Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 13, 2024, 01:41:50 πμ
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Tαβερνακι ρετσινουλα και κανα νομισματακι ...  (Αναγνώστηκε 81443 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #180 στις: Μάιος 16, 2014, 03:46:23 μμ »

Κανονίστε μετά τις 27 του μηνός...για να έχουμε πληρωθεί και επίσης να δούμε και άλλο περιβάλλον...να έχει μέσα κρασοβάρελα ενισχυμένα των 500 L...και βλέπουμε. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #181 στις: Μάιος 16, 2014, 04:20:26 μμ »

Κανονίστε μετά τις 27 του μηνός...για να έχουμε πληρωθεί και επίσης να δούμε και άλλο περιβάλλον...να έχει μέσα κρασοβάρελα ενισχυμένα των 500 L...και βλέπουμε. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καλη σκεψη και αυτη!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
gerta
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 993


Προφίλ
« Απάντηση #182 στις: Μάιος 16, 2014, 06:00:43 μμ »

40 κυμματα στο κορδελιο--απλα μεγαλη -βαρελια-μεριδεϛ γιγαϛ--εγγυημενα απο μενα
Καταγράφηκε

"ΟΙΑ ΗΩ Ω ΥΙΕ ΑΕΙ ΕΙ"
gerta
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 993


Προφίλ
« Απάντηση #183 στις: Μάιος 16, 2014, 06:03:23 μμ »

Κανονίστε μετά τις 27 του μηνός...για να έχουμε πληρωθεί και επίσης να δούμε και άλλο περιβάλλον...να έχει μέσα κρασοβάρελα ενισχυμένα των 500 L...και βλέπουμε. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μπαμπη σε καλυπτω εγω
Καταγράφηκε

"ΟΙΑ ΗΩ Ω ΥΙΕ ΑΕΙ ΕΙ"
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #184 στις: Μάιος 16, 2014, 06:54:37 μμ »

Κανονίστε μετά τις 27 του μηνός...για να έχουμε πληρωθεί και επίσης να δούμε και άλλο περιβάλλον...να έχει μέσα κρασοβάρελα ενισχυμένα των 500 L...και βλέπουμε. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μπαμπη σε καλυπτω εγω
Σωστός!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #185 στις: Μάιος 20, 2014, 06:59:10 πμ »

η παρασκευη πλησιαζει. Η συναντηση θα γινει ;
τι λενε οι θεσσαλονικεις;
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #186 στις: Μάιος 20, 2014, 07:00:27 πμ »

οποιοι γνωριζετε και νεα μελη θεσσαλονικεις ειδοποιηστε τα. Απο οσο ξερω ειναι ο ruble και αλλοι που εχω διαβασει κατα καιρους
Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1058



Προφίλ
« Απάντηση #187 στις: Μάιος 20, 2014, 08:11:02 πμ »

Θα προσπαθησω και εγω παιδια!!Αν δεν με χωσουν καμμια επιφυλακη λογω εκλογων!! Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα

Τρεις εκλογες εφαγα εγω σε 24μηνη θητεια μεχρι να βγει ο Μητσοτακης μ'εκεινο το νομο-εκτρωμα του Κουτσογιωργα του σχωρεμενου, που ακομα και με 48% την τριτη, μονο 150 βουλευτες εβγαλε και χρειαστηκε η ψηφος του Κατσικη για να κανει κυβερνηση.

Σμηνιας ημουνα, την κοπανησα την τριτη, με πηρε γραμμη ο διοικητης που εκανε εφοδο, και μουριξε 5 μερες κρατηση, αγιος ανθρωπος, γιατι αλλιως πηγαινα Αεροδικειο για 6 μηνες μινιμουμ, αλλα δεν μπορεις να τιμωρηθεις 2 φορες για το ιδιο παραπτωμα και την γλυτωσα, πωπωπω, κρυος ιδρωτας μ'επιασε μονο που το θυμηθηκα.27 μερες κρατηση συνολο συμπληρωσα, στις 30 θα μετρουσαν διπλες, που σας φαινεται και δυσκολη η θητεια 11-12 μηνων....
Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1058



Προφίλ
« Απάντηση #188 στις: Μάιος 20, 2014, 08:27:54 πμ »

μια χαρα την περνατε εσεις  Σαρκασμός
να δουμε κι εμεις ποτε θα κανονισουμε στη χιο κανα συλλεκτικο καφεδοκρασοουζομαζεματακι  Άνεση

Για την Χιο ειναι αυτονοητο. Στις 28 και 29 Ιουνιου, οργανωνεται φετος (απο τον Θοδωρα τον Πιτιδη, πουχει βγαλει και τους καταλογους χαρτονομισματων), το πρωτο σοου νομισματων-χαρτονομισματων στο νησι. Πολλοι εμποροι εχουν ηδη κλεισει τραπεζι, και υπαρχει και καταλυμα για οσους αποφασισουν να διανυκτερευσουν μια νυχτα η περισσοτερες, εννοειται οτι θα κανουμε και τα μπανακια μας. Τα φυλλαδια τα δινει απο την ΠΝΕ αλλα να σας δωσω εγω πληροφοριες που ταχω μπροστα μου.

Το σοου θα γινει στο ξενοδοχειο Χανδρης (22710 44401-12) chiosrsv@chandris.gr . Εναρξη θα γινει λεει απο τον governor, (ποιον governor, κυβερνητη εχει το νησι, δεν παν καλα οι Χιωτες) στις 10:30 πμ 28 Ιουνιου, και κλεισιμο του σοου την επομενη στις 7:30 μμ. Θα εχει πολλα χαρτονομισματα (καθ'οτι ο οργανωτης, ο Θοδωρος ο Πιτιδης ειναι αυτος πουχει γραψει και τους 2 καταλογους) αλλα και νομισματα, συμπεριλαμβανομενων και νομισματων απο το 1566 εως το 1912 που κυκλοφορησαν στο νησι επι Τουρκοκρατιας.

Για δωματια στην καλυτερη παραλια του νησιου (ετσι λεει το φυλλαδιο), απο 20-50 ευρω για 2 ατομα, αποτανθειτε στον κυριο Θοδωρο (Πιτιδη) τηλ. 6937330693 atriant3@gmail.com, κι αμα ακουστει βαρυς στο τηλεφωνο, πειτε του οτι τις πληροφοριες σας τις εδωσα εγω, και παρακαλω πολυ να μου πειτε αν κανει κανα σχολιο για μενα, να τον περιλαβω καταλληλως οταν τον ξαναδω.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #189 στις: Μάιος 20, 2014, 08:31:46 πμ »

η καλυτερη παραλία του νησιού κατα γενική ομολογία ειναι τα μαύρα βόλια, πέφτει λίγο μακριά απο την πόλη μήτσο , καμιά 30αρια χλμ.
Η χίος εχει θεεικες παραλίες απλά οι περισσοτερες ειναι αγνωστες και δυσβατες για να πας. Πανω απο 40 εξριρετικές παραλίες.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1058



Προφίλ
« Απάντηση #190 στις: Μάιος 20, 2014, 08:38:18 πμ »

η καλυτερη παραλία του νησιού κατα γενική ομολογία ειναι τα μαύρα βόλια, πέφτει λίγο μακριά απο την πόλη μήτσο , καμιά 30αρια χλμ.
Η χίος εχει θεεικες παραλίες απλά οι περισσοτερες ειναι αγνωστες και δυσβατες για να πας. Πανω απο 40 εξριρετικές παραλίες.

Τι να σου πω Βασιλη μου, εγω μονο το λιμανι εχω δει, περνωντας απο και προς Μυτιληνη επι 6 συναπτα ετη. Εχει ενα σκιτσο του κ@λου ,ΧΙΟΣ Town of Chios, Sakiz adasi, ερε Τουρκοσποροι, ακομα να φυγουν τα γονιδια, κλπ κλπ. Παμε ρε Βασιλη να κανουμε και κανα μπανιο; Εγω την επομενη, στις 29 πρεπει να φυγω κολλητα Αθηνα και μετα Ευβοια για το σεμιναριο ται-τσι.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #191 στις: Μάιος 20, 2014, 08:39:31 πμ »

η παρασκευη πλησιαζει. Η συναντηση θα γινει ;
τι λενε οι θεσσαλονικεις;


ΒΡΕ Θανασηηηηηη  παρε τηλεφωνο βρεεεεεεεεε  !!!!  :- Γλώσσα Γλώσσα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Διονύσης Παπαγιαννόπουλος Που βόσκεις βρέ !
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #192 στις: Μάιος 20, 2014, 08:40:59 πμ »

δεν εχω λεφτά Μητσο, τα εξαέρωσα όλα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1058



Προφίλ
« Απάντηση #193 στις: Μάιος 20, 2014, 08:47:38 πμ »

Μεχρι τοτε θαχω κερδισει το τζοκερ και θα παμε να τα φαμε, ΜΗ ΣΚΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, σε 40 μερες λεμε. Οσο για τα λεφτα, κλειστο το κωλο κομπιουτερ, φυγε κι απο σιξμπιντ και ημπευ...
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #194 στις: Μάιος 20, 2014, 09:07:00 πμ »

Μεχρι τοτε θαχω κερδισει το τζοκερ και θα παμε να τα φαμε, ΜΗ ΣΚΑΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ, σε 40 μερες λεμε. Οσο για τα λεφτα, κλειστο το κωλο κομπιουτερ, φυγε κι απο σιξμπιντ και ημπευ...

αμα κερνάς έρχομαι. Ακρίδες τρώω και νερό δε χρειαζομαι. οικονομικός είμαι.Με 2 ευρώ την μέρα ζω. Αν μου δίνεις και μια τζούρα καφείνη είμαι άρχοντας.
Ταχω κανει ασήμια τα λεφτά και κουρελόχαρτα της αλφα + ετε
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 21
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences