Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 02:47:02 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: γεια σας παιδια  (Αναγνώστηκε 2104 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Giwrgos.v kal
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 139


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 08, 2016, 10:58:53 μμ »

δεν ειμαι νεος εχω κανενα χρονο στο στεκι ,ζηταω αν μενει κανενας στεκιοτης ελευσινα/ασπροπυργο να μου εβγαζε καμια φοτογραφια μεσα στον μηνα  ενα σκαφακι γιατι ειμαι απο νησι , για να δωσω και προκαταβολη και να ξερω αν οντως υπαρχει το σκαφος της αγγελιας..εε ενοειτε οποιος με εξυπηρετησει θα του βαλω και ενα 15ευρο στο λογαριασμο του..ευχαριστω παιδια και παλι αν μπορεσει κανεις γιατι ολοι εχουμε και δουλειες και τρεξιματα και το ξερω..ευχαριστω
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 09, 2016, 09:06:27 πμ »

φιλε ειμαι απο χιο κ πριν 3 χρονια πηρα σκαφος..εψαξα πολυ κ πηγα να κανω το λαθος που θα κανεις κ εσυ αν βαλεις προκαταβολη..να πας να το δεις απο οπου κ να εισαι κ αν σου αρεσει πρωτα τα χαρτια της μεταβιβασης κ μετα τον παρα..τελικα το πηρα απο ροδο..ειχε ενα στο βολο αλλα οι φωτογραφιες που ειχα δεν ηταν στην πραγματικοτητα προσφατες κ το αλλο στην μητυλινη δεν υπηρχε καν..καλη τυχη φιλε..φιλικα μανος..
Καταγράφηκε
Giwrgos.v kal
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 139


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 09, 2016, 09:31:41 πμ »

Ρε μανό θα πάω εγώ αλλά μέχρι τέλη Ιανουαρίου που θα έχω άδεια ίσως να το έχουν πάρει ,τέλος πάντων θα δω τι θα κάνω ευχαριστώ..
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 09, 2016, 09:58:39 πμ »

Απο Ελευσίνα Ασπροπύργου  ξερω οτι υπαρχουν σίγουρα δυο μέσα στο στεκι.
Αλλά πολυασχολοι και οι δυο.
Και εσυ βρε Γιώργο πας να αγορασεις σκάφος την εποχη που η Ελλαδα ολη γυρναει πισω στην εποχη της σκαφης ;;

Δεν ξερω εαν λέγεται ετσι στην υπολοιπη Ελλάδα πουθενά αλλά σκαφη στα μερη μου ηταν η τσιμεντενια η ξυλινη πλυστρα οπου επλεναν τα ρούχα.   Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 09, 2016, 10:29:15 πμ »

καλημερα γιωργο{ηρακλειωτη}..κ στην χιο ετσι ειναι οι σκαφες..α η γιαγια μου ειχε μια ξυλινη απο δρυ κ μεσα ζυμωνε..ξερεις κ το σκαφος ειναι παθος-ποθος οπως τα συλλεκτικα γιωργο..πως κ πως περιμενω την κυριακη να παρω το σκαφακι μου κ να ανοικτω για χταποδια.. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο..αν ειναι να το χασεις το σκαφακι ως το γενναρη ασε  το να χαθει..προσεχε γιατι η "kabla" κοστιζει σε αυτα τα χομπι..συγνωμη ηρακλιωτη για την κακια λεξη αλλα δεν εχω να πω κατι αλλο για να με καταλαβει ο φιλος μας..
Καταγράφηκε
Giwrgos.v kal
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 139


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 11, 2016, 08:26:51 μμ »

Έχω και εγώ μια σκάφη  Γιώργο στο σπίτι μου ξύλινη είνα έτσι τις λέμε κ εμείς στην καλυμνο..τώρα όσο αφορά το σκαφάκια μαρεσει πολύ το ψάρεμα καλαμαριων αγόρασα κ σανίδα για το σκι φέτος κ δεν αξιώθηκα να κάνω χαχα ..αν φύγει η αγγελία μέχρι τον Ιανουάριο καλή καρδιά ευκαιρίες θα υπάρξουν πιστεύω ξανά..
Καταγράφηκε
Giwrgos.v kal
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 139


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 11, 2016, 08:40:33 μμ »

Σκάφη
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences