Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 09, 2024, 10:48:05 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ  (Αναγνώστηκε 115589 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:47:30 μμ »

θα βγαλει δελτια ο παλαβιτσας....
ουτε που καταλαβανε στην ισλανδια......απλα απο τραπεζιτες εγιναν ψαραδες....
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
vasilisxXx21
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 277


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:47:51 μμ »

ρε τι συζητάμε και δεν ξεσηκωνόμαστε να πάρουμε τα κλεμμένα πίσω και κλαίμε τη μύρα μας όλοι οι πολιτικοί όλο θεωρία και εξυπνάδα είναι και ο λαός πεινάει
μαζι σου μπαμπ
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:49:45 μμ »

ρε τι συζητάμε και δεν ξεσηκωνόμαστε να πάρουμε τα κλεμμένα πίσω και κλαίμε τη μύρα μας όλοι οι πολιτικοί όλο θεωρία και εξυπνάδα είναι και ο λαός πεινάει
μαζι σου μπαμπ

Έπρεπε να είχαμε ξεσηκωθεί από το 2009 Μπάμπη.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #93 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:51:12 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες

Ας τους να ζήσουν το όνειρό τους (και την επανάστασή τους). Όταν τα παιδιά τους θα συζητάνε τα ίδια που συζητάμε εμείς σήμερα "Ο Τσίπρας και οι ΣΥΡΙΖαίοι μας έφεραν εδώ" και "Ο πατέρας/παπούς μου ακόμα ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζει", τότε θα συνέλθουν...
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:51:49 μμ »

ρε τι συζητάμε και δεν ξεσηκωνόμαστε να πάρουμε τα κλεμμένα πίσω και κλαίμε τη μύρα μας όλοι οι πολιτικοί όλο θεωρία και εξυπνάδα είναι και ο λαός πεινάει
μαζι σου μπαμπ

Έπρεπε να είχαμε ξεσηκωθεί από το 2009 Μπάμπη. Τώρα είναι αργά πια.

Βρε αργα φιλε δεν είναι ποτε..........αλλα που να σηκώνεσαι τωρα από το πληκτρολογιο και να χαλας θερμιδες  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:53:02 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες
ναι αλλα δεν παει αλλο φιλε 5 χρονια δεν ιδα φως

εχεις δικιο το καταλαβαινω......αλλα και να το κανουν κουγκι δε λυνει κατι,εκατσα και μετρησα ποσοι θα απωλυθουν,θεωρητικα  στη γειτονια μου αν αυριο παμε δραχμες κτλ.και ειναι πολλοι.τωρα το επειδη ψωφησε η κατσικα μου να ψωφησει και του διπλα δε με εκφραζει σαν ατομο. και η δικη μου κατσικα ετοιμοθανατη ειναι.

τους επαναστατες που σου εδειναν παροχες 10 δις σε πηγαν σε μετρα 8 δις και λενε ψεματα εδω και 5 χρονια? δηθεν τελεσιγραφο και εκβιασμος της δημοκρατιας.
Δίνω τόσες πιθανότητες να πει ο Ντράγκι ότι κόβει την ρευστότητα στις ελληνικές τράπεζες, όσες να μην ανατείλει αύριο ο ήλιος...Γιανης.
αντι λενε για αναπτυξη πχ φορος 5% στις επιχειρησεις για 10 χρονια που θα ερθουν εδω να κανουν παραγωγη λενε φορους απο 26 στο 29%
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:53:37 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες

Άς τους να ζήσουν το όνειρό τους (και την επανάστασή τους). Όταν τα παιδιά τους θα συζητάνε τα ίδια που συζητάμε εμείς σήμερα "Ο Τσίπρας και οι ΣΥΡΙΖαίοι μας έφεραν εδώ" και "Ο πατέρας/παπούς μου ακόμα ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζει", τότε θα συνέλθουν...

Ελα παραδεξου το, δεν είναι κακο!!
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:54:05 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες

Άς τους να ζήσουν το όνειρό τους (και την επανάστασή τους). Όταν τα παιδιά τους θα συζητάνε τα ίδια που συζητάμε εμείς σήμερα "Ο Τσίπρας και οι ΣΥΡΙΖαίοι μας έφεραν εδώ" και "Ο πατέρας/παπούς μου ακόμα ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζει", τότε θα συνέλθουν...

Δηλαδή Σημίτης, Καραμανλής, Παπανδρέου, Παπαδήμος, Σαμαράς παίρνουν άφεση αμαρτιών. Αθώες περιστερές όλοι αυτοί;
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:56:02 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες

Άς τους να ζήσουν το όνειρό τους (και την επανάστασή τους). Όταν τα παιδιά τους θα συζητάνε τα ίδια που συζητάμε εμείς σήμερα "Ο Τσίπρας και οι ΣΥΡΙΖαίοι μας έφεραν εδώ" και "Ο πατέρας/παπούς μου ακόμα ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζει", τότε θα συνέλθουν...

Δηλαδή Σημίτης, Καραμανλής, Παπανδρέου, Παπαδήμος, Σαμαράς παίρνουν άφεση αμαρτιών. Αθώες περιστερές όλοι αυτοί;

Γιατι τι εκαναν;;

Υ.Σ Τον βοηθω να μην κουράζεται να γραφει
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:56:30 μμ »

Έκανα μία βόλτα στο Ηράκλειο στις τράπεζες γίνετε χαμός αυτό που με πείραξε πάρα πολύ και εξόργισε είναι ότι είδα συνταξιούχους με δάκρυα στα μάτια  και  να σκεφτώ ντε πως θα πάρουν τα φάρμακα τους αύριο    

μπαμπη ειναι κατασταση αυτη?τα κωλοκαναλα δειχνουν τις ουρες....ο τουρισμος ειχε μεινει να φερνει εσοδα και αυτο το @$@$@.χαλκιδικη αδεια ροδος αδεια. μου εστειλε τουρκος μνμα αν ειμαι καλα και αν χρειαζομαι τπτ Αναποφασιστικότητα και ενα ξαδερφος απο αμερικη.
κλεινει το τριμηνο του φπα....ποιος θα πληρωσει?
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:57:21 μμ »

και τωρα με λιγοτερα ζεις......τι θεμα εχεις.....και κοψτε αυτο το ραγιαδες και λοιπες μκλιες

Άς τους να ζήσουν το όνειρό τους (και την επανάστασή τους). Όταν τα παιδιά τους θα συζητάνε τα ίδια που συζητάμε εμείς σήμερα "Ο Τσίπρας και οι ΣΥΡΙΖαίοι μας έφεραν εδώ" και "Ο πατέρας/παπούς μου ακόμα ΣΥΡΙΖΑ ψηφίζει", τότε θα συνέλθουν...

Ελα παραδεξου το, δεν είναι κακο!!

Δεν χρειαζεται, καταλαβαμε   Γλώσσα
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #101 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:58:19 μμ »

Δηλαδή Σημίτης, Καραμανλής, Παπανδρέου, Παπαδήμος, Σαμαράς παίρνουν άφεση αμαρτιών. Αθώες περιστερές όλοι αυτοί;

Ορίστε;

(Όσο μπορώ να καταλάβω... Επειδή αυτοί τα έκανα κ@λο, πρέπει ο Τσίπρας να τα κάνει τελείως κ@λο, για να αισθανθούμε "εθνική έξαρση"; )

Πάντως τα εγγόνια σου... την καταστροφή του Τσίπρα θα θυμούνται, τους υπόλοιπους θα τους θυμούνται μόνο οι ιστορικοί. :-)
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:59:29 μμ »

παλι καλα που περασε ο αντρεας....αυτον τον ξεχασατε
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Ιούνιος 28, 2015, 10:00:42 μμ »

Δεν θέλω να σας τρομοκρατήσω αλλά ακόμα δεν είδαμε τίποτα στης 7 του μήνα θα ανοίξουνε οι τράπεζες αν έχουν τις προϋποθέσεις  δηλαδή ρευστότητα
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Ιούνιος 28, 2015, 10:06:56 μμ »

.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences