Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 06:17:12 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ  (Αναγνώστηκε 115646 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:18:13 μμ »

Γιαννη, θα συσταθουν επιτροπες σε καθε τραπεζα που θα εξεταζουν μια-μια τις αιτησεις για εξαγωγη κεφαλαιων απο εισαγωγικες επιχειρησεις κλπ, εχει δρομο.
Οι επιταγες προς το παρον ειναι χαρτια που δεν μπορουν να εξοφληθουν ουτε να σφραγιστουν, μιας και δεν θα λειτουργουν τα γκισε.
Πληρωμες ΜΟΝΟ με μετρητα.
Φεσια ο ενας στον αλλον.
Σημερα μου εφεραν Κυριακατικα ενα laptop που ειχα παραγγειλει με αντικαταβολη απο τον Κοτσοβωλο, για να παρουν ζεστα καποια ευρω..
Βασιλιας ο εχων μετρητα, προμηθειες (και μερικες λιριτσες δια παν ενδεχομενον.. Σαρκασμός Σαρκασμός)
Δεν βλεπω πια ειρωνιουλες και χαμογελακια για οσους εκαναν το κουμαντο τους για μια ασχημη ωρα.
Η ωρα αυτη ειναι τωρα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:18:58 μμ »

@coll

Εγώ σε όλη μου τη ζωή, ό,τι έκανα, το έκανα μόνος μου. Δεν περίμενα ποτέ, ούτε τους άλλους, ούτε από τους άλλους. Μπορεί να μην κατάφερα τίποτα σημαντικό (αναμενόμενο, άλλωστε), αλλά δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν (ηθικά).


« Απάντηση #215 στις: Ιούνιος 23, 2015, 10:28:19 μμ »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  


Επειδή είχες αναφερθεί στο θέμα των φόρων, σου χρωστάω (κατά κάποιον τρόπο) μια ερώτηση. Πώς γίνεται με εισοδήματα 69,88 ευρώ να καλούμαι να πληρώσω φόρο 4.303,55 ευρώ;


Aπο ότι βλεπω χρωστας  4.303,55 και κατά τους δανειστες μαζι με την προκαταβολή τα διπλα.
Αλλα ξερεις κατι πενταρα δεν δινω , να σου παρουν και τα σωβρακα Σαρκασμός
Οι υπολοιποι δεν φταινε σε τιποτα..........

Υ.Σ Οι δε υπολοιποι μεγαλοεπιχειρηματίες της σελίδας   κανε λιγο κρατει βρε παιδια δεν θα πεσετε πολύ εξω με 2 και 3 μερες κλειστες τραπεζες
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:19:21 μμ »

Εγω πήγα στο σούπερ μαρκετ και εφοδιάστηκα μπυρες για δυο μηνες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός . Απο Τρόφιμα είμαι φουλ  Σαρκασμός Σαρκασμός
Μία από τα ίδια. Μόνο γάλα για την μικρή θα αγοράζω. Το ημερήσιο πλαφόν με καλύπτει.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κι όποτε ψάχνεις παρέα για τσίπουρο, βάλε μια φωνή να φέρω την μπουκάλα κι έφτασα!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:19:38 μμ »

Θα πέσει πολλή τρομοκρατία και προπαγάνδα από τα ΜΜΕ.
Δεν το πιστεύω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Αν συμβεί θα πέσω από τα σύννεφα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:20:06 μμ »

Γιαννη, θα συσταθουν επιτροπες σε καθε τραπεζα που θα εξεταζουν μια-μια τις αιτησεις για εξαγωγη κεφαλαιων απο εισαγωγικες επιχειρησεις κλπ, εχει δρομο.
Οι επιταγες προς το παρον ειναι χαρτια που δεν μπορουν να εξοφληθουν ουτε να σφραγιστουν, μιας και δεν θα λειτουργουν τα γκισε.
Πληρωμες ΜΟΝΟ με μετρητα.
Φεσια ο ενας στον αλλον.
Σημερα μου εφεραν Κυριακατικα ενα laptop που ειχα παραγγειλει με αντικαταβολη απο τον Κοτσοβωλο, για να παρουν ζεστα καποια ευρω..
Βασιλιας ο εχων μετρητα, προμηθειες (και μερικες λιριτσες δια παν ενδεχομενον.. Σαρκασμός Σαρκασμός)
Δεν βλεπω πια ειρωνιουλες και χαμογελακια για οσους εκαναν το κουμαντο τους για μια ασχημη ωρα.
Η ωρα αυτη ειναι τωρα.

δημητρη το κουμαντο σου το κανεις απο πριν  Κλείσιμο ματιού οχι στο σκ
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:21:19 μμ »

Εγω πήγα στο σούπερ μαρκετ και εφοδιάστηκα μπυρες για δυο μηνες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός . Απο Τρόφιμα είμαι φουλ  Σαρκασμός Σαρκασμός

Οι μπύρες είναι made in germany; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:22:11 μμ »

Πάντως για όλη τη βδομάδα εγώ, εκτός από τις τράπεζες, θα κλείσω και την τηλεόραση. Θα πέσει πολλή τρομοκρατία και προπαγάνδα από τα ΜΜΕ.
Αποκλειεται ..αυτοι οι καλοι κυριοι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:22:25 μμ »

Γιαννη, θα συσταθουν επιτροπες σε καθε τραπεζα που θα εξεταζουν μια-μια τις αιτησεις για εξαγωγη κεφαλαιων απο εισαγωγικες επιχειρησεις κλπ, εχει δρομο.
Οι επιταγες προς το παρον ειναι χαρτια που δεν μπορουν να εξοφληθουν ουτε να σφραγιστουν, μιας και δεν θα λειτουργουν τα γκισε.
Πληρωμες ΜΟΝΟ με μετρητα.
Φεσια ο ενας στον αλλον.
Σημερα μου εφεραν Κυριακατικα ενα laptop που ειχα παραγγειλει με αντικαταβολη απο τον Κοτσοβωλο, για να παρουν ζεστα καποια ευρω..
Βασιλιας ο εχων μετρητα, προμηθειες (και μερικες λιριτσες δια παν ενδεχομενον.. Σαρκασμός Σαρκασμός)
Δεν βλεπω πια ειρωνιουλες και χαμογελακια για οσους εκαναν το κουμαντο τους για μια ασχημη ωρα.
Η ωρα αυτη ειναι τωρα.

δημητρη το κουμαντο σου το κανεις απο πριν  Κλείσιμο ματιού

Μα για κουμαντο εκ των προτερων λεω.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #68 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:26:40 μμ »

@coll

Εγώ σε όλη μου τη ζωή, ό,τι έκανα, το έκανα μόνος μου. Δεν περίμενα ποτέ, ούτε τους άλλους, ούτε από τους άλλους. Μπορεί να μην κατάφερα τίποτα σημαντικό (αναμενόμενο, άλλωστε), αλλά δεν χρωστάω τίποτα σε κανέναν (ηθικά).


« Απάντηση #215 στις: Ιούνιος 23, 2015, 10:28:19 μμ »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση  


Επειδή είχες αναφερθεί στο θέμα των φόρων, σου χρωστάω (κατά κάποιον τρόπο) μια ερώτηση. Πώς γίνεται με εισοδήματα 69,88 ευρώ να καλούμαι να πληρώσω φόρο 4.303,55 ευρώ;


Aπο ότι βλεπω χρωστας  4.303,55 και κατά τους δανειστες μαζι με την προκαταβολή τα διπλα.
Αλλα ξερεις κατι πενταρα δεν δινω , να σου παρουν και τα σωβρακα Σαρκασμός
Οι υπολοιποι δεν φταινε σε τιποτα..........

Υ.Σ Οι δε υπολοιποι μεγαλοεπιχειρηματίες της σελίδας   κανε λιγο κρατει βρε παιδια δεν θα πεσετε πολύ εξω με 2 και 3 μερες κλειστες τραπεζες

Πες μου κι άλλα, να καταλάβουμε τι επαναστάτες είσαστε και τι Ελλάδα "ευαγγελίζεστε".

edit: Έτσι κι αλλιώς, από το 1982 τα ακούμε, τα έχουμε μάθει "παπαγαλία"...
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:28:22 μμ »

Πάντως για όλη τη βδομάδα εγώ, εκτός από τις τράπεζες, θα κλείσω και την τηλεόραση. Θα πέσει πολλή τρομοκρατία και προπαγάνδα από τα ΜΜΕ.

Το καλυτερο που εχεις κανεις. Τους ακουω και φριτω αρχικα με ολη την σημασια της λεξης.
Είναι απίστευτοι και ενεκδιηγητοι, λες και αναφέρονται σε αμυαλα 10χρονα  παιδια .
Μετα  τους συχαινομαι.
Στο τελος απαξιω..........
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:29:06 μμ »

Εγω πήγα στο σούπερ μαρκετ και εφοδιάστηκα μπυρες για δυο μηνες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός . Απο Τρόφιμα είμαι φουλ  Σαρκασμός Σαρκασμός

Οι μπύρες είναι made in germany; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Απαπαπαπα μονο ελληνικές .Η καισερ είναι ελληνικη  ?Θανάση και το θέμα με το γαλα το ελυσα αγόρασα μια κατσικουλα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:29:14 μμ »

Θα πέσει πολλή τρομοκρατία και προπαγάνδα από τα ΜΜΕ.
Δεν το πιστεύω  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Αν συμβεί θα πέσω από τα σύννεφα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Απο την αλλη ομως για την ΕΡΤ ολα ειναι τελεια!! Σαρκασμός Προβλημα στα ΑΤΜ δεν υπαρχει ο ανεφοδιασμος βαινει καλως και οι τραπεζες θα ειναι κλειστες γιατι ετυχε και παιρνουν αδεια ολοι οι τραπεζικοι υπαλληλοι ταυτοχρονα. Σαρκασμός Σαρκασμός

Βρε δεν καταλαβενετε οτι τα ΜΜΕ ειναι ο ορισμος της προπαγανδας ειτε αριστερα ειτε δεξια;; Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:31:06 μμ »

Εγω πήγα στο σούπερ μαρκετ και εφοδιάστηκα μπυρες για δυο μηνες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός . Απο Τρόφιμα είμαι φουλ  Σαρκασμός Σαρκασμός

Οι μπύρες είναι made in germany; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Απαπαπαπα μονο ελληνικές .Η καισερ είναι ελληνικη  ?Θανάση και το θέμα με το γαλα το ελυσα αγόρασα μια κατσικουλα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Πουληθηκε και  η FIX ρε Μητσε  Αναποφασιστικότητα  Μας τα κλεινουν όλα για να χουν δικιο ότι δεν παραγουμε τιποτα
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:31:45 μμ »

Εγω το κουμαντο μου το εκανα!!Εχω ενα σωρο λιριτσες αλλα σε........θυριδα!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 28, 2015, 09:32:47 μμ »

Εγω το κουμαντο μου το εκανα!!Εχω ενα σωρο λιριτσες αλλα σε........θυριδα!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences