Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 01:53:02 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 50 λεπτα 1921 φιλου  (Αναγνώστηκε 55984 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:08:22 μμ »

αργεόργιο μόλις τωρα , με το παραπάνω σου μήνυμα, επιβεβαίωσες πως είσαι ο Βασίλης daiylosark.

Κι αυτό διότι αν δεν ήσουν , πρώτον δεν θα αράδιαζες τεχνικές λεπτομέρειες , και δεύτερον θα ρωτούσες ''ποιος ειναι ρε παιδια ο daiylosark?''. Η ip μοιράζεται σε κάποιους υπολογιστές. Εγώ μένω σε ενα χωριό που λέγεται χρούσσα, 3 χιλιόμετρα πιο κάτω μενει ο Σωτήρης - coll. Καποια στιγμή μπορει να πάρω εγω την ip του. Αλλά δεν μπορω να πάρω ip του Ανάργυρου στην Αλεξανδρούπολη.

Μπορει να χεις τεχνικές γνώσεις αλλά έως εκεί.Επίσης απο το πως γράφεις φαίνεται να κρυβεται ένα πρόσωπο πίσω απο τα δύο ονόματα. Κάνετε και τα ίδια ορθογραφικά λάθη  Μεγάλο χαμόγελο

Βασίλης ,
Από Σύρο όχι Τρίπολη. Αλήθεια.... Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:10:47 μμ »

Πεστα ρε Τασιόπουλε Γιάννο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως το αγοράζω ακυκλοφόρητο με 2 χιλιάρικα το heaton όταν σας έρθει.easy money ...τα ευκολοτερα 500 ευρώ που θα βγάλετε....

Βασίλης
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:11:50 μμ »

Βασιλη  (jerichoriginal.21) ο φιλος που δεν καταλαβαινεις ειναι ο Βασιλης (diaylosark)  που τωρα λεγετε (argeorgio) απλα πραγματα .
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:12:40 μμ »

Πεστα ρε Τασιόπουλε Γιάννο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως το αγοράζω ακυκλοφόρητο με 2 χιλιάρικα το heaton όταν σας έρθει.easy money ...τα ευκολοτερα 500 ευρώ που θα βγάλετε....

Βασίλης

Απο Συρο, οχι Τριπολη...
(μην ξεχνιομαστε!  Σαρκασμός Σαρκασμός)
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #94 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:13:42 μμ »

Δημητρη μου το εχω καταλαβει οτι ειναι ο κυριος Βασίλης.απλα να σταματησει γιατι κανει κακο στον εαυτο του και στο στεκι.ζηταω πολλα.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:22:00 μμ »

Βασιλη (jericho), νομιζω οτι ολο αυτο που παει να ξαναγινει, ηταν λαθος του Αναργυρου, χωρις να θελω να ριξω  ευθυνες ομως σε κανεναν,την γνωμη μου λεω. Ισως επρεπε να μιλησει με πμ με τον argeorgio για να το διασταυρωσει και αν ηθελε και ο ιδιος να τον αποκαλυπτε.Αν τον φανερωσε για να δειξει στον Κωστα (GKCollect) οτι δεν ηταν υπαινυγμος για εκεινον,θα μπορουσε απλα να του πει οτι δεν ηταν.Οπως και να'χει ομως,δεν με ενδιαφερει ποιος φταιει και ποιος οχι και γιατι εγινε οτι εγινε,αλλα θα ηθελα να παραμεινει μια ταξη και μια ηρεμια στο στεκι χωρις αυτους τους ''ανουσιους παλιμπαιδισμους'' που ειχαμε καποτε απο καποια μελη, οτι φταις εσυ,οχι εσυ,εσυ με ειπες ετσι,ετσι αλλιως κτλ κτλ..αν δεν μου αρεσει ο τροπος καποιου, δεν θα ασχοληθω μαζι του,οχι ομως και τετοια πραγματα ξανα απο την αρχη...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:26:52 μμ »

Θα καταλαβεις αργοτερα τι γινετε Ηλια , επειδη πρεπει να φυγω διοτι εχω ενα ραντεβου εαν θελουν ας πουν οι συντονιστες που ειναι ενημεροι απο τις δυο πρωτες μερες!!
Το νερο θα ξανακυληση στο αυλακι παση θυσια!!
Διαβαστε εδω και θα καταλαβετε. Οταν θα ερθει ο Γιωργος θα πει κατι που θελει η να το πει καποιος συντονιστεις .Και το ειπε ο Αναργυρος .
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:29:07 μμ »

Θα καταλαβεις αργοτερα τι γινετε Ηλια , επειδη πρεπει να φυγω διοτι εχω ενα ραντεβου εαν θελουν ας πουν οι συντονιστες που ειναι ενημεροι απο τις δυο πρωτες μερες!!
Το νερο θα ξανακυληση στο αυλακι παση θυσια!!
Διαβαστε εδω και θα καταλαβετε. Οταν θα ερθει ο Γιωργος θα πει κατι που θελει .

... Αναποφασιστικότητα...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:29:23 μμ »

Πεστα ρε Τασιόπουλε Γιάννο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντως το αγοράζω ακυκλοφόρητο με 2 χιλιάρικα το heaton όταν σας έρθει.easy money ...τα ευκολοτερα 500 ευρώ που θα βγάλετε....

Βασίλης
τι να να πω?και τι να αφησω? βασιλη μου!λιγο φιλοτιμο να ειχε,θα ελεγε συγνωμη ρε παιδια,θελω να ξαναμπω!ποιος θα του ελεγε οχι?εγω πιστευω πανω απο ολα πρεπει καποιος να σεβετε το εαυτο του,και μετα τους αλλους!τι να τα κανω τα νομισματα και τα χρηματα?ματαια ειναι!αν δεν εχω αξιοπρεπεια!συγνωμη απο την παρεα!γιαννηςτ.υγ,αγαπητοι φιλοι,οσοι δεν το ξερετε πασχω απο σοβαρωτατη ανιατη παθηση!η μονη μου διεξοδος εκτος ισως?απο μια φορα τον μηνα βολτα στην πνε,για λιγες ωρες.ειναι το στεκι!το υπολοιπο διαστημα,ειναι τεσσερεις τοιχοι!δεν το γραφω για να με λυπηθητε,αλλα δεν εχω ποτε μου κρατησει κακια σε κανεναν!ουτε θελω το κακο κανενος!γιαννης Τασιοπουλος.
Καταγράφηκε
argeorgio
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 36


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:29:33 μμ »

Με απλά ελληνικά γράφω οτι δεν ειμαι ο ανθρωπος που αναφέρεστε αλλά εχω σχέση μαζί του και συνεργασία,δεν θα αναφέρω αν συμφωνώ με τις απόψεις του η αν παραμιλάει οπως γράφει κάποιος,αλλά δεν νομίζω εγω ο γράφων να εξύβρισα η να χλεύασα κανέναν απο σας.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:32:24 μμ »

Με απλά ελληνικά γράφω οτι δεν ειμαι ο ανθρωπος που αναφέρεστε αλλά εχω σχέση μαζί του και συνεργασία,δεν θα αναφέρω αν συμφωνώ με τις απόψεις του η αν χρειάζεται ψυχίατρο οπως γράφει κάποιος,αλλ'α δεν νομίζω εγω ο γράφων να εξύβρυσα η να χλεύασα κανέναν απο σας.
να σαι καλα λεβεντια!λαθος εγινε!τι να πω?
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:34:11 μμ »

Οπως ειπε και ο Δημητρης (1980) ας περιμενουμε να γυρισει ο Γιωργος και να μας πει αυτο που θελει..ας αναμενουμε και να ελπισουμε οτι θα λυθει η οποια παρεξηγηση...  Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 03:41:35 μμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=1816.msg14219#msg14219

Το αμμέσως του daiylosark με δύο 'μ'.

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=5079.msg48357#msg48357

Το αμμέσως του argeorgio με δύο 'μ'.

To αμέσως γράφεται με ένα 'μ' και είναι πολύ δύσκολο να το γράψουν δυο διαφορετικοί άνθρωποι με ένα 'μ' . Ειναι εύκολη λέξη. Το 'δυστυχώς' είναι εύκολο να το γράψουν πολλοί άνθρωποι λάθος καθώς είναι λίγο πιο δύσκολη.
Διαβολική σύμπτωση....
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 04:29:29 μμ »

solferino δεν παιζεσε σαν ντεντεκτιβ !! Σου βγαζω το καπελο!!
Φυσικα εγω για να τον ανακαλυψω δεν χρειαστικε πολλα πολλα διοτι σαν διαχειριστης γινετε ελεγχος σε ολες τις ΙΡ και ηξερα απο την πρωτη στιγμη ποιος ηταν . Ενημερωσα και τους υπολοιπους διαχειριστες και απλα περιμενα να δω που θα το παει!!
Ολοι λαβατε μαιλ απο αυτο το σκουπιδι του συλλεκτισμου που μας ελεγε κλεφτες , συνομωτες , αναξιοπιστους και 1002 αλλα!!
Αληθεια αφου ειμαστε οτι ειμαστε τι γυρευει εδω αναμεσα μας?
Εγω οπου τους θεωρω κλεφτες και απατεωνες τραβαω ενα τεραστιο Χ και δεν ασχολουμε μαζι τους!!
Γιαυτο δεν μπορειτε να γραψετε σολντ που φαγωθηκατε χτες μερικοι μερικοι , σαιτ που ειναι αναξιοπιστα δεν θελω να εχουμε συνδεσμους εδω μεσα που να παραπεμπουν ατομα εκει!!
Το ατομο αυτο λοιπον αντι να στειλει ενα μηνυμα και να πει εσφαλα ζηταω συγνωμη (το εχουν κανει αλλοι και ξαναμπηκαν μεσα κανονικα με το ονομα τους) ηθελε να μας κοροιδεψει νομιζε !!
Τον αφησα καιρο να το πιστευει αυτο και σημερα ξαναρχισε τα κουλα του.
Ενω δεν εχει ενα ευρω στην τσεπη του καθετε και μιλαει για 2000-2500 ευρω λες και τα εχει κατω απο το στρωμα του φυλλαγμενα!!
Με μονο σκοπο να κανει σε αλλους ζημια και να μην προκυψει μια συναλλαγη!!
Απο καθαρη ζηλια και μονο!!
Και αυτο σας το υπογραφω με καθε βεβαιοτητα!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Ιανουάριος 19, 2013, 04:39:04 μμ »

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=1816.msg14219#msg14219

Το αμμέσως του daiylosark με δύο 'μ'.

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=5079.msg48357#msg48357

Το αμμέσως του argeorgio με δύο 'μ'.

To αμέσως γράφεται με ένα 'μ' και είναι πολύ δύσκολο να το γράψουν δυο διαφορετικοί άνθρωποι με ένα 'μ' . Ειναι εύκολη λέξη. Το 'δυστυχώς' είναι εύκολο να το γράψουν πολλοί άνθρωποι λάθος καθώς είναι λίγο πιο δύσκολη.
Διαβολική σύμπτωση....


Xωρις να κανω τον δικηγορο του διαβολου,,,,,ο ενας γραφει με τονους και ο αλλος οχι?
Δεν με ενδιαφερει και ουτε ξερω γιατι τσακωθηκαν,,,,Ο βασιλης παντως οταν ζητησα την βοηθεια του σε κατι μου την εδωσε αφιλοκερδως,,,απλως το αναφερω γιατι εγινε,,,,

Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences