40 Χρονια Φουρναρης

<< < (2/2)

diaylosark:
Βασιλοπιτα με πεντολιρο μεσα θα φτιαξεις να περασω να παρω κομματι την αλλη βδομαδα;

herakliotis:
Eυχαριστω φιλε μου , χρονια πολλα σε ολους και υγεια πανω απο ολα !!

Φουρνο ειχε η μανα μου μεχρι τα οχτω μου χρονια.
Μετα γκρεμιστηκε για να γινει διωροφο.
Το καλοκαιρι φετος εκανα το τολμημα να ξαναγυρισω στα ξυλα και δεν το μετανιωνω.
Εχουμε γελασει αρκετες φορες με την παρεα μου και εχουμε κανει και καλα γλεντια πανω στην ταρατσα.
Αμα κατεβεις προς Ηρακλειο καμια φορα η πορτα μου ειναι ανοιχτη και η παρεα στηνετε στην στιγμη  ;)

herakliotis:
Που θα το βρω το πεντολιρο βρε Βασιλη?
Κριση εχουμε  ;)

diaylosark:
Αστα αυτα ,κατι ξερουμε και εμεις ,ενα χωριο ειναι η Ελλαδα αλλα τελος παντων βαλε μια proof lira

vaspyr21:
Παράθεση από: herakliotis στις Δεκέμβριος 25, 2012, 06:50:22 μμ

Eυχαριστω φιλε μου , χρονια πολλα σε ολους και υγεια πανω απο ολα !!

Φουρνο ειχε η μανα μου μεχρι τα οχτω μου χρονια.
Μετα γκρεμιστηκε για να γινει διωροφο.
Το καλοκαιρι φετος εκανα το τολμημα να ξαναγυρισω στα ξυλα και δεν το μετανιωνω.
Εχουμε γελασει αρκετες φορες με την παρεα μου και εχουμε κανει και καλα γλεντια πανω στην ταρατσα.
Αμα κατεβεις προς Ηρακλειο καμια φορα η πορτα μου ειναι ανοιχτη και η παρεα στηνετε στην στιγμη  ;)


κύριε Γιώργο μια από τα ίδια και εμείς σπίτι φτιάξαμε και καλά κάνατε που δε το έχετε μετανιώσει έχει άλλη γλύκα όταν είσαι με παρέα :) :). έχω έρθει 4 φορές στο Ηράκλειο και έχω και φίλους, γενικά κάνω ταξίδια στην Ελλάδα μας,να είστε σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα έρθω, τώρα σας αφήνω γιατί θα βγω γιορτάζει το κορίτσι μου :D :D.Τα λέμε και καλά να περάσετε σήμερα :) :) :) :) :)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[*] Προηγούμενη σελίδα