Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 06:13:02 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΕΝΤΟΛΙΡΟ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 1966 PR 64 !!!!  (Αναγνώστηκε 8693 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Cornelius
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 351


A man's gotta do what a man's gotta do


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 27, 2013, 03:15:18 μμ »

Το πεντολιρο αυτο εχω την αισθηση οτι επρεπε να γραψει και καμεο η ειμαι λαθος?

Φίλε μου γεια σου. Το τι γράφει δεν είναι αυτό που καθορίζει την μοναδικότητα και την ποιότητα ενός νομίσματος. Σημασία έχει ότι είναι ένα τρομερό νόμισμα. Το κρατάς στο χέρι σου και σου φεύγουν... ακριβολογώ. Το σημαντικό είναι ότι υπάρχει άλλο ένα πιστοποιημένο το οποίο είναι στα χέρια σου. Αυτό μας καθιστά υπεύθυνους και τους δυο να τα κρατήσουμε και να μην πέσουν σε χέρια που δεν θα τα εκτιμήσουν. Θόδωρος

Φιλε Θεοδωρε, συγχαρητηρια για το αποκτημα σου, ελπιζω να το δω και απο κοντα σε κανενα 15 μερο που θα ειμαι Αθηνα. Το Πεντολιρο του Μακαριου ηταν η αιτια να ξαναρχισω την συλλογη νομισματων που σταματησα στην εφηβεια και ο λογος ειναι μια κλοπη στο σπιτι των γονιων μου. Πηραν λοιπον και τα Πεντολιρα οπως και την συλλογη νομισματων που ειχα και μου μεινανε τα γραμματοσημα Θυμός.Προσπαθησα λοιπον να αποκτησω πισω τα πεντολιρα Μακαριου τουλαχιστον και ξανακολλησα στο χομπυ. Τα 2 προυφ που εχω τα Πεντολιρα το αριθμημενο το Πεντολιρο οπως και ολη η συλλογη μου θα παει στον γιο μου καλα ναμαστε και ελπιζω και παρακατω. Εγω αυτο που προσπαθω και θα συνεχισω να κανω ειναι να απολαμβανω το χομπυ αυτο με αγαπη προς το νομισμα και μεσα απο αυτο να μαθαινω συνεχως σεμνα και ταπεινα.Καθε πρωι περνω 1 προς 1, τα πιο αγαπημενα μου νομισματα ανεξαρτητως αξιας που εχω τα βλεπω και με χαμογελο συνεχιζω την μερα μου Μεγάλο χαμόγελο Μεταξυ των αγαπημενων μου ειναι και ενα χρυσο οθωνακι αου53 που το βλεπω τουλαχιστον 3 φορες την μερα Μεγάλο χαμόγελο Παναγιωτης
Καταγράφηκε
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 27, 2013, 04:22:35 μμ »

πολυ ωραιο πεντολιρο καλοριζικο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 28, 2013, 11:19:16 πμ »

Μεταξυ των αγαπημενων μου ειναι και ενα χρυσο οθωνακι αου53 που το βλεπω τουλαχιστον 3 φορες την μερα Μεγάλο χαμόγελο Παναγιωτης


Πριν ή μετά το φαγητό Παναγιώτη μου  Στριφογύρισμα ματιών  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
eirini1981
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 9



Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 28, 2013, 02:30:48 μμ »

ποσο κανει το κυπριακο 5λιρο? ειναι πιστοποιημενο??
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences