Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 01:28:15 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1 Φοίνικας 1828  (Αναγνώστηκε 172420 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 13, 2014, 08:53:24 μμ »

Η συναλλαγή με τον Βασιλη είναι το ενα θέμα.  Το σοβαρο για μένα όμως είναι ποιος πειραξε το slab.  Αυτό με ενδιαφέρει να μάθω.
Καταγράφηκε

dca$h
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 997


Ποτε μην κανεις αυτο που δεν θελεις να σου κανουν


Προφίλ WWW
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 13, 2014, 08:55:30 μμ »

Ετοιμαστείτε, γιατί σε μισή ώρα.....


Tο ματς αρχιζει
Καταγράφηκε

m42b18 isT
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 13, 2014, 08:58:29 μμ »

Ο Βασιλάκης μου έστειλε όλη την αλληλογραφία που είχαν με τον αγοραστή και όπως αποδεικνύεται πέραν πάσης αμφισβήτησης, η πρώτη φορά που ανέφερε περί Φοίνικα ήταν σήμερα το πρωί.
Οπότε αυτά που ισχυρίζεται ο αγοραστής περί συνεχών μηνυμάτων χωρίς ανταπόκριση από το Βασιλάκη είναι ψευδή.
Κατά τη γνώμη μου ο Βασιλάκης ύστερα από μια αγοραπωλησία πριν από ένα χρόνο του απάντησε όπως έπρεπε.
Δηλαδή τι έπρεπε να κάνει?
Να δεχθεί τα λεγόμενα του αγοραστή, ο οποίος με αποδείξεις έγραψε ψέμματα, και να πάρει το νόμισμα πίσω έξω από το slab?
Εγώ προσωπικά έχω στείλει και στο Βασιλάκη και στον Ανάργυρο σπασμένα slab για reholder χωρίς κανένα πρόβλημα.
Ο αγοραστής ισχυρίζεται ότι είναι άσχετος και εγώ να τον πιστέψω, ότι μετά από ένα χρόνο το πήρε χαμπάρι κατόπιν ειδοποιήσεων από Έλληνες πωλητές κατά τα λεγόμενα του ιδίου όταν το ανέβασε eBay.
Μέχρι εκεί όλα καλά, μετά όμως μας τα χάλασε λίγο γιατί δεν αποτύπωσε τα πραγματικά γεγονότα στις επαφές του με το Βασιλάκη.
Τον συκοφάντησε μάλιστα ότι δεν απάντησε στα συνεχή μηνύματά του και εδώ βλέπουμε ότι για πρώτη φορά του ανέφερε το θέμα σήμερα το πρωί στις 10:20.
Και μετά από μία ώρα το είχε ανεβασμένο και σπασμένο στο eBay.
Βγάλτε εσείς συμπέρασμα.
Καλό είναι να ακούμε και την άλλη πλευρά σε τέτοια θέματα.

ΥΓ. κοίτα κάτι παιχνίδια που σου παίζει η τύχη!!
Το avatar μου κατέληξε στα χέρια του Έλληνα από την Αυστραλία.


---------- Προωθημένο μήνυμα ----------
Από: "Vasilis Vasilakopoulos" <vasilispcgsdealer@gmail.com>
Ημερομηνία: 13 Ιουλ 2014 8:04 ΜΜ
Θέμα: RE: ΠΡΟΣ: RE: Silver Phoenix
Προς: "Peter Zervas" <petezed68@bigpond.com>
Κοιν.:

Peter
You should sent the coin to me or Ngc for reholder.
It is the procedure that costs 10 euros and they reslab the coin in new holder, substitute the old damaged.
Each coin im buying im scaning it first to see if the slab is genuine.
Im trading only genuine coins in genuine slabs.
Ive done it plenty of times for many clients.Replacing old damaged slabs in new ones.
You should have contact me before breaking the slab.
The only thing I can do now and after a year is to sent the coin for your behalf for grading and free of charge.
I recomend ngc as pcgs is quite tougher.
With regards,
Vasilis.
Στις 13 Ιουλ 2014 4:14 ΜΜ, ο χρήστης "Peter Zervas" <petezed68@bigpond.com> έγραψε:
Vasili ... I am Not Blackmailing you or anything like that.
I am just saying that somebody has opened the slab and then Glued it together again. This was told to me by other Sellers who also could see this from my pictures.
I listed the coin in the Slab on eBay a few days ago and received 3 messages from different Sellers telling me the same thing. They all said that the Slab appears to have been opened and glued again. Even the Label doesn't sit flat.
 
I did Not notice this when I bought it because I was NOT experienced. But Know it is Obvious to me.
 
I have taken the coin out of the Slab which opened very easily.
The coin doesn't even look like MS62.
 
You can see this from the glue marks on the plastic in the photos I've sent you. The glue is Very Messy along the sides of the Slab.
 
I am Not saying that you opened the Slab.
But I am sure that someone with your Experience in Slabbed coins should have seen this and NOT sold it like this.
 
The Slab you sent me with the Gold 20 Drachmai is Perfect. It is Clean and looks Professionally Sealed. And the coin looks MS62.
Unlike the messy Slab of the Phoenix.
 
I am not trying to do anything wrong here. But this coin is definitely NOT MS62, which is what I thought it was when I purchased it from you.
 
I will contact NGC and find out more.
 
Regards,
Peter.
 

 
________________________________________
Date: Sun, 13 Jul 2014 15:13:29 +0300
Subject: ΠΡΟΣ: RE: Silver Phoenix
From: vasilispcgsdealer@gmail.com
To: petezed68@bigpond.com
At those cases Peter you just sent the coin with the slab to Ngc and theyll tell if the slab with the coin fits together or if the slab is counterfeit.

If there are  no photos at Ngc database it is not my fault.

Anyway sent me a photo of the coin with the slab and we talk again.

Vasilis.


Αποστολή από κινητό Samsung


-------- Αρχικό μήνυμα --------
Από: Peter Zervas
Ημερομηνία:13/07/2014 10:20 ΠΜ (GMT+02:00)
Προς: Vasilis Vasilakopoulos
Θέμα: RE: Silver Phoenix
Hi ... The SILVER PHOENIX I bought last year from you has been TAMPERED with. Somebody has OPENED the Slab and replaced the coin with another coin !!
The Slab was glued shut again and Sold as MS62. WHICH IT'S NOT !! THIS SLAB DOES NOT BELONG WITH THIS COIN !!!

This is Obvious as the Slab looks like it was re-glued together on the sides. And it is Very Sloppy looking !!
NGC doesn't have a scan of the coin on their database either !!
I very easily opened the Slab as it wasn't even Sealed Properly.

I did NOT realise this when I purchased it but NOW IT IS CLEAR TO ME !!

I am NOT saying that you replaced it, BUT I AM SURE THAT YOU KNEW THIS when you sold it !!
You are an Experienced Seller of RARE Greek coins so this TAMPERING should have been very Obvious to you !!

If you DO NOT REPLY TO ME and either REFUND THE MONEY I PAID or atleast a PARTIAL REFUND, I will be listing this coin for sale on eBay and I will SAY ALL OF THIS IN THE DESCRIPTION with YOUR NAME !!
 
I WILL MENTION THAT I BOUGHT IT FROM YOU and I Will list it with NO RESERVE PRICE so lots of BUYERS will see ALL OF THIS INFORMATION !!!

PLEASE DO THE RIGHT THING as I have Spent $1000's with you !!  
 
AND DON'T TELL ME THAT YOU DID NOT NOTICE THIS EITHER !!


PETER.


 
________________________________________
Date: Tue, 1 Jul 2014 09:41:54 +0300
Subject: Re:
From: vasilispcgsdealer@gmail.com
To: petezed68@bigpond.com
Im glad you like it Peter.
Cheers.
All my best.
Vasilis.
Στις 1 Ιουλ 2014 8:40 ΠΜ, ο χρήστης "Peter Zervas" <petezed68@bigpond.com> έγραψε:
Yia Sou Vasili .... Thank you !!
I have the 20 Drachmai Coin.
It is Beautiful !!

Thank you Once Again !!
You are a top seller !!

Regards
Peter Zervas.

Sent from my iPhone

> On 26 Jun 2014, at 1:15 am, "Vasilis Vasilakopoulos" <vasilispcgsdealer@gmail.com> wrote:
>
>
> <20140625_184359.jpg>
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 13, 2014, 09:07:44 μμ από pepos » Καταγράφηκε
portobelo
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 109


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:07:05 μμ »

Αρα το θεμα με το βασιλη το κλεισαμε,γιατι μεχρι εκει τον αφορα,οπως θα το κλειναμε για το καθε πωλητη ενα χρονο μετα.Οσο αφορα το σοβαροτατο θεμα ποιος ανοιξε αν ανοιξε το σλαμπ η μονη αντικειμενικη περιπτωση να το
μαθουμε θα ηταν η σωστη διαχειρηση απο το φιλο μας στην αυστραλια.Δυστυχως αυτο δεν εγινε.
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:08:07 μμ »

http://www.ebay.com/itm/SILVER-PHOENIX-GREECE-1828-Kapodistrias-NGC-Graded-MS-62-UNC-RARE-/161362066245?pt=AU_Coins2&hash=item2591edbb45&nma=true&si=AewVQqRHZ8gDlrtu4ad3zv562I0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

To σλαμπακι ειναι παραβιασμενο .
 Εχω σπασει 2-3 και νομιζω οτι φαινεται καθαρα στην φωτο.
Ειναι πασιφανες οτι ενα απο τους δυο εχει κανει την απατεωνια.
Απο κει και περα επειδη δεν προκειται να αποδειχθει ΠΟΤΕ τιποτα ο καθεις ας πιστευει οτι αγαπα.
Η προσωπικη μου αποψη  ειναι οτι υπευθυνος ειναι ο συνηθης υποπτος Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:17:05 μμ »

Αρα το θεμα με το βασιλη το κλεισαμε,γιατι μεχρι εκει τον αφορα,οπως θα το κλειναμε για το καθε πωλητη ενα χρονο μετα.Οσο αφορα το σοβαροτατο θεμα ποιος ανοιξε αν ανοιξε το σλαμπ η μονη αντικειμενικη περιπτωση να το
μαθουμε θα ηταν η σωστη διαχειρηση απο το φιλο μας στην αυστραλια.Δυστυχως αυτο δεν εγινε.
Ο Αυστραλος είναι ξεκάθαρος και τον πιστεύω.  Για μένα είναι πασιφανές τι έχει συμβεί.
Καταγράφηκε

pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:19:35 μμ »

http://www.ebay.com/itm/SILVER-PHOENIX-GREECE-1828-Kapodistrias-NGC-Graded-MS-62-UNC-RARE-/161362066245?pt=AU_Coins2&hash=item2591edbb45&nma=true&si=AewVQqRHZ8gDlrtu4ad3zv562I0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

To σλαμπακι ειναι παραβιασμενο .
 Εχω σπασει 2-3 και νομιζω οτι φαινεται καθαρα στην φωτο.
Ειναι πασιφανες οτι ενα απο τους δυο εχει κανει την απατεωνια.
Απο κει και περα επειδη δεν προκειται να αποδειχθει ΠΟΤΕ τιποτα ο καθεις ας πιστευει οτι αγαπα.
Η προσωπικη μου αποψη  ειναι οτι υπευθυνος ειναι ο συνηθης υποπτος Κλείσιμο ματιού


Σωστός Σωτήρη, βέβαια στην παρούσα περίπτωση ο αγοραστής συκοφάντησε με αποδείξεις πλέον.
Αν ήταν καθαρός έπρεπε να ανεβάσει το θέμα ως είχε στη μεταξύ τους συνεννόηση.
Για ποιο λόγο είπε ότι ο Βασιλάκης δεν απάντησε στις συνεχείς ενοχλήσεις του?
Γιατί έσπασε το slab και δεν το έστειλε πίσω στο Βασίλη?
Γιατί ανέβασε το νόμισμα για πώληση πριν ακούσει την άποψη του πωλητή?
Δε λέω ότι ο αγοραστής έχει κάνει κάτι αλλά δεν είπε τα πράγματα ως είχαν γίνει.

 
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:20:42 μμ »

Αρα το θεμα με το βασιλη το κλεισαμε,γιατι μεχρι εκει τον αφορα,οπως θα το κλειναμε για το καθε πωλητη ενα χρονο μετα.Οσο αφορα το σοβαροτατο θεμα ποιος ανοιξε αν ανοιξε το σλαμπ η μονη αντικειμενικη περιπτωση να το
μαθουμε θα ηταν η σωστη διαχειρηση απο το φιλο μας στην αυστραλια.Δυστυχως αυτο δεν εγινε.
Ο Αυστραλος είναι ξεκάθαρος και τον πιστεύω.  Για μένα είναι πασιφανές τι έχει συμβεί.
Είπε όμως ανακρίβειες Δημήτρη.
Και αυτό δεν μου άρεσε.
Και έπρεπε να είναι δύο φορές προσεκτικός σε αυτά που έγραφε.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:24:54 μμ »

Τα κουτάκι ήταν παραβιασμένο και πολύ ταλαιπωρημένο, σε σημείο που εάν το δείξω στο γιο μου που είναι 13 ετών θα πάρει χαμπάρι ότι κάτι τρέχει.
Ο Έλληνας εκ Αυστραλίας ένα χρόνο τώρα τίποτα?
Απλά μου κάνει εντύπωση.

 
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:40:37 μμ »

Προφανώς εστειλε μηνύματα χθες στον πανικο του και δεν έλαβε απάντηση.  Όταν χαλαστεις έτσι δεν υπολογίζεις τίποτα.  Το έσπασε το slab γιατί σιχαθηκε τον εαυτο του.  Μην κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε.  Ο Βασίλης είναι έμπειρος και θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα.  Δεν πιστεύω ότι δεν το γνωριζε και ότι και να μου πει ο ιδιος η οποιοσδήποτε άλλος δεν αλλάζει η άποψη μου.  Σας έχει βάλει να τον υποστηρίζεται.  Δεν λαμβάνω υπόψη μου την άποψη σας.  Ειδικά με σενα Ηλια απορω.  Ξέρεις και 5 πράγματα που δεν ξέρουν οι υπόλοιποι.
Καταγράφηκε

coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:45:29 μμ »

http://www.ebay.com/itm/SILVER-PHOENIX-GREECE-1828-Kapodistrias-NGC-Graded-MS-62-UNC-RARE-/161362066245?pt=AU_Coins2&hash=item2591edbb45&nma=true&si=AewVQqRHZ8gDlrtu4ad3zv562I0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

To σλαμπακι ειναι παραβιασμενο .
 Εχω σπασει 2-3 και νομιζω οτι φαινεται καθαρα στην φωτο.
Ειναι πασιφανες οτι ενα απο τους δυο εχει κανει την απατεωνια.
Απο κει και περα επειδη δεν προκειται να αποδειχθει ΠΟΤΕ τιποτα ο καθεις ας πιστευει οτι αγαπα.
Η προσωπικη μου αποψη  ειναι οτι υπευθυνος ειναι ο συνηθης υποπτος Κλείσιμο ματιού


Σωστός Σωτήρη, βέβαια στην παρούσα περίπτωση ο αγοραστής συκοφάντησε με αποδείξεις πλέον.
Αν ήταν καθαρός έπρεπε να ανεβάσει το θέμα ως είχε στη μεταξύ τους συνεννόηση.
Για ποιο λόγο είπε ότι ο Βασιλάκης δεν απάντησε στις συνεχείς ενοχλήσεις του?
Γιατί έσπασε το slab και δεν το έστειλε πίσω στο Βασίλη?
Γιατί ανέβασε το νόμισμα για πώληση πριν ακούσει την άποψη του πωλητή?
Δε λέω ότι ο αγοραστής έχει κάνει κάτι αλλά δεν είπε τα πράγματα ως είχαν γίνει.

 


Ο Αυστραλος αργησε δυστυχως πολυ να παει χαμπαρι. Επιπλεον πασιφανως θεωρησε οτι το νομισμα εχει αλλαχτει.
Οπως ειπα και πριν ο καθεις αναλογα με τις γνωσεις και τις εμπειριες του επι των εμπλεκομενων μπορει να πιστευει οτι αγαπα.
Προσωπικα πλεον δεν μου κανει εντυπωση το γεγονος
Καταγράφηκε
dpodaras
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1496


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 13, 2014, 09:48:24 μμ »

http://www.ebay.com/itm/SILVER-PHOENIX-GREECE-1828-Kapodistrias-NGC-Graded-MS-62-UNC-RARE-/161362066245?pt=AU_Coins2&hash=item2591edbb45&nma=true&si=AewVQqRHZ8gDlrtu4ad3zv562I0%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

To σλαμπακι ειναι παραβιασμενο .
 Εχω σπασει 2-3 και νομιζω οτι φαινεται καθαρα στην φωτο.
Ειναι πασιφανες οτι ενα απο τους δυο εχει κανει την απατεωνια.
Απο κει και περα επειδη δεν προκειται να αποδειχθει ΠΟΤΕ τιποτα ο καθεις ας πιστευει οτι αγαπα.
Η προσωπικη μου αποψη  ειναι οτι υπευθυνος ειναι ο συνηθης υποπτος Κλείσιμο ματιού


Σωστός Σωτήρη, βέβαια στην παρούσα περίπτωση ο αγοραστής συκοφάντησε με αποδείξεις πλέον.
Αν ήταν καθαρός έπρεπε να ανεβάσει το θέμα ως είχε στη μεταξύ τους συνεννόηση.
Για ποιο λόγο είπε ότι ο Βασιλάκης δεν απάντησε στις συνεχείς ενοχλήσεις του?
Γιατί έσπασε το slab και δεν το έστειλε πίσω στο Βασίλη?
Γιατί ανέβασε το νόμισμα για πώληση πριν ακούσει την άποψη του πωλητή?
Δε λέω ότι ο αγοραστής έχει κάνει κάτι αλλά δεν είπε τα πράγματα ως είχαν γίνει.

 


Ο Αυστραλος αργησε δυστυχως πολυ να παει χαμπαρι. Επιπλεον πασιφανως θεωρησε οτι το νομισμα εχει αλλαχτει.
Οπως ειπα και πριν ο καθεις αναλογα με τις γνωσεις και τις εμπειριες του επι των εμπλεκομενων μπορει να πιστευει οτι αγαπα.
Προσωπικα πλεον δεν μου κανει εντυπωση το γεγονος


Αργησε και την πατησε.  Αυτό δεν αλλάζει.  Το θέμα είναι να μην την πατήσει στο μέλλον και κανένας άλλος.
Καταγράφηκε

Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 13, 2014, 10:00:05 μμ »

Ωραίος ο Αυστραλός :

«the Slab appears to have been opened and glued again. Even the Label doesn't sit flat. I did Not notice this when I bought it because I was NOT experienced[/b].»

Και αμέσως παρακάτω :
«The coin doesn't even look like MS62»

Μπορεί, λόγω απειρίας να μην μπορεί να διακρίνει ένα ξαχαρβαλωμένο σλαμπάκι, αλλά τουλάχιστον στο grading δεν τα πάει καθόλου άσχημα.

Φυσικό ταλέντο στα νομίσματα.  Άμα μάθει κι από κουτάκια, ίσα που τονε βλέπω chief grader στην NGC.

Άειντε, πά' να δούμε λίγη μπαλίτσα τώρα, να καθαρίσει το μάτι μας. Αρτζεντίνα λέμε.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 13, 2014, 10:01:23 μμ »

Προφανώς εστειλε μηνύματα χθες στον πανικο του και δεν έλαβε απάντηση.  Όταν χαλαστεις έτσι δεν υπολογίζεις τίποτα.  Το έσπασε το slab γιατί σιχαθηκε τον εαυτο του.  Μην κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε.  Ο Βασίλης είναι έμπειρος και θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα.  Δεν πιστεύω ότι δεν το γνωριζε και ότι και να μου πει ο ιδιος η οποιοσδήποτε άλλος δεν αλλάζει η άποψη μου.  Σας έχει βάλει να τον υποστηρίζεται.  Δεν λαμβάνω υπόψη μου την άποψη σας.  Ειδικά με σενα Ηλια απορω.  Ξέρεις και 5 πράγματα που δεν ξέρουν οι υπόλοιποι.
Δημήτρη μετά το ωραίο πρώτο ημίχρονο έχω να σου πω τα εξής:
Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι πάλι ακούγεται το όνομά του σε υπόθεση.
Μου απάντησε ότι θα μου στείλει όλη την αλληλογραφία και να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα.
Μηνύματα έστειλε ο αγοραστής σήμερα στις 10:20 το πρωί (όχι εχθές) και δεν περίμενε προφανώς λίγες ώρες να του απαντήσει ο Βασίλης.
Το ανέβασε σπασμένο στο eBay.
Δημήτρη μου ξέρεις τι άνθρωπος είμαι και με αδικεί το "Σας έχει βάλει να τον υποστηρίζετε"
Κάνω παρέα με όλα τα παιδιά, και όντως επειδή τίποτα δε μένει κρυφό ο καθένας δείχνει με την πορεία του ποιος είναι.
Σεβαστό να μην λαμβάνεις υπ' όψιν σου, αλλά τα γεγονότα είναι αδιαμφισβήτητα.
Ο Έλληνας εκ Αυστραλίας είπε ψέμματα.
Γιατί να το κάνει?
Για να ενισχύσει τη θέση του?
Έπαιξε λάθος και έχασε γιατί κατέστη αναξιόπιστος λέγοντας ανακρίβειες.
Ο Βασίλης είναι τεράστιος γνώστης πράγμα που το παραδέχεσαι και εσύ.
Έχει κάνει λάθη όπως όλοι μας, στο συγκεκριμένο όμως είναι από πάνω έτσι όπως το χειρίστηκε ο Peter.
Έχεις αμφιβολία βρε αδερφέ περίμενε να σου απαντήσει ο άλλος και μετά πράξε.
Αυτός 10:20 έστειλε mail στο Βασίλη και πριν του απαντήσει το είχε σπάσει και το είχε σηκώσει.

Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 13, 2014, 10:07:18 μμ »

Προφανώς εστειλε μηνύματα χθες στον πανικο του και δεν έλαβε απάντηση.  Όταν χαλαστεις έτσι δεν υπολογίζεις τίποτα.  Το έσπασε το slab γιατί σιχαθηκε τον εαυτο του.  Μην κάνετε πως δεν καταλαβαίνετε.  Ο Βασίλης είναι έμπειρος και θα έπρεπε να ξέρει καλύτερα.  Δεν πιστεύω ότι δεν το γνωριζε και ότι και να μου πει ο ιδιος η οποιοσδήποτε άλλος δεν αλλάζει η άποψη μου.  Σας έχει βάλει να τον υποστηρίζεται.  Δεν λαμβάνω υπόψη μου την άποψη σας.  Ειδικά με σενα Ηλια απορω.  Ξέρεις και 5 πράγματα που δεν ξέρουν οι υπόλοιποι.
Δημήτρη μετά το ωραίο πρώτο ημίχρονο έχω να σου πω τα εξής:
Τον πήρα τηλέφωνο και του είπα ότι πάλι ακούγεται το όνομά του σε υπόθεση.
Μου απάντησε ότι θα μου στείλει όλη την αλληλογραφία και να βγάλω τα δικά μου συμπεράσματα.
Μηνύματα έστειλε ο αγοραστής σήμερα στις 10:20 το πρωί (όχι εχθές) και δεν περίμενε προφανώς λίγες ώρες να του απαντήσει ο Βασίλης.
Το ανέβασε σπασμένο στο eBay.
Δημήτρη μου ξέρεις τι άνθρωπος είμαι και με αδικεί το "Σας έχει βάλει να τον υποστηρίζετε"
Κάνω παρέα με όλα τα παιδιά, και όντως επειδή τίποτα δε μένει κρυφό ο καθένας δείχνει με την πορεία του ποιος είναι.
Σεβαστό να μην λαμβάνεις υπ' όψιν σου, αλλά τα γεγονότα είναι αδιαμφισβήτητα.
Ο Έλληνας εκ Αυστραλίας είπε ψέμματα.
Γιατί να το κάνει?
Για να ενισχύσει τη θέση του?
Έπαιξε λάθος και έχασε γιατί κατέστη αναξιόπιστος λέγοντας ανακρίβειες.
Ο Βασίλης είναι τεράστιος γνώστης πράγμα που το παραδέχεσαι και εσύ.
Έχει κάνει λάθη όπως όλοι μας, στο συγκεκριμένο όμως είναι από πάνω έτσι όπως το χειρίστηκε ο Peter.
Έχεις αμφιβολία βρε αδερφέ περίμενε να σου απαντήσει ο άλλος και μετά πράξε.
Αυτός 10:20 έστειλε mail στο Βασίλη και πριν του απαντήσει το είχε σπάσει και το είχε σηκώσει.



Πλακα μας κανεις ετσι;;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 38
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences