Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 10:42:18 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Αντώνη,πούλα το άβαταρ σου,τώώώρααα!!!  (Αναγνώστηκε 1904 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
strataras
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 334


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 28, 2012, 11:56:17 μμ »

Έκανε την αρχή και πούλησε ο Ανδρέας το άβαταρ του.Κρίμα.Το νόμισμα που έβλεπε και θαύμαζε κάθε ημέρα που έμπαινε στο στέκι.Το πούλησε!Ελπίζω να αγόρασε κάποιο καλύτερο και δυνατότερο νόμισμα,να το φωτογραφήσει,να το βάλει για άβαταρ και να το βλέπει και να το χαίρεται.  Κλάμα  Κλάμα  Κλάμα
Το νόμισμα που θα αποκτήσω κάποια μέρα και θα το βάλω στο άβαταρ μου,δεν θα το πουλήσω ποτέ!!!Μιας και θα είναι το πρώτο μου νόμισμα της καινούργιας μου συλλογής,και θα μου θυμίζει την έναρξη της συλλογής μου!!!  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Και για να μην πολυλογώ,πάμε στο κύριο μέρος του θέματος.
Αντώνη,ήρθε η ώρα να πουλήσεις και το δικό σου άβαταρ!!!  Σαρκασμός  Σαρκασμός  Σαρκασμός
Σταμάτα να πουλάς τα χρέπια σου,και πούλα το καλό το πράμα!!!  Απορία  Απορία  Απορία
Πούλα το καλό το πράμα στον λαόόό σου,λέμε!!!  Γλώσσα  Γλώσσα  Γλώσσα
Και μην ανησυχείς,θα το βάλω στο άβαταρ μου,για να το θαυμάζεις κάθε μέρα και να το χαίρομαι εγώ!!!  Φιλί  Φιλί  Φιλί
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 28, 2012, 11:59:56 μμ »

Το νόμισμα που θα αποκτήσω κάποια μέρα και θα το βάλω στο άβαταρ μου,δεν θα το πουλήσω ποτέ!!!Μιας και θα είναι το πρώτο μου νόμισμα της καινούργιας μου συλλογής,και θα μου θυμίζει την έναρξη της συλλογής μου!!!  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
τι εγινε ρε Στρατο πουλησες την παλια συλλογη που ειχες φτιαξει;Αν θυμαμαι καλα μαζευες καλα κομματια.Γιατι την εδωσες;
Καταγράφηκε
strataras
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 334


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:08:22 πμ »

Ναι,Ανάργυρε,την πούλησα.
Ε,σιγά τα καλά κομμάτια.Τα περισσότερα VF και XF ήταν,και λίγα AU,και μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού ήταν τα MS.Εννοείται,ότι όλα ήταν ασλαμπάριστα,απλώς γράφω τις καταστάσεις τους.
Θα ξεκινήσω σωστά αυτήν την φορά.Όλα σλαμπαρισμένα και από AU καταστάσεις και πάνω.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:24:35 πμ »

Αχ βρε Στραταρα, ειλικρινα εισαι ενας ανθρωπος που συμπαθω παρα πολυ και ας μην σ΄έχω δει ποτε και ουτε ακομα και στο τηλεφωνο δεν εχουμε μιλησει.... Ντροπή

Υπαρχουν καποια κομματια που εχω και δεν θα ηθελα ποτε να αποχωριστω.....ενα απο αυτα ειναι και αυτο που
γραφεις , ενα αλλο ειναι το μισολιρακι του Συδνευ που πηρα row και βγηκε το καλυτερο σε πιστοποιηση παντου
και μια ακομη λιριτσα του 1843 που εαν την δωσω δεν θα την ξαναβρω ποτε στην ζωη μου.

Εχω ακομη (δηστυχως για σενα) Σαρκασμός Σαρκασμός πολλα χρεπια   Κλείσιμο ματιού να δωσω εαν χρειαστει μεχρι να φτασω να πουλησω καποιο απο αυτα τα κομματια μου  Χαμόγελο

Αυτα θα μεινουν κληρονομια για τις διδυμες κορες μου , οποτε μονο εαν εχεις κανα γιο ,μονο τοτε εχεις λιγες ελπιδες  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Πολλα φιλια Αντωνης

« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 29, 2012, 03:43:36 πμ από ANTONIO1967 » Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
diaylosark
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 795



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 29, 2012, 08:52:41 πμ »

Και εγω Στρατο πουλησα το Αβαταρ μου που στο παρελθον ειχε σχολιαστει οτι ηταν πατατα...και τελικα ηταν σετ μεταλλιο με ασημενιο ιδιο και η τιμη που μου προσεφεραν ηταν αρκετα μεγαλη απο  ανθρωπο γνωστη του μεταλλιου,οσο για το ωραιοτατο αβαταρ του Ανδρεα απορω γιατι το εβαλε προς πωληση αφου ειναι στο ξεκινημα συλλογης,οποιος θελει με τα ιδια χρηματα του στελνω ασλαμπαριστο 20 λεπτο 1874 να το στειλει με τον Βασιλη για πιστοποιηση και αν δεν βγαλει απο ms 65 και πανω επιστρεφω το χρημα συν 50 ευρω,φωτογραφιες του υπαρχουν στα δυο Σαιτ πωλησεων που προωθω νομισματα,για τον Αντωνη  εχω να πω οτι εχουμε απο οτι καταλαβαινω το ιδιο ψιλοκολλημα με τα τις αυστραλιανες βικουλες και τους θυρεους
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences