Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 08, 2024, 07:00:18 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: να το κολησω η θα χασει την αξια του?  (Αναγνώστηκε 1785 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
καρδαμης ακης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 173



Προφίλ
« στις: Απρίλιος 01, 2016, 04:46:52 μμ »

εχω αυτο το παλιο πορσελανινο δοχειο απο αρωμα να το κολησω η θα χασει  την αξια του? (εαν εχει καποια συλλεκτικη αξια)
Καταγράφηκε
Κώστας 1979
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1002



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 01, 2016, 06:51:24 μμ »

Κολησε το.Ετσι και αλλιως,ειναι σε σημειο που δεν θα φαινεται η κοληση.
Καταγράφηκε

Si vis pacem,parabellum.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 01, 2016, 07:21:43 μμ »

φιλε η γνωμη μου ειναι να μην το κολλησεις ,θα υπαρχει θεμα αν ανακαλυψει ο πωλητης οτι του την εφερες,θα σου αρεσε εσενα να σου πουλουσαν κολλημενα πραγαματα ;;οχι βεβαια......μια φορα ενας φιλος μου κολλησε με δυο πονταρισιες ενα παρομοιο,το εβγαλε για πωληση στο ιμπει και το χτυπησανε πολλα παιδια,σαν το δικο σου ακριβως ηταν φιλε Ακη και μαλιστα η δημοπρασια εκλεισε γυρω στα 2300ε και φρι σχιπινγ,οταν πηγε ο φιλος να το πακεταρει του εσπασε ακριβως σαν το δικο σου,πηρε μια ουχου και το ξανακολλησε ,περιμενε 2-3 μερες να στεγνωσει ,πηγε στο βιβλιοπωλειο της γειτονιας στου μπαρμπα Μητσου που η κορη του ηταν δσκαλα χορου αλλα ηταν ανεργη γιατι ο Λαλιωτης δεν εδινε αδειες σε οσους δεν ηταν γραμμενοι στην Κλαδικη και ετσι δουλευε πωλητρια στο χασαπιο του θειου της του ΤΖΑΚ ,,,τελος παντως για να μην ξεφευγω και μακρηγορω απο το θεμα και μιλαω για ασχετα πραγματα οταν πηγε ο φιλος στο βιβλιοπωλειο του μαρμπα Μητσου δεν ειχε φακελους με φουσκαλες και ετσι περιμενε αλλες 2-3 μερες μπας και ρθουνε,τελικα αφου περιμενε 2-3 μερες και δεν ηρθαν πηγε στο διπλανο βιβλιοπωλειο της μανας του και της πηρε,το περυτιλιξε αριστα και κομψοτεχνικα και πηγε 10 χιλ που ηταν το ταχυδρομειο νατο στειλη αλλα δυστυχως για εκεινον εκαναν απεργια οι ταχυδρομικοι δεικδικωντας δικαιως επιδομα εγκαιρης προσελευσης στην εργασια ,αφου τελειωσε σχετικα για τα ελληνικα δεδομενα σε καμμια 15αρια μερες το εστειλε ο αγοραστης εμενε στο διπλανο χωριο στην Ανω Πεζουλα και ο φιλος μου εμενε 500 μετρα ποιο κατω στην Κατω Πεζουλα,οταν παρελαβε ο αδελφος του που τελικα ηταν ο νικητης να δεις τι εγινε,αστα το ελα να δεις,τελικα το γυρισε πισω και πηρε και τα λεφτα του απο την πειπαλ,Γιαυτο σου λεω και εγω συμφωνω με τον φιλο Κωστα κολλησε το ουτως σι αλλος εκει που ειναι δεν φαινεται Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών σε παρακαλω μην με ευχαριστησεις που ειμαι λακωνας  στα γραπτα μου αν και Κρητικος  Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση
Καταγράφηκε
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 01, 2016, 07:32:32 μμ »

Μαρκο σε φανταζομαι αραχτοςστη καρεκλα σου  παρε με τη τσικουδια σου
μετα απο μια δυσκολη μερα στη δουλεια σου εεε και τα μεζεδακια σου ,
και ανοιγεις το πισι σου , και λυνεις τα προβληματα των συλλεκτων .
Καταπλικτικη η αναλυση σου , κατατοπιστικοτατος και σαφεστατος  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 01, 2016, 07:45:07 μμ »

Μαρκο ριχνε που και που καμια τελεια.... Ουτε ανασα δεν μπορεσα να παρω, δυο γραμμες ακομη θα πηγαινα απο ασφυξια  Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Απρίλιος 01, 2016, 08:11:21 μμ »

Στελιο. Εχεις δικιο.Την επομενη φορα θα προσπαθησω. Σαρκασμός
Γιωργο,εχεις βαλει κρυφη καμερα στο σπιτι μου; Άνεση εχεις αρχισει και με πιανεις Φιλί
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences