Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 07:01:15 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γεωργιοι για εκτιμηση..  (Αναγνώστηκε 1712 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« στις: Μάιος 18, 2013, 06:40:54 μμ »

Φιλοι μου,καλησπερα!!
Θα ανεβασω φωτο απο μερικα νομισματα που εχουν περασει απο το στεκι αλλα οχι στην ονλαιν εκτιμηση.Τα κομματια ειναι πλεον δικα μου,αλλα ισως ειναι απο τα πιο ''παλια'' κομματια σε καλες καταστασεις ,συμφωνα με την γνωμη μου παντα, τα οποια εχω στην συλλογη μου..Θα ηθελα λοιπον μια εκτιμηση απο σας..Ευχαριστω πολυ!! Χαμόγελο Χαμόγελο

Διδραχμον 1911

εχω την εντυπωση οτι εχει πολυ καλη λεπτομερεια,ειδικα στο προσωπο της θετιδος.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 18, 2013, 06:41:54 μμ »

Δραχμη 1868

ομορφος θυρεος!! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 18, 2013, 06:44:09 μμ »

50 λεπτα 1874
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 18, 2013, 06:44:43 μμ »

και απο φωτογραφιση τι λετε?? βελτιωνομαι?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 18, 2013, 06:54:52 μμ »

και απο φωτογραφιση τι λετε?? βελτιωνομαι?? Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Σουπερ εχεις γινει  Κλείσιμο ματιού και καλοριζικα τα νομισματα  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 18, 2013, 07:00:50 μμ »

χαχαχαχαχα!!!επιτελους τα καταφερα και εβγαλα φωτο που βλεπονται!! Γλώσσα Γλώσσα σχετικα με τα νομισματα,το διδραχμο το ειχα απο τα νομισματα που περασαν σε μενα μεσω παππουδων,του πατερα μου κτλ..τα αλλα τα ειχα αγορασει η τα ειχα κερδισει απο δημοπρασια στο στεκι απο τοτε που ειχα πρωτομπει..αλλα δεν ειχε τυχει να τα ανεβασω να τα κανουμε μια εκτιμηση..για πειτε και λεπτομερειες σχετικα με την εμφανιση τους.. Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Μάιος 18, 2013, 07:10:11 μμ »

Η δραχμούλα είναι κάπου στο F και το μισό κάπου VF απο λεπτομέρεια.Το δεύτερο φαίνεται να έχει και μια μεγάλη χαρακιά.Για καθάρισμα δεν μπορώ να πω κάτι.Δεν με βοηθάνε οι φωτογραφίες.Το 2δρχ δυστυχώς είναι "πυροβολημένο"!!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences