Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 02:38:43 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: περι απαξιωσεως νεων μελων,και σοβαρωτητος!  (Αναγνώστηκε 9004 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 21, 2013, 11:39:47 πμ »

Αγαπητα μελη της ιστοσελιδος καλη εβδομαδα,με χαρα βλεπουμε οτι καθε ημερα μπαινουν νεα μελη στην ιστοσελιδα μας,κατι που ειναι ευχαριστο γιατι γινεται πιο πλουραλιστικη!και νεοι συλλεκτες αποφευγουν τις κακοτοπιες η τα λεγομενα αναγκαστικα διδακτρα?μεχρι καποιος νεος συλλεκτης,να αποκτησει καποια σχετικη εμπειρια!σημειο των και καιρων μας!ειναι ομως και η οικονομικη κριση που αρκετοι φιλοι γινονται μελη,μονο για να μαθουν ποσο πραγματικα αξιζουν τα αντικειμενα που εχουν προς πωληση,και μετα φυσικα αποχωρουν αφου δεν υπαρχει αλλος λογος να παραμεινουν!υποτιθετε η ιστοσελιδα μας εχει περιπου ,πανω κατω,2.000 μελη!!!εχετε αναρωτηθει,εκτος τους 40-50 που αρθρογραφουν,αντε και αλλους 100? η 200 που απλως συμμετεχουν,μονο με την αναγνωση των διαφορων κειμενων.οι υπολοιποι αρα(μακαρι να ειναι πολυ λιγωτεροι!),παιρνουν τις απαντησεις που θελουν και αποχωρουν,και καλα κανουν!καλο ειναι να βοηθαμε ατομα με αναγκη απο τα καθε λογης αρπακτικα,που εκμεταλευονται τον αθωο κοσμακη!οσο για μερικους βιαστικους φιλους,που μαλιστα μερικοι φιλοι με επεκριναν?γιατι τους συμβουλευω οτι δεν ειναι ωραιο να απαξιωνουν παλαιωτερους!επειδη βιαζονται!και χωρις κανεναν κοπο,θελουν να μαθουν μονο αυτο που τους καιει,χωρις να διαβασουν εστω ενα παλαιωτερο αρθρο!που ισως εξηγει ολες τις αποριες τους.μερικοι μαλλον ειρωνευονται και παλαιωτερα μελη!ως δηθεν καλογουστο χιουμορ?αν επικροτηται αυτες τις ενεργειες!ας διαγραφουν ολα τα παλαιωτερα αρθρα.και καθε νεος συλλεκτης η ενδιαφερομενος για συγκεκριμενες αξιες,ας σας προσβαλει!και με αναλαφρο και με νεοελληνικης αποψης ερμηνεια της λεξεως ελευθερια της γνωμης?ας κανει την δουλεια που θελει,με την βοηθεια βεβαια,παλιπαιδιζοντων ατομων με βιντεακια,αστειακια για ατομα περιορισμενης αντιληψεως,κλπ!απολαυστε φιλοι μου,το στεκι συλλεκτων!διαγραψτε ολα τα γραφομενα τοσων χρονων!(γιατι να κουραζονται τα νεα μελη,ψαχνωντας τις απαντησεις που γυρευουν?)και ας βασιλεψει και εδω η κακογουστια,και το συνηθες νεοελληνικο μοντελο,περι ελευθεριας της εκφρασεως,με σημα το πουλακι τσιου!οπως τσιου βλεπω να κανουν,και οι λιγοι εναπομειναντες σοβαροι συλλεκτες!καλο ειναι να ειμαστε μια χαρουμενη παρεα,η κοινως στεκι!αλλα οχι χαζοχαρουμενοι!καλη εβδομαδα σε ολους ανεξαιρετως,και μια ερωτηση σε μερικα νεα μελη.εχετε ψαξει μηπως οι ερωτησεις που κανετε,εχουν απαντηθει?σε παλαιωτερα αρθρα,εστω και σε παρεμφερη θεματα?η οι ερωτησεις σας ειναι τροπος να γνωρισουμε ισως?περισοτερα απο οτι πρεπει για την ατσιδοσυνη και ευφυια σας!τωρα προς τα παλαιωτερα μελη,με δημοκρατικες και αξιοκρατικες αποψεις!εχετε καθησει ποτε να απαντησετε με εγκυρωτητα και υπευθυνοτητα σε ενα νεο μελος,για την αξια ενος αντικειμενου που τον ενδιαφερει?δεν θα σας πειραζε αυτος ο κοπος να πηγαινε στο βροντο!επειδη μερικοι φαι θελουν?τωρα το θελουν,και μασημενο!χαιρετω την παρεα και παλι καλη εβδομαδα σε ολους!ελπιζω χωρις καυγαδες,αντριλικια, και δηθεν θησαυρους.γιαννης τασιοπουλος.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 12:43:08 μμ »

Κυριε Γιαννη, καλημερα και καλη εβδομαδα!
Εχετε καποιο δικιο στα παραπανω γραφωμενα σας αλλα εχω καποιες ''ενστασεις''.
Οσο αφορα τα νεα μελη,ειναι ευχαριστω να βλεπουμε να μεγαλωνει η παρεα μας..
Το αν ομως μπαινουν μονο για να μαθουν αυτο που τους αφορα και μετα τερμα,ειναι
καθαρα δικη τους αποφαση. Αν εγω πχ ειχα μια -δυο λιρες και ημουν σε αναγκη να τις
δωσω χωρις να με ριξουν και εβρισκα αυτο το στεκι οπου θα σκεφτομουν οτι ισως με βοηθησουν
τα μελη,θα εκανα την δουλεια μου και τερμα..δεν θα ξαναεμπαινα αν δεν με ενδιεφερε το
συλλεκτικο κομματι..οπως σε ενα μαγαζι.μπαινεις,ρωτας,εφυγες.δεν ειναι αναγκη να πηγαινεις
συνεχεια στο ιδιο μαγαζι.Τωρα,στο θεμα με τα νεα μελη που δεν καθονται να ψαξουν πρωτα αν υπαρχει αυτο που τους ενδιαφερει,ειναι απολυτα λογικο..Και εγω σαν νεος,οταν μπηκα στο στεκι,ποσταρα διαφορες εικονες νομισματων για εκτιμηση η ρωτουσα πραγματα τα οποια ηδη υπηρχαν.δεν ειναι κακο.απλα ηταν η πρωτη φορα που γραφτηκα σε φορουμ και δεν ηξερα καν πως λειτουργει..οταν μου ειπαν ομως τα παιδια οτι υπαρχει ηδη το θεμα, η οτι στην αναζητηση θα βρω οτι σχετιζεται με αυτο που θελω να μαθω,επαψα να το κανω και να ψαχνω μονος μου αυτο που ηθελα..Οποτε δεν νομιζω οτι πρεπει να ''κατακρινουμε'' τα νεα μελη που μπαινουν στο στεκι και ρωτανε τα ιδια η ποσταρουν υπαρχοντα θεματα απο την στιγμη που μολις βρεθηκαν σε αυτο..Οσο αφορα τους λεγομενους απο σας ''θησαυρους'' του καθενος,εμενα μου ακουγεται καπως υποτιμητικο απο μερους σας..Ξερω οτι ειστε σε μια α ηλικια και με μια μεγαλη εμπειρια και γνωσεις και σας θαυμαζω και σας εκτιμω αρκετα απο οσο σας εχω γνωρισει μεσα απο τα γραφωμενα σας στο στεκι και δεν μου αρεσει οταν χαρακτηριζεται ετσι καποια αντικειμενα αλλου γιατι ακουγεται σαν να το υποτιματε,να το ειρωνευεστε,κατι που ισως το κανετε ισως οχι,δεν μπορω να ειμαι σιγουρος απο τον γραπτο λογο για αυτο.Αλλα ο καθενας νιωθει διαφορετικα για το καθε τι που εχει.Οπως επισης αν ανεβαζει θεματα κανεις με ''χρεπια'' που εχει στην κατοχη του,δεν σημαινει οτι πρεπει να τον αποπαρουμε και να τον αποθαρυνουμε λεγωντας του τετοιες εκφρασεις, αλλα να του δειξουμε με ομορφο τροπο οτι δεν ειναι της αξιας που περιμενε.ισως να μην γνωριζει και ο ιδιος τι εχει στην κατοχη του,τι αξιζει και τι οχι.προφανως για να μπηκε στο στεκι και να ζηταει εκτιμηση,ειναι ανιδεος και οχι καποιος με εμπειρια για να το κρινει απο πριν.αυτος θα ειναι κ ο λογος που μπηκε στο στεκι..οπως κανατε εσεις συγκεκριμενα στο πρωτο μου ποστ με το 20λεπτο του 1831..μου εξηγεισατε οτι ειναι χαμηλης καταστασης και αξιας,κατι αντιθετο απ'οτι περιμενα να ακουσω.Σιγα σιγα ομως εμαθα,διαβασα και το καταλαβα και μονος μου οτι ειχατε δικιο,ασχετως αν για μενα εξακολουθει να ειναι ''θησαυρος μου''..Απλα χρειαζεται υπομονη με τα νεα μελη και χωρις ιντριγκες και λογομαχιες..
Ολα αυτα σας τα λεω χωρις το παραμικρο ιχνος εναντιωσης και αντιπαραθεσης..
Με πολυ εκτιμηση προς το ατομο σας!!
Καλη συνεχεια.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 12:48:25 μμ »

Εγω δεν θα πω πολλα , παρα μονο αυτο ..

Αγαπατε τους φιλους σας με τα ελαττωματα τους .
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 12:49:12 μμ »

Εγω δεν θα πω πολλα , παρα μονο αυτο ..

Αγαπατε τους φιλους σας με τα ελαττωματα τους .

+1000
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:19:20 μμ »

\]....ασχετως αν για μενα εξακολουθει να ειναι ''θησαυρος μου''..Απλα χρειαζεται υπομονη με τα νεα μελη και χωρις ιντριγκες και λογομαχιες..

Αυτό τα λέει όλα νομίζω. Όσο χαμηλής αξίας και να είναι ένα νόμισμα, θα έχει μια άλλη βαθύτερη συνεσθηματική αξία για το άτομο που το κατέχει.

Κ. Γιάννη θα σας απαντήσω σαν νέος στο φόρουμ. Ασφαλώς κ οι νέοι εδώ ζητάνε πάντα τον εύκολο τρόπο αξιολόγησης των νομισμάτων τους. Τι πιο εύκολο και άμεσο απτό να ποστάρεις μια εικόνα και να ζητάς την εκτίμηση. Έτσι έκανα και εγώ σε κάποιες περιπτώσεις και συνεχίζω να ανεβάζω εικόνες μερικές φορές για εκτίμηση και με βοήθησε πάρα πολύ αυτό έχω να πω. Παρόλα αυτά, ενώ το ενδιαφέρον μου αρχίζει και μεγαλώνει (και παίξατε και όλοι εδώ μέσα σημαντικό ρόλο στο να μου δημιουργήσετε κίνητρα με τις γνώσεις που αποκτώ από εδώ) έχω αρχίσει να διαβάζω και πάρα πολλά άρθρα και έχω κατεβάσει καταλόγους του Κραους και ψάχνω και στο γοογλε και και και.... Στην online εκτίμηση όμως το πράγμα αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον γιατί παίρνεις γνώσεις από πολλά άτομα που ασχολούνται άμεσα με το αντικείμενο και απαντάνε σε εσένα τον ίδιο που πόσταρες και αυτό σου δημιουργεί ένα κλίμα εμπιστοσύνης.
Αυτά από εμένα.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός  Χαμόγελο
Πάντοτε Φιλικά,
Achilles
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:24:48 μμ »

Εγω δεν θα πω πολλα , παρα μονο αυτο ..

Αγαπατε τους φιλους σας με τα ελαττωματα τους .

Εγω παλι θα πω οτι βαριεμαι  0ικτρα να διαβαζω κατεβατα με ασχετα πραγματα μεσα στις ενοτητες.
Ας κανουμε ολοι μια προσπαθεια καπως να μειωθει η υπερβολη.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 21, 2013, 01:47:10 μμ από coll » Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:53:41 μμ »

\]....ασχετως αν για μενα εξακολουθει να ειναι ''θησαυρος μου''..Απλα χρειαζεται υπομονη με τα νεα μελη και χωρις ιντριγκες και λογομαχιες..

Αυτό τα λέει όλα νομίζω. Όσο χαμηλής αξίας και να είναι ένα νόμισμα, θα έχει μια άλλη βαθύτερη συνεσθηματική αξία για το άτομο που το κατέχει.

Κ. Γιάννη θα σας απαντήσω σαν νέος στο φόρουμ. Ασφαλώς κ οι νέοι εδώ ζητάνε πάντα τον εύκολο τρόπο αξιολόγησης των νομισμάτων τους. Τι πιο εύκολο και άμεσο απτό να ποστάρεις μια εικόνα και να ζητάς την εκτίμηση. Έτσι έκανα και εγώ σε κάποιες περιπτώσεις και συνεχίζω να ανεβάζω εικόνες μερικές φορές για εκτίμηση και με βοήθησε πάρα πολύ αυτό έχω να πω. Παρόλα αυτά, ενώ το ενδιαφέρον μου αρχίζει και μεγαλώνει (και παίξατε και όλοι εδώ μέσα σημαντικό ρόλο στο να μου δημιουργήσετε κίνητρα με τις γνώσεις που αποκτώ από εδώ) έχω αρχίσει να διαβάζω και πάρα πολλά άρθρα και έχω κατεβάσει καταλόγους του Κραους και ψάχνω και στο γοογλε και και και.... Στην online εκτίμηση όμως το πράγμα αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον γιατί παίρνεις γνώσεις από πολλά άτομα που ασχολούνται άμεσα με το αντικείμενο και απαντάνε σε εσένα τον ίδιο που πόσταρες και αυτό σου δημιουργεί ένα κλίμα εμπιστοσύνης.
Αυτά από εμένα.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός  Χαμόγελο
Πάντοτε Φιλικά,
Achilles



Συναδελφε θα σου πω ενα μυστικο, που ειναι διαπιστωση μου και το οποιο δεν εχει φυσικα να κανει με το ατομο σου.
Οταν καποιος γινεται με αυτα και μ αυτα κουραστικος και επιμονος, σταματα ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ  να παιρνει χρησιμες συμβουλες , ιδικα απο αυτους που μπορουν να βοηθησουν.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 01:54:37 μμ »

ποτε δεν εχω απαξιωσει νομισμα,αν διαβασεις τα γραφομενα μου!ουτε στις εκτιμησεις μπορω να κρτικαρω,συγκεγκριμενα  ενα νομισμα χωρις να το δω!οσο για τους θησαυρους,διαβασε προσεκτικα τι εννοω?δεν ειναι το διο,απο οικονομικης αποψεως,ενα σακουλι πεντολιρα με ενα σακουλι ταλληρα του 1930!μαθετε καποτε να διαβαζετε και να σκεπτεστε!,απο το να γραφετε, πριν ακομη τελειωσετε το διαβασμα!αν ειναι ωραιο στα εικοσι κειμενα,τα δεκαπεντε να ειναι βιντεο,αστειακεια,γελειογραφιες,και πεντε μονο αρθρα!καθαρα συλλεκτικου ενδιαφεροντος,οπως δηλαδη ονομαζεται και το στεκι,δηλαδη συλλεκτων,και οχι χαβαλε!σιγουρα ωραιο ειναι,να υπαρχει μια ευθυμη διαθεση,αλλα πιστευω,οτι-Μετρον αριστον!σιγουρα αγαπω τους φιλους μου με τα ελλατωματα τους!μηπως ομως?πρεπει και οι φιλοι μου να διωρθωνουν λιγο!τα ελλατωματα τους!οταν γινονται τουλαχιστον κουραστικοι!στο κατω κατω,υπαρχουν τοσες αλλες ιστοσελιδες γενικου και οχι ειδικου!!!!!ενδιαφεροντος,οπως το στεκι συλλεκτων!σωτηρη μου,σιγουρα καταλαβαινω οτι γινομε κουραστικος!ειπα μηπως το στεκι,ξαναγινει στεκι συλλεκτων με αποψεις,στοιχεια,κρισεις,κλπ και οχι με απαντησεις που συνηθως βλεπουμε,και τεκμηριωνουν καποιοι ενα θεμα!παντως δεν θα ξαναενοχλησω με τα γραφομενα μου!τωρα αν καποιος καταλαβε κατι?θετικο ειναι!χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 02:39:25 μμ »

\]....ασχετως αν για μενα εξακολουθει να ειναι ''θησαυρος μου''..Απλα χρειαζεται υπομονη με τα νεα μελη και χωρις ιντριγκες και λογομαχιες..

Αυτό τα λέει όλα νομίζω. Όσο χαμηλής αξίας και να είναι ένα νόμισμα, θα έχει μια άλλη βαθύτερη συνεσθηματική αξία για το άτομο που το κατέχει.

Κ. Γιάννη θα σας απαντήσω σαν νέος στο φόρουμ. Ασφαλώς κ οι νέοι εδώ ζητάνε πάντα τον εύκολο τρόπο αξιολόγησης των νομισμάτων τους. Τι πιο εύκολο και άμεσο απτό να ποστάρεις μια εικόνα και να ζητάς την εκτίμηση. Έτσι έκανα και εγώ σε κάποιες περιπτώσεις και συνεχίζω να ανεβάζω εικόνες μερικές φορές για εκτίμηση και με βοήθησε πάρα πολύ αυτό έχω να πω. Παρόλα αυτά, ενώ το ενδιαφέρον μου αρχίζει και μεγαλώνει (και παίξατε και όλοι εδώ μέσα σημαντικό ρόλο στο να μου δημιουργήσετε κίνητρα με τις γνώσεις που αποκτώ από εδώ) έχω αρχίσει να διαβάζω και πάρα πολλά άρθρα και έχω κατεβάσει καταλόγους του Κραους και ψάχνω και στο γοογλε και και και.... Στην online εκτίμηση όμως το πράγμα αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον γιατί παίρνεις γνώσεις από πολλά άτομα που ασχολούνται άμεσα με το αντικείμενο και απαντάνε σε εσένα τον ίδιο που πόσταρες και αυτό σου δημιουργεί ένα κλίμα εμπιστοσύνης.
Αυτά από εμένα.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός  Χαμόγελο
Πάντοτε Φιλικά,
Achilles

Συναδελφε θα σου πω ενα μυστικο, που ειναι διαπιστωση μου και το οποιο δεν εχει φυσικα να κανει με το ατομο σου.
Οταν καποιος γινεται με αυτα και μ αυτα κουραστικος και επιμονος, σταματα ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ  να παιρνει χρησιμες συμβουλες , ιδικα απο αυτους που μπορουν να βοηθησουν.

Συμφωνώ απλά κάποιος μπορεί να γίνετε κουραστικός λόγο της αγνοιάς του περι μερικών ζητημάτων όπως π.χ. το ότι δεν γνωρίζει πως λειτουργεί ένα φόρουμ τέτοιου περιεχομένου (μιλάω για νέους γενικά).
Ο καλύτερος τρόπος για αποφυγή παρεξηγήσεων είναι η εξήγηση των ανωτέρων στα νέα μέλη και το άμεσο κλείδωμα του θέματος για να μην πάρει διαστάσεις αυτό και παρεκτραπεί!

Κ. Γιάννη ελπίζω να μην με παρεξηγήσατε με αυτό που τόνισα πριν που είπε ο kostakis88 για τους μικρούς μας "θησαυρούς". Εγώ μαζί σας είμαι και χέρομαι που ανοίξατε ένα τέτοιο θέμα!

Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:05:07 μμ »

Στους κουραστικους, επιμονους   και  απαιτητικους απο χαρακτηρα αναφερθηκα..........
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:37:50 μμ »

AΠΟ GANNIST<οτι και να πω ειναι λιγο!φαντασθειτε να μιλαγαμε για σπανια συλλεκτικα χαρτονομισματα η αλλο σημαντικο αντικειμενο!παντως,αξιζουν συγχαρητηρια στον φιλο αντωνη χανιωτη!για ενα παιδαριωδες θεμα,ασημαντης  συλλεκτικης και οικονομικης σημασιας,γραφτηκαν τοσες σελιδες αχρηστες!>

καλησπερα φιλε giannist σε ειχα ρωτηση να μου εξηγησεις σχετικα με τα παραπανω λεγομενα σου αλλα δυστυχως με απαξιωσες. Συνεχιζεις ομως και λες για σημαντικες αξιες και ΠΟΣΑ /Με ολο τον σεβασμο το βρισκω απαραδεκτο να υπαρχει κρητηριο αξιας πραγματων Και θα ηθελα ξαναλεω οι υπεύθυνοι να με διορθωσουν αν ειμαι παλι λαθος
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:46:18 μμ »

ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ οποιος βρει ενα μηνυμα μου που να αμφισβητω λεγόμενα απο μελη περι αξιας του <θησαυρου μου>  η αν εχω προσβαλει καποιον θα ζητησω ΣΥΓΝΩΜΗ γιατι εχω τη ηθος να παραδεχτω τα λαθη μου...... δεν θα ξαναενοχλησω ουτε θα κουρασω κανενα σας πια!!!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση επιθεση!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:52:41 μμ »

και Αντωνη εξηγησε μου σε παρακαλω ενω μου εχετε κλειδωσει 2 θεματα γιατι ηταν σε λαθος σημεια και δεν ειχανε σχεση...και με πηγατε εκει που επιλεξατε εσεις  τωρα παλι γιατι για τριτη φορα το ιδιο και δεν μου λετε να αποχωρησω αξιοπρεπως
Καταγράφηκε
Achilles777
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 52


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 03:57:36 μμ »

ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ οποιος βρει ενα μηνυμα μου που να αμφισβητω λεγόμενα απο μελη περι αξιας του <θησαυρου μου>  η αν εχω προσβαλει καποιον θα ζητησω ΣΥΓΝΩΜΗ γιατι εχω τη ηθος να παραδεχτω τα λαθη μου...... δεν θα ξαναενοχλησω ουτε θα κουρασω κανενα σας πια!!!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση επιθεση!!

Φίλε Αντώνη σου έστειλα και μήνυμα προσωπικό γιατί στα κλείδωσαν οι διαχειριστές αν δεν το είδες μπορώ να το παραθέσω και εδώ! Κανείς δεν σου επιτίθετε και αυτό το θέμα άνοιξε λογικά για να θίξει το θέμα "παλαιών και νέων μελών". Εγώ τουλάχιστον δεν σου επιτέθηκα, είμαι φιλικός μαζί σου και σου εξηγώ και εγώ από την πλευρά μου σαν νέος. Γιατί νιώθεις ότι όλοι σου επιτίθονται; Δεν είναι έτσι φίλε μου!
Πάντα φιλικά και με πολύ καλή διάθεση!
Achilles

Υ.Γ. αυτά κατλαβαίνω εγώ μπορει να είμαι και χαζός...
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιανουάριος 21, 2013, 04:04:23 μμ »

ΚΑΙ ΠΡΟΚΑΛΩ οποιος βρει ενα μηνυμα μου που να αμφισβητω λεγόμενα απο μελη περι αξιας του <θησαυρου μου>  η αν εχω προσβαλει καποιον θα ζητησω ΣΥΓΝΩΜΗ γιατι εχω τη ηθος να παραδεχτω τα λαθη μου...... δεν θα ξαναενοχλησω ουτε θα κουρασω κανενα σας πια!!!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση επιθεση!!

Φίλε Αντώνη σου έστειλα και μήνυμα προσωπικό γιατί στα κλείδωσαν οι διαχειριστές αν δεν το είδες μπορώ να το παραθέσω και εδώ! Κανείς δεν σου επιτίθετε και αυτό το θέμα άνοιξε λογικά για να θίξει το θέμα "παλαιών και νέων μελών". Εγώ τουλάχιστον δεν σου επιτέθηκα, είμαι φιλικός μαζί σου και σου εξηγώ και εγώ από την πλευρά μου σαν νέος. Γιατί νιώθεις ότι όλοι σου επιτίθονται; Δεν είναι έτσι φίλε μου!
Πάντα φιλικά και με πολύ καλή διάθεση!
Achilles

Υ.Γ. αυτά κατλαβαίνω εγώ μπορει να είμαι και χαζός...
φιλε μου δεν εχω κανενα μα κανενα προβλημα μαζι σου ισα ισα!! ξερουμε ομως οτι το νεο θεμα ανοιξε για εμενα!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences