Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 12, 2024, 05:17:46 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πολύ εκνευρισμένη...  (Αναγνώστηκε 47981 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 10:55:00 μμ »

Εγω λέω να πάμε να του πετάξουμε στο κεφάλι κανένα πεντόλιρο η ακόμα καλύτερα αυτό το ασημένιο liberty των 8 ουγγιών!!!

Liberty το προτιμώ!!!! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 10:55:48 μμ »

Εγω λέω να πάμε να του πετάξουμε στο κεφάλι κανένα πεντόλιρο η ακόμα καλύτερα αυτό το ασημένιο liberty των 8 ουγγιών!!!

ειναι συγγενης ο γυμναστης? Σαρκασμός
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 10:56:08 μμ »

Ποτε δε ξερεις Σαρκασμός αμα δεις κοσμο πολυ εξω απο το σχολειο θα ειναι απο το στεκι Σαρκασμός
Να εισαι σιγουρη για αυτο Χαμόγελο
Απλα ηρεμησε τωρα δεν αλλαζει κατι,αυριο ολα θα ξεκαθαρισουν με τον λακαμα
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 10:58:25 μμ »

αμα ειναι ετσι να παω να δερνω παιδακια στο σχολειο να μου πετατε (εστω και στο κεφαλι Σαρκασμός)λιρες και ουγγιες!!
Τωρα χωρις πλακα το καλυτερο ειναι ηρεμια και συζητηση  μεχρι να δεις τι θα σου πει και ο γυμναστης!!!!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:01:13 μμ »

Να είστε καλά με κάνατε και γέλασα!!!!!!!

Πάντα με ηρεμία!!!!θα τον αφήσω να δω τι έχει να μου πει και εξαρτάτε και απο τι θα μου πει!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:05:15 μμ »



Πάντως πέρα από την πλάκα...δεν ξέρω πόσο χρονών είναι η κορούλα σου αλλά θα το άφηνα να δω πως πάει και αν γενικά ο γυμναστής το τραβάει τότε να πας να του τρίξεις τα δόντια...αν έτυχε μια φορά δεν νομίζω να είναι κάτι εσκεμμένο!

Τα παιδιά πολλές φορές δεν λένε τα πράγματα όπως έχουν , το λέω γιατί θυμάμαι τον εαυτό μου που συνέχεια τσακωνόμουν και μίλαγα και ότιδηποτε και πάντα νευρίαζα με τους καθηγητές!  Γλώσσα

Η μικρή ειναι 9 ετών, και επειδή είναι μικρή το ψιλιάζομαι και εγώ το ψεματάκι άσχετα οτι δε τα λέει όπως θέλει αλλα όπως είναι...
 
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:14:27 μμ »

Εγω λέω να πάμε να του πετάξουμε στο κεφάλι κανένα πεντόλιρο η ακόμα καλύτερα αυτό το ασημένιο liberty των 8 ουγγιών!!!

Liberty το προτιμώ!!!! Κλείσιμο ματιού
Πωλινα θα στο εδινα αλλα το εδωσα.
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:20:47 μμ »

Εγω λέω να πάμε να του πετάξουμε στο κεφάλι κανένα πεντόλιρο η ακόμα καλύτερα αυτό το ασημένιο liberty των 8 ουγγιών!!!

Liberty το προτιμώ!!!! Κλείσιμο ματιού
Πωλινα θα στο εδινα αλλα το εδωσα.
\

και μονο που το λες ειναι σα να το πήρα!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:37:51 μμ »

Τι έχω να τραβήξω..... με αγχώνει πάρα πολύ η ιδέα ότι τα παιδιά μου θα πάνε σχολείο και δεν θα είμαι από πάνω τους να βλέπω τι κάνουν και αν τα πείραξε κανείς!!!!!! Εμένα η κόρη μου είναι 3 ετών και μόνο στην ιδέα ότι θα πάει παιδικό φρικάρω!!!Δεν ξέρω τι θα έκανα στην θέση σου, μάλλον θα πήγαινα κατευθείαν στον διευθυντή, γιατί μπορεί να είναι κανένας παλιάνθρωπος ο γυμναστής και να μην παραδεχτεί τίποτα, δεν πιστεύω να σου λέει ψέματα η κόρη σου και γενικά σε τέτοια θέματα νομίζω πρέπει να τα πιστεύουμε τα παιδιά μας, τουλάχιστον αν πας να δεις τι συμβαίνει ή να πάει ο άντρας σου.
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:42:25 μμ »

ενταξει καλο ειναι να μην γινει τρελο θεμα-θεαμα Μεγάλο χαμόγελο.
ο γυμναστης ειχε μια κακια -ηλιθια στιγμη ,μπορει κατα τα αλλα να ειναι ενας καλος γυμναστης και να ασχολειται με τα παιδια ...
η γνωμη μου ειναι ,μια συσταση ,μια συγγνωμη και τελος, μην το τραβηξεις (πολυ) πωλινα..
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #25 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:44:10 μμ »

Τι έχω να τραβήξω..... με αγχώνει πάρα πολύ η ιδέα ότι τα παιδιά μου θα πάνε σχολείο και δεν θα είμαι από πάνω τους να βλέπω τι κάνουν και αν τα πείραξε κανείς!!!!!! Εμένα η κόρη μου είναι 3 ετών και μόνο στην ιδέα ότι θα πάει παιδικό φρικάρω!!!Δεν ξέρω τι θα έκανα στην θέση σου, μάλλον θα πήγαινα κατευθείαν στον διευθυντή, γιατί μπορεί να είναι κανένας παλιάνθρωπος ο γυμναστής και να μην παραδεχτεί τίποτα, δεν πιστεύω να σου λέει ψέματα η κόρη σου και γενικά σε τέτοια θέματα νομίζω πρέπει να τα πιστεύουμε τα παιδιά μας, τουλάχιστον αν πας να δεις τι συμβαίνει ή να πάει ο άντρας σου.

εσενα σε βλεπω κακια πεθερα!!!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:45:39 μμ »

Τι έχω να τραβήξω..... με αγχώνει πάρα πολύ η ιδέα ότι τα παιδιά μου θα πάνε σχολείο και δεν θα είμαι από πάνω τους να βλέπω τι κάνουν και αν τα πείραξε κανείς!!!!!! Εμένα η κόρη μου είναι 3 ετών και μόνο στην ιδέα ότι θα πάει παιδικό φρικάρω!!!Δεν ξέρω τι θα έκανα στην θέση σου, μάλλον θα πήγαινα κατευθείαν στον διευθυντή, γιατί μπορεί να είναι κανένας παλιάνθρωπος ο γυμναστής και να μην παραδεχτεί τίποτα, δεν πιστεύω να σου λέει ψέματα η κόρη σου και γενικά σε τέτοια θέματα νομίζω πρέπει να τα πιστεύουμε τα παιδιά μας, τουλάχιστον αν πας να δεις τι συμβαίνει ή να πάει ο άντρας σου.

Ναι σε καταλαβαίνω Ανδρομάχη μου θα τα ζήσεις όπως όλες μας άλλωστε καμιά φορά υπάρχουν και αυτά τα παρατράγουδα!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:46:57 μμ »

ενταξει καλο ειναι να μην γινει τρελο θεμα-θεαμα Μεγάλο χαμόγελο.
ο γυμναστης ειχε μια κακια -ηλιθια στιγμη ,μπορει κατα τα αλλα να ειναι ενας καλος γυμναστης και να ασχολειται με τα παιδια ...
η γνωμη μου ειναι ,μια συσταση ,μια συγγνωμη και τελος, μην το τραβηξεις (πολυ) πωλινα..

Η συμπεριφορά μου θα είναι ανάλογη στο τι θα μου πει και πως θα μου το πει...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Αντωνης
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 652

Τι κανεις μπαρμπα?? κουκια σπερνω....


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:51:08 μμ »

Παρε μαζι σου κανενα πεντολιρο και μολις σου πει κατι που δεν σου αρεσει μπα και κατω  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα μπορουσε να της μηλησει οχι να της χτυπησει με την μπαλα  Θυμός
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Δεκέμβριος 09, 2013, 11:53:38 μμ »

Παρε μαζι σου κανενα πεντολιρο και μολις σου πει κατι που δεν σου αρεσει μπα και κατω  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα μπορουσε να της μηλησει οχι να της χτυπησει με την μπαλα  Θυμός

και έστω και καταλάθος να το έκανε δε λες σε ενα παιδάκι 9 ετών για να ξυπνήσεις!!!!πας κοντα του το ρωτάς εαν πονεσε η του ζητας βρε αδελφέ ενα συγνωμη!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences