Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 13, 2024, 08:54:48 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πολύ εκνευρισμένη...  (Αναγνώστηκε 48007 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Δεκέμβριος 10, 2013, 07:15:20 μμ »

Μια φορά παρακάλεσε δεν το ξανακάνω όμως .Δεν σε αφορά τι έκανε ο πατέρας του κάθε μέλους όπως δεν πρέπει να αφορά τους άλλους για τον πατέρα σου .ξεφεύγεις και πας να δημιουργήσεις θέμα για αυτό σταμάτα .Το θέμα το ανοίγω αλλα δεν θα το αφήσω να ξεφύγει επειδή κάποιος εχει ορέξεις
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #46 στις: Δεκέμβριος 10, 2013, 07:19:16 μμ »

Μεγαλε ο πατερας μου δεν ειχε πειραξει ποτε ουτε κουνουπι . Αλλα ητανε απο τους τυπους που δεν σηκωνε μυγα στο σπαθι του. Παρα την δυναμη του . Το το μου διδαξε ο αθλητισμος δεν θα το αναλυσω μαζι σου.  Αλλα απο εκει και περα οταν καποιος βγαζει τα αποθυμενα του σε ενα 12χρονο παιδι ....δωσε μου την διευθυνση σου να τον στειλουμε να βαραει τα παιδια σου η και εσενα μαζι . Δεν ειναι κακο ... πρεπει να υπαρχουν και τυποι σαν και εσενα σε αυτον τον κοσμο
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Δεκέμβριος 10, 2013, 07:25:23 μμ »

Μια φορά παρακάλεσε δεν το ξανακάνω όμως .Δεν σε αφορά τι έκανε ο πατέρας του κάθε μέλους όπως δεν πρέπει να αφορά τους άλλους για τον πατέρα σου .ξεφεύγεις και πας να δημιουργήσεις θέμα για αυτό σταμάτα .Το θέμα το ανοίγω αλλα δεν θα το αφήσω να ξεφύγει επειδή κάποιος εχει ορέξεις
Δημητρη πιστευω οτι σε τετοιες περιπτωσεις το καλυτερο θα ηταν να κλειδωθει το θεμα
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Δεκέμβριος 10, 2013, 07:47:52 μμ »

Μιχάλη  μου αν συνεχίσουμε να κλειδώνουμε θέματα θα είμαστε ένα λουκέτο παντού.Απλα πρέπει να προσέχουν κάποιοι τι γράφουν και να μην προκαλούν .Αν δεν τους αρέσει κάτι απλά δεν θα γράφουν η αν δεν τους αρέσει εδώ ας μην μπαίνουν στο στέκι .
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #49 στις: Δεκέμβριος 10, 2013, 07:54:32 μμ »

Δημητρη δεν χρειαζεται να κλειδωθει τιποτα . Ο μονος λογος για να κλειδωθει ειναι γιατι πισω απο ενα πληκτρολογιο ολοι γινονται  μαγκες του γλυκου νερου και προσβαλουν . Γιωργο (sac)  επειδη εδω ειμαστε και οι δυο φιλοξεξουμενοι και σε χωρους που με φιλοξενουνε  δεν μου αρεσει να κανω λογια και φασαριες . Ελα την κυριακη στην λεσχη να συνεχισουμε τον "ομορφο διαλογο" μας απο κοντα , χωρις να μπορει κανεις να κλειδωσει τιποτα , να το αναλυσουμε πληρως
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 01:52:56 μμ »

πολλες φορες εχουμε κανει ολοι καποιο κακογουστο αστειο που ειχε ασχημη εξελιξη δυστυχως....ισως καπως ετσι να ετυχε και του γυμναστη,

+1

Το πέταγμα της μπάλας στο κεφάλι είναι συνηθισμένο φαινόμενο όταν παίζεις μπάσκετ και ο άλλος χαζεύει. Εκτός αν την πέταξε με πολύ δύναμη που αυτό δείχνει μίσος. Δεν νομίζω όμως να έκανε κάτι τέτοιο... Μάλλον ήταν μία άτυχη στιγμή.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 11, 2013, 02:04:50 μμ από dionisisx » Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 03:05:03 μμ »

εγω θα πω ενα πραγμα, εσεις οι καλοι γονεις οταν δειτε εναν εκπαιδευτικο να ριχνει μια μπαλα στο κεφαλι του παιδιου σας μην κανετε τιποτα!!το παιδι θα εχει προβλημα στο μελλον!!
Σε περιπτωση που σας το φερουν με εγκεφαλικη αιμοραγια τοτε να διαμαρτυρηθειτε αλλα κρυφα,μη σας δει το παιδι και παρει αερα!!
Απόλυτα σωστός , επιγραμματικός, εύστοχος, και ετοιμόλογος!!! Respect!!! Όποιος είναι γονιός κατάλαβαίνει!
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 03:23:33 μμ »

Μιχάλη  μου αν συνεχίσουμε να κλειδώνουμε θέματα θα είμαστε ένα λουκέτο παντού.Απλα πρέπει να προσέχουν κάποιοι τι γράφουν και να μην προκαλούν .Αν δεν τους αρέσει κάτι απλά δεν θα γράφουν η αν δεν τους αρέσει εδώ ας μην μπαίνουν στο στέκι .
Υπάρχουν λίγα και συγκεκριμένα μέλη που συστηματικά υβρίζουν , προσβάλουν , απειλούν, έχουν απόψεις επί παντός επιστητού και παρεκτρέπονται διαρκώς σε μη κόσμιες συμπεριφορές. Αγνοούνε δε τις συστάσεις των εποπτών- συντονιστων. Όχι δεν είναι λύση το λουκέτο στα θέματα. Άλλη είναι η λύση...
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 04:29:20 μμ »

Εγω παντως δε καταλαβα τι το υβριστικο ειχε το μηνυμα μου που σβηστηκε
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 04:38:37 μμ »

Το δικό σου δεν πρόλαβα να το διαβάσω όταν έγραφα την άποψή μου ,(μάλλον είχε ήδη σβηστεί). 'Αρα σίγουρα δεν αναφερομαι σε σένα. Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 04:39:37 μμ »

Δεν ηταν μομφη προς τα εσενα, σε καμια περιπτωση
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 05:54:14 μμ »

Καποια μελη γνωριζουν τον γολγοθα που περασα πριν 10 μερες!!Μας πηρε η νηπιαγωγος τηλεφωνο κατα τις 11 το πρωι να παμε απο το νηπιαγωγειο να παρουμε την κορη μας γιατι χτυπησε!!Μολις εφτασα το θέαμα ηταν τρομαχτικο!!Το παιδι ηταν μεσα στα αιματα,τα χειλη και ουλα μπροστα σκισμενα και τα 2 μπροστινα δοντακια(νεογιλα) ειχαν μπει μεσα στα ουλα και εξαφανιστει(!!!).Το παιδι ξερναγε αιμα απο το στομα μεχρι το νοσοκομειο οπου παρασχεθηκαν οι πρωτες βοηθειες!!Μολις σφουγγιστηκε το αιμα φανηκε η ζημια!!Δυο καρφωμενα δοντια στην ανω γναθω,σκισμενα ουλα και χειλη και πρηξιμο παντου!!Η κορη μου σε κατασταση σοκ δεν ηξερε που βρισκοταν!!Το κακο ομως δεν τελειωσε εκει!!Μετα απο 3 ωρες το παιδι τουμπανιαστηκε!!Στομα δοντια και χειλη γίναν ενα.ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ!!

Ας γυρισουμε στο θεμα μας!Η δασκαλα ειπε οτι δεν καταλαβε πως εγινε και δεν ειδε ποιος την εσπρωξε την μικρη!Η κορη μου ειπε οπως και ολα τα παιδακια οτι την εσπρωξε βιαια ένα αλλο παιδακι ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ και εσκασε με την μουρη σε ενα θρανιο!

Το απογευμα της ιδιας μερας πηγα στο αστυνομικο τμημα και κατεθεσα μυνηση κατα παντος υπευθυνου!!Την αλλη μερα καλεσε ο Εισαγγελεας την Δασκαλα και τις επερριψε ευθυνες για πλημμελη φυλαξη ανηλικων με αποτελεσμα τις σωματικες βλαβες εξ'αμελειας!!Της επισημανε οτι ο νομος λεει οτι ειναι η αποκλειστικη υπευθυνη για την σωματικη ασφαλεια των παιδιων κατα την διαρκεια του σχολειου!!Επισης εχει διαταχθει και ΕΔΕ απο την εσωτερικη υπηρεσια του Υπουργειου παιδειας για το περιστατικο!!Θα εβαζα και τι φωτο του παιδιου μου 1 ωρα μετα το χτυπημα αλλα θα σοκαριστειτε!!!

20 Μαρτιου ειναι το δικαστηριο!!Θελω απαντηση απο την δικαιοσυνη γιατι ενω πηγα την κορη μου μια χαρα στο σχολειο της την παρελαβα σχεδον παραμορφωμενη!!

Σημερα επειτα απο 10 μερες περιπου το παιδι εχει επιστρεψει στους παλιους της ρυθμους και εχει ξεπρηστει!!Αυριο ειναι η επεμβαση για να της αφαιρεσει η παιδιοδοντιατρος τα δυο δοντακια μεσα απο την γναθο με χειρουργικο τροπο!!Η δη κατεβαινουν τα μονιμα δοντια και βρισκουν αντισταση!!

Τωρα γιατι τα εγραψα ολα αυτα;;Για να καταληξω στο εξης!!ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 07:22:17 μμ »

Επειδή το μυνημά μου σβήστηκε και δε κατάλαβα γιατί, θα το επαναλάβω... Σε τέτοιες περιπτώσεις πιστεύουμε πάντα το παιδί. Μια μπάλα του μπάσκετ γνωρίζουμε όλοι τι βάρος έχει αν το ρίξεις στο κεφάλι ενός 9χρονου κοριτσιού μπορεί να προκληθεί μεγάλη βλάβη αυτό είναι μια τελείως αντιεκπαιδευτική συμπεριφορά και οφείλουν οι γονείς να πάνε στον διευθηντή να το καταγγείλουν.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 07:43:40 μμ »

Καποια μελη γνωριζουν τον γολγοθα που περασα πριν 10 μερες!!Μας πηρε η νηπιαγωγος τηλεφωνο κατα τις 11 το πρωι να παμε απο το νηπιαγωγειο να παρουμε την κορη μας γιατι χτυπησε!!Μολις εφτασα το θέαμα ηταν τρομαχτικο!!Το παιδι ηταν μεσα στα αιματα,τα χειλη και ουλα μπροστα σκισμενα και τα 2 μπροστινα δοντακια(νεογιλα) ειχαν μπει μεσα στα ουλα και εξαφανιστει(!!!).Το παιδι ξερναγε αιμα απο το στομα μεχρι το νοσοκομειο οπου παρασχεθηκαν οι πρωτες βοηθειες!!Μολις σφουγγιστηκε το αιμα φανηκε η ζημια!!Δυο καρφωμενα δοντια στην ανω γναθω,σκισμενα ουλα και χειλη και πρηξιμο παντου!!Η κορη μου σε κατασταση σοκ δεν ηξερε που βρισκοταν!!Το κακο ομως δεν τελειωσε εκει!!Μετα απο 3 ωρες το παιδι τουμπανιαστηκε!!Στομα δοντια και χειλη γίναν ενα.ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙ!!

Ας γυρισουμε στο θεμα μας!Η δασκαλα ειπε οτι δεν καταλαβε πως εγινε και δεν ειδε ποιος την εσπρωξε την μικρη!Η κορη μου ειπε οπως και ολα τα παιδακια οτι την εσπρωξε βιαια ένα αλλο παιδακι ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ και εσκασε με την μουρη σε ενα θρανιο!

Το απογευμα της ιδιας μερας πηγα στο αστυνομικο τμημα και κατεθεσα μυνηση κατα παντος υπευθυνου!!Την αλλη μερα καλεσε ο Εισαγγελεας την Δασκαλα και τις επερριψε ευθυνες για πλημμελη φυλαξη ανηλικων με αποτελεσμα τις σωματικες βλαβες εξ'αμελειας!!Της επισημανε οτι ο νομος λεει οτι ειναι η αποκλειστικη υπευθυνη για την σωματικη ασφαλεια των παιδιων κατα την διαρκεια του σχολειου!!Επισης εχει διαταχθει και ΕΔΕ απο την εσωτερικη υπηρεσια του Υπουργειου παιδειας για το περιστατικο!!Θα εβαζα και τι φωτο του παιδιου μου 1 ωρα μετα το χτυπημα αλλα θα σοκαριστειτε!!!

20 Μαρτιου ειναι το δικαστηριο!!Θελω απαντηση απο την δικαιοσυνη γιατι ενω πηγα την κορη μου μια χαρα στο σχολειο της την παρελαβα σχεδον παραμορφωμενη!!

Σημερα επειτα απο 10 μερες περιπου το παιδι εχει επιστρεψει στους παλιους της ρυθμους και εχει ξεπρηστει!!Αυριο ειναι η επεμβαση για να της αφαιρεσει η παιδιοδοντιατρος τα δυο δοντακια μεσα απο την γναθο με χειρουργικο τροπο!!Η δη κατεβαινουν τα μονιμα δοντια και βρισκουν αντισταση!!

Τωρα γιατι τα εγραψα ολα αυτα;;Για να καταληξω στο εξης!!ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΡΟΕΧΕΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ!!

περαστικά, με το καλό αύριο...
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Δεκέμβριος 11, 2013, 08:00:26 μμ »

Περαστικά στο παιδί σου Γιάννη και στο δικό σου Πωλίνα. Να ΄ναι καλά τα παιδιά μας , και τα παιδιά όλου του κόσμου.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences