Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 11:43:45 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Nέο νομισματικό site  (Αναγνώστηκε 1608 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ykorom123
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 03, 2012, 02:53:53 πμ »

Καλησπέρα είμαι ο Γιάννης απο Milton Keynes UK. ¨Εχω φτιάξει ένα blog με νομίσματα και πληροφορίες γι αυτά. Σε καμμία περίπτωση τόσο καλό όσο το δικό σας. Παρόλα αυτά θα ήθελα όποιος χρήστης θέλει να συμμετάσχει με πληροφορίες η να στείλει κομμάτια απο τη συλλογή του για να παρουσιάσω ας μου στείλει ένα email ή ας απαντήσει απο εδώ. Το URL είναι coinsuniverse.wordpress.com
Θα χαρώ πολύ να σας δω εκεί. Ρίξτε αν θέλετε μια ματιά πιστεύω πως φτιάχνω σιγά σιγά κατι αξιόλογο
Καλη χρονιά σε όλους!!!!!!
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 12:06:05 μμ »

Καλημερα Γιαννη!!
Πολυ ωραια σελιδα.
Το στεκι και επικροτει και βοηθει καθε προσπαθεια που γινετε με φιλοτιμο , μερακι και μονο γνωμονα την διαδοση του Ελληνικου νομισματος!!
Οτι πληροφοριες υπαρχουν μεσα στο στεκι εχεις το ελευθερο να τις χρησημοποιησεις και να τις δειξεις σε αυτους που απευθυνεσε .
Απο οτι βλεπω η ενημερωση που θες να δωσεις ειναι παγκοσμια κατι το οποιο εμεις το εχουμε αποκλισει , ναι μπορουν να βλεπουν απο ολοι τι λεμε αλλα μονο Ελληνες μπορουν να συμετασχουν στις δημοσιες συζητησεις ή ξενοι η οποιοι αποδεδειγμενα θελουν να μιλησουν για συλλεκτικα θεματα και μονο!!
Ευχομε η σελιδα σου να εδρεωθει μεσα στον συλλεκτικο κοσμο!!
Φιλικα herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
ykorom123
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 03, 2012, 07:45:50 μμ »

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Herakliotis. Από τις λίγες φορές που έτυχε να μιλήσουμε έχω σχηματίσει για σένα την καλύτερη γνώμη. Να ξέρεις πως έχω σε μεγάλη εκτίμηση και εσένα αλλά και τους υπόλοιπους ανθρώπους που συμμετέχουν στο στέκι,  γιατί έχετε φτιάξει κάτι ωραίο, αγαπάτε αυτό που κάνετε και μας βοηθάτε πραγματικά όλους μας. Με το που έκανα την ανάρτηση να ξέρεις ότι ξαφνικά γέμισα hits στο blog μου, που προέρχονταν από εδώ. Το ελάχιστο λοιπόν που μπορούσα να κάνω πέρα από το να σε ευχαριστήσω για τα καλά σου λόγια, ήταν ένα link στην αρχική μου σελίδα που οδηγεί στο Στέκι και εύχομαι όσο περνάει ο καιρός να σου στέλνω όλο και περισσότερους ανθρώπους για να μοιραστούν και αυτοί μαζί με όλους εμάς τους υπόλοιπους το όμορφο forum/wiki που έχετε στήσει. Οτιδήποτε χρειαστείτε θα είμαι στη διάθεση σας να βοηθήσω. Φιλικά Γιάννης
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences