Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 09:59:24 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΖΩΑ  (Αναγνώστηκε 1770 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 06, 2013, 09:13:05 πμ »

Πολλοί θα είδατε το βίντεο που ανέβασε εδώ ο Θώμας με τα λιοντάρια.
Διαβαστέ το σχετικό post και αναρωτηθείτε αν θα το έκανε ποτέ κάποιο ζώο.
http://www.katohika.gr/2013/03/giati-ta-paidia-pou-kratoun-oi-zitianes-koimountai-synexos.html
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 06, 2013, 11:19:51 πμ »

Είναι τρομερό! Και μόνο με το άρθρο θα έπρεπε οι αρμόδιες αρχές να είχαν ξεκινήσει άμεση έρευνα και εξάρθρωση του απάνθρωπου αυτού κυκλώματος, πόσο μάλλον που είναι θέμα υπαρκτό και καθημερινό.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 06, 2013, 11:31:53 πμ »

παιδιά μην τρελαίνεστε με το βιντεάκι με το λιοντάρι. Ομορφο είναι αλλά για κάθε ένα τετοιο βιντεάκι υπάρχουν 10000 άλλα που το λιονταράκι το χλαπακιάζει το αφεντικό του. Τα λιοντάρια δεν εξημερώνονται και μπορεί το DNA του συγκεκριμένου λιονταριού να μην ήταν αυτό της πλειοψηφίας και να είδαμε αυτό το φανταστικο βίντεο αλλα κρατήστε μια πισινή, μην πω παραπάνω.
Μην έχετε την εντύπωση πως αυτό μπορεί να γίνεται κάθε μέρα. Ακουστε μια αληθινή ιστορία ΔΙΚΗ ΜΟΥ. Ειχα παλια 4 λυκόσκυλα σιβηρίας στο κτήμα μου. Τα δύο κάποιο βράδυ σκαψανε κάτω απο το συρματόπλεγμα, βγήκανε έξβ και πνίξανε μερικά πρόβατα. Το πρωι ήρθαν έξω απο την κουζίνα κατακόκκινα (τα λυκοσκυλα αυτα είναι κατάλευκα). Τα πάω στον κτηνιατρο και μου λεει πρεπει να θανατωθουν. Του λεω γιατι ? Κατι μου ειπε αλλα δεν θυμαμαι εχουν περασει πολλα χρονια.... Προκειμένου να τα θανατώσω τα έδωσα σε εναν φίλο που εχει δεξαμενές πετρελαίου και τα ήθελε για φύλακες. Μετα απο κάποιο χρονικό διάστημα οταν πηγα και τα είδα δεν με αναγνώριζαν Κ Α Θ Ο λ Ο Υ. Εχω ζώα σπιτι μου απο μωρό . Μην τρεφετε αυταπάτες πως το βιντεάκι με το λιοντάρι είναι ο κανόνας. Ειναι η εξαίρεση του κανόνα και καλό ειναι να το λέμε...Και κατι τελευταίο. Ξέρετε πόσα βιντεο τετοια υπάρχουν με διαφορους παλαβιάρηδες που εχουν λιονταρια, ή αρκουδες σπιτι τους και ενα πρωι εχουν γινει πρωινο για τα ζωακια τους??
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 06, 2013, 12:29:14 μμ »

Φιλε καλα τα λες ομως το θεμα αυτο ειναι ασχετο με τα λιονταρια Χαμόγελο

Οσο για τα λιονταρια ειπαμε πως ειναι υπεροχο γιατι δεν συμβαινει συχνα. αν ηταν γατακια και σκυλιακια δεν θα το σχολιαζα. 

Φυσικα θα υπαρχουν και αγρια σκυλια... εδω υπαρχουν τοσο αρωστημενα μυαλα ανθρωπινα που κακοποιουν παιδια...
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 06, 2013, 12:58:52 μμ »

Δεν φταινε οι ζητιανες!Εμεις φταιμε που τους δινουμε λεφτα Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 06, 2013, 01:20:35 μμ »

καλά αυτό με τις ζητιάνες δεν το σχολίασα γιατί είναι ανευ σχολιασμού Διονύση. Οτι και να τους κάνεις είναι πολύ λίγο...
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences