Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 05:12:04 μμ
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 549793 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #210 στις: Ιούνιος 26, 2013, 05:48:49 μμ »

Τα στοιχεία καταχωρούνται σε διάστημα τριών ημερών. Αμα πέσει και αργία......άστα να πάνε!!! Σαρκασμός
Ο Γιάννης στάθηκε τυχερός..... Μεγάλο χαμόγελο
Ωραίο κόλπο πάντως!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #211 στις: Ιούνιος 26, 2013, 09:21:56 μμ »

Τα στοιχεία καταχωρούνται σε διάστημα τριών ημερών. Αμα πέσει και αργία......άστα να πάνε!!! Σαρκασμός
Ο Γιάννης στάθηκε τυχερός..... Μεγάλο χαμόγελο
Ωραίο κόλπο πάντως!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Έτσι πιστεύω και γω, μου έχει τύχει και όταν πήγα να ξαναπάρω νομίσματα με βρήκαν. Στο τέλος όμως επειδή χρειαζόμουν άλλο ένα τα κατάφερα και το πήρα χωρίς ιδιαίτερο κόπο.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #212 στις: Ιούνιος 28, 2013, 01:19:42 μμ »

Θέμα εξουσιοδότηση.
Σε σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με την Τράπεζα μου είπαν ότι το θέμα με τις
εξουσιοδοτήσεις δέν έχει διευκρινιστεί.  Και μου απάντησαν ότι,λόγο της μεγάλης ζήτησης που έχουν τα
blister, αγνοούν αν θα δέχονται εξουσιοδότηση. Θα πράξουν κατά το δοκούν εκείνη τη στιγμή.
Καλό θα ήταν λοιπόν όσοι θέλουν παραπάνω από 10 τμχ να έχουν
και τις ανάλογες εξουσιοδοτήσεις μαζί τους. Κλείσιμο ματιού

Το περσινό ''μπάχαλο'' συνεχίζετε!!!! Γλώσσα
 
Καταγράφηκε
giannis_p
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 373


Προφίλ
« Απάντηση #213 στις: Ιούνιος 28, 2013, 02:36:26 μμ »

Θέμα εξουσιοδότηση.
Σε σημερινή τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με την Τράπεζα μου είπαν ότι το θέμα με τις
εξουσιοδοτήσεις δέν έχει διευκρινιστεί.  Και μου απάντησαν ότι,λόγο της μεγάλης ζήτησης που έχουν τα
blister, αγνοούν αν θα δέχονται εξουσιοδότηση. Θα πράξουν κατά το δοκούν εκείνη τη στιγμή.
Καλό θα ήταν λοιπόν όσοι θέλουν παραπάνω από 10 τμχ να έχουν
και τις ανάλογες εξουσιοδοτήσεις μαζί τους. Κλείσιμο ματιού

Το περσινό ''μπάχαλο'' συνεχίζετε!!!! Γλώσσα
 

Δεν υπαρχει περιπτωση να εξαντληθουν απο την πρωτη μερα,ειδικα φετος που δινουν μονο 10 κατα ατομο.
Επισης απο οσα ξερω δεν νομιζω η ζητηση να ειναι τοσο μεγαλη οσο λεγεται...εγω μαλλον υποτονικη θα την χαρακτηριζα.
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #214 στις: Ιούνιος 28, 2013, 09:12:21 μμ »

Έτσι θα γίνει. Κάθε χρόνο λέμε θα τελειώσουν από την πρώτη μέρα και στο τέλος θα μείνουν αρκετά απούλητα. Θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος βιασύνης είναι υποτονική η ζήτηση.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #215 στις: Ιούνιος 30, 2013, 10:54:04 μμ »

Μην ξεχνιέστε αύριο συνεχίζεται το νομισματικό πρόγραμμα του 2013 με το απλό μπλίστερ αν και μάλλον δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα με το να μην πάει κάποιος αύριο για να το πάρει.Υπάρχουν αρκετά κομμάτια η δε κίνηση όπως είπε και κάποιος φίλος πιο πάνω υποτονική.
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #216 στις: Ιούνιος 30, 2013, 10:57:45 μμ »

Τι εννοείς συνεχίζεται?? Έχει βγει τίποτα άλλο???
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #217 στις: Ιούνιος 30, 2013, 11:14:20 μμ »

Όχι φίλε μου το γράφω εξάλλου ξεκάθαρα για το απλό μπλίστερ λέω.Επίσης την επόμενη Δευτέρα 8 του μηνός  Ιουλίου αν δεν κάνω λάθος θα βγει το 2ευρο με τον Πλάτωνα από όσο ειδα σε ένα ξένο σάιτ.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #218 στις: Ιούλιος 01, 2013, 10:05:44 πμ »

Μαζί με τον Φάνη και τον Βάγγο πήγαμε για να πάρουμε σήμερα το μπλίστερ, τα πήραμε... αφού κάναμε προεγραφή, πληρώσαμε και θα μας ειδοποιήσουν για να πάμε να τα πάρουμε.Δηλαδή συνάδελφοι συλλέκτες πληρώνουμε αφού μας τσεκάρουν ηλεκτρονικά και βλέπουμε ...πότε θα μας ειδοποιήσουν...
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #219 στις: Ιούλιος 01, 2013, 01:32:32 μμ »

Στην Αθήνα τα πήραμε αμέσως.Μάλιστα,έδιναν και με εξουσιοδότηση,χωρίς πρόβλημα.
9-10 η ώρα.....κατευθείαν στο ταμείο.Ουρά καθόλου.
Και φυσικά.....καταχώριση απευθείας στον υπολογιστή.Χωρίς καθυστέρηση!
Ρε μπάς και τους το σφυρίξαν ότι περνάμε δύο φορές από το γκισέ!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός

 
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #220 στις: Ιούλιος 01, 2013, 01:34:51 μμ »

Μαζί με τον Φάνη και τον Βάγγο πήγαμε για να πάρουμε σήμερα το μπλίστερ, τα πήραμε... αφού κάναμε προεγραφή, πληρώσαμε και θα μας ειδοποιήσουν για να πάμε να τα πάρουμε.Δηλαδή συνάδελφοι συλλέκτες πληρώνουμε αφού μας τσεκάρουν ηλεκτρονικά και βλέπουμε ...πότε θα μας ειδοποιήσουν...

Σε ποια πόλη αν επιτρέπεται; Έστειλα την αδερφή μου στην Θεσσαλονίκη να μου πάρει κάποια μπλίστερ και έγινε το ίδιο. Της είπαν σε 20 μέρες το πολύ. Μάλλον θέλουν τα ελέγχουν όλα κεντρικά πλέον.
Άραγε στην Αθήνα δίνουν κανονικά; Από ότι κατάλαβα πάντως αν μένεις σε πόλη που δεν έχει ΤΤΕ θα πρέπει να κάνεις την αίτηση ηλεκτρονικά και να πας να παραλάβεις όταν σε φωνάξουν. Αλλιώς θα πρέπει να πας 2 φορές.
Από ότι είπαν στην αδερφή μου τα υπόλοιπα του προγράμματος μόνο με e-mail και ότι μόνο για το μπλίστερ έπαιρναν εγγραφές.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #221 στις: Ιούλιος 01, 2013, 01:55:04 μμ »

baggeli apo oti fenete , mono athina ta dinoun , as epivebaiosi kapios allios ektos athinas an ta pire
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #222 στις: Ιούλιος 01, 2013, 04:37:57 μμ »

Και γω στο Ηρακλειο προεγγραφη εκανα σημερα
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #223 στις: Ιούλιος 01, 2013, 04:57:08 μμ »

Εγώ πήγα Θεσσαλονίκη σήμερα.Τραγικό που κάνουμε προεγγραφή για τα μπλίστερ που είναι τόσες χιλιάδες κομμάτια και 15€ αξία.Μπορούν να δουν πάνω κάτω πόσα μπλίστερ έφευγαν κάθε χρόνο σε κάθε πόλη και να κάνουν μια εκτίμηση ώστε να στείλουν ένα αριθμό κομματιών.Και αν τυχόν τελειώσουν τότε προεγγραφή.Αφήνεις τις δουλειές σου για να πας..περιμένεις στο ταμείο όπως πάντα..όταν φτάνει η σειρά σου, σου λένε να πας σε άλλο γραφείο...ξανα περιμένεις εκει...μετά σε ξαναστέλνουν στο ταμείο...πάλι ουρά...πληρώνεις και θα σε ειδοποιήσουν άλλη μέρα ώστε να αφήσεις πάλι τις δουλειές σου για να πας να πάρεις ΈΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ μπλίστερ που παίζει να μην εξαντληθεί και ποτέ!!!! Ενθουσιάστηκα απο το σύστημα τους.
Καταγράφηκε
enotes
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 730


Προφίλ
« Απάντηση #224 στις: Ιούλιος 01, 2013, 05:39:10 μμ »

Σωστα iceman , απαραδεκτη κατάσταση 1η φορα γινεται αυτό φέτος , ολες τις προηγουμενες χρονιές εστελναν εναν αριθμό πχ. 100 τεμ θεσσαλονικη , 50 τεμ πάτρα και ούτε καθ' έξης.
προεγραφή για τα βλιστερ ?? τι αλλο θα ακουσουμε?? να ήταν χρυσά παει και ερχεται , αλλα για 15 ευρώ το τεμαχιο να κατεβεις 2 φορες ΤΤΕ πάει πολύ . Αντί να διορθώνουν τα πραγματα , τα χειροτερεύουν.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences