Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 02:24:35 μμ
Ψηφοφορία
Ερώτηση: ποιο πιστευετε θα ειναι το αποτελεσμα στον επαναλυπτικο αγωνα ΑΕΚ-Ο  (Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 24, 2015, 06:32:18 μμ)
νικη της ΑΕΚ και προκριση - 10 (20%)
νικη ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ και προκριση! - 25 (50%)
ισοπαλια και προκριση ΑΕΚ! - 14 (28%)
ισοπαλια και προκριση ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ! - 1 (2%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 50

Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ποιος θα προκριθει? ΑΕΚ ή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ???  (Αναγνώστηκε 47754 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:12:48 μμ »

Δήμαρχε πόσο ήρθε τελικά γιατί είμαι γραφείο και δεν ξέρω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών;
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #91 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:39:46 μμ »

Δήμαρχε πόσο ήρθε τελικά γιατί είμαι γραφείο και δεν ξέρω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών;

Πονος!! Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:44:58 μμ »

Διακοπή στο 89' μόλις έβαλε γκόλ ο γαύρος.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Μάρτιος 11, 2015, 09:55:49 μμ »

Δήμαρχε πόσο ήρθε τελικά γιατί είμαι γραφείο και δεν ξέρω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών;
Κάνουμε και πλακα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Εσυ δεν ξερεις το σκορ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Μάρτιος 11, 2015, 10:58:56 μμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #95 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:00:25 μμ »

νομιζω τα λογια ειναι περιττα! εκανα λαθος δεν ηταν ο καλυτερος παιχτης του ολυμπιακου ο διαιτητης, ηταν ο εποπτης που μπηκε και το γκολ απο χερι! ευτυχως μια απο τις πολλες καμερες το δειχνει καθαρα! μπραβο στο εποπτη και στη συνεχεια στο διαιτητη για την φαση αλλα και για την οριστικη διακοπη του παιχνιδιου για το τιποτα, μη παιχτουν τα ισως 6 αν οχι παραπανω λεπτα των καθυστερισεων και ενα ακομα της κανονικου αγωνα και γινει καμια μακακια! να χαιρομαστε το ελληνικο ποδοσφαιρο!

Αετισιο ματι εχεις ρε παιδι μου!!Ολοι λενε κανονικο εκτος απο σενα κατι το paonews!!
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:06:24 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:12:34 μμ »

Δήμαρχε πόσο ήρθε τελικά γιατί είμαι γραφείο και δεν ξέρω Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών;
Κάνουμε και πλακα  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Εσυ δεν ξερεις το σκορ  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Ήθελα να δω ποιός παρακολουθεί Στριφογύρισμα ματιών.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:15:27 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
το οτι θελει γυαλια  ο φιλος μου θελει  ...αλλα εσυ φιλε μου ουτε με γυαλια λυνετε το προβλημα ορασης σου  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:19:02 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
το οτι θελει γυαλια  ο φιλος μου θελει  ...αλλα εσυ φιλε μου ουτε με γυαλια λυνετε το προβλημα ορασης σου  Κλείσιμο ματιού
αντωνη αμα φιλε μου δε την παλευετε εσεις δε σας φταιω εγω! απο ολυμπιακους οσο καλα παιδια και να ειναι αντικειμενικοτητα στο ποδοσφιαρο δε περιμενω γιατι ετσι σας εμαθε η ομαδα σας! και αμα πιστευεις οτι εχω θεμα ορασης ευχαριστως να την τσεκαρουμε να δουμε ποιος εχει καλυτερη! το θεμα ειναι οτι το δικο σας προβλημα δε λυνεται οχι με γυαλακια αλλα με τιποτα! εχεις καπου ενσταση σε αυτο που ειπα και στη φαση του γκολ και στα οφσαιτ? ελεος και ημαρτων απο πανω!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:21:10 μμ »

Λευτερη εχει δικιο ο φιλος για πες μας τωρα βλεπεις καλυτερα....αααα να σε ρωτησω τα μαλλια ταχεις κανει πιστολακι?
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:22:33 μμ »

στο θεμα του γκολ..εισαι εντελως εκτος!!!! και μου φαινετε τρελο που μιλας για αντικειμενικοτητα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #102 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:22:50 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
το οτι θελει γυαλια  ο φιλος μου θελει  ...αλλα εσυ φιλε μου ουτε με γυαλια λυνετε το προβλημα ορασης σου  Κλείσιμο ματιού
αντωνη αμα φιλε μου δε την παλευετε εσεις δε σας φταιω εγω! απο ολυμπιακους οσο καλα παιδια και να ειναι αντικειμενικοτητα στο ποδοσφιαρο δε περιμενω γιατι ετσι σας εμαθε η ομαδα σας! και αμα πιστευεις οτι εχω θεμα ορασης ευχαριστως να την τσεκαρουμε να δουμε ποιος εχει καλυτερη! το θεμα ειναι οτι το δικο σας προβλημα δε λυνεται οχι με γυαλακια αλλα με τιποτα! εχεις καπου ενσταση σε αυτο που ειπα και στη φαση του γκολ και στα οφσαιτ? ελεος και ημαρτων απο πανω!

εγω παληκαρι μου ειμαι αξιολογημενος εν ενεργεια διαιτητης στον συνδεσμο δωδεκανησου με τσεκαρισμενη την οραση μου!!αντε γεια!!
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:30:49 μμ »

λεφ ασε! αν εχει προβλημα η οραση σου δε σου φταιει η δικη μου οραση! και οταν λες ολοι ποιοι εννοεις? οι ολυμπιακοι η ο εκφωνητης? ο εποπτης αντικειμενικε μου φιλε ο συγκεκριμενος αν ειδες το παιχνιδι εδωσε 2 οφσαιτ κατα της αεκ που δεν ηταν και δεν εδωσε 3 του ολυμπιακου που ηταν, επομενος για πες μου αυτα καταφερες να τα δεις? αν θελεις γυαλακια μια φιλη εχει καμποσα να σπρωξει οποτε ειναι μου λες  Κλείσιμο ματιού
το οτι θελει γυαλια  ο φιλος μου θελει  ...αλλα εσυ φιλε μου ουτε με γυαλια λυνετε το προβλημα ορασης σου  Κλείσιμο ματιού
αντωνη αμα φιλε μου δε την παλευετε εσεις δε σας φταιω εγω! απο ολυμπιακους οσο καλα παιδια και να ειναι αντικειμενικοτητα στο ποδοσφιαρο δε περιμενω γιατι ετσι σας εμαθε η ομαδα σας! και αμα πιστευεις οτι εχω θεμα ορασης ευχαριστως να την τσεκαρουμε να δουμε ποιος εχει καλυτερη! το θεμα ειναι οτι το δικο σας προβλημα δε λυνεται οχι με γυαλακια αλλα με τιποτα! εχεις καπου ενσταση σε αυτο που ειπα και στη φαση του γκολ και στα οφσαιτ? ελεος και ημαρτων απο πανω!

εγω παληκαρι μου ειμαι αξιολογημενος εν ενεργεια διαιτητης στον συνδεσμο δωδεκανησου με τσεκαρισμενη την οραση μου!!αντε γεια!!
φιλε μου αν εισαι τσεκαρισμενος διαιτητης δωδεκανησου και πας της ελλαδος με τσεκαρισμενη οραση λιγο με ενδιαφερει! αν εισαι τσιρακι του μαρινακη ζαμαν φου να εχει και 100 διπλωματα και εκατο ποιστοποιησεις ορασης! αν κρινω απο αυτα που λες πιανω και την οραση σου! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ λεφ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ και αμπε λαλε! και εμεις ειχαμε το σαρρη προεδρο της επο αυτο δε λεει κατι! τσουτσεκι του μαρινακη και του ολυμπιακου ηταν ο ανθρωπος και το εχει πει ξεκαθαρα! τι να μου πει αυτο που λες?
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Μάρτιος 11, 2015, 11:33:50 μμ »

στο θεμα του γκολ..εισαι εντελως εκτος!!!! και μου φαινετε τρελο που μιλας για αντικειμενικοτητα  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη
βρε αντωνη 3 η 4 καμερες δε δειχνουν καθαρα το γκολ αλλα η μια δειχνει καθαρα να βρισκει την μπαλα στο τελειωμα του μανικιου της φανελας του! δες στο 39 αργα αργα οσο μπορεις!
http://www.onsports.gr/Podosfairo/Kypello/item/471367-AEK-Olympiakos-To-gkol-kai-i-eisvoli-sto-OAKA-video
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences