Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 03:49:44 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Δυλιρο 1887  (Αναγνώστηκε 34663 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Ιούνιος 28, 2012, 01:23:39 μμ »

Πω πω νεκρα!!!!! Σαρκασμός

Μα εβλεπα κι εγω κατι  συναδελφους......

<Καλειμερα  κυριε Βασειλοι οιμαι νεω μελως.
Εχο ενα αου58 τι λεται αξοιζοι να το στοιλω για πιστοποιησοι;;;; Σαρκασμός>

Και ελεγα και γω.....μα τι στο καλο αφου ξερουν οτι ειναι au 58 τοτε γιατι να το στηλουν.
Που να ηξερα ο ασχετος οτι υπαχει και καρτα bonus  και στα 100 εχεις δωρο ποιστοποιηση Ελληνικου πεντολιου!!!!!   Γλώσσα Σαρκασμός Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #61 στις: Ιούνιος 28, 2012, 01:53:14 μμ »

Βασιλη τι μονολογεις.....απουσιαζει ο Γιωργης.
 Μια επισημανση να κανω ασχετη με το θεμα αλλα πολυ σημαντικη για εναν  φιλο  , που απο την <ασχετοσυνη> του Γιωγου περι νομισματικης  γλιτωσε την πατατα πεντολιο που του πλασαρισαν.
Δεν σωθηκε ουτε απο σενα ουτε απο τον Αναργυρο.
Νομιζω οτι υπαχουν πολυ περισσοτερα παραδειγματα προσφορας.....
Γιωργο σε ευχαριστω ξανα γιατι θα την παταγα την μπανανα Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

Καλημερα στον μπανανοφαγο Γλώσσα

δεν ξερω για ποια γαργαρα μιλας,το βραδυ παντως θα εχω τη φωτογραφια του δυφραγκου 1873 που εχω πουλησει στο φιλο,για να δουμε ποιος εχει τρικυμια στα μυαλλα και αντι να μαθει το νομισμα πλαθει ιστοριες και ασχολειτε μονο με το ποιος πηρε τι και κουτσομπολιο και κακοηθεια.

Ειρηνη ημιν αδελφοι.
 Παντως  και (δεν αναφερομαι στο διλιρο) πρεπει να παραδεχθειτε οτι πολυ συχνα οι ποιστοποιησεις γραφουν αρλουμπες.
 Αφου ακομα και εγω ο ασχετος που χθες εμαθα τον πινακα το εχω καταλαβει αυτο .Να υπενθυμισω και εκεινη την κραυγαλεα γαργαρα του Οθωνα. Λεπτο ηταν νομιζω...
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Ιούνιος 28, 2012, 02:00:04 μμ »

OK καντε τα απαραιτητα ψωνια http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=blood+pressure+monitor&_sacat=See-All-Categories  και τα λεμε παλι το βραδακι γιατι τωρα παω να μαυρισω το κορμι μου Σαρκασμός
Καταγράφηκε
giannis7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 384


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Ιούνιος 28, 2012, 02:58:43 μμ »

VF / VF+ το πολυ!!
Το νομισμα εχει αρκετο κατεβασμα απο την πλευρα του οπισθοτυπου το οποιο μαρτυραει αρκετη χρηση!!
Γιώργο θα ήθελα τιν γνώμη σου για το ms64 .

Γιαννη μπορει το  VF+ να ηταν αυστηρο και λαθος αλλα το 64 για μενα ειναι για κλαμματα.
Σου βαζω το δικο σου και σημεδευω μονο ενα σημειο για να μην δειξω και τα υπολοιπα και σημαδευω το αντοιστιχο σημειο σε εμενα στο δικο μου.
Εαν η μποτα αυτη δεν ειναι τριμενη εγω σηκωνω τα χερια ψηλα!!
Δες και τα δυο σημεια και μετα μην μου πεις τι λεει η καθε pcgs αλλα το τι λες εσυ!!
Γιώργο για να μαθαίνουμε και οι ποιο νέοι στο άθλημα το δικό σου το έχεις στείλει pcgs-ngc και αν ναι τι έχει γράψει;
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Ιούνιος 28, 2012, 04:25:08 μμ »

Αγγλικα χρυσα φιλε μου εχω μονο τρια σε σλαμπ (επειδη ετυχε να ηταν ηδη ετσι) και ουσιαστικα μονο το ενα χρειαζωταν να ειναι (η λιρα του Ντουρο).
Τυχνανει να ειμαι απο αυτους που λενε <κοιταω το νομισμα και οχι  το σλαμπ> !!
Οσοι θελετε βαρβατους βαθμους αγοραζετε βαθμους , οσοι θελουν νομισματα αγοραζουν νομισματα  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #65 στις: Ιούνιος 28, 2012, 07:59:48 μμ »

Αγγλικα χρυσα φιλε μου εχω μονο τρια σε σλαμπ (επειδη ετυχε να ηταν ηδη ετσι) και ουσιαστικα μονο το ενα χρειαζωταν να ειναι (η λιρα του Ντουρο).
Τυχνανει να ειμαι απο αυτους που λενε <κοιταω το νομισμα και οχι  το σλαμπ> !!
Οσοι θελετε βαρβατους βαθμους αγοραζετε βαθμους , οσοι θελουν νομισματα αγοραζουν νομισματα  Κλείσιμο ματιού

Ετσι γλυτωνεις και την πικρα οταν θα σου γυρισει καθαρισμενο,χτυπημενο στο γυρο,ψευτικο,γυαλισμενο και ου το καθε εξης και μεχρι να μαθεις να ξεχωριζεις το πραμα το καλο.

Για το αλλο θεμα που αποπροσανατολισες την κουβεντα με το 2 δρχ 1873 ερχετε η φωτογραφια.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Ιούνιος 28, 2012, 08:23:34 μμ »

Εγω εχω παρει και πασατεμπο και περιμενω Φιλί
Καταγράφηκε
giannis7
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 384


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Ιούνιος 28, 2012, 08:34:54 μμ »

Αγγλικα χρυσα φιλε μου εχω μονο τρια σε σλαμπ (επειδη ετυχε να ηταν ηδη ετσι) και ουσιαστικα μονο το ενα χρειαζωταν να ειναι (η λιρα του Ντουρο).
Τυχνανει να ειμαι απο αυτους που λενε <κοιταω το νομισμα και οχι  το σλαμπ> !!
Οσοι θελετε βαρβατους βαθμους αγοραζετε βαθμους , οσοι θελουν νομισματα αγοραζουν νομισματα  Κλείσιμο ματιού
Απο περιέργεια Γιώργο δωστο για σλαμπ να δούμε τι θα γράψει.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Ιούνιος 28, 2012, 08:46:27 μμ »

Ελα ρε Βασιλη μας εχεις στησει εδω κερκιδα , μαζοετες εχω ετοιμασει για το φιναλε και δεν βλεπω παιχνιδι.
Μεχι να ξεκινησει ο αγωνας για προθεμανση για πες αυτο εδω το πατημενο απο ελεφαντα για τι βαθμο το κοβεις, να δω εχεις καλη μνημη;;; Γλώσσα

 

Uploaded with ImageShack.us
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 28, 2012, 08:58:39 μμ »

ΜΙΑ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΣΙΓΚΛΑΕΙ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΡΔΕΣ ΤΟΥ.... Γλώσσα

Αντε λοιπον φτανει ρε παδια ...ματζουνι το καταντησαμε το θεμα   Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη

Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 28, 2012, 09:40:20 μμ »

ΜΙΑ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΤΣΙΓΚΛΑΕΙ ΤΟΝ ΓΑΪΔΑΡΟ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΡΔΕΣ ΤΟΥ.... Γλώσσα

Αντε λοιπον φτανει ρε παδια ...ματζουνι το καταντησαμε το θεμα   Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη





Μια επιμορφωτικη συζητηση επεδιωξε ο Βασιλης και θες να την διαλυσεις, φιμωνωντας τον ωστε να ισχυριζονται οι εχθροι του οτι την κανει παλι γαργαρα.



Uploaded with ImageShack.us


Τις μαζορετες να στις στηλω σπιτι;;; Γλώσσα
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 28, 2012, 09:52:44 μμ από coll » Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 28, 2012, 10:55:23 μμ »


Ετσι γλυτωνεις και την πικρα οταν θα σου γυρισει καθαρισμενο,χτυπημενο στο γυρο,ψευτικο,γυαλισμενο και ου το καθε εξης και μεχρι να μαθεις να ξεχωριζεις το πραμα το καλο.


Aγαπητε Βασιλη επειδη ειμαι πολυ κουρασμενος αυτο τον καιρο γενικα και θα παρει καιρο θελω να σου πω δυο πραγματακια με αγαπη :
Αρκετα ανεχτηκα τις προσβολες σου και τις επιθετικες σου διαθεσεις καιρο τωρα.
Οχι μονο εγω αλλα και αλλα ατομα κατα το παρελθον και αρκετοι εξ αυτων μου ειπαν οτι μεροληπτω μαζι σου.
Το στεκι συλλεκτων χτιστηκε πανω σε βασεις που προαγουν την ομονοια, την αγαπη και τον σεβασμο προς τον αλλον συλλεκτη!!
Εαν  εξακολουθησεις να χλευαζεις , να προσβαλεις και να μειωνεις αλλους η πορτα της εξοδου θα σε περιμενει ανοιχτη!!
Αυτο δεν θελω να το παρεις σαν απειλη.
Ειναι μια φιλικη προειδοποιηση για να μεινεις στην παρεα μας αλλα ακολουθωντας της αρχες μας!!
Με πολυ αγαπη Γιωργος.

Υ,Γ Το στεκι χτιστηκε με πολυ κοπο και αυτο που επαθαν αλλα φορουμ (Ξερεις εσυ) σε αυτο το σαιτ οσο εγω ειμαι στο τιμονι δεν θα αφησω να συμβουν!!
Διαλεγεις και παιρνεις.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 28, 2012, 11:22:43 μμ »

Mε την σειρα μου να ζητησω συγνωμη απο τον Γιωγο και οποιον αλλο συναδελφο ισως  δικαιως θεωρησε οτι συνεβαλλα ωστε να χασει ο χωρος την σοβαροτητα που παντα ειχε και πρεπει να εχει.
Μου αρεσει το καλο αστειο  αλλα ο χαβαλες δεν ηταν αυτοσκοπος εν προκειμενω, αλλα μια  αναγκαστικη αντιδραση ωστε να αντιμετωπισω πραγματα που με ενοχλουν υπεβολικα  και δεν μου ειναι υποφερτα.

Καλο σας βραδυ
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:09:12 πμ »

δεν μπορω να ανεβασω φωτογραφια του δυφραγκου 1873.

Παρακαλεσα τον Αναργυρο να την ανεβασει για μενα εαν μπορει.

Και τον οπισθοτυπο και τον εμπροσθοτυπο.

Το νομισμα ειναι αου58.Φουλ χρωμα.

Εξακολουθω να πιστευω οτι με αυτα που λες δεν ξερεις απο νομισματα.

Εαν αυτο το λες προσβολη και θες να μου δειξεις την πορτα της εξοδου και να με διαγραψεις επειδη πιστευω οτι δεν ξερεις απο νομισματα τοτε εμπρος λοιπον καντο.
Δικο σου το μαγαζι και οποιον θελεις βγαζεις εξω,παντως εγω δεν σε εβρισα και απαντησα σε αυτα που γραφεις.

Δεν μπορει ρε Γιωργο ενα νομισμα που το λες βφ να γυριζει μσ64 και να επιμενεις οτι ειναι βφ,ουτε μπορεις να λες οτι ενα νομισμα μονολεπτο 1851 μσ64 ειναι χειροτερο απο το δικο σου αου53 και να μηνσου απαντα κανεις.

Αυτα,και πιστευω οτι ο Αναργυρος θα ανεβασει τις φωτογραφιες του δυφραγκου αυ58 για να σβησουν τα σεναρια που κανεις οτι το πηρα αλλα το εφαγα και το εδωσα σε φιλο μου να το πουληση και τετοια.

Αντι να καθεσε να ασχολησε με το τι κανουν οι αλλοι και να πλαθεις σεναρια ειναι καλυτερα να ασχοληθεις να μαθεις τα νομισματα.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 29, 2012, 12:23:06 πμ »

Σου στειλα ενα μειλ βασιλη σε παρακαλω να το διαβασεις
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences