Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 12, 2024, 04:14:17 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΖΗΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΕΜΠΕΙΡΟΥΣ ΣΥΛΛΕΚ  (Αναγνώστηκε 5735 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 02:56:00 μμ »

Καλησπερα σας, ειμαι ενας 17 χρονος ο οποιος ετυχε να μαζευω και εγω ο ιδιος τηλεκαρτες αλλα και να βρεθουν στην κατοχη μου πολλες τηλεκαρτες....Αυτην την στιγμη αν θυμαμαι καλα εχω περιπου 1200 τηλεκαρτες καποιες διπλες, λιγες ξενες, και απο ιτο ειδα σε καποιες ιστοσελιδες προσφατα, σχετικες με τηλεκαρτες εδειχνε καποιες συλλεκτικες τηλεκαρτες που η αξια τους(συμφωνα με την ιστοσελιδα) εφτανε 20 ευρω και απο οτι ειδα εχω καποιες τετοιες. Τελος παντων ενδιαφερομαι παρα πολυ να τις πουλησω και να τις ξεφορτοθω οποτε αναζητω μια βοηθεια απο συλλεκτες και γενικοτερα εμπειρους μανω σε αυτον τον τομεα... Θα ηθελα επισης να ενημερωθω αν γινεται να τις πουλησω ολες εστω και σε παρα πολυ χαμηλη τιμη! Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερων σας.......
Καταγράφηκε
malef13
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 679


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:01:28 μμ »

Καλησπέρα, καλό θα είναι να πεις τι τηλεκαρτες. Σίγουρα υπάρχουν παιδιά εδώ που θα ξέρουν τις τιμές τους Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:01:41 μμ »

Ειμαι πολυ σιγουρος πως κατεχω παρα πολυ αξιολογη συλλογη συντομα ερχονται και εικονες, ανυπομονω πολυ καποιος να ενδιαφερθει....
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:02:55 μμ »

Δεν ξερω τιποτα φιλε μου ειμαι κυριολεκτικα παρα πολυ απειρος! ειανι του οτε και ολες ανοιχτες σε παρα πολυ καλη κατασταση! οποτε μπορεσω στελνω εικονες....
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:08:40 μμ »

 να πω μια κακία τώρα (χωρίς προσωπικη επιθεση φυσικα, no offense που λένε). πολλοί είπαν ότι θα ανεβάσουν φωτογραφίες, λίγοι το έκαναν  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:09:47 μμ »

Ποια μπορει να ειναι η αξια τους ενω ειναι ανοιχτες?? Για παραδειγμα καποιες δεκαετιας του 90
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:11:21 μμ »

Φιλε μου συγνωμη, δινω πανελληνιες και ο χρονος μου ειναι περιορισμενος.....ετυχε και ειδα καποιες τιλλεκαρτες με τεραστια αξια στο ιντερνετ και συνηδιτοποιησα οτι τις ειχα σχεδον ολες..... θα ανεβασω φοτογραφιες το βραδυ λογικα... αλλα πειτε μου σας παρακλαω αν αξιζει τον κοπο..?
Καταγράφηκε
Toni-g
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3010


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:13:05 μμ »

Φιλε μου συγνωμη, δινω πανελληνιες και ο χρονος μου ειναι περιορισμενος.....ετυχε και ειδα καποιες τιλλεκαρτες με τεραστια αξια στο ιντερνετ και συνηδιτοποιησα οτι τις ειχα σχεδον ολες..... θα ανεβασω φοτογραφιες το βραδυ λογικα... αλλα πειτε μου σας παρακλαω αν αξιζει τον κοπο..?
Να σου πει καποιος αν αξιζει τον κοπο χωρις να του δειξεις τι εχεις?
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:14:19 μμ »

Εχω για παραδειγμα καποιες απο αυτες...ανοιχτες ολες.. αξιζουν τιποτα?
http://www.telecards.gr/syllektikes.html
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:17:52 μμ »

Ασχολήσου με τις εξετάσεις σου και, όταν με το καλό ξεμπερδέψεις, ασχολείσαι με τις κάρτες.
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:19:45 μμ »

Δεν περιμενα τετοια απαντηση αλλα σας ευχαριστω για την συμβουλη σας, αλλα απλα πειτε μου εχουν καποια αξια?
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:22:21 μμ »

Δεν περιμενα τετοια απαντηση αλλα σας ευχαριστω για την συμβουλη σας, αλλα απλα πειτε μου εχουν καποια αξια?

φιλε μου δυστυχως δεν μπορουμε να σε βοηθησουμε ετσι. υπαρχουν συλλεκτικες που αξιζουν 50-60 ευρω η μια και υπαρχουν συλελκτικες που αξιζουν 3 ευρω η μια. αν δε δουμε φωτο δυστυχως δε γινεται.
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 03:24:17 μμ »

Ωραια σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας, το βραδυ ερχονται και οι εικονες, ελπιζω να αξιζει τον κοπο και να υπαρξει καποιος να ενδιαφερθει...
Καταγράφηκε
ΑΜΣάκις
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 46


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 05:33:26 μμ »

Κι εγώ αυτό που έχω να σου πω είναι ότι συμφωνώ μαζί με τους υπόλοιπους. Σίγουρα επειδή οι τηλεκάρτες που υπάρχουν στην σελίδα είναι του συλλεκτικού τμήματος του ΟΤΕ έχουν αξία. Φυσικά όσο πιο παλιά τόσο μεγαλύτερη και η αξία, όπως και το αν είναι ανοιχτή ή κλειστή. Όμως χωρίς συγκεκριμένη φωτογραφία δεν μπορεί να γίνει εκτίμηση.

Τέλος επειδή η αξία των καρτών δεν χάνετε μέσα σε ένα μήνα, θα συμφωνήσω με τον sac λέγοντάς σου να συγκεντρωθεί στις εξετάσεις και αφού τελειώσεις και έχεις χρόνο βλέπεις και τις τηλεκάρτες. Βοήθεια θα σου δοθεί εδώ όποτε το θελήσεις.
Καταγράφηκε
pollop1997
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 17


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουάριος 09, 2015, 09:04:46 μμ »

Καλησπερα και παλι.. ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος να ανεβασω καποιες εικονες?? εχω την δυνατοτητα στην ιστοσελιδα αυτη?
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences