Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 07:25:48 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΡΑΓΩΔΙΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ  (Αναγνώστηκε 2738 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
τσοτσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 508


Σουζα τ' αλογακι !!!


Προφίλ
« στις: Μάρτιος 01, 2013, 11:27:55 πμ »

Τραγωδια με 5 φοιτητες απο τα ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ λογο της οικονομικης κρισης. Οι 5 νεοι προσπαθησαν να ζεσταθουν με μαγκαλι και το αποτελεσμα λογο του διοξιδιου του ανθρακα ηταν 2 νεκροι ηλικιας 22 και23 ετων απο Κρητη και Ευβοια και 3 νεοι διακομιστικαν στο νοσοκομειο σε κωματοδη κατασταση [απο Κρητη Ιωαννινα].Τα θυματα της οικονομικης κρισης αυξανονται ραγδαια καθε μερα.                                                           
Καταγράφηκε

Αναγκαιοτατον μαθημα το απομαθειν τα κακα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάρτιος 01, 2013, 11:48:02 πμ »

ηθελα και γω να το γράψω αλλά τελευταία στιγμή το έσβησα. Πολύ κρίμα.

Αραγε ποιοι είναι οι ηθικοί αυτουργοί αυτής της τραγωδίας? Τα παιδιά και οι γονείς τους δεν είχαν χρήματα για θέρμανση. Και καθόμαστε και συζηταμε αν ήταν αυστηρός ο δικαστής για τον Παπαγεωργοπουλο που μασαμπούκψνε μέρα νύχτα και πως κοιμήθηκε χτες το βραδυ στις φυλακές.
Καρκίνο να πάθουν όλοι τους, τα μπαστάρδια.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2 στις: Μάρτιος 01, 2013, 11:54:03 πμ »

ηθελα και γω να το γράψω αλλά τελευταία στιγμή το έσβησα. Πολύ κρίμα.

Αραγε ποιοι είναι οι ηθικοί αυτουργοί αυτής της τραγωδίας? Τα παιδιά και οι γονείς τους δεν είχαν χρήματα για θέρμανση. Και καθόμαστε και συζηταμε αν ήταν αυστηρός ο δικαστής για τον Παπαγεωργοπουλο που μασαμπούκψνε μέρα νύχτα και πως κοιμήθηκε χτες το βραδυ στις φυλακές.
Καρκίνο να πάθουν όλοι τους, τα μπαστάρδια.
+1000 πες τα παλικαρι μου
για να μη πω τιποτα χειροτερο και φαω καμια τιμωρια Θυμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
τσοτσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 508


Σουζα τ' αλογακι !!!


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάρτιος 01, 2013, 12:21:39 μμ »

Ηθικοι αυτουργοι ειναι ολοι οι πολιτικοι που μας κυβερνησαν τα τελευταια 40 χρονια.Ο Δημαρχος εφαγε ισοβια για καταχραση δημοσιου χρηματος .Αυτοι που εφτασαν τον κοσμο 40 χρονια πισω να ζεστενονται με τα μαγκαλια,να μην εχουν να φανε, να ψαχνουν στα σκουπιδια και στα συσσιτια,και να αυτοκτονουν ο ενας μετα τον αλλο δεν θελουν ισοβια.ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΓΙΑ ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

Αναγκαιοτατον μαθημα το απομαθειν τα κακα.
GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάρτιος 01, 2013, 12:41:15 μμ »

Ηθικοι αυτουργοι ειναι ολοι οι πολιτικοι που μας κυβερνησαν τα τελευταια 40 χρονια.Ο Δημαρχος εφαγε ισοβια για καταχραση δημοσιου χρηματος .Αυτοι που εφτασαν τον κοσμο 40 χρονια πισω να ζεστενονται με τα μαγκαλια,να μην εχουν να φανε, να ψαχνουν στα σκουπιδια και στα συσσιτια,και να αυτοκτονουν ο ενας μετα τον αλλο δεν θελουν ισοβια.ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΓΙΑ ΕΣΧΑΤΗ ΠΡΟΔΟΣΙΑ ΕΝΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΟΥΣ Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός Θυμός

+1000000000000 Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάρτιος 01, 2013, 01:28:58 μμ »

Eιδικα για καποιες κατηγοριες εγκληματων πρεπει να υπαρχει παραδειγματικη τιμωρια...
Διασπαθιση δημοσιου χρηματος πρεπει να τιμωρειται καταρχην με δημευση περιουσιας και με ποινη θανατου, εχω την εντυπωση οτι στα πρωτα χρονια του ελληνικου κρατους μετα το 1830 ισχυε αυτο.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
edipsos68
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 64


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 01, 2013, 01:53:46 μμ »

+++
Καταγράφηκε
GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Μάρτιος 01, 2013, 02:22:57 μμ »

Eιδικα για καποιες κατηγοριες εγκληματων πρεπει να υπαρχει παραδειγματικη τιμωρια...
Διασπαθιση δημοσιου χρηματος πρεπει να τιμωρειται καταρχην με δημευση περιουσιας και με ποινη θανατου, εχω την εντυπωση οτι στα πρωτα χρονια του ελληνικου κρατους μετα το 1830 ισχυε αυτο.

+1000000000  Το κακό στην Ελλάδα είναι οτι νόμοι που ισχύουν δεν εφαρμόζονται.
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Μάρτιος 01, 2013, 05:01:08 μμ »

Όταν αυτά τα καθάρματα αύξαναν το φόρο κατανάλωσης στο πετρέλαιο γνώριζαν πολύ καλά τι έκαναν. Αλλά πολλά έχουν γίνει σκόπιμα. Όλοι οι ανθέλληνες έχουν ανέβει στην εξουσία και προσπαθούν να διαλύσουν την Ελλάδα. Δε μου φτάνει η φυλάκισή τους. Θέλω τη θανατική ποινή να εφαρμοστεί. Μόνο έτσι θα ξεβρωμίσουμε.
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
xmac
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 01, 2013, 05:21:34 μμ »

Βρίσκω δυνατούς κάποιους παίκτες...
Καταγράφηκε
GERY
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 187


Όταν ξέρεις να χάνεις, κερδισμένος είσαι πάλι.!!


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Μάρτιος 01, 2013, 05:25:54 μμ »

Όταν αυτά τα καθάρματα αύξαναν το φόρο κατανάλωσης στο πετρέλαιο γνώριζαν πολύ καλά τι έκαναν. Αλλά πολλά έχουν γίνει σκόπιμα. Όλοι οι ανθέλληνες έχουν ανέβει στην εξουσία και προσπαθούν να διαλύσουν την Ελλάδα. Δε μου φτάνει η φυλάκισή τους. Θέλω τη θανατική ποινή να εφαρμοστεί. Μόνο έτσι θα ξεβρωμίσουμε.

+100000000000  Για να φτασουμε ομως εκει πρεπει να ξεκινησει η παραπομπη τους σε δικες...
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences