Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 15, 2024, 03:47:00 μμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: GOLD SOVEREIGN GEORGIOUS IV 1822 Laureate Head  (Αναγνώστηκε 17204 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 04:42:46 μμ »

Δηλαδη ολα αυτα λογω μιας κακης φωτο;;;;;
Και η εμφανεστατη διαφορα στο λαιμο;;;;
Τι να πω σηκωνω τα χερια. Πρωτη φορα βλεπω φωτ. μηχανη να εχει δυνατοτητα τοσης παραμορφωσης Έκπληξη
Μηπως υπαρχουν δυο λιρες;;;;  Στριφογύρισμα ματιών

Και τι ειναι βρε Σωτηρη οι λιρες του 1822 για να τις βρισκουμε δυο δυο;;;Ελισαβετ του 63;; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Οντως μια κακη ληψη του νομισματος μπορει να αλλαξει τα παντα!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 04:50:14 μμ »


Και τι ειναι βρε Σωτηρη οι λιρες του 1822 για να τις βρισκουμε δυο δυο;;;Ελισαβετ του 63;; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο



Ουτε βικουλες του 1838 να ηταν  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 04:51:35 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
dimitris1980
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 05:05:59 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Φιλί Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 06:58:01 μμ »

Δηλαδη ολα αυτα λογω μιας κακης φωτο;;;;;
Και η εμφανεστατη διαφορα στο λαιμο;;;;
Τι να πω σηκωνω τα χερια. Πρωτη φορα βλεπω φωτ. μηχανη να εχει δυνατοτητα τοσης παραμορφωσης Έκπληξη
Μηπως υπαρχουν δυο λιρες;;;;  Στριφογύρισμα ματιών

Και τι ειναι βρε Σωτηρη οι λιρες του 1822 για να τις βρισκουμε δυο δυο;;;Ελισαβετ του 63;; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Οντως μια κακη ληψη του νομισματος μπορει να αλλαξει τα παντα!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού


Αν εννοεις οτι ειναι δυσκολο να την παρεις φτηνα θα συμφωνησω.
Γιατι απο κει και περα ακριβη θα την χαρακτηριζα περισσοτερο και οχι τοσο δυσευρετη
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:08:53 μμ »

Βρε Σωτηρη δεν ειναι δυσευρετη μια λιρα του 1822;;;Για πες μου ποσες εχεις δει εδω στο στεκι;;; Απορία Απορία ???Για μπες στο e-bay να δεις ποσα κομματια βγηκαν τον τελευταιο χρονο;;Θα σου πω εγω!!Εχουν βγει 8 σε δημοπρασια εκ των οποιων τα 3 ειναι ιδια νομισματα που ξαναβγηκαν!!Κοπηκαν 5.000.000 κομματια!!Ποσα νομιζεις οτι εχουν μεινει μετα απο 200 χρονια;; Απορία Απορία ???3 χρονια ειμαι  στη λιροτσαρκα και ειναι η πρωτη φορα που ειδα και επιασα λιρα του 1822!!Μην τα ισοπεδωνουμε ολα!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:20:36 μμ »

Ο καθενας διαφορετικα οριζει την <σπανιοτητα>
Αν εσκαγε μια τον χρονο ή εστω  το εξαμηνο στο e-bay το συζητουσαμε
Αν αγοραστουν ομως (που δεν γιατι βρισκονται και φτηνοτερα) οι 3 του e-bay  να εισαι σιγουρος οτι απο πισω θα σκασουν αλλες τρεις Κλείσιμο ματιού
Εγω τουλαχιστον εχω δει πολλες να περνουν.
Τωρα το σχολιο περι στεκιου το αφηνω ασχολισατο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Υ.Σ  Καλοριζικο και φυσικα σε καμια περιπτωση δεν θελω  να υποβιβασω την λιριτσα σου  η οποια ειναι αυτο που ειναι περαν του  τι ο καθεις θεωρει <σπανιο>.

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:30:34 μμ από coll » Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:33:00 μμ »

Σωτηρη στο e-bay ο καθενας βγαζει οτι γουσταρει ακομα και αν δεν το εχει!!Ετσι για κραχτη και ντορο!!Εγω σου λεω οτι 3 χρονια τωρα φερνω σβουρες στην Αθηνα και ψαχνω!!Και ειναι η πρωτη φορα που βλεπω!!Και οταν λεω βλεπω εννοω να δω στα χερια μου και οχι εικονιτσες στο ιντερνετ και φανταστικες δημοπρασιες!!!Αν δεν υπηρχε τα τελευταια 10 χρονια η ανοδος του διαδικτύου αυτα τα νομισματα δεν θα τα βλεπαμε ουτε σε τρεις ζωες!!!
Οταν λες εχεις δει πολλες τι εννοεις Απορία Απορία ???Που;;;
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:36:36 μμ »

Σωτηρη στο e-bay ο καθενας βγαζει οτι γουσταρει ακομα και αν δεν το εχει!!Ετσι για κραχτη και ντορο!!Εγω σου λεω οτι 3 χρονια τωρα φερνω σβουρες στην Αθηνα και ψαχνω!!Και ειναι η πρωτη φορα που βλεπω!!Και οταν λεω βλεπω εννοω να δω στα χερια μου και οχι εικονιτσες στο ιντερνετ και φανταστικες δημοπρασιες!!!Αν δεν υπηρχε τα τελευταια 10 χρονια η ανοδος του διαδικτύου αυτα τα νομισματα δεν θα τα βλεπαμε ουτε σε τρεις ζωες!!!
Οταν λες εχεις δει πολλες τι εννοεις Απορία Απορία ???Που;;;

Στο e -by φυσικα!!! Αυτη ειναι η αγορα σημερα
Επειδη δηλαδη εγω εδω που ειμαι δεν βλεπω ΤΙΠΟΤΑ αρα ΟΛΑ ειναι σπανια;;
Ακομα και Αθηνα τα σχετικα  καλα πανε συστημενα τηλεφωνικως μολις σκασουν. Εμενα θα περιμενουν ;;;;
Δωσε μια χηνα+ και παρε αυτη (μια απο τις τρεις)του e-bay!!! Δεν την αγοραζεις γιατι την θεωρεις ακριβη. Αυτο ειπα Κλείσιμο ματιού
 
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 07:59:32 μμ »

Iσως 3 χρόνια που φέρνεις σβούρες στην Αθήνα και ψάχνεις Γιάννη μήπως είναι λίγο, λέω εγώ δεν ξέρω.
Μην αγχώνεσαι εμένα μου αρέσει το κομμάτι όπως και να έχει.
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 09:40:59 μμ »

Μέχρι να φτάσω στο τέλος και να δω τι γινεται στο τελος τα είδα ολα!!!!τελος καλά ολα καλα!!!!
Γιάννη ζηλευτή και αξιοθαύμαστη!!!!!!Απο καρδιάς σου ευχομαι να μπορείς να παιρνεις πάντα τετοια ομορφα κομμάτια!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Οκτώβριος 01, 2013, 06:44:18 πμ »

Καλορίζικη Γιάννη.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Οκτώβριος 01, 2013, 12:48:56 μμ »

Και τι ειναι βρε Σωτηρη οι λιρες του 1822 για να τις βρισκουμε δυο δυο;;;Ελισαβετ του 63;; Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Γιάννη καλορίζικη. Τις Ελισάβετ του '63 που σου περισσεύουν στείλτες σε μένα που έχω και χώρο.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Οκτώβριος 01, 2013, 12:54:43 μμ »

Κατσε βρε φιλε και γιατι να μην τις φερει σε μενα που ειναι και δυο βηματα δρομος να γλυτωσει τα μεταφορικα εξαλλου εχω ενα δωματιο εντελως αδειο με τι θα το γεμισω εγω?Γιαννη οποτε θες μου λες και ερχομαι με του θειου μου το τριαξονικο για το κουβαλημα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Οκτώβριος 01, 2013, 01:00:02 μμ »

εχω ενα δωματιο εντελως αδειο με τι θα το γεμισω εγω?
Ισως σου την ζητήσουν οι αρμόδιοι για να βάλουν τον οπλισμό της Golden Down!    Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences