Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 03:15:11 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: παρεξηγησεις μεταξυ των φιλων της σελιδας  (Αναγνώστηκε 20137 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:13:25 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:16:44 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού
Εγω παλι γιατι σε γουσταρω ρε γαβρε-κατοχικε?
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:21:12 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού

Ό,τι νομίζεις, αγαπητέ μου. Αν νομίζεις ότι αναιρώ κουβέντες που έχω πει, έχεις κάθε δίκιο να μου τα σούρνεις. Και εγώ αυτό θα έκανα στη θέση σου.

Αν τυχόν σε ενδιαφέρει η γνώμη μου για σένα, είναι η εξής: Δεν έχω καταλάβει για ποια πράγματα με κατηγορείς.
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:21:49 μμ »

Πιάνεστε από τις λέξεις. Σαρκασμός Σαρκασμός
Έγω Γουστάρω και τον δάσκαλο giannist,και τον sac (με την τελειομανία του στην ελληνική γραφή) και τον a.chaniotis (ψυχάρα για όποιον τον έχει γνωρίσει).
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ και καμμιά φορά κάντε κράττει και μην κάνετε Αντιπαράθεση έστω και αν νιώθετε Αδικημένοι.(Δείχνει Ανωτερότητα και ΟΧΙ Δειλία Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού)
Καταγράφηκε

giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:22:30 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού
Εγω παλι γιατι σε γουσταρω ρε γαβρε-κατοχικε?
το γαυρος ενταξει!αλλα το κατοχικος?νεο παιδι!!!!!κανει παρεα και με τον αντιπαθητικο!
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:23:59 μμ »

sac (με την τελειομανία του στην ελληνική γραφή)

Ευχαριστώ ιδιαίτερα για αυτό.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:28:09 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού
Εγω παλι γιατι σε γουσταρω ρε γαβρε-κατοχικε?
το γαυρος ενταξει!αλλα το κατοχικος?νεο παιδι!!!!!κανει παρεα και με τον αντιπαθητικο!
O αντιπαθητικος τον εκανε σαν τα μουτρα του Γιαννη μου.Οποτε αισθανθεις καλυτερα και  γουσταρεις καφεδακι (κερασμενο απο μενα οπως εχουμε συμφωνησει) ριξε σφυριγμα και θα μαζεψω ολα τα σκυλια του πολεμου να ερθουμε να σε παρουμε για τσαρκα
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:33:39 μμ »

η ανωτερωτητα θα μας φαει, τα υπουργεια μου μεσα!!!
Πανο δεν ειναι για σενα, γενικα μιλαω!!
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:37:33 μμ »

φίλε sac, θα έλεγα οτι εισαι ο Τέσλα του στεκιού. Δεν γνωρίζω κανέναν σας αλλα απολαμβάνω τους διαλόγους σας. Μάλλον ειμαι μέγας κουτσομπόλης και τελείως άσχετος απο νομίσματα, αφού συμμετέχω μόνο σε γενικού ενδιαφέροντος συζητήσεις.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:42:54 μμ »

 Στριφογύρισμα ματιών  Στριφογύρισμα ματιών  Στριφογύρισμα ματιών



Nikos Deja Vu - Eimaste mia oraia atmosfera eimaste!!!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:46:39 μμ »

Αυτό που θέλω να δω κάποια στιγμή είναι μία ''μονομαχία'' με τους sac και spaykat. Κάποια στιγμή κάτι πήγε να αρχίσει όμως το κόψανε... Θα αρχίσω να τους βάζω λόγια  Γλώσσα


Γιώργο (τον sac εννοώ, νομίζω θυμάμαι καλά το όνομα) αλήθεια τι συλλογή κάνεις;
Τι πιο περίεργο να υπάρχει από τη συλλογή νομισμάτων; Είναι κάτι που φτιάχτηκε για να κυκλοφορεί και να ''χαλάει''
φρέσκο (σαν το ψάρι) και εμείς το βάζουμε σε ντοσιέ!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:59:39 μμ »

εγω δεν ασχολούμαι αλλο μαζι σου...πρωτον γιατι αναιρείς κουβεντες που τις εχεις πει.....και δευτερον δεν θα γίνομαι παντα εγω ο ###### τις υπόθεσης ας μιλήσουν και άλλοι..εγω πολυ απλα δηλωνω οτι δεν σε ΓΟΥΣΤΑΡΩ....ετσι απλα  Κλείσιμο ματιού ..οπως προφανως και εσυ εμενα..λογικο  Κλείσιμο ματιού
Εγω παλι γιατι σε γουσταρω ρε γαβρε-κατοχικε?
το γαυρος ενταξει!αλλα το κατοχικος?νεο παιδι!!!!!κανει παρεα και με τον αντιπαθητικο!
O αντιπαθητικος τον εκανε σαν τα μουτρα του Γιαννη μου.Οποτε αισθανθεις καλυτερα και  γουσταρεις καφεδακι (κερασμενο απο μενα οπως εχουμε συμφωνησει) ριξε σφυριγμα και θα μαζεψω ολα τα σκυλια του πολεμου να ερθουμε να σε παρουμε για τσαρκα
Μιχαλη μου εχεις τον λογο μου,οταν μπορεσω θα κανονισω να συναντηθουμε παλι ολοι μαζι!με απεραντη εκτιμηση,οπως και σε ολην την παρεα του στεκιου,γιαννης.
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 03:15:47 μμ »

Εγω θελω να πω το εξης....3000 ατομα δεν γινεται να ταιριαζουν ολοι μεταξυ τους.
Για αυτο αν δεν σου αρεσει κατι η καποιος το ξεπερνας και πας παραπερα.
Και εγω γουσταρω να πειραζω τον κατοχικο(εξαλλου εγω τον βαφτισα ετσι) και πιστευω οτι ειναι παλληκαρι,
οπως γουσταρω και τον Γιαννη η και αλλους αρκετους που δεν αναφερω για τις γνωσεις τους.
Τον zobels γιατι ειναι κυριος,κ,λ,π,.πολλοι ακομα.
Δεν χρειαζονται τσακωμοι γιατι το εχω ξαναγραψει χαλιομαστε ολοι.
Ουτε πρεπει ναεχουμε τους μπλεανθρωπους ολη μερα να σβηνουν.
Αν και γουσταρω να δω σε ενα καφε ,ρακοσυλεκτη ,sac ,spycat κ.λ.π. να τσακωνονται.
Αλλα ξερετε τι θα γινει εκει αν συναντηθουν?
Το πολυ πολυ να αρχισουν τις τσικουδιες και να μιλανε για νομισματα.
Κοφτε λοιπον τους τσακωμους γιατι χαλατε την ατμοσφαιρα που υπαρχει.
Ανεβαστε κανα νομισμα να βλεπουμε γιατι τα εχετε κλειδαμπαρωσει και δεν τα βλεπει ουτε το φως του ηλιου..
ΒΓΑΛΤΕ ΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΝΤΟΥΚΙΑ


Υ.Σ.1. Φιλε sac δεν χρειαζεται να λεμε που μεγαλωσαμε ο καθενας,γηπεδα ,πεζοδρομια κ.λ.π.
       γιατι δεν θα τελειωσουμε ποτε.

Υ.Σ.2     Ολοι σας εισαστε ενα πρωινο δικο μου και αυτο μισο γιατι ξυπναω αργα.
           Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ΜΕ ΣΕΒΑΣΜΟ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
Ο ΦΙΛΟΣ ΣΑΣ ΤΟΜ
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 03:20:20 μμ »

Α και τον θοδωρα τον Smartorpheous γιατι στον ενα χρονο που ασχολουμαι
με τα συλλεκτικα με βοηθησε παρα πολυ και οι γνωσεις του ειναι οντως πολυ μεγαλες.
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 03:32:11 μμ »


Υ.Σ.2     Ολοι σας εισαστε ενα πρωινο δικο μου και αυ μισο γιατι ξυπναω αργα.
           Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


το πρωινο του TOM  Στριφογύρισμα ματιών


Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences