Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 21, 2024, 08:47:24 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΕΒΑΥ  (Αναγνώστηκε 5943 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:21:26 μμ »

to 4% για ποιο λόγο?
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:25:53 μμ »

Εμ.....τωρα λεω να παω να βαλω τα χρηματα μεσα ...στην καρτα και να πατησω pay now..στο ebay ....και οτι κατσει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός δεν κανω πλακα ...λεω να βαλω το ποσο+μεταφορικα+ 4% γιατι δεν εχω ιδεα τι σκ...α κρατανε ..
Βεβαια εχω μια ακομα καλυτερη ιδεα ....να προσφερθει ενας φιλος ΑΠΟ το στεκι να του δωσω κωδικους να στελει mail  να μιλησει με πωλητη κ.τλ γιατι ετσι ΘΑ ΧΩ το κεφαλι μου πιο ησυχο οτι δεν θα τα κανω μανταρα
 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ...αληθεια ...πιο ησυχος θα ημουν
Λοιπον για πες ....καλα τα παω?
προχωρα μονος σου δεν σε φοβαμαι,,,,
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:31:04 μμ »

 Νομιζω οτι καθε φορα που βαζεις στην καρτα σου κρατανε 1.5 ευρω  μεχρι 100 ευρο ...και 1.5% πανω απο εκατο δεν ηξεραν οι υπαλληλοι να μου πουν...οποτε για να μην γινει καμμια ...γκελα... Αυτοβουλως Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
 κατεληξα στο 4% Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός  ....για αυτο σου λεω....δυσκολα τα πραγματα .......απο εκει που οταν δεν ακουγαμε στο τηλεφωνο τον αλλο ...του λεγαμε "παρε το μηδεν" τωρα  ebay ..paysafe...paypal...email....και παει λεγοντας ,,,,παλια γενια ..μεγαλες δυσκολιες Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:32:45 μμ »

Εμ.....τωρα λεω να παω να βαλω τα χρηματα μεσα ...στην καρτα και να πατησω pay now..στο ebay ....και οτι κατσει Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός δεν κανω πλακα ...λεω να βαλω το ποσο+μεταφορικα+ 4% γιατι δεν εχω ιδεα τι σκ...α κρατανε ..
Βεβαια εχω μια ακομα καλυτερη ιδεα ....να προσφερθει ενας φιλος ΑΠΟ το στεκι να του δωσω κωδικους να στελει mail  να μιλησει με πωλητη κ.τλ γιατι ετσι ΘΑ ΧΩ το κεφαλι μου πιο ησυχο οτι δεν θα τα κανω μανταρα
 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ...αληθεια ...πιο ησυχος θα ημουν
Λοιπον για πες ....καλα τα παω?
προχωρα μονος σου δεν σε φοβαμαι,,,,
και ΕΓΩ ΔΕΝ σε φοβαμαι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:37:23 μμ »

Εαν πατησεις PAY NOW και σε παει στην σελιδα και συνδεθεις στο Paypal  θα δεις ακριβως το ποσο πρεπει να πληρωσεις με την αλλαγη της ισοτιμιας απο $$ σε ευρω κλπ...αλλα τοτε μπορεις και παλι να σταματησεις και εχοντας το ποσό σιγουρο πλεον, το βαζεις στην καρτα σου συν κανα 5ευρω παραπανω για να εισαι καλυμμενος  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 30, 2013, 11:39:48 μμ »

Αντωνη ..οκ   Κλείσιμο ματιού ευχαριστω Χαμόγελο
Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 01, 2013, 08:14:32 πμ »

θωμα ....ριξε μια ματια ..σε παρακαλω... Φιλί Φιλί στα Π.Μ ...να σου κανω μια ερωτηση Απορία
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences