Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 02:10:18 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ξενα αναμνηστικα νομισματα  (Αναγνώστηκε 13709 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:10:35 μμ »

Εκνευριζεσαι η οχι ακουγοντας την αληθεια, εμμενω πληρως στις αποψεις μου και δεν με ακουμπας καθολου, να εισαι σιγουρος. Εισαι πολυ λιγος συλλεκτικα για να εχεις αποψη με βαρος, αυτη ειναι η γνωμη μου. Ανυπαρκτος για την ακριβεια.

Θελεις δεν θελεις, σου αρεσει η οχι, τον συλλεκτη τον κανει και παντα τον εκανε και θα τον κανει η συναρτηση των τριων παρακατω πραγματων:

1. Η σοβαρη γνωση που πρεπει να εχει στο πεδιο που ειδικευεται.
2. Το σοβαρο στησιμο και το σοβαρο περιεχομενο της συλλογης του.
3. Το χρημα που διαθετει για αυτην. Αρκετο και χωρις πολυ σκεψη.

Απο " μπλα-μπα" φαινεται να πηγαινεις καλουτσικα αλλα απο συλλογη ειναι εμφανες πως οχι και τοσο...
Καθεσαι σαν μπεμπης ολη μερα και κλαιγεσαι, ξελαριγκιαζεσαι σαν μωρο σε ενα ιντερνετικο φορουμ προσπαθωντας να πεισεις σαν κακομαθημενος και "υπερμετρα συναισθηματικος πιτσιρικας" που σου ειπα και εχθες, προχθες.. Σου ταιριαζει γαντι...

Κοιταξε λοιπον να φτιαξεις μια συλλογη αξιωσεων γιατι πολυ δειχνει να σε τσουζει το οτι απεχεις πολυ απο αυτο και ειναι εμφανεστατο ΚΑΙ το πως απεχεις αιωνες απο αυτο ΚΑΙ το πως πολυ σε τσουζει το οτι απεχεις πολυ απο αυτο, οτι και να λες τωρα εσυ εκει καημενε μου, οπως και να προσπαθεις να τα μπαλωσεις με τα "μπλα-μπλα" σου...

Απο "αμπελοφιλοσοφιες" καλουτσικα τα πας ... Απο συλλογες ομως; Μαλλον δεν το εχουμε και πολυ εκει, ε; ..  Σαρκασμός

Βρες τροπο να το φτιαξεις λοιπον αυτο γιατι σε χαλαει πολυ φιλαρακο...

Φιλικα,

Νικος

Ρε συ, γιατί έκατσες και έγραψες όλα αυτά;;;;

Ένα "Αλάχου άκμπαρ" έφτανε ;-)
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:35:01 μμ »

Εγω,τρελλη νυφιτσα, παω καθε μερα στην δουλεια μου και οταν δεν εχω δουλεια,μπαινω στο φορουμ αυτο και γραφω για το χομπυ μου και κανω το κεφι μου.
Εσυ αυτο που κανεις συστηματικα απο τοτε που μπηκες στο φορουμ τι ακριβως ειναι, το χομπυ σου η η δουλεια σου?
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:37:24 μμ »

Εγω,τρελλη νυφιτσα, παω καθε μερα στην δουλεια μου και οταν δεν εχω δουλεια,μπαινω στο φορουμ αυτο και γραφω για το χομπυ μου και κανω το κεφι μου.
Εσυ αυτο που κανεις συστηματικα απο τοτε που μπηκες στο φορουμ τι ακριβως ειναι, το χομπυ σου η η δουλεια σου?

Ρώτα τον Helios, αυτός τα ξέρει όλα.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:44:22 μμ »

γιατί δεν έχει κλειδώσει ήδη το θέμα? μόνο εγώ αισθάνομαι άβολα?
Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:44:52 μμ »

Ασε τον Helios, εσενα ρωταω.
Μπηκες και ,συστηματικα, σπας τα ουμπαλα στους παντες, οτι αποψη και να γραφτει, απο κατω εσυ την αντιθετη.
Και καλα, ο καθενας δικαιουται την αποψη του, συμφωνοι, ομως εσυ αν δεν σου απαντησει κανεις το κλιμακωνεις συνεχως μεχρι να φερεις τον αλλον στο αμην.
Δηλαδη η να κανεις τον αλλον να σταματησει να γραφει ,αφου ξερει οτι θα πας αμεσως απο κατω να του σπασεις τον ερωτα, η να σε βρισει και να τον διαγραψουν.
Κοντολογις μπηκες με αποκλειστικο σκοπο να κανεις το φορουμ κ.ολο.
Και σε ξαναρωτω.
Ειναι το χομπυ σου η η δουλεια σου?
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:45:39 μμ »

Η συζήτηση έχει ξεφύγει, πάμε για λουκέτο......

φίλε sac κάπου αναφέρεις ότι έχεις μαλώσει με το μισό φόρουμ. Βλέπω να μαλώνεις και με το άλλο μισό τώρα.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:47:14 μμ »

Δημήτρη του το είχα γράψει πριν 3 μερες

sac, το εχεις παρει χαμπάρι ότι διαφωνείς με οτιδηποτε γραφει οποιοσδήποτε χρήστης?

Μην μου απαντήσεις με ερώτηση, το ξέρω καλύτερα το παιχνιδάκι αυτό, αν θες απαντησε μου σε αυτό που σε ρωτάω
.


Δεν καταλαβαίνει.... .... ....
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:47:33 μμ »

Ασε τον Helios, εσενα ρωταω.
Μπηκες και ,συστηματικα, σπας τα ουμπαλα στους παντες, οτι αποψη και να γραφτει, απο κατω εσυ την αντιθετη.
Και καλα, ο καθενας δικαιουται την αποψη του, συμφωνοι, ομως εσυ αν δεν σου απαντησει κανεις το κλιμακωνεις συνεχως μεχρι να φερεις τον αλλον στο αμην.
Δηλαδη η να κανεις τον αλλον να σταματησει να γραφει ,αφου ξερει οτι θα πας αμεσως απο κατω να του σπασεις τον ερωτα, η να σε βρισει και να τον διαγραψουν.
Κοντολογις μπηκες με αποκλειστικο σκοπο να κανεις το φορουμ κ.ολο.
Και σε ξαναρωτω.
Ειναι το χομπυ σου η η δουλεια σου?

Με τον coll συζήταγα. Εσείς πεταχτήκατε...

Η συζήτηση έχει ξεφύγει, πάμε για λουκέτο......

φίλε sac κάπου αναφέρεις ότι έχεις μαλώσει με το μισό φόρουμ. Βλέπω να μαλώνεις και με το άλλο μισό τώρα.

Τι είχαμε, τι χάσαμε...
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 19, 2014, 05:49:19 μμ »

Ασε τον Helios, εσενα ρωταω.
Μπηκες και ,συστηματικα, σπας τα ουμπαλα στους παντες, οτι αποψη και να γραφτει, απο κατω εσυ την αντιθετη.
Και καλα, ο καθενας δικαιουται την αποψη του, συμφωνοι, ομως εσυ αν δεν σου απαντησει κανεις το κλιμακωνεις συνεχως μεχρι να φερεις τον αλλον στο αμην.
Δηλαδη η να κανεις τον αλλον να σταματησει να γραφει ,αφου ξερει οτι θα πας αμεσως απο κατω να του σπασεις τον ερωτα, η να σε βρισει και να τον διαγραψουν.
Κοντολογις μπηκες με αποκλειστικο σκοπο να κανεις το φορουμ κ.ολο.
Και σε ξαναρωτω.
Ειναι το χομπυ σου η η δουλεια σου?

Με τον coll συζήταγα. Εσείς πεταχτήκατε...

Η συζήτηση έχει ξεφύγει, πάμε για λουκέτο......

φίλε sac κάπου αναφέρεις ότι έχεις μαλώσει με το μισό φόρουμ. Βλέπω να μαλώνεις και με το άλλο μισό τώρα.

Τι είχαμε, τι χάσαμε...
Εμείς να δεις τι είχαμε και τι χάσαμε...
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Σελίδες: 1 2 3 [4]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences