Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 01:38:36 μμ
Σελίδες: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 128
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χρυση Λιρα-Γενικη Κουβεντα  (Αναγνώστηκε 723458 φορές)
0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #1155 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:28:37 μμ »

Βtw, εμφανίστηκαν κόπιες του 2010 και του 2011. Προσοχή!
Ενδιαφέρον αυτό, έχει περισσότερες λεπτομέρειες να μας δώσεις ?
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #1156 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:30:49 μμ »

Καλύτερα να έχεις  μαζί σου κάποιον έμπειρο όταν αγοράζεις,η τιμή δεν είναι πλέον ασφαλές κριτηριο γνησιότητας.
Σωστότατος!!!

Κριτήριο γνησιότητας θα σου δώσουν τα δάχτυλά σου, τα μάτια σου και τα αυτιά σου μόνο όταν είσαι έτοιμος και πάντα σε συνεργασία με τον κατάλληλο εξοπλισμό, είτε είναι ζυγαριά, φίλερ, φις, φωτογραφίες, υπολογιστής και με χαλαρότητα χωρίς βιασύνες.
Δεν εμπιστεύεσαι πρόσωπα. στερεότυπα, τιμές, εμπιστεύεσαι τον εαυτό σου και την εμπειρία του ατόμου που έχεις πάρει κοντά σου.Βtw, εμφανίστηκαν κόπιες του 2010 και του 2011. Προσοχή!                                                                                                                                                                                                                                      
?


Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #1157 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:32:12 μμ »

δεν ξερω φιλε μιχαλη τι θα κανεις αλλα πρεπει να μας δωσεις πληροφοριες για αυτο που ειπες τωρα για κοπιες του 2010 κ 2011..ανοιξε μας τα ματια..βρε τους ######δες τι αλλο θα κανουν
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1158 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:46:51 μμ »

Λοιπόν, τόσο του 10 όσο και του 11 οι κόπιες έχουν διαφορές από τις γνήσιες τόσο στο ανάγλυφο όσο και στο έξεργο. Μεγάλη προσοχή, μερικές διαφορές που εντόπισα είναι, οι λεπτομέρειες στην περικεφαλαία, το μέσα πόδι, η μικρή χαίτη του αλόγου, η ουρά, το BP
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1159 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:48:42 μμ »

Δεν άφησες και τίποτε!  Σαρκασμός Σαρκασμός
Ε, τότε αυτές δεν κάνουν μπαμ, κάνουν μπαμ-μπαμ!  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1160 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:50:17 μμ »

Λοιπόν, τόσο του 10 όσο και του 11 οι κόπιες έχουν διαφορές από τις γνήσιες τόσο στο ανάγλυφο όσο και στο έξεργο. Μεγάλη προσοχή, μερικές διαφορές που εντόπισα είναι, οι λεπτομέρειες στην περικεφαλαία, το μέσα πόδι, η μικρή χαίτη του αλόγου, η ουρά, το BP
Που εντοπισθηκαν Μιχαλη μου οι κοπιες και αφου τις εχεις στα χερια σου ανεβασες φωτογραφιες να τις δουμε και να κανουμε τα σχολια μας
Καταγράφηκε
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #1161 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:52:51 μμ »

θαναση κανουν μπαμ οπως λες αλλα μην ξεχνας οτι γυαλιζουνε πολυ κ με την σιγουρια την γνησιοτητας λογω της νεας κοπης την τρως..
Καταγράφηκε
Nikolass
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 108


Προφίλ
« Απάντηση #1162 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:53:29 μμ »

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα μέλη για τις απαντήσεις που έδωσαν στην ερώτησή μου.
Καταγράφηκε
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1163 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:58:09 μμ »

Λοιπόν, τόσο του 10 όσο και του 11 οι κόπιες έχουν διαφορές από τις γνήσιες τόσο στο ανάγλυφο όσο και στο έξεργο. Μεγάλη προσοχή, μερικές διαφορές που εντόπισα είναι, οι λεπτομέρειες στην περικεφαλαία, το μέσα πόδι, η μικρή χαίτη του αλόγου, η ουρά, το BP
Που εντοπισθηκαν Μιχαλη μου οι κοπιες και αφου τις εχεις στα χερια σου ανεβασες φωτογραφιες να τις δουμε και να κανουμε τα σχολια μας
Εντοπίστηκαν Μιχάλη. Φίλοι με ενημέρωσαν ότι εντόπισαν κόπιες σε αυτές τις χρονολογίες. Στα χέρια μου βρέθηκε κάποια στιγμή μία κόπια του 10, πριν λίγο καιρό, μου την έδειξε φίλος και μέλος αλλά δεν κράτησα φωτογραφίες.
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1164 στις: Ιούλιος 28, 2016, 12:59:57 μμ »

θαναση κανουν μπαμ οπως λες αλλα μην ξεχνας οτι γυαλιζουνε πολυ κ με την σιγουρια την γνησιοτητας λογω της νεας κοπης την τρως..
Ακριβώς!
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
Manos1234
Επισκέπτης
« Απάντηση #1165 στις: Ιούλιος 28, 2016, 01:12:13 μμ »

αχαχαχχαχαχαχα θα ψαχνομαστε πολλοι σημερα το μεσημερι..ελπιζω να μην μας χαλασει η ορεξη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1166 στις: Ιούλιος 28, 2016, 01:14:01 μμ »

Λοιπόν, τόσο του 10 όσο και του 11 οι κόπιες έχουν διαφορές από τις γνήσιες τόσο στο ανάγλυφο όσο και στο έξεργο. Μεγάλη προσοχή, μερικές διαφορές που εντόπισα είναι, οι λεπτομέρειες στην περικεφαλαία, το μέσα πόδι, η μικρή χαίτη του αλόγου, η ουρά, το BP
Που εντοπισθηκαν Μιχαλη μου οι κοπιες και αφου τις εχεις στα χερια σου ανεβασες φωτογραφιες να τις δουμε και να κανουμε τα σχολια μας
Εντοπίστηκαν Μιχάλη. Φίλοι με ενημέρωσαν ότι εντόπισαν κόπιες σε αυτές τις χρονολογίες. Στα χέρια μου βρέθηκε κάποια στιγμή μία κόπια του 10, πριν λίγο καιρό, μου την έδειξε φίλος και μέλος αλλά δεν κράτησα φωτογραφίες.
Οκ κριμα που δεν τραβηξες φωτογραφιες θα ηταν αρκετα χρησιμες τωρα
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1167 στις: Ιούλιος 28, 2016, 01:16:49 μμ »

Οκ κριμα που δεν τραβηξες φωτογραφιες θα ηταν αρκετα χρησιμες τωρα
Συμφωνώ. Θα ήταν πολύ χρήσιμες.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Nonos
Συντονιστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2753



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1168 στις: Ιούλιος 28, 2016, 01:19:58 μμ »

Οκ κριμα που δεν τραβηξες φωτογραφιες θα ηταν αρκετα χρησιμες τωρα
Χρήσιμη στάθηκε η παρατηρητικότητα των φίλων που τις εντόπισαν και ενημέρωσαν, όσο για τις φωτογραφίες τους, αργά ή γρήγορα θα εμφανιστούν
Καταγράφηκε

Έχεις και Facebook?  Έλα μια βόλτα Χαμόγελο Χαμόγελο
ellinas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1169 στις: Ιούλιος 28, 2016, 01:21:11 μμ »

θαναση κανουν μπαμ οπως λες αλλα μην ξεχνας οτι γυαλιζουνε πολυ κ με την σιγουρια την γνησιοτητας λογω της νεας κοπης την τρως..
Ετσι ειναι ποιος θα κατσει να ψαξει μια λιρα του 2010 η του 2011 να δει αν ειναι κοπια;Κανεις
Προσωπικα δεν θα τις κοιταξω γιατι ηταν μεσα σε φολντερακι του νομισματοκοπειου αλλα δεν εχω ποσοτητες ( με ενδιαφερουν συλλεκτικα να εχω απο ενα κομματι)για να αρχισω το ψαξιμο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 128
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences