Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 01:21:19 μμ
Σελίδες: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Φοίνικας 1828  (Αναγνώστηκε 172420 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #300 στις: Ιούλιος 14, 2014, 09:59:23 μμ »

Εγώ λέω να κλειδωθεί λεβέντες το θέμα ..........και αν έρθει κάποια απάντηση του, να ανοιχθεί τότε.
Τι λέτε;;;;; Άντε γιατί βλέπω να δημιουργούνται νέες λογομαχίες από το πουθενά.
Όπως με τον Διονύση τότε με το 100αρικο του 1935.  Αφού δεν παραδεχόταν τίποτα και έβριζε  τον Διονύση αριστερά και δεξιά, στο τέλος του λέει ότι ίσως έγινε λάθος.  Να σας πει ο PEPOS κάποια στιγμή την ιστορία με το 1/4 του 1834 και θα σας πω εγώ την ιστορία με την μισή του 1847.
Καταγράφηκε

Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #301 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:06:45 μμ »

[ θα σας πω εγώ την ιστορία με την μισή του 1847.

Πες την ! Ψοφάω για ιστορίες με μισές του 1847. Ειδικά τα βράδια : -Σαν γλυκό νανούρισμα....
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #302 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:07:31 μμ »

Στους φιλους που ζητουν να ανοιχθει ο λογαριασμος του Βασιλακοπ. για να απαντησει δεν νομιζω οτι ειναι καλη ιδεα. Ξερουμε ολοι τον γραπτο του λογο οταν κατηγορειται η οταν καποιος απλα διαφωνει μαζι του, ακρη δεν θα βγει. Σοβαρα ατομα εγραψαν αποψεις και νομιζω ευκολα βγαζει καποιος συμπερασμα για τα γεγονοτα.


Μα δεν βλέπετε ... ο λογαριασμός υφίσταται και δεν είναι κλειδωμένος.
http://steki-syllekton.gr/index.php?action=profile;u=1288

Ας ενημερωθεί ο Βασίλης, αν θέλει να πει κάτι.


Κωστα, με ολο το φορουμ να ασχολειται με την υποθεση, αν οι διαχειριστες ειχαν δωσει προσβαση και δυνατοτητα στον Βασιλακοπουλο να απαντησει, θα μας το ειχαν ανακοινωσει αμεσως.
Το να βλεπεις εσυ τον λογαριασμο του στο προφιλ του δεν λεει κατι, το θεμα ειναι εαν αυτος εχει την δυνατοτητα να κανει log in  και να γραψει  η οχι.
Εγω επιμενω στην αποψη μου οτι το να λεμε οτι "δεν του επιτρεπουμε να απαντησει αυτοπροσωπως στο βαρυ αυτο θεμα επειδη ολοι ξερουμε τι θα πει η θα μας βρισει" η οτιδηποτε αλλο δεν συναδει με τις στοιχειωδεις αρχες δεοντολογιας ενος δημοσιου διαλογου- (λαικου δικαστηριου οπως εχει εξελιχθει το θεμα).

Μπορει να θελει να πει αληθειες η ψεματα,μπορει να θελει να πει οτιδηποτε, αδιαφορω, θα ηθελα ομως να μπορει να τα πει εδω, αυτοπροσωπως, γιατι το θεμα ειναι πολυ βαρυ και δεν εχει να κανει με ευγενειες και τα σχετικα, εδω ο ανθρωπος κατηγορειται ως απατεωνας.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #303 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:08:44 μμ »

[ θα σας πω εγώ την ιστορία με την μισή του 1847.

Πες την ! Ψοφάω για ιστορίες με μισές του 1847. Ειδικά τα βράδια : -Σαν γλυκό νανούρισμα....
Pepos first.
Καταγράφηκε

GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #304 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:13:04 μμ »

Κωστα, με ολο το φορουμ να ασχολειται με την υποθεση, αν οι διαχειριστες ειχαν δωσει προσβαση και δυνατοτητα στον Βασιλακοπουλο να απαντησει, θα μας το ειχαν ανακοινωσει αμεσως.
Το να βλεπεις εσυ τον λογαριασμο του στο προφιλ του δεν λεει κατι, το θεμα ειναι εαν αυτος εχει την δυνατοτητα να κανει log in  και να γραψει  η οχι.
Εγω επιμενω στην αποψη μου οτι το να λεμε οτι "δεν του επιτρεπουμε να απαντησει αυτοπροσωπως στο βαρυ αυτο θεμα επειδη ολοι ξερουμε τι θα πει η θα μας βρισει" η οτιδηποτε αλλο δεν συναδει με τις στοιχειωδεις αρχες δεοντολογιας ενος δημοσιου διαλογου- (λαικου δικαστηριου οπως εχει εξελιχθει το θεμα).


http://steki-syllekton.gr/index.php?action=profile;u=1288
Όταν έχει γίνει διαγραφή, υπάρχει η ένδειξη ''Επισκέπτης''.
Εδώ δεν φαίνεται κάτι τέτοιο. Φαίνεται ότι είναι ενεργός λογαριασμός και μάλιστα έχει Τελευταία σύνδεση: Ιούνιος 25, 2014, 10:33:54 πμ, αρκετό καιρό μετά τη διαγραφή του.
Ας επιληφθούν οι κύριοι με τα 'μπλε'.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #305 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:13:49 μμ »

Pepos first.

A, εσύ θες και support group, να σου ανοίξει τη συναυλία. Είσαι φίρμα, σε παραδέχομαι.
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #306 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:23:24 μμ »

Κωστα, με ολο το φορουμ να ασχολειται με την υποθεση, αν οι διαχειριστες ειχαν δωσει προσβαση και δυνατοτητα στον Βασιλακοπουλο να απαντησει, θα μας το ειχαν ανακοινωσει αμεσως.
Το να βλεπεις εσυ τον λογαριασμο του στο προφιλ του δεν λεει κατι, το θεμα ειναι εαν αυτος εχει την δυνατοτητα να κανει log in  και να γραψει  η οχι.
Εγω επιμενω στην αποψη μου οτι το να λεμε οτι "δεν του επιτρεπουμε να απαντησει αυτοπροσωπως στο βαρυ αυτο θεμα επειδη ολοι ξερουμε τι θα πει η θα μας βρισει" η οτιδηποτε αλλο δεν συναδει με τις στοιχειωδεις αρχες δεοντολογιας ενος δημοσιου διαλογου- (λαικου δικαστηριου οπως εχει εξελιχθει το θεμα).


http://steki-syllekton.gr/index.php?action=profile;u=1288
Όταν έχει γίνει διαγραφή, υπάρχει η ένδειξη ''Επισκέπτης''.
Εδώ δεν φαίνεται κάτι τέτοιο. Φαίνεται ότι είναι ενεργός λογαριασμός και μάλιστα έχει Τελευταία σύνδεση: Ιούνιος 25, 2014, 10:33:54 πμ, αρκετό καιρό μετά τη διαγραφή του.
Ας επιληφθούν οι κύριοι με τα 'μπλε'.


Του ειχαν φτιαξει κατι να μπορει να απαντησει τοτε με τον Αντωνη ,εδω παρακολουθουν οι διαχειριστες, απο οτι βλεπω, την κουβεντα, ας μας απαντησει καποιος, μπορει ο ρακοσυλλεκτης να κανει log in και να γραψει η oxi?
Παντως για να μην το ανακοινωσουν εδω, εαν ειχε αλλαξει κατι, χλωμο το βλεπω..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #307 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:31:55 μμ »

Pepos first.

A, εσύ θες και support group, να σου ανοίξει τη συναυλία. Είσαι φίρμα, σε παραδέχομαι.
Ετσι ειναι οι live συναυλιες.
Καταγράφηκε

sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #308 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:32:36 μμ »

Φίλε μου, δεν υπάρχει λόγος να εκτραπεί η συζήτηση. Τα ελληνικά σου είναι άψογα. Θα ευχόμουν να έγραφα όπως εσύ, κι αυτό το εννοώ.
Απλά έχουν γίνει κάποιες παρανοήσεις που έχουν να κάνουν με το διαφορετικό βαθμό εμπειρίας που έχουν οι συλλέκτες. Είναι απόλυτα φυσιολογικό. Διάβασε το τελευταίο μήνυμά μου για να δεις τι εννοώ.

Άσχετο: Αν θεωρείς ότι χρειάζονται εμπειρία για να κατανοήσουν τα γραφόμενά σου, σημαίνει ότι πρέπει να γράφεις πιο απλά. Ίσως και πιο συγκεκριμένα.

(Ελπίζω να το πάρεις ως φιλολογική συμβουλή και όχι ως "επίθεση".)

----------------------------------------------------------------------------------------

Εγω επιμενω στην αποψη μου οτι το να λεμε οτι "δεν του επιτρεπουμε να απαντησει αυτοπροσωπως στο βαρυ αυτο θεμα επειδη ολοι ξερουμε τι θα πει η θα μας βρισει" η οτιδηποτε αλλο δεν συναδει με τις στοιχειωδεις αρχες δεοντολογιας ενος δημοσιου διαλογου- (λαικου δικαστηριου οπως εχει εξελιχθει το θεμα).

Ο "δημόσιος διάλογος" έχει "αρχές" και για τον Βασιλακόπουλο.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #309 στις: Ιούλιος 14, 2014, 10:39:12 μμ »

Χτες αφησα το θεμα στην σελιδα 8 προς 9 .
Σημερα το ειδα στην 20 και μεχρι να τα διαβασω  μπηκε και η 21 !!
Λαλιστατοι ειστε ολοι βλεπω !!!
Διχως να εχω ενημερωθει για το πως βλεπουν οι υπολοιποι συντονιστες το θεμα και εαν εχουν συσκευτει για να δουν εαν θα δωσουν βημα στον Βασιλη σας λεω τα εξεις που σκεφτωμε :
Απο την μια θα ηταν καλο να του δοθει η ευκαιρια να απαντηση!!
Διοτι εαν γραφωταν εδω μεσα οτι περιμενουν 1000 ατομα μια απαντηση του, ηταν υποχρεωμενος πλεον να πει κατι !!
Αλλα :
Απο την εμπειρια που εχουμε απο την προηγουμενη φορα που του ζητηθηκε να δωσει εξηγησεις για την υποθεση των χαμενων-κλεμενων σλαμπ του Αντωνη οπου μπηκε και ουσιαστικα εριξε μια βαρια βρισια και εφυγε
δεν βλεπω κανεναν λογω να του ξαναδοθει αυτη η ευκαιρια!!
Eξαλλου εαν ηθελε να μιλουσε ας  τα ελεγε στον Ηλια οπως ειχε κανει και αλλες φορες κατα το παρελθον!!
Και ο Ηλιας τα εκανε αντιγραφη και διαβαζατε οσοι θελατε την απαντηση του!!

Επισεις θα ηθελα να πω :
Απο την στιγμη που το θεμα το εχει αναλαβει να το ερευνηση η ΠΝΕ στην οποια ειναι μελος ας περιμενετε ολοι να δειτε την καταληξη απο εκει (σιγουρα θα αναρτηθει και εδω μεσα η οποια αποφαση υπαρχει) και μην μακρυγορητε λεγωντας ξανα και ξανα ο ενας το μακρυ του και ο αλλος το κοντο του!!
Αυτα τα πραγματα θλιβουν την ψυχη , απο την αλλη διαβαζωντας τα ο καθενας ας βγαζει απο μεσα του συμπερασματα το πως θα προφυλαξει τον εαυτο του .
Με λιγα λογια :
Ας σταματηση αυτο το λαικο δικαστηριο για το αν ειναι καποιος αθωος ή ενοχος και ας περιμενουμε να διαβασουμε ή να μιλησουμε μονο εφοσον εχουν βρεθει νεα στοιχεια!!

Απο μεσα σας βγαλτε οσα συμπερασματα θελετε , δημοσια ομως μην τα λετε!!
Διοτι ειτε παρασυρετε ατομα προς αυτη την κατευθνηνση ή θα συγκρουστητε με καποιον αλλον σε αψιμαχιες!!

Φιλικα
herakliotis 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #310 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:03:05 μμ »

καταρχην 1000 ατομα εδωμεσα δεν ειμαστε.το συμπερασμα δλδ γιωργη για σενα ειναι οτι ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του.και οτι θα καθαρισει η πνε την ολη κατασταση.ο ρακοσυλλεκτης να μη γραψει γιατι θα αρχισει μπινελικια.κατα τα αλλα δεν ειναι σα λαικο δικαστηριο και καλειται ο ηλιας να κανει το φερεφωνο
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #311 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:22:43 μμ »

καταρχην 1000 ατομα εδωμεσα δεν ειμαστε.το συμπερασμα δλδ γιωργη για σενα ειναι οτι ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του.και οτι θα καθαρισει η πνε την ολη κατασταση.ο ρακοσυλλεκτης να μη γραψει γιατι θα αρχισει μπινελικια.κατα τα αλλα δεν ειναι σα λαικο δικαστηριο και καλειται ο ηλιας να κανει το φερεφωνο

Το θεμα εχει διαβαστει 2,200 φορες περιπου μεσα σε τρεις μερες!!
Και το συστημα σε μετραει μια φορα καθημερινα σαν ΙΡ !!
Εχεις δικιο γυρω στους 700 ειναι , αλλαζει τιποτα??

Η παρακληση μου εχει να κανει με το να τρυγυριζουν γυρω γυρω τα ιδια και τα ιδια φιλε ειτε τα ιδια ατομα ειτε διαφορετικα!!

Η κουβεντα πια νομιζω εφτασε σε καποιο τερμα , στοπ-φτανει πια .
Καποιοι εχουν ζητησει να κλειδωθει , δεν θελω να κλειδωθει μπας και καποια παιδια που ψαχνουν βρουν και δειξουν κατι ουσιωδη!!

Y.Γ Και εν κατεκλειδη : Δεν ζητησα εγω την επανενοδο του Βασιλη. Καποιοι την ανεφεραν και ανελαβα να πω γιατι θεωρω ατοπο να γινει και πως θα μπορουσαν αυτα τα ατομα να τους λυθει η απορια ή να εχουν την απαντηση που επιθυμουν!!
Εγω φιλε μου εφαρμοζω αυτο που γραφω ! Την προσωπικη μου αποψη θα την κρατησω για τον εαυτο μου.

Αυτα.
Με εκτιμηση
herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #312 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:38:16 μμ »

για τις ip εγω προσωπικα μπαινω απο 3 διαφορετικες τη μερα.οποτε 700-3 697 στη καλυτερη.
ειπες./...
Η παρακληση μου εχει να κανει με το να τρυγυριζουν γυρω γυρω τα ιδια και τα ιδια φιλε ειτε τα ιδια ατομα ειτε διαφορετικα!!

εδω με μαζι σου....σηριαλ εγινε παλι......τελευταια φορα που ανεβηκα για καφε ειπα σε καποιον που ειπαμε διαφορα και ειναι απο αυτους που συμπαθω-εκτιμω.οκ αυτου του ειδους οι αντιπαραθεσεις εχουν τη πλακα τους αλλα στο τελος κανουν κακο σε ολους μας/
τη προσωπικη σου αποψη να με συμπαθας αλλα την εξεφρασες απο τους πρωτους και ισως οχι αδικα.ειχα πει οτι δε θα γραψω γιατι πραγματικα εχω ξενερωσει εδω και αρκετο καιρο,αλλα βλεπω παλι μια απο τα ιδια.ανοιγουμε κατι λεμε 5-10 πραγματα κλειδωνει.αν θελουμε κατι να αλλαξει το χτυπαμε.αν οχι απλα το τρεφουμε και μετα κλαιγομαστε.στην ολη αυτη διαδικασια o μονοs που παραδεχομαι ειναι ο σολφερινο γιατι ειχε τα @@ δημοσια να βγει και να πει το και το.ολοι οι αλλοι λεμε  shit happens


τα φιλικα και με εκτιμηση εννοουνται.δεν εχω θεμα με εσενα γιωργη απλα με το πως βλεπουμε τα πραγματα
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #313 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:48:47 μμ »

Εγω παντως ολο το απογευμα τσεκαρω τα παλια μου slab NGC!!Σε ενα μισολιρο του 1891 MS64 που εχω πατωντας το certification number μου εβγαλε αυτο:






Τι σημαινει λετε;; Απορία Απορία
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #314 στις: Ιούλιος 14, 2014, 11:50:18 μμ »

Πλακα κανω να σπασει ο πάγος τι να πω... Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences