Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 06:14:56 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.  (Αναγνώστηκε 27535 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:43:44 μμ »

ειναι ηλίθιο να μιλαμε για διαιτησίες ..που το κακο υπαρχει σε ολο μα ολο το ελληνικο πρωταθλημα σε ολες τις κατηγοριες...γαιτι επικεντρωνεστε ολοι στον ολυμπιακο   δεν μπορω να καταλαβω..ναι εχει παρει πετσινα πρωταθληματα ..ε και ο μονος ειναι στη ελλαδα .....αλλα  η διαφορα των στατιστικων ειναι μεγαλη παληκαρια..δεν μπορει να τα βγαλετε ολα ΠΑΡΑΓΚΕΣ ..και ΝΑΙ & ΦΥΣΙΚΑ θα κοιταξω τα στατιστικα ..τι  θα κοιταξω??? ελληνας ειμαι ελληνικη ομαδα υποστηρίζω που παιζει σε ελληνικό πρωταθλημα
Αντωνη μου εσεις τα γαυρακια  Μεγάλο χαμόγελο Σαρκασμός εχετε ενα ελαττωμα δεν παραδεχεστε οτι σαυτα τα χρονια που παίρνετε τα πρωταθληματα τα μισα ηταν πετσινα.Εγω σαν Παναθηναϊκος δεν φοραω παρωπιδες για να λεω οτι δεν εχω κανει λαμογιες  Κλείσιμο ματιού.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:46:39 μμ »

Ρε  ψηλε 40 εχουμε παρει  και 37-8 ολοι σας.....τι διαολο ποσα ειναι πετσινα θα τρελαθουμε τωρα
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:47:28 μμ »

Ρε σεις ειστε απιστευτοι,,,εδω οι ιδιοι βριζετε και τωρα λετε για τροπαια
και παπαριες,,,για μακαροναδες και μ ######ς,,,
Πατε να διαστρεβλωσετε και την ευρωπαικη πορεια του Παναθηναικου και να μας πειτε
οτι εσεις τα εχετε κανει ολα,,,
Αμα βγειτε στην ευρωπη και πειτε για ποδοσφαιρο και οτι ειστε απο Ελλαδα το μονο που θα σας πουνε ειναι ,,,
OH YES ,,PANATHINAIKOS,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:49:58 μμ »

Θαναση  εισαι καλος στην Ευρωπη...ωραια?.......για πες μου παρακατω ρε φιλε
Καταγράφηκε
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:50:26 μμ »

Ποιος εφερνε τους βαθμους αυτος που τελειωνε ο πρωτος γυρος με 3 νικες και αποκλειοταν η αυτος που παιρνουσε με τους 7 βαθμους ,για 3 χρονια αυτο γινοταν τα ξεχασατε?
1)Για να παει η εθνικη στο γιουρο εδωσε πριν καποιους αγώνες αν δεν κανω λαθος.Ποσοι απο μια ομαδα ηταν και ποσοι απο την αλλη?
2)Αν βγαλεις τα τελευταία 3-4 χρονια που δεν λεμε και τιποτα εξω όλα τα αλλα χρονια ο Παναθηναϊκός εφερνε τους βαθμους και βγαζαμε καποτε 2 ομαδες απευθειας στο τσαμπιον λιγκ.Για ψαχτο και μετα μου λες αν κανω λαθος  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:53:06 μμ »

μαλλον γινετε το αντιθετο.
ειπε κανενας οτι ο παναθηναικος δεν εχει κανει κατα καιρους καλη πορεια στην ευρωπη?
εσεις λετε οτι εχει κανει ο ολυμπιακος τα εχει κανει με παραγκα και στην ευρωπη τιτοτα.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:54:58 μμ »

Μια απλη ερωτηση.....στους πρασινους........ειστε καλυτερη ομαδα απο τον ολυμπιακο? Ενα ναι η οχι


Υ.Γ και να ξεκαθαρισω για ειπαμε τα γραπτα παρεξηγουντε......ο τονος μου παντα οτι και πω θα ειναι φιλικος ετσι Κλείσιμο ματιού
Φιλικος φιλικος αλλα θα σας αρχισω.............
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 19, 2013, 11:06:24 μμ από antonis chaniotis » Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 19, 2013, 10:58:01 μμ »

Φιλε μου εχετε αυτη την εποχη σαρωσει τα παντα
Εχετε προεδρο ,λεφτα,καλυτερη φυσικα ομαδα απο εμας,
Δεν χρειαζεστε διαιτησιες για να παρετε το πρωταθλημα.
και ομως το κανετε,,,
Οσο για τα 40 το ξερεις φυσικα οτι μεχρι το 59 που εγινε μια κατηγορια το πρωταθλημα ηταν διαφορετικο
Ηταν δυο κατηγοριες και οι πρωτες παιζανε ενα τελικο.
Εμεις δεν βγαιναμε πρωτοι καθε χρονο γιατι ηταν η ΑΕΚ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ στην ατηγορια μας
εσεις βγαινατε καθε χρονο σχεδον γιατι παιζατε με τον εθνικο το αιγαλεω κ,λ,π,
Ομως οντως εχετε περρισοτερα πρωταθληματα,
Απαντησε μου ομως κατι
εισαι ευχαριστημενος με την ομαδα σου?
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:00:37 μμ »

Ποιος εφερνε τους βαθμους αυτος που τελειωνε ο πρωτος γυρος με 3 νικες και αποκλειοταν η αυτος που παιρνουσε με τους 7 βαθμους ,για 3 χρονια αυτο γινοταν τα ξεχασατε?
1)Για να παει η εθνικη στο γιουρο εδωσε πριν καποιους αγώνες αν δεν κανω λαθος.Ποσοι απο μια ομαδα ηταν και ποσοι απο την αλλη?
2)Αν βγαλεις τα τελευταία 3-4 χρονια που δεν λεμε και τιποτα εξω όλα τα αλλα χρονια ο Παναθηναϊκός εφερνε τους βαθμους και βγαζαμε καποτε 2 ομαδες απευθειας στο τσαμπιον λιγκ.Για ψαχτο και μετα μου λες αν κανω λαθος  Κλείσιμο ματιού

ειμαι αρκετα μεγαλος και θυμαμε δε χρειαζετε να το ψαξω Κλείσιμο ματιού
Καθε βδομαδα παιζαμε για το ευρω?
Μονο εσεις φερνατε βαθμους?εμεις τιποτα?Και τρεις ομαδες ειχαμε τσαμπιον λινγκ εσεις φερατε ολους τους βαθμους?
ειχε χρονιες που φερνατε εσεις ποιο πολλους και αλλες χρονιες εμεις.Και ο παοκ εφερνε βαθμους και ο πανιωνιος δεν εισασταν μονο εσεις οι κουβαλητες!!!
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:03:15 μμ »

Μια απλη ερωτηση.....στους πρασινους........ειστε καλυτερη ομαδα απο τον ολυμπιακο? Ενα ναι η οχι
Δεν υπαρχει καλυτερη και χειροτερη ρε Αντωνη,,,
ο καθενας εχει την ομαδα του..
Εγω εχω ζησει τα 10 πετρινα χρονια σας που κλαιγατε,,,τι θες να μας πεις τωρα οτι θα κλαψω τωρα στα 50 για τον ΠΑΟ?,,,,Οχι φιλε μου ειναι αργα για δακρυα Στελλα..
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:04:24 μμ »

Με εχει κανει πολλες φορες η ομαδα μου να ντρεπομαι....αλλα με εχει κανει να φευγω απο το γηπεδο και να κανει η φωνη μου να ανοιξει 3 ημερες......Ναι σε γενικες γραμμες ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την ομαδα μου......εχω δει στο καραισκακη καμια 15ρια κουπες και εχω δει και παιχτες με την ερυθρολεκη φανελα που δεν τους εχετε δει ουτε στον υπνο σας
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:05:08 μμ »

κΑΙ ΚΡΙΜΑ που δεν μπορω να κατεβασω την φωτο να δεις τα προυφακια να σε τρελλανω,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:06:27 μμ »

Με εχει κανει πολλες φορες η ομαδα μου να ντρεπομαι....αλλα με εχει κανει να φευγω απο το γηπεδο και να κανει η φωνη μου να ανοιξει 3 ημερες......Ναι σε γενικες γραμμες ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος απο την ομαδα μου......εχω δει στο καραισκακη καμια 15ρια κουπες και εχω δει και παιχτες με την ερυθρολεκη φανελα που δεν τους εχετε δει ουτε στον υπνο σας
και εγω εχω δει αλλους τοσους που θα δινατε και το ενα σας χερι για να τους παρετε
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #58 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:13:07 μμ »

στατιστηκα γιατι εσεις μονο φερνετε βαθμους!!!
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούλιος 19, 2013, 11:14:05 μμ »

Βαζελια σας βαρεθηκα παω για υπνο και σας ευχομαι.....να σας φανε τα κουνουπια το βραδυ........
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences