Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 12:45:57 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: η λιρα 300 ο χρυσος 40χιλ το κιλο + - 3% οριζοντας εντος 200 ημ  (Αναγνώστηκε 18517 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Φεβρουάριος 03, 2015, 07:56:20 μμ »

Φίλε μου δεν μπορώ να σου απαντήσω στην ερώτηση σου γιατί ότι και να σου πω θα είναι κουταμάρα απλά αν ανατρέξεις λίγο ποιο πίσω θα δεις ότι εχω γράψει μην ενθουσιαζεστε τόσο εύκολα με την απότομη άνοδο μπορεί να ανεβαίνει .05%  κάθε τρις μέρες που όντως ειναι πραγματική άνοδο και όχι λόγο πανικού ή τεχνητής κρίσεις η χειραγωγήσεις
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Φεβρουάριος 03, 2015, 09:45:20 μμ »

Την πρόβλεψή μου για τιμή 1400-1900$ το ΄15 δεν την αλλάζω  από την πρόσφατη πτώση.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 05:28:44 μμ »

Την πρόβλεψή μου για τιμή 1400-1900$ το ΄15 δεν την αλλάζω  από την πρόσφατη πτώση.
+1
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 06:12:26 μμ »

Την πρόβλεψή μου για τιμή 1400-1900$ το ΄15 δεν την αλλάζω  από την πρόσφατη πτώση.

+1000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 07:02:17 μμ »

εγω χαιρομαι που πεφτει ο χρυσος.Μακαρι να φτασει η λιρα και 200 ευρω για να αγορασω περισσοτερα κομματια.το οτι καποια στιγμη θα πιασει σταθερα τιμες πανω απο 300 ευρω ειναι το μονο σιγουρο.οσο ομως περισσοτερο καθυστερει να πιασει αυτες τις τιμες τοσο το καλυτερο για τους συλλεκτες-επενδυτες του χρυσου.
Καταγράφηκε
γατοφατσα
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 07:32:13 μμ »

εγω χαιρομαι που πεφτει ο χρυσος.Μακαρι να φτασει η λιρα και 200 ευρω για να αγορασω περισσοτερα κομματια.το οτι καποια στιγμη θα πιασει σταθερα τιμες πανω απο 300 ευρω ειναι το μονο σιγουρο.οσο ομως περισσοτερο καθυστερει να πιασει αυτες τις τιμες τοσο το καλυτερο για τους συλλεκτες-επενδυτες του χρυσου.
Μαλλον εχεις δικιο
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 08:18:57 μμ »

Εύχομαι να πάει 200 ευρώ να πάρουμε όλο το εφάπαξ  λίρες και μετά ας κάνει ότι θέλει προς τα πάνω εννοείται 
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 09:04:06 μμ »

...Μακαρι να φτασει η λιρα και 200 ευρω για να αγορασω περισσοτερα κομματια....
Μίλτο , εγώ όταν ακριβαίνει ο χρυσός , και τα λεφτά μου δεν μου φτάνουν για την μηνιαία λίρα , αγοράζω και "κοκοράκια"  Σαρκασμός !
Πάντως χλωμό το βλέπω να φτάσει η λίρα στα 200€.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 09:24:06 μμ »

εγω χαιρομαι που πεφτει ο χρυσος.Μακαρι να φτασει η λιρα και 200 ευρω για να αγορασω περισσοτερα κομματια.το οτι καποια στιγμη θα πιασει σταθερα τιμες πανω απο 300 ευρω ειναι το μονο σιγουρο.οσο ομως περισσοτερο καθυστερει να πιασει αυτες τις τιμες τοσο το καλυτερο για τους συλλεκτες-επενδυτες του χρυσου.

+10000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 09:34:43 μμ »

Μιχαλη αυτη τη στιγμη γινετε ενας παγκοσμιος νομισματικος και οικονομικος πολεμος.Η Ρωσσια και η Κινα εχουν αποθηκευσει μεγαλες ποσοτητες χρυσου και συνεχιζουν να αγοραζουν μανιωδως.Και το ερωτημα που κανω ειναι γιατι δεν απογειωνετε ο χρυσος με τετοια τρελη ζητηση?γιατι απλουστατα χειραγωγειτε τεχνητα απο τους Αγγλοσαξωνες!αν δεν καναν τα παιχνιδακια τους ηδη θα ειχε απογειωθει και πιστευω οτι η ουγκια θα ειχε ξεπερασει τα 2000 dollars.προσωπικη μου εκτιμηση ειναι οτι θα συνεχιζουν να το κρατανε σε χαμηλα επιπεδα και ισως το ριξουν ακομα και στα 1000 δολλαρια την ουγκια γιατι αυτη τη στιγμη θελουν να υπαρχει ενα ισχυρο δολλαριο για πολλους και διαφορους λογους.το θεμα ειναι να μην πανικοβληθουμε και ξεπουλησουμε αλλα αντιθετως να αδραξουμε την ευκαιρια αγοραζοντας οσα περισσοτερα κομματια μπορουμε.
Καταγράφηκε
miltos1819
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 684


silver and gold is only real money!


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 10:04:20 μμ »

γιατι το μονο σιγουρο ειναι οτι καποια στιγμη θα απογειωθει ο χρυσος.Δεν θα μπορει για πολυ ακομα να ελεγχει τις τιμες η χρεωκοπημενη Αμερικη.το παιχνιδι εχει αλλαξει και τα πραγματα δεν ειναι οπως πριν 10-20 χρονια που καναν οι αγγλοσαξωνες οτι τους γουσταρει.τα εθνη ξυπνησανε και καποια δυναμωσανε τοσο πολυ που φτασαν στο σημειο και να τους δανειζουν.βλεπε την κινα που εχει δανεισει στην αμερικη μονο 4 τρις δολλαρια.Εμενα αυτο μου λεει οτι αν καποια πρωια η κινα ζητηση τα δανεικα πισω το δολλαριο θα γινει στην κυριολεξια ενα ωραιο πρασινο κωλοχαρτο.Αλλωστε δεν ειναι τυχαιο που η Ελβετια επαναπατρζει τον χρυσο της.το ιδιο ζητησαν και οι Γερμανοι αλλα φαγαν ακυρο απο τους συμμαχους τους Αμερικανους.και ο λογος που φαγανε ακυρο ειναι απλος.δεν εχουν οι Αμερικανοι αποθηκευμενο τον χρυσο που λενε πως κατεχουν.Αν δεν κανω λαθος καπου 9000-10.000 τονους χρυσου λενε.Ενω εγω πιστευω πως δεν εχουν ουτε το 20% αυτης της ποσοτητας.το μονο σιγουρο ειναι οτι αν κοιταξεις τα χρεη ολων των δυτικων χωρων θα καταλαβεις οτι ολα ειναι χρεωκοπημενα.Για αυτο και μονο ειναι θεμα χρονου να εκτοξευτει ο χρυσος.
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Φεβρουάριος 04, 2015, 10:07:34 μμ »

Σαρκασμός down σημερα
Χθες down  , σήμερα up.
Και σε € και σε $.
+10,30€  +5,30$  η ουγκιά.
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
methodios
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 498


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Σεπτέμβριος 16, 2015, 10:09:45 πμ »

η προβλεψη επεσε εξω τυχερακιας παντος ειμαι γιατι κανεις δεν εβαλε στοιχιμα ας κλειδωση και ας διαγραφη
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Σεπτέμβριος 16, 2015, 10:17:04 πμ »

Κατσε Γιωργο μην βιαζεσαι στην προβλεψη μεσα θα πεσεις με τον χρονο επεσες εξω Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 16, 2015, 11:05:32 πμ »

παντως να σημειωσω ενα αξιοπεριεργο ο χρυσος το κιλο ειναι καπου στα 31,5χιλ αλλα αυτη η τιμη στην Ελλαδα δεν παιζει κατω απο 33χιλ δεν υπαρχει ,εχει μπει καπελο 2 χιλ και πανω ..οποιος εχει φιλο που ασχολειτε με κοσμηματα θα ξερει σιγουρα...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences