Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 10:48:49 μμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τι ειναι αυτο  (Αναγνώστηκε 10183 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 08:41:11 πμ »

Ουτε καν σπασιμο. Στο κουτακι του για crossgrade. Κι αν βγει ψευτικο, ασε την pcgs να χτυπιεται λογω αναξιοπιστιας. Δεν ξερω αν υπαρχει και καμια αποζημιωση. Αν το βγαλουν και αυτοι γνησιο, ε τοτε μαλλον γνησιο θα ναι.

Φιλε μου η ιστορια μας εχει διδαξει οτι : Κόρακας Κοράκου μάτι δεν βγαζει !!
Τι σημαινει αυτο? Οτι τα μεγαλα κεφαλαια μπορει να κανει αλλος την ζημια , αλλα οι υπολοιποι το κουκουλωνουν διοτι δεν συμφερει το γενικο συνολο του συγκεκριμενου εμποριου!!

Αυτο μου το εμαθε γιατρος οταν του ζητησαν δευτερη γνωματευση μπροστα μου για κατι που ο προηγουμενος γιατρος ειχε κανει λαθος!!
Και οταν γεματος απορια του ειπα:  Μα γιατι δεν τον ξεμπροστασες να μαθουν οι Ανθρωποι οτι ειχε κανει λαθος μου ειπε την φραση Κορακας κορακου δεν βγαζει το ματι!!

Δυστηχως με την ενασχοληση μου στα συλλεκτικα (ασχετο) διαπιστωσα οτι εδω (στους συλλεκτες) αυτος ο κανονας δεν υσχιει (για ορισμενους τουλαχιστον) !! Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 29, 2012, 11:12:11 πμ »

Oντως κορακας κοκoκου ματι δεν βγαζει . Σπασμενο θα επρεπε να σταλει αλλα αφου ο Μιμης θελει να το δωσει δεν υπαρχει θεμα.

Μιμη θα πω κι εγω την αποψη μου για το θεμα της πωλησης.
Eξαρταται τι θελεις να κανεις.....
Ετσι οπως το εχεις συνταξει ο υποψηφιος αγοραστης μπορει να καταλαβει τι θελεις να πεις , μπορει και οχι.
Μπορει να θεωρησει οτι αναφερεσαι στον χρακτηρισμο απο την εταιρια ή δεν ξερω τι αλλο.
Αν θελεις σαφως  να περιγραψεις την κατασταση μπορειs να γραψεις το εξης.

Rare coin 1|2 drachmai 1855  Controversial. (Genuine by PCGS but fake according to Greek valuators)

Σαφης , λιτος,  υπερ ειλικρινης , και παραλληλα προσδιδεις  ενα ιδιαιτερο ενδιαφερον στο νομισμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 29, 2012, 11:32:04 πμ από coll » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences