Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 06, 2024, 01:18:26 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: θα 'θελα τη γνωμη σας γι' αυτο το χρυσο νομισμα  (Αναγνώστηκε 7543 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
evelina
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 18, 2012, 11:48:43 μμ »

Σωστα κυριε Αντωνιε, την εκτιμηση σας ζητησα μονο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο. Εξαλλου, λιγες λιριτσες εχω για τον γαμο μου. Να τηρουμε τις παραδοσεις !!!
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 18, 2012, 11:49:00 μμ »

Στην διαδιακασια εμεις απο μονοι  μας μπηκαμε Δημητρη   Κλείσιμο ματιού
Η φιλη μας μονο εκτιμηση ζητησε  :D


Μα αγαπητέ μου Αντώνη, επειδή ζήτησε εκτίμηση, γι'αυτό έβαλα το σύνδεσμο "On Line εκτίμηση". Συγνώμη φίλε, ίσως να είμαι υπερβολικά τυπολάτρης!
Πάντως για μια ακόμη φορά, επιβεβαίωσες το θαυμασμό που νιώθω για σένα, ως λάτρη του Ωραίου όσον αφορά το "Θηλυκού Γένους" Νόμισμα του Πόθου!
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 18, 2012, 11:53:49 μμ »

Σωστα κυριε Αντωνιε, την εκτιμηση σας ζητησα μονο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο. Εξαλλου, λιγες λιριτσες εχω για τον γαμο μου. Να τηρουμε τις παραδοσεις !!!

Ωχχχχχ  τετοια να λετε αγαπητη φιλη και ουρα θα κανουν οι ....... γαμπροι  Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο
 
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
evelina
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 19, 2012, 12:00:08 πμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πολυ καλο. Αν και ο τυχερος εχει βρεθει, οποτε ας διαλυθουν ησυχως. Με συμβουλευτε να βγαλω τις λιριτσες απο το πουγκι που της εχω και να τις τοποθετησω μια μια ξεχωριστα για να μην αλλοιωνονται;
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 19, 2012, 12:09:10 πμ »

Εξαρταται απο τις λιριτσες που εχεις , εαν προκειτε π.χ για συλλεκτικες λιρες σε πολυ καλη κατασταση
θα ηταν προτιμοτερο να μην κουδουνανε συνεχεια μεταξυ τους και αποκτουν γρατζουνιες  Στριφογύρισμα ματιών

Για απλες λιρες μη συλλεξιμες και το πουγγι μια χαρα το βρισκω  Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 19, 2012, 12:22:14 πμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πολυ καλο. Αν και ο τυχερος εχει βρεθει, οποτε ας διαλυθουν ησυχως. Με συμβουλευτε να βγαλω τις λιριτσες απο το πουγκι που της εχω και να τις τοποθετησω μια μια ξεχωριστα για να μην αλλοιωνονται;
Μπορειτε αν θελετε να τις στειλετε στον Αντωνη να τις βαλει πανω σε ενα παρα παρα πολυ ωραιο και πεντακαθαρο πια πανακι που εχει για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.Αντωνιε το πανακι ειναι προς πωληση?Αν ναι δηλωνω παρων  πρωτος και καλυτερος.
Καταγράφηκε
DimitriG
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 466


ΙΣΧΥΣ ΜΑΣ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 19, 2012, 12:39:50 πμ »

Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πολυ καλο. Αν και ο τυχερος εχει βρεθει, οποτε ας διαλυθουν ησυχως. Με συμβουλευτε να βγαλω τις λιριτσες απο το πουγκι που της εχω και να τις τοποθετησω μια μια ξεχωριστα για να μην αλλοιωνονται;
Μπορειτε αν θελετε να τις στειλετε στον Αντωνη να τις βαλει πανω σε ενα παρα παρα πολυ ωραιο και πεντακαθαρο πια πανακι που εχει για να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.Αντωνιε το πανακι ειναι προς πωληση?Αν ναι δηλωνω παρων  πρωτος και καλυτερος.
Το πανάκι απ΄όσο ξέρω δεν πωλείται. Πάνω του έχουν αναπαυτεί και φωτογραφηθεί πραγματικά στολίδια, αντικείμενα Πόθου! Αποτελεί πλέον κειμήλιο και θα πρέπει, όταν κάποτε ενδόξως αποσυρθεί, να αναρτηθεί στο Hall of Fame του Στεκιού, το οποίο αυτήν ακριβώς τη στιγμή προτείνω να δημιουργηθεί, και να απαρτίζεται από αυτά που θα αποφασίζει το Στέκι, με ψηφοφορία, ότι είναι τα πιο σημαντικά για την Ιστορία του!
Καταγράφηκε

ΠΥΡ+ΥΔΩΡ = ΑΝΘΡΩΠΟΣ+ΙΔΕΑ+ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ = 1884
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάιος 19, 2012, 12:50:46 πμ »

Το πανακι θα το στειλω στο Δ.Ν.Τ  Γλώσσα  να το ΄χουν ως ενεχυρο, για να μας στειλουν

την επομενη δοση απ΄το δανειο  Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο    Μεγάλο χαμόγελο    Μεγάλο χαμόγελο   Μεγάλο χαμόγελο  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Μάιος 19, 2012, 07:38:14 πμ »

Διαβασε προσεκτικα μια δηλωση μου εδω : http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=2889.msg23562#msg23562
και θα καταλαβεις.

Γιώργο σε ευχαριστώ που με έχεις ως σημείο, έστω και αρνητικής  Λύπη, αναφοράς! Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή είχα φάει κόλλημα με το taxfreegold, με αποτέλεσμα οι ευκαιρίες να περνάνε από μπροστά μου κι εγώ να μην τις βλέπω.


Φιλε Δημητρη σε καμια των περιπτωσεων δεν ηθελα να στοχευσω σε σενα.
Και μην νομιζεις , στα πρωτα μου Ιντερνικα βηματα και εγω αυτο συμβουλευομουν!!
Θα σας πω κατι και να το θυμαστε ολοι οι συλλεκτες.
Δεν υπαρχει εταιρια που να εχει φτιαξει ιστοσελιδα πωλησεων-ενημερωσεων και να μην κοιταει το οικονομικο συμφερων της!!
Δεν υπαρχει εμπορος-συλλεκτης που να εφτιαξε βιβλιο-καταλογο και να μην κοιταει το συμφερον του!!
Δυστηχως εχω δει και εδω μεσα , συλλεκτες , που να πεφτουν σε αυτο το λουκι και να διαβαζουν τι γραφει ο Α , τι γραφει ο Β και να στηριζωνται σε αυτα!!
Παιδια ο καθενας κοιταει το συμφερον του , αν μιλαει ισως λεει τα μισα (κρυβει λογια) ισως να προσπαθει να σας ριξει σταχτη στα ματια, αν δεν μιλαει ισως για μενα να ειναι ποιο Κυριος!!
Διαβαζετε , μαθαινετε , αλλα καντε παραλληλα την δικη σας ερευνα και βγαλτε ενα δικο σας πορισμα , μια δικη σας εκτιμηση του τι ειναι ακριβο , του τι ειναι σπανιο
Λυπαμε που δεν μπορω να σας πω περισσοτερα ή να σας δωσω παραδειγματα του τι γινετε γυρω μας!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάιος 19, 2012, 09:44:34 πμ »

Εξαλλου, λιγες λιριτσες εχω για τον γαμο μου. Να τηρουμε τις παραδοσεις !!!

Εβελινα αμα θες για τον Γαμο σου εχω αλλες λιρες εγω να σου δωσω!!
Ποιο ομορφες ,πιο λουστρατες και μεσα σε κασετινα αμα θελεις Κλείσιμο ματιού
Στειλε μου σε πριβε μηνυμα φωτο και απο τις υπολοιπες να τις δω και αμα σε ενδιαφερει κανουμε ανταλλαγη λιρων!!
Και το χρυσαφι σου θα εχεις κρατησει και κατιτις παραπανω θα εχετε για τα εξοδα του μυστηριου!!


Υ,Γ Αχ βρε Γιωργο  (στον εαυτο μου μιλαω) , , , , βιαστικες να παντρευτεις!!  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
evelina
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 58



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάιος 19, 2012, 10:20:56 πμ »

Κυριε heraklioti, ευχαριστω για την προταση σας αλλα εκτος απο το 20δραχμο που ηταν ψευτικο τα υπολοιπα νομισματα ειναι απο τη γιαγια μου και δεν θα ηθελα να τα δωσω η να τα ανταλλαξω για συναισθηματικους λογους. Αν και απ' οτι καταλαβα, δεν ειναι και σε καλη κατασταση, γιατι ειναι ολες μαζι σε πουγκι και μάλλον με το χτυπημα εχουν σημαδευτει.
Ευχαριστω και παλι.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences