Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 07:12:37 μμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ  (Αναγνώστηκε 27340 φορές)
0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:27:24 μμ »

Να είμαστε ενωμένοι, να μην υπάρχει διαίρει και βασίλευε.. Αλλά στους αγανακτισμένους που είχε 500 χιλιαδες κόσμο δεν είδα κανα πανό της ΟΛΜΕ. Ίσως γιατί ήταν βράδυ
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:30:19 μμ »

Να είμαστε ενωμένοι, να μην υπάρχει διαίρει και βασίλευε.. Αλλά στους αγανακτισμένους που είχε 500 χιλιαδες κόσμο δεν είδα κανα πανό της ΟΛΜΕ. Ίσως γιατί ήταν βράδυ

Oi αγανακτισμενοι (που  ειμαστε ολοι μας ) κακως εχουμε χρωμα και πανο ιδιοτητας ή ψαχνουμε να δουμε τι πανo φερουν οι αλλοι........
Οταν εξαφανιστουν οι <ταμπελες> ισως δουμε ασπρη μερα
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:49:24 μμ από coll » Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:42:21 μμ »

Θελω να προτεινω κατι!  Βαλτε περισσοτερα e-motion στο φορουμ...Εννοω τις φατσουλες απο πανω! Ειναι πολυ λιγες και λειπουν αρκετες ουσιαστικες, οπως πχ αυτη με την χαρακτηριστικη κινηση της μ@λακιας, γιατι εδω μεσα η μ@λακια παει συννεφο! δεν πιστευω αυτα που διαβαζω, απο ορισμενους! Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #63 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:43:02 μμ »

Και κατι τελειταιο geonet.
Εγω δεν ειμαι εκπαιδευτικος αλλα εχω δυο μικρα παιδια.
Προτιμω να χασουν την χρονια και να κερδισουν το μελλον τους παρα να την βγαλουν και να ζησουν <σκλαβοι>.

Ετσι απλα το αισθανομαι με το χερι στην καρδια.
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:49:09 μμ »

Θελω να προτεινω κατι!  Βαλτε περισσοτερα e-motion στο φορουμ...Εννοω τις φατσουλες απο πανω! Ειναι πολυ λιγες και λειπουν αρκετες ουσιαστικες, οπως πχ αυτη με την χαρακτηριστικη κινηση της μ@λακιας, γιατι εδω μεσα η μ@λακια παει συννεφο! δεν πιστευω αυτα που διαβαζω, απο ορισμενους! Στριφογύρισμα ματιών
Γιώργο θα το μεταφέρουμε το αίτημα στην εταιρία και ελπίζω να  μπορούν να το κάνουν  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.Δεν μας λες ομως ποια ειναι η γνωμη σου.
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:51:22 μμ »

Απεργιες αγανακτισμενοι πανο και διαμαρτυριες!!Και οταν ερθει η ωρα της καλπης 30% ΠΑΣΟΚ  30% ΝΔ ΚΑΙ 40% ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΕ ΦΡΑΠΕ!! Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:51:37 μμ »

Θελω να προτεινω κατι!  Βαλτε περισσοτερα e-motion στο φορουμ...Εννοω τις φατσουλες απο πανω! Ειναι πολυ λιγες και λειπουν αρκετες ουσιαστικες, οπως πχ αυτη με την χαρακτηριστικη κινηση της μ@λακιας, γιατι εδω μεσα η μ@λακια παει συννεφο! δεν πιστευω αυτα που διαβαζω, απο ορισμενους! Στριφογύρισμα ματιών

για ανέφερε καμια από αυτές τις mlkies γιώργο έτσι να χούμε μπούσουλα......να ξέρουμε και τι να λέμε  δηλαδή μη μας παρεξηγήσουν
πάντως e-motion και εγώ θέλω κι αλλα Σαρκασμός
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 09:56:37 μμ »

Θελω να προτεινω κατι!  Βαλτε περισσοτερα e-motion στο φορουμ...Εννοω τις φατσουλες απο πανω! Ειναι πολυ λιγες και λειπουν αρκετες ουσιαστικες, οπως πχ αυτη με την χαρακτηριστικη κινηση της μ@λακιας, γιατι εδω μεσα η μ@λακια παει συννεφο! δεν πιστευω αυτα που διαβαζω, απο ορισμενους! Στριφογύρισμα ματιών
οπως?
Καταγράφηκε
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:03:51 μμ »

μπιφτέκι, δε χρειάζοντε e motions, αγοράκια είμαστε και έχουμε το θάρρος της γνώμης μας. Αν κάποιος λέει μαλακίες μπορείς να το επισημάνεις. Εγώ για παράδειγμα διαφώνησα με τον Coll, δεν είδα να γράφει μαλακίες και έτσι δεν του επισήμανα τίποτα. Εσύ ποιον ###### δαπίστωσες?
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:06:24 μμ »

Παιδια μην αρπαζεστε χωρις λογο... βαλτε τις φατσουλες και γω υποσχομαι οποτε βλεπω μλκια (συμφωνα με τα πιστευω μου) να κοτσαρω απο κατω το αναλογο emotion... Τι να λεμε τωρα!!! εχω αλλη μια απορια! ηλικιακα που βρισκομαστε εδω μεσα? πχ εγω ειμαι 33... Βαλτε αν θελετε και διπλα στο nikname και την ηλικια αν ειναι ευκολο...αποφευγονται πολλες παρεξηγησεις....φιλικα...
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:08:33 μμ »

Παιδια μην αρπαζεστε χωρις λογο... βαλτε τις φατσουλες και γω υποσχομαι οποτε βλεπω μλκια (συμφωνα με τα πιστευω μου) να κοτσαρω απο κατω το αναλογο emotion... Τι να λεμε τωρα!!! εχω αλλη μια απορια! ηλικιακα που βρισκομαστε εδω μεσα? πχ εγω ειμαι 33... Βαλτε αν θελετε και διπλα στο nikname και την ηλικια αν ειναι ευκολο...αποφευγονται πολλες παρεξηγησεις....φιλικα...
δεν απαντησες στην ερωτηση που σου καναμε 3 ατομα......παρα οπως λες και εσυ.......λες μ ######ς
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:10:24 μμ »

τι σχέση έχει η ηλικία......το 81 είμαι....απόψεις ανταλλάσσουμε όχι τα πιστεύω μας
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #72 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:11:28 μμ »

Επειδή έχω καταλάβει ότι πήγαινε σε μένα,30 είμαι. Τι συμπέρασμα έβγαλες απο αυτό τώρα
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:19:49 μμ »

Τώρα που μιλήσατε όλοι και γράψατε 5 σελίδες ένα έχω να σας πω. Έξω απ' το χορό πολλά τραγούδια λέτε. Και για να το λέω κάτι θα ξέρω παραπάνω. Κλείσιμο ματιού
Ούτε διακοπές τριών μηνών υπάρχουν όπως σας παραμυθιάζουν, ούτε συνελεύσεις κάθε λίγο και λιγάκι, ούτε δουλειά 4-5 ώρες τη μέρα.
Οι διακοπές είναι Ιούλιο και Αύγουστο και πολλές φορές έχουμε κληθεί για επιμόρφωση στο διάστημα αυτό. Μπορεί τα παιδιά να φεύγουν στις 15 Ιουνίου και να γυρνάνε 11 Σεπτεμβρίου, αλλά δεν ισχύει αυτό για τους δασκάλους.
Συνέλευση γίνεται μία φορά το χρόνο, τέλη Μαΐου ή αρχές Ιουνίου. Αν κλείνουν άλλες μέρες τα σχολεία ψάξτε να βρείτε αυτούς που διοργανώνουν στις πλάτες των εκπαιδευτικών επιδοτούμενα σεμινάρια της κακιάς ώρας, χωρίς οι τελευταίοι να παίρνουν ούτε ένα ευρώ.
Αν λέτε ότι σχολάμε νωρίς έφυγα στις 2 με κεφάλι καζάνι από τις φωνές και από τις 8 ως τώρα ετοιμάζω αυριανή δουλειά.
Και για το μισθό πηγαίνετε στην επαρχία με 600 ως 800 ευρώ, νοικιάστε σπίτι, ζήστε αξιοπρεπώς και τότε τα ξαναλέμε.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Σεπτέμβριος 16, 2013, 10:35:47 μμ »

Μ αρεσει που ολοι καταλαβατε οτι πηγαινε σε σας ρε, και λετε τα δικα σας  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  Τεσπα... απλα αν ειχαμε παιδεια (που ξεκιναει απ το σχολειο κ την οικογενεια) δεν θα αλληλοτρωγομαστε τωρα...αυτο θελω να πω κατα πρωτον και κατα δευτερον οι καθηγητες δεν αμοιβονται καλα πλεον...μην λετε ο,τι να ναι και ταυτοχρονα  μπλεκετε και τα πολιτικα μεσα σ ολα.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences