Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 07:08:52 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: παρεξηγησεις μεταξυ των φιλων της σελιδας  (Αναγνώστηκε 20138 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 05, 2013, 03:05:37 μμ »

αυτο ακριβως συμβαινει.
και θα ηθελα να  εφιστησω την προσοχη στους νεους φιλους του φορουμ.Πολλα απο οσα γραφονται σε ενα φορουμ  και εκνευριζουν καποιον απο εμας σε μια προσωπικη επαφη τετ α τετ δεν θα μας ενοχλουσαν καθολου αν ακουγονταν.
αυτην την ιδιομορφια εχει ο γραπτος λογος.πολλες φορες παρερμηνευεται,και ο καθενας την διαβαζει διαφορετικα βαζοντας τα σημεια στιξης οπου θελει.για αυτο προσοχη και διπλη αναγνωση οταν θελουμε να απαντησουμε σε κατι που μας πειραξε!

Ψάχνοντας κάτι άλλο, έπεσα εδώ.

Σωστά όλα αυτά, να διαβάζουμε δύο και τρεις φορές πριν παρεξηγηθούμε, αλλά...
ο καθένας μας, όταν γράφει κάτι, δεν θα ήταν εξίσου καλό να ξαναδιαβάζει δύο και τρεις φορές αυτό που έγραψε, ώστε να σιγουρεύεται ότι δεν θα υπάρξουν παρανοήσεις και ότι το κείμεν εκφράζει αυτό που έχει στο μυαλό του... λέω εγώ τώρα...

Ο Δημοσθένης έμεινε στην ιστορία γιατί διόρθωνε και ξαναδιόρθωνε τα γραπτά του. Για αυτό έλεγαν ότι τα λόγια του "μυρίζουν λυχνάρι"...
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 05, 2013, 09:39:02 μμ »

αυτο ακριβως συμβαινει.
και θα ηθελα να  εφιστησω την προσοχη στους νεους φιλους του φορουμ.Πολλα απο οσα γραφονται σε ενα φορουμ  και εκνευριζουν καποιον απο εμας σε μια προσωπικη επαφη τετ α τετ δεν θα μας ενοχλουσαν καθολου αν ακουγονταν.
αυτην την ιδιομορφια εχει ο γραπτος λογος.πολλες φορες παρερμηνευεται,και ο καθενας την διαβαζει διαφορετικα βαζοντας τα σημεια στιξης οπου θελει.για αυτο προσοχη και διπλη αναγνωση οταν θελουμε να απαντησουμε σε κατι που μας πειραξε!

Ψάχνοντας κάτι άλλο, έπεσα εδώ.

Σωστά όλα αυτά, να διαβάζουμε δύο και τρεις φορές πριν παρεξηγηθούμε, αλλά...
ο καθένας μας, όταν γράφει κάτι, δεν θα ήταν εξίσου καλό να ξαναδιαβάζει δύο και τρεις φορές αυτό που έγραψε, ώστε να σιγουρεύεται ότι δεν θα υπάρξουν παρανοήσεις και ότι το κείμεν εκφράζει αυτό που έχει στο μυαλό του... λέω εγώ τώρα...

Ο Δημοσθένης έμεινε στην ιστορία γιατί διόρθωνε και ξαναδιόρθωνε τα γραπτά του. Για αυτό έλεγαν ότι τα λόγια του "μυρίζουν λυχνάρι"...
δασκαλε που διδασκες!!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 05, 2013, 09:47:02 μμ »

χα χα χα καλό!
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 05, 2013, 09:47:32 μμ »

Παρατηρω τις τελευταιες μερες παρεξηγησεις μεταξυ διαφορων φιλων της παρεας εδω μεσα.Ολοι μας εχουμε διαφορα θεματα που μας ζοριζουν στη ζωη μας,αλλα νομιζω πριν γραψουμε κατι κακο,ειρωνικο η επιθετικο γενικοτερα για καποιον αλλο πρεπει να μπαινουμε στη θεση του.
Δεν υπαρχει λογος να γινεται αυτο τσαμπα χαλιωμαστε ολοι μας εχουμε το κοινο αυτο χομπυ και η παρεα ανα την Ελλαδα των συλλεκτων δεν ειναι και τοσο μεγαλη οσο νομιζουμε.
Δεν χρειαζεται να χαλαμε τις καρδιες μας η ζωη μας ειναι μικρη...Όπως έχω ξαναγράψει περισσότερα είναι αυτά που μας ενώνουν παρά αυτα που μας χωρίζουν.
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

Το αρχικο μου Θέμα είναι συνεχώς επίκαιρο και θα είναι για χρόνια...
Δυστυχώς οι άνθρωποι δεν αλλάζουν...
 Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 05, 2013, 10:24:45 μμ »

Παρατηρω τις τελευταιες μερες παρεξηγησεις μεταξυ διαφορων φιλων της παρεας εδω μεσα.Ολοι μας εχουμε διαφορα θεματα που μας ζοριζουν στη ζωη μας,αλλα νομιζω πριν γραψουμε κατι κακο,ειρωνικο η επιθετικο γενικοτερα για καποιον αλλο πρεπει να μπαινουμε στη θεση του.
Δεν υπαρχει λογος να γινεται αυτο τσαμπα χαλιωμαστε ολοι μας εχουμε το κοινο αυτο χομπυ και η παρεα ανα την Ελλαδα των συλλεκτων δεν ειναι και τοσο μεγαλη οσο νομιζουμε.
Δεν χρειαζεται να χαλαμε τις καρδιες μας η ζωη μας ειναι μικρη...Όπως έχω ξαναγράψει περισσότερα είναι αυτά που μας ενώνουν παρά αυτα που μας χωρίζουν.
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
δυστηχως θοδωρη,παντα θα υπαρχουν οι παντογνωστες που πρεπει να επιβαλλουν την αποψη τους με προσβολες η βαρυγδουπες φιλοσοφιες της δεκαρας!δεν βαριεσαι αναβουν και τα αιματα που λεμε.χαιρετω,γιαννης.

Το αρχικο μου Θέμα είναι συνεχώς επίκαιρο και θα είναι για χρόνια...
Δυστυχώς οι άνθρωποι δεν αλλάζουν...
 Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 09:09:07 πμ »



Ψάχνοντας κάτι άλλο, έπεσα εδώ.

Σωστά όλα αυτά, να διαβάζουμε δύο και τρεις φορές πριν παρεξηγηθούμε, αλλά...
ο καθένας μας, όταν γράφει κάτι, δεν θα ήταν εξίσου καλό να ξαναδιαβάζει δύο και τρεις φορές αυτό που έγραψε, ώστε να σιγουρεύεται ότι δεν θα υπάρξουν παρανοήσεις και ότι το κείμεν εκφράζει αυτό που έχει στο μυαλό του... λέω εγώ τώρα...
Ο Δημοσθένης έμεινε στην ιστορία γιατί διόρθωνε και ξαναδιόρθωνε τα γραπτά του. Για αυτό έλεγαν ότι τα λόγια του "μυρίζουν λυχνάρι"...
δυστηχως αγαπητε οταν καποιος ειναι δυσλεκτικος ή εχει μιας καποιας μορφης νοητικη καθυστερηση οσες φορες και να διαβασει δεν θα κατανοησει τιποτα. Επισης οταν καποιος παντου και παντα λειτουργει ως τρολ, στην κοινη νεοελληνικη ως ανακατωσουρας, δεν τον ενδιαφερει καθολου η λυση προβληματων και θεματων μεταξυ των μελων αλλα συνεχως η δημιουργια νεων παρεξηγησεων. Ειναι οσαν τους φαρισαιους που διυληζαν τον κωνωπα και καταπιναν την καμηλο. Και οι δυο περιπτωσεις χρηζουν ψυχιατρικης θεραπειας αν και ειναι ανιατες. Οι δικες μου γνωσεις σ αυτον τον τομεα ειναι περιορισμενες και δεν μπορω να προσφερω κατι αλλο παρ εκτος απο την παραπανω συμβουλη.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 10:28:44 πμ »

αυτο ακριβως συμβαινει.
και θα ηθελα να  εφιστησω την προσοχη στους νεους φιλους του φορουμ.Πολλα απο οσα γραφονται σε ενα φορουμ  και εκνευριζουν καποιον απο εμας σε μια προσωπικη επαφη τετ α τετ δεν θα μας ενοχλουσαν καθολου αν ακουγονταν.
αυτην την ιδιομορφια εχει ο γραπτος λογος.πολλες φορες παρερμηνευεται,και ο καθενας την διαβαζει διαφορετικα βαζοντας τα σημεια στιξης οπου θελει.για αυτο προσοχη και διπλη αναγνωση οταν θελουμε να απαντησουμε σε κατι που μας πειραξε!

Ψάχνοντας κάτι άλλο, έπεσα εδώ.

Σωστά όλα αυτά, να διαβάζουμε δύο και τρεις φορές πριν παρεξηγηθούμε, αλλά...
ο καθένας μας, όταν γράφει κάτι, δεν θα ήταν εξίσου καλό να ξαναδιαβάζει δύο και τρεις φορές αυτό που έγραψε, ώστε να σιγουρεύεται ότι δεν θα υπάρξουν παρανοήσεις και ότι το κείμεν εκφράζει αυτό που έχει στο μυαλό του... λέω εγώ τώρα...

Ο Δημοσθένης έμεινε στην ιστορία γιατί διόρθωνε και ξαναδιόρθωνε τα γραπτά του. Για αυτό έλεγαν ότι τα λόγια του "μυρίζουν λυχνάρι"...
δασκαλε που διδασκες!!!!γιαννηςτ.

Εσένα σου είπα να μην ξαναασχοληθείς μαζί μου. Τι πρέπει να γίνει για να το καταλάβεις;

Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 10:35:23 πμ »

παιδια ήρεμα! ! ! ! ! !

Φανσταστείτε ότι είμαστε 50 ατομα σε μια καφετερια και εχουμε ενωσει τραπεζακια και καθομαστε και συζηταμε για το χομπυ μας.
Ειναι λογικό να μην συμπαθιουνται όλοι μεταξύ τους. ΑΡΑ , ΕΙΝΑΙ ΕΠΟΜΕΝΟ, με ατόμα που δεν συμπαθεις να μην επιδιώκεις να κατσεις διπλα διπλα ή να ανοίξεις διάλογο. Δεν μπορείς να διώξεις κανεναν ούτε και να πλακωθείς καθώς εχουμε πιστεύω ενα επίπεδο.
Αν αρχίσεις να βρίζεσαι με καποιον, ο κατασταμηταρης θα αναγκαστει να σε διώξει.

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑι εγω δεν συμπαθώ καποιους. Οταν γραφουν καποιο τοπικ , απλά τους αγνοώ.

ΜΗν μαλώνετε. Δεν κερδίζετε ΤΙΠΟΤΑ.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 10:41:26 πμ »



Ψάχνοντας κάτι άλλο, έπεσα εδώ.

Σωστά όλα αυτά, να διαβάζουμε δύο και τρεις φορές πριν παρεξηγηθούμε, αλλά...
ο καθένας μας, όταν γράφει κάτι, δεν θα ήταν εξίσου καλό να ξαναδιαβάζει δύο και τρεις φορές αυτό που έγραψε, ώστε να σιγουρεύεται ότι δεν θα υπάρξουν παρανοήσεις και ότι το κείμεν εκφράζει αυτό που έχει στο μυαλό του... λέω εγώ τώρα...
Ο Δημοσθένης έμεινε στην ιστορία γιατί διόρθωνε και ξαναδιόρθωνε τα γραπτά του. Για αυτό έλεγαν ότι τα λόγια του "μυρίζουν λυχνάρι"...
δυστηχως αγαπητε οταν καποιος ειναι δυσλεκτικος ή εχει μιας καποιας μορφης νοητικη καθυστερηση οσες φορες και να διαβασει δεν θα κατανοησει τιποτα. Επισης οταν καποιος παντου και παντα λειτουργει ως τρολ, στην κοινη νεοελληνικη ως ανακατωσουρας, δεν τον ενδιαφερει καθολου η λυση προβληματων και θεματων μεταξυ των μελων αλλα συνεχως η δημιουργια νεων παρεξηγησεων. Ειναι οσαν τους φαρισαιους που διυληζαν τον κωνωπα και καταπιναν την καμηλο. Και οι δυο περιπτωσεις χρηζουν ψυχιατρικης θεραπειας αν και ειναι ανιατες. Οι δικες μου γνωσεις σ αυτον τον τομεα ειναι περιορισμενες και δεν μπορω να προσφερω κατι αλλο παρ εκτος απο την παραπανω συμβουλη.

Αγαπητέ μου Ανάργυρε, θα σου το πω άλλη μια φορά. Προσπάθησα να σου προσφέρω τη φιλία μου και τη βοήθειά μου. Προφανώς, απότυχα.

Μακάρι να μπορούσα να καταλάβω πώς καταλήγεις σε αυτά τα συμπεράσματα. Δεν είναι του παρόντος να κάνω τον έξυπνο, αλλά... λίγο-πολύ πιστεύω ότι τα ελληνικά μου και η έκφραση μου στον γραπτό λόγο είναι σε ψηλό επίπεδο.

Δεν προσπαθώ να περιαυτολογήσω, εννοώ ότι συνήθως οι άλλοι με καταλαβαίνουν εύκολα. Οπότε, θα σου ζητήσω συγγνώμη, γιατί δεν κατάφερα να είμαι σαφής και δεν κατάφερα να καταλάβεις αυτό που θέλω να πω.

Προφανώς, όλα όσα γράφω εδώ ισχύουν και για αρκετούς ακόμα, αλλά δεν ισχύουν απαραίτητα για όλους.

------------------------------------------------------------------

edit: Προφανώς συμφωνώ και με το παραπάνω μήνυμα του solferino. Βλέπεις ότι δεν κατάφερες να συνεννοηθείς με κάποιον, ζητάς συγγνώμη για την ενόχληση και πας παραπέρα.

... (διαγράφεται μια παράγραφος)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 06, 2013, 10:59:20 πμ από sac » Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 11:41:16 πμ »

Αγαπητε sac θα προσπαθησω να ειμαι οσο πιο ηρεμος και κοσμιος μπορω.....να σου κανω μια ερωτηση :

Μπορεις να ψαξεις και να δεις στα τοσα μυνηματα σου, ποσα αφορουν συλλεκτικα θεματα και ποσα διάφορες ασχετες κοντρες σου οπου προσπαθεις να επιβάλεις την γνωμη σου, σχεδον  ολες τις φορες με προσβλητικο τροπο Απορία
Οπως ειπα και εχτες αλλα το διεγραψαν, απορω πως εισαι ακομα εδω μεσα  Απορία Απορία.........παρεξηγηθεις η οχι δεν με νοιαζει καθολου, αυτη ειναι η γνωμη μου για εσενα και δεν αλλαζει και στο εχω δειξει πιστευω και πιο παλια,συμετασχεις ΜΟΝΟ σε θεματα για να δημιουργείς κόντρες .Οπως ειπε ο βασιλης πριν ,ειναι σνα να ειμαστε ενα μικρο καφενειο.....εγω πιστευω οτι για εσενα ειναι ενα ΚΑΦΕΝΕΙΟ μονο μεσα εδω....................................................................................
Α και ξεχασα...εχεις απειλήσει δυο φορες...... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 11:56:46 πμ »

Η γνώμη σου για μένα με ενδιαφέρει. Έχω ξαναπεί ότι ΠΑΝΤΑ με ενδιαφέρει τι λένε οι άλλοι για μένα και πάντα δίνω προσοχή. Βγάζω τα συμπεράσματά μου και καμιά φορά μου μένει και κάτι χρήσιμο.

Δεν με ενοχλούν καθόλου τα "μπινελίκια" και η συμπεριφορά που δεν είναι "κόσμια". Μέσα σε γήπεδα έχω μεγαλώσει και όχι σε σαλόνια (λέγοντας γήπεδα, εννοώ γήπεδα, όχι κερκίδες).

Τα συλλεκτικά μου ενδιαφέροντα είναι διαφορετικά από των περισσοτέρων εδώ μέσα, για αυτό δεν "πολυεμφανίζομαι". Πράγματι, συνήθως μιλάω για θέματα γενικού ενδιαφέροντος. Αυτό δεν νομίζω να είναι πρόβλημα.

----------------------------------------------------------------------------------

Διακόπτω αυτό που έγραφα....

Πότε έχω απειλήσει; Για το όνομα του θεού (ή του πατερούλη)...
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 12:05:57 μμ »

Η γνώμη σου για μένα με ενδιαφέρει. Έχω ξαναπεί ότι ΠΑΝΤΑ με ενδιαφέρει τι λένε οι άλλοι για μένα και πάντα δίνω προσοχή. Βγάζω τα συμπεράσματά μου και καμιά φορά μου μένει και κάτι χρήσιμο.

Δεν με ενοχλούν καθόλου τα "μπινελίκια" και η συμπεριφορά που δεν είναι "κόσμια". Μέσα σε γήπεδα έχω μεγαλώσει και όχι σε σαλόνια (λέγοντας γήπεδα, εννοώ γήπεδα, όχι κερκίδες).

Τα συλλεκτικά μου ενδιαφέροντα είναι διαφορετικά από των περισσοτέρων εδώ μέσα, για αυτό δεν "πολυεμφανίζομαι". Πράγματι, συνήθως μιλάω για θέματα γενικού ενδιαφέροντος. Αυτό δεν νομίζω να είναι πρόβλημα.

----------------------------------------------------------------------------------

Διακόπτω αυτό που έγραφα....

Πότε έχω απειλήσει; Για το όνομα του θεού (ή του πατερούλη)...
το κοκκινο με το μπλε ...δεν συμβαδίζουν ....εκτος αν αποκλειστικα μονο η δικη μου γνωμη δεν σε ενδιαφέρει  Κλείσιμο ματιού
οσο για τις απειλες....τι παει να πει < οποιος ξανααχοληθει μαζι μου θα τον παρει και θα τον σηκωσει >
και τι θελει να πεις με αυτο που ειπες στον Αναργυρο <τι αλλο πρεπει να κανω για να καταλαβεις >  
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 12:20:33 μμ »

Η γνώμη σου για μένα με ενδιαφέρει. Έχω ξαναπεί ότι ΠΑΝΤΑ με ενδιαφέρει τι λένε οι άλλοι για μένα και πάντα δίνω προσοχή. Βγάζω τα συμπεράσματά μου και καμιά φορά μου μένει και κάτι χρήσιμο.

Δεν με ενοχλούν καθόλου τα "μπινελίκια" και η συμπεριφορά που δεν είναι "κόσμια". Μέσα σε γήπεδα έχω μεγαλώσει και όχι σε σαλόνια (λέγοντας γήπεδα, εννοώ γήπεδα, όχι κερκίδες).

Τα συλλεκτικά μου ενδιαφέροντα είναι διαφορετικά από των περισσοτέρων εδώ μέσα, για αυτό δεν "πολυεμφανίζομαι". Πράγματι, συνήθως μιλάω για θέματα γενικού ενδιαφέροντος. Αυτό δεν νομίζω να είναι πρόβλημα.

----------------------------------------------------------------------------------

Διακόπτω αυτό που έγραφα....

Πότε έχω απειλήσει; Για το όνομα του θεού (ή του πατερούλη)...
Αν δεν γινομαι αδιακριτος ποια ειναι τα συλλεκτικα σου ενδιαφεροντα.....θελω να πω δεν εχεις σχεση με νομισματα-γραμματοσημα κλπ ?
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 12:58:18 μμ »

και τι θελει να πεις με αυτο που ειπες στον Αναργυρο <τι αλλο πρεπει να κανω για να καταλαβεις >  

Αυτό δεν απευθύνεται στον Ανάργυρο. Για το όνομα του Βούδα!

οσο για τις απειλες....τι παει να πει < οποιος ξανααχοληθει μαζι μου θα τον παρει και θα τον σηκωσει

Αυτό δεν το βρίσκω. Κοίταξα τα προηγούμενα μηνύματά μου. Μάλλον το έγραψα σε διαγραμμένο μήνυμα. Νομίζω ότι θυμάμαι πού.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Επί της ουσίας. Όταν δεν γουστάρεις κάποιον, του λες "κάνε παραπέρα". Δεν "κάνει παραπέρα" και συνεχίζει να σου λέει και ξέρω-γω. "Ρε, άσε με ήσυχο", τίποτα αυτός.

Αν τον πιάσω από τα πέτα και τον πετάξω έξω (μεταφορικά), δέχομαι τις συνέπειες.

Όταν μιλάμε για "απειλή" συνήθως εννοούμε άλλα πράγματα, πολύ πιο σοβαρά. Τώρα για αυτόν που δεν καταλαβαίνει το "κάνε παραπέρα" ή το "δεν χωράς, μην καθίσεις", τι να πω, βαράτε με όσο θέλετε.

Προσθέτω, όχι για να απολογηθώ, αλλά για να γίνω πιο σαφής, ότι με τον Ανάργυρο βλέπω ότι δεν γουστάρει την κουβέντα μου (ή όπως θέλετε πείτε το), ζητάω συγγνώμη και πάω παραπέρα. Δεν κάθομαι να του τα πρήξω...

------------------------------------------------------------------------------------------

ΥΓ Στο κόκκινο και στο μπλε που σημάδεψες παραπάνω, πού υπάρχει "δεν";

(μετά την παρένθεση περί απειλής, θα φτιάξω καφέ και θα συνεχίσω αυτό που είχα ξεκινήσει να γράφω)
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 01:04:37 μμ »

αγαπητε κυριε?(δεν ξερω,ουτε θελω να μαθω το μικρο σας ονομα)εσυ πρωτος ασχοληθηκες μαζι μου,αν διαβασες τι γραφεις!(και μετα με προειδοποιησες?απειλησες?να μην ασχολουμε μαζι σου!)αν νομιζεις οτι εσυ μπορεις να κρινεις! με @@@ και αλλα φαιδρα,αλλα εσενα να μην σε κρινω!χαιρομαι που εισαι και δημοκρατης!λοιπον μαλλον εσυ πρεπει να σταματησεις να ασχολεισε μαζι μου!ασχολεισου με τα χομπυ σου και ασε τους λεονταρισμους στην ακρη!δεν εχω τιποτα μαζι σου,ουτε θελω!!!!!!!!!!!γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences