα με τον Γιωργο εδω.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:36:03 πμ »

Βρε παιδια αυτο ειναι αναποδα  Έκπληξη Έκπληξη

Μισο λεπτο να το φερω στην καλη του πλευρα  Σαρκασμός

Επι τη ευκαιρια κουκλι ειναι  Χαμόγελο

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #79 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:36:26 πμ »

σταματα τα σεναρια επιστημονικής φαντασίας.
Μάζευε οτι σου αρέσει αλλα μην κατηγορεις τους αλλους για ηλιθιους και απατεωνες.

Νατο το δυφγραγκο που σλαμπαρισα και πουλησα στο Διονυσακη.

Που το προβλημα σου?

Κανε οτι καταλαβαινεις εαν θες να με διαγραψεις,εγω οταν ακουω μπαρουφες απο οποιονδηποτε θα του απαντω.

Ο Σωτηρης μεχρι γαιδαρο με ειπε και λοιπον.Εγω οτι ειχα να πω σας το ειπα.
Το μσ64 ειναι καλυτερο απο το αου53 και το δυλιρο του Γιαννη ειναι απιθανο ακυκλοφορητο και οχι βφ.

Τελευταια φορα,σταματα τα κουτσομπολια,δεν αρμοζουν σε εναν μοντερειτορ νομισματικου φορουμ.
Εχεις και αξιολογα μελη στο φορουμ σου,μπορεις να μαθεις πολλα απο αυτους.

Εξακολουθω να πιστευω οτι εισαι παντελως ασχετος περι νομισματικης.

Φιλικα,
Βασιλης.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:42:07 πμ »

Βασιλη  σε παρακαλω μην συνεχιζεις κατι που δεν εχει σημασια.Σε παρακαλω πολυ φιλικα να σταματησει η κοντρα με τον Γιωργο εδω.

Το ιδιο θα σε παρακαλεσω και εγω Βασιλη  Χαμόγελο


Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #81 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:52:08 πμ »

Τονυ και Αναργυρε, εχετε δικιο και ο Γιωργος ειναι φιλος σας.

Ομως καποιος πρεπει να του μαθει οτι το αου53 μονολεπτο 1851 ειναι χωμα και το μσ64 μονολεπτο 1851 ειναι ντοπα.

Επισης δεν ειναι βφ ενα δυλιρο pcgs MS64 και παρολο που το παιδι ο Γιαννακης το ανεβασε αυτος συνεχιζε να μαρκαρει με μαρκαδορους και να επιμενει.

ΕΕ τοτε αυτον πρεπει να βαλουμε οι μαkακες να μας λεει τι ειναι τα νομισματα μας και να μην πληρωνουμε σαν μαkακες στην pcgs kai ngc.

Δεν εχω προβλημα με το Γιωργο,αντιθετως στην Κρητη τον γνωρισα με πηρε απο το αεροδρομιο,με κερασε και καφε και με ξαναπηγε στο αεροδρομιο,ειναι φιλοτιμος και φιλοξενος.Ομως ειναι και χοντροκεφαλος με εμονες.
Δεν δεχομαι αυτα που λεει και οφειλω ως συλλεκτης και οχι ως εμπορος να του απαντησω.

Απο μενα τιποτα το προσωπικο με το Γιωργο.
Με κατηγορησε οτι εκανα φουστια με το δυφραγκο και εφτιαξε ολοκληρο σεναριο επιστημονικης φαντασιας.
Οφειλα να απαντησω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 29, 2012, 12:55:41 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #82 στις: Ιούνιος 29, 2012, 10:36:52 πμ »

Αχ βρε Βασιλακη γιατι αυτη η αντιπαραθεση δεν  βγαζει πουθενα, ο καθενας μας εχει και πρεπει να εχει και να σεβομαστε την αποψη του εστω και εαν ειναι λαθος, η χαρακτιρισμοι δεν προαγουν πολιτισμο κανεις δεν γεννηθηκε exsper ολοι μαθαμε με το περασμα του χρονου, θυμισου και εσυ στο ξεκινιμα σου τις εκτιμισεις σου την περιοδο με τον Φροιδη και πιο πισω,
 Δεν πηροβολουμε τους φιλους μας  με( καλασνικοφ) για να κανω και λιγο χιουμορ.

Η γλωσσα κοκαλα δεν εχει και κοκαλα τσακιζει.

Η γλωσσα μας η ΕΛΛΗΝΙΚΗ μοναδικη στον κοσμο εχει τοσους τροπους για να εκφραστεις χωρεις να προσβαλει.
 Και νομιζω οτι εισαι απο τους λιγους ΕΛΛΗΝΕΣ που γνωριζουν καλλα την γλωσσα μας
Να με συνχωρεις που παρεμβαινω αλλα το θεορω χρεος προς το στεκι και τους φιλους που το παρακολουθουν.
Να περνας καλλα εσυ και η οικογενεια σου
φιλικοτατα
Φανης Ιωαννιδης
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 29, 2012, 12:06:56 μμ από fanis » Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #83 στις: Ιούνιος 29, 2012, 11:23:03 πμ »

Θελω να κανω μια ερωτηση χωρις να εμπλεκομαι σε καμια αντιπαραθεση.
Ας πουμε οτι ενα νομισμα ειναι ακυκλοφορητο αλλα εχει χτυπηματα μητρας που δεν ειναι τοσο δυνατα.  Γιατι να χαρακτηριζεται ακυκλοφορητο? Το θεμα ειναι οτι ειτε ετσι ειτε αλλιως ειναι weak strike, αρα γιατι να μην κατεβει και κατηγορια? Αφου υπαρχουν αλλα νομισματα που εχουν κανονικο χτυπημα, πως μπορει να συγκριθει το ms64 το καλο με το αλλο που ειναι ms64 αλλα εχει weak strike? Στην τελικη, αυτο που μετραει δεν ειναι αν εχει αποτυπωθει οσο πιο καλα γινεται το αρχικο σχεδιο του χαρακτη?
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #84 στις: Ιούνιος 29, 2012, 11:48:13 πμ »

Στην τελικη, αυτο που μετραει δεν ειναι αν εχει αποτυπωθει οσο πιο καλα γινεται το αρχικο σχεδιο του χαρακτη?
Ακριβος ετσει Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Το βλεπουμε μας αρεσει και το εκτημουμε. Τωρα εαν ειναι sms εχουν δει πολλα τα ματια μου Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #85 στις: Ιούνιος 29, 2012, 02:05:35 μμ »

Bασιλη....δεν σε ειπα γαιδαρο. Αν και ισως θα επρεπε. Εβγαλα το ζωο ως απαντηση στον Αντωνη που ειπε οτι <οποιος ενοχλει τον γαιδαρο δεχεται τις πορδες  του>. Δεν σε ειπα  ποτε εγω γαιδαρο κατα συνεπεια .
Απο τα λεγομενα σου  στην προσπαθεια  ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ  να διακαιολογηθεις στον Γιωργο για τα περι υβρεων  βλεπω  ΔΕΝ  εχεις συναισθηση  καν του τι λες και αν βριζεις ή προσβαλλεις αλλους ανευ σοβαρου λογου και αιτιας , απλα και μονο γιατι δεν ειναι δυνατον φυσικα τα συμφεροντα ολων να ειναι τα αυτα, οπως και οι γνωσεις οπως πολυ σωστα ο Φανης ανεφερε.
Καλο ειναι να ξαναδιαβαζεις πριν ποσταρεις , κατι που δεν ειμαι σιγουρος αν βοηθησει βεβαια, διοτι δειχνει να προσβαλλεις συνειδητα.
Εγω προσωπικα εχω το ελαττωμα  δυστυχως να φαιρομαι οπως μου φαιρονται και οχι καλυτερα  και με υπομονη οπως ο Γιωργος εδω και καιρο κανει.

Αν θελεις περισσοτερες διευκρινησεις , ευχαριστως σε π.μ, διοτι το παραχεσαμε το θεμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 29, 2012, 02:37:53 μμ από coll » Καταγράφηκε
fanis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581


Ουδεις ασφαλεστερος εχθρος του ευεργετηθεντος


Προφίλ
« Απάντηση #86 στις: Ιούνιος 29, 2012, 02:41:05 μμ »

Bασιλη....δεν σε ειπα γαιδαρο. Αν και ισως θα επρεπε. Εβγαλα το ζωο ως απαντηση στον Αντωνη που ειπε οτι <οποιος ενοχλει τον γαιδαρο δεχεται τις πορδες  του>. Δεν σε ειπα  ποτε εγω γαιδαρο κατα συνεπεια .
Απο τα λεγομενα σου  στην προσπαθεια  ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ  να διακαιολογηθεις στον Γιωργο για τα περι υβρεων  βλεπω  ΔΕΝ  εχεις συναισθηση  καν του τι λες και αν βριζεις ή προσβαλλεις αλλους ανευ σοβαρου λογου και αιτιας , απλα και μονο γιατι δεν ειναι δυνατον φυσικα τα συμφεροντα ολων να ειναι τα αυτα, οπως και οι γνωσεις οπως πολυ σωστα ο Φανης ανεφερε.
Καλο ειναι να ξαναδιαβαζεις πριν ποσταρεις , κατι που δεν ειμαι σιγουρος αν βοηθησει βεβαια, διοτι δειχνει να προσβαλλεις συνειδητα.
Εγω προσωπικα εχω το ελαττωμα  δυστυχως να φαιρομαι οπως μου φαιρονται και οχι καλυτερα  και με υπομονη οπως ο Γιωργος εδω και καιρο κανει.

Αν θελεις περισσοτερες διευκρινησεις , ευχαριστως σε π.μ, διοτι το παραχεσαμε το θεμα.
Σιγα παιδες ΑπορίαΑπορία γιατι θα χρειαστουμε πολυ χαρτι υγειας Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #87 στις: Ιούνιος 29, 2012, 02:53:46 μμ »

.............
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 29, 2012, 03:02:12 μμ από coll » Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #88 στις: Ιούνιος 29, 2012, 03:06:15 μμ »

ΜΙΑ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΣΙΓΚΛΑΕΙ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΡΔΕΣ ΤΟΥ.... Γλώσσα

Αντε λοιπον φτανει ρε παδια ...ματζουνι το καταντησαμε το θεμα   Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη





Μια επιμορφωτικη συζητηση επεδιωξε ο Βασιλης και θες να την διαλυσεις, φιμωνωντας τον ωστε να ισχυριζονται οι εχθροι του οτι την κανει παλι γαργαρα.



Uploaded with ImageShack.us


Τις μαζορετες να στις στηλω σπιτι;;; Γλώσσα


Σωτηρη ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια.

Τελικα το σεναριο επιστημονικης φαντασιας με το δυφραγκο 1873 διελευκανθει?? Χαμόγελο
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #89 στις: Ιούνιος 29, 2012, 03:10:00 μμ »

Δεν ειμαι Βασιλη σε θεση να ξερω τι εγινε με αυτο το θεμα.......
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences