Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 08, 2024, 01:42:35 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: δραχμη 1833Α  (Αναγνώστηκε 11026 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 03:00:48 μμ »

Φίλοι μου σας ευχαριστώ.
Χαίρομαι πολύ που βρίσκομαι σε τούτη την παρέα.Να στε όλοι καλά.
Κι όσο σκέφτομαι εκείνη την .....απόφασή σου να μας εγκαταλείψεις, τόσο χαίρομαι που το ξανασκέφτηκες! Ετσι έχουμε κι εμείς την ευτυχία να μοιραζόμαστε τη χαρά σου για τα αποκτήματά σου και τις Πράξεις σου που ελπίζω να γίνουν παράδειγμα και γι άλλους. Γιατί όπως λέει και ο ΑΝΤ1 "Τα καλύτερα πράγματα στη ζωή δεν είναι πράγματα" Εγώ, τουλάχιστον, χαίρομαι περισσότερο που βρίσκεσαι στην παρέα μας! Να 'σαι καλά φίλε! Και ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις το γρηγορότερο!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιανουάριος 30, 2014, 06:36:00 μμ »

Φίλοι μου σας ευχαριστώ.
Χαίρομαι πολύ που βρίσκομαι σε τούτη την παρέα.Να στε όλοι καλά.
Κι όσο σκέφτομαι εκείνη την .....απόφασή σου να μας εγκαταλείψεις, τόσο χαίρομαι που το ξανασκέφτηκες! Ετσι έχουμε κι εμείς την ευτυχία να μοιραζόμαστε τη χαρά σου για τα αποκτήματά σου και τις Πράξεις σου που ελπίζω να γίνουν παράδειγμα και γι άλλους. Γιατί όπως λέει και ο ΑΝΤ1 "Τα καλύτερα πράγματα στη ζωή δεν είναι πράγματα" Εγώ, τουλάχιστον, χαίρομαι περισσότερο που βρίσκεσαι στην παρέα μας! Να 'σαι καλά φίλε! Και ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις το γρηγορότερο!

Και εγω χαίρομαι που εχω γνωρίσει και συναλασομαι με τον Παναγιώτη.

Παναγιώτη να σου ευχηθώ και εγω τις χαρές που δίνεις να τις βρίσκεις μπροστά σου είς διπλούν!

Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences