Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 02:52:00 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1847 1 Λεπτον!!  (Αναγνώστηκε 11759 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 09:05:22 πμ »

δυστηχως,ολα αυτα τα κανει οτι το συγκεγκριμενο μονολεπτο του οθωνα ειναι το πιο σπανιο,με μεγαλη διαφορα απο τα υπολοιπα,εστω και σε τετοια κατασταση.δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 09:52:35 πμ »

δυστηχως,ολα αυτα τα κανει οτι το συγκεγκριμενο μονολεπτο του οθωνα ειναι το πιο σπανιο,με μεγαλη διαφορα απο τα υπολοιπα,εστω και σε τετοια κατασταση.δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο!χαιρετω,γιαννηςτ.

γιαννη το δυσκολοτερο ειναι του 34 μετα του 48 και μετα αυτο
και επειδη εισαι φιλαρακι χαρισε μου το δικο σου του 47
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 11:29:43 πμ »

σορυ λεο,το μπερδεψα με το διλεπτο!γεραματα βλεπεις!αφου με δυσκολια διαβαζω τα αρθρα!το δικο σου,ισα που το διακρινω!δεν μπορω να καταλαβω τι μου γραφεις?τι θα μου χαρισεις?παντως σε ευχαριστω αν θελεις να μου χαρισεις κανενα νομισμα!τωρα στραβωθηκα εντελως,δεν βλεπω μπροστα μου!λεωνιδα!!που εισαι?Απορία
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 12:24:24 μμ »

σορυ λεο,το μπερδεψα με το διλεπτο!γεραματα βλεπεις!αφου με δυσκολια διαβαζω τα αρθρα!το δικο σου,ισα που το διακρινω!δεν μπορω να καταλαβω τι μου γραφεις?τι θα μου χαρισεις?παντως σε ευχαριστω αν θελεις να μου χαρισεις κανενα νομισμα!τωρα στραβωθηκα εντελως,δεν βλεπω μπροστα μου!λεωνιδα!!που εισαι?Απορία
δωσε εσυ αυτο του 47 σε εμενα και ελα διαλεξε οτι θελεις απο τα δικα μου
παρε και 2 και 3 και 4 και οσα θελεις
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 04, 2013, 01:07:24 μμ »

θα βρεθουμε την κυριακη σιγουρα!να δεις και αυτα που σου ειπα.γιαννης.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 10, 2013, 10:56:30 μμ »

ποια απο τις 52 του χρονου
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 12:08:46 μμ »

αυριο σιγουρα.λογω υποχρεωσεων!
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 12:18:30 μμ »

αυριο σιγουρα.λογω υποχρεωσεων!

Μα αυριο δεν ειναι ....Κυριακη  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 12:35:47 μμ »

αντωνη μου εχεις δικιο!εννοουσα την κυριακη που ερχετε,για τους αθηναιους συλλεκτες ειναι η σημαντικωτερη ημερα της εβδομαδας!ειναι ολοι οι παγκοι στο θησειο φουλ που λεμε,ακομη και με βροχες,χιονια,κλπ.και μετα,η μαλλον το βασικωτερο 9-1 λειτουργει η πνε!που για εμενα προσωπικα,ειναι ο μονος χωρος που μπορει κανεις να μαθει,να ρωτησει η να αγορασει νομισματα!σιγουρα δεν ειναι ολα ροδινα,παντου υπαρχουν οι λεγομενες μπανανοφλουδες!αλλα τουλαχιστον εκει θα συναντησεις ατομα με σοβαρες γνωσεις,να ψαξεις πληροφοριες για οποιοδηποτε νομισμα,και τελος να αγορασεις νομισματα που αλλου θα ηθελες τα διπλα,κλπ.προσοχη δεν κανω διαφημιση της πνε,ουτε εχω συμφερον.απλο μελος ειμαι,αρκετα χρονια.πηγαινω απο τοτε που ιδρυθηκε,αν και ημουν ανηλικος με την συνοδεια ενος αγαπημενου(συχωρεμενου σημερα)θειου μου,αλλα πιστευω οτι αξιζει τον κοπο!αν εισαι λιγο προσεκτικος και συνετος στις κινησεις σου!χαιρετω την παρεα,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 12:41:48 μμ »

Εμ για ολα αυτα που αναφερεις φιλε Γιαννη  βγηκε και το ...Ελλαδα ειναι μονο η Αθηνα  Στριφογύρισμα ματιών

Αλοιμονο σε μας τους επαρχιωτες ...σας ζηλευω ειλικρινα μερικες φορες   Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 12:49:04 μμ »

πραγματι αυτο ειναι αληθεια!αλλο να βλεπεις ζωντανο κατι που θα αγορασεις,και αλλο απο φωτογραφιες η και βιντεο ακομη!οπως και να βρεθεις παραπανω απο δυο τρια ατομα,που συμβαινει σε δυο τρεις μεγαλουπολεις,οπως η θεσσαλονικη,η πατρα,το ηρακλειο και παει φθινωντας!δυστηχως απο την αθηνα κινουνται ολα τα νηματα,και οχι μονο σε συλλογες και τετοια ειδη!γιαυτο βλεπουμε πως εχει μαραζωσει η επαρχεια απο το 1970 και μετα τουλαχιστον!το μονο καλο ειναι οτι με το ιντερνετ,μπορεις πλεον να βρεις πληροφοριες,να συγκρινεις τιμες,και τελος να ξεχωρισεις μερικα ατομα,που θα μπορεις να αγορασεις η να πουλησεις πιο ανετα νομισματα που θελεις!σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 04:32:04 μμ »

Εμ για ολα αυτα που αναφερεις φιλε Γιαννη  βγηκε και το ...Ελλαδα ειναι μονο η Αθηνα  Στριφογύρισμα ματιών

Αλοιμονο σε μας τους επαρχιωτες ...σας ζηλευω ειλικρινα μερικες φορες   Χαμόγελο

τονυ μου εγω  τα 3 δυσκολοτερα κομματια της συλλογης μου τα εχω παρει απο φιλους στην επαρχια
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 07:38:21 μμ »

λεωνιδα σιγουρα,μπορεις να βρεις απο φιλο στην επαρχεια δυσkολα κομματια,σε καλη τιμη!φανταζεσαι ομως να εμενες σε επαρχεια,και μακρια απο την αθηνα!τι θα ειχες συλλεξει μεχρι σημερα?και ποσα χρηματα θα ειχες πεταξει σε δηθεν ευκαιριες!εδω στην αθηνα ειμαστε,και καμμια φορα την παταμε απο υπερκτιμησεις η απο βιασυνη!εγω παντως πιστευω οτι στην επαρχια αν δεν εχεις καλες διασυνδεσεις,για να παρεις καλο κομματι,η θα το βρεις απο απο τυχη η θα το πληρωσεις διπλα!αυτο το ξερουν καλα,ολα τα παιδια που μενουν επαρχεια!εμεις μιλαμε εκ του ασφαλους!την κυριακη φερε μου την πενταρα του 36!θα στην αγορασω,την καλη σου,οχι το χρεπι το  EF,δεν βαριεσαι λεφτα υπαρχουν!ο γνωστος σου εφιαλτης,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 07:44:28 μμ »

γιαννη μου παλι ξεχασες το χαπι σου
δεν εχω κανενα νομισμα του 36

δεν ειναι απαραιτητο να πληρωσουν τα διπλα τα παιδια και αυτο γιατι πλεων ολοι σχεδον εχουμε την ιδια πληροφοριση

στο αιωνα σου βεβαια για να πας απο τους αγ αναργυρους στην αθηνα και να γυρισεις ηθελες μια μερρα
σημερα εγω σπιτι μου εσυ στο δικο σου ολα τα παιδια σε ολη την ελλαδα και σε παρακολουθουμε να μας μαθαινεις ενδιαφεροντα πραγματα
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 11, 2013, 11:13:28 μμ »

ασε τα σαπια,εχω πληροφοριες βασιμες!!!οτι εχεις δυο τεμαχια!!!ενα ακυκλοφορητο και ενα vf+ τουλαχιστον!πουλα μου το δευτερο!τι φιλοι ειμαστε!ο εφιαλτης σου,γιαννηςτ.                                                          υγ.θελω την κυριακη να σε ρωτουν ποσο τις πουλας?να τρελλαθεις τελειως!!!να ησυχασω απο εσενα!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences