Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 04, 2024, 03:48:31 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2ε σφαλμα  (Αναγνώστηκε 4944 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 14, 2016, 01:59:10 μμ »

Άντε Μάρκο βάλε και κάνα άλλο κομμάτι...  Κλείσιμο ματιού
Σε 10 μερες θα ανεβαζω πολλα,εχω παψει να τα κυνηγαω βεβαια αλλα απο βδομαδα αρχινανε τα χαρτια  και τα διευρακια απο τας Ευρωπας Κλείσιμο ματιού,μπαινει καλοκαιρακι εδω και περιμενω τα τουριστακια με τις δεσμιδουλες Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 14, 2016, 02:46:33 μμ »

Εγώ θα σου έλεγα να αφήσεις τις δεσμιδούλες.......και να πιάσεις τις τουριστριούλες!!!! Στριφογύρισμα ματιών Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
και να μας στείλεις και εμάς καμία.....μονοφαγά....έ μονοφαγά!! Γλώσσα
ρίξε και καμιά ματιά μπάς και μας βρείς κανά 10ευρω Υ003 ακυκλοφόρητο. Κλείσιμο ματιού
 
Καταγράφηκε
μαρκος
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2673


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 14, 2016, 03:06:50 μμ »

Μιχαλη  μονοφαγας δεν υπηρξα ποτε φιλε, πολλες φορες στα νιατα μου εδινα τον ενα χιτωνα σε φιλο μου Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού, καμμια φορα τον μοιραζομουν κιολας Στριφογύρισμα ματιών .Tωρα οι παντρεμενοι με τους παντρεμενους και οι ζωντανοι με τους ζωντανους  Σαρκασμός.Αλλα ηταν π.Γ (προ Γαμου αυτα  Άνεση)τωρα που γεμισε η θαλασσα γιαουρτι εγω εχασα το κουταλι  Σαρκασμός.Παντως οποιος θελει ξεναγηση και γνωριμιες ευχαριστως να του δειξω τα κατατοπια αν τον βγαλει η βολτα στα μερη μου Γλώσσα Υ.Γ Θα σε εχω υποψη φιλε με το 10ευρω μακαρι να στο βρω και θα στο στειλω δωρο μια και περυσι που ηθελα να σου στειλω ενα δωρακι παρομοιο μου εριξες χυλοπιτα και εσυ και ο Αθανασιος ,ακαταδεκτοι και οι 2 Θυμός Φιλί
Καταγράφηκε
Sbgate4
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 128


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 14, 2016, 10:12:13 μμ »

Μιχαλη  μονοφαγας δεν υπηρξα ποτε φιλε, πολλες φορες στα νιατα μου εδινα τον ενα χιτωνα σε φιλο μου Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού, καμμια φορα τον μοιραζομουν κιολας Στριφογύρισμα ματιών .Tωρα οι παντρεμενοι με τους παντρεμενους και οι ζωντανοι με τους ζωντανους  Σαρκασμός.Αλλα ηταν π.Γ (προ Γαμου αυτα  Άνεση)τωρα που γεμισε η θαλασσα γιαουρτι εγω εχασα το κουταλι  Σαρκασμός.Παντως οποιος θελει ξεναγηση και γνωριμιες ευχαριστως να του δειξω τα κατατοπια αν τον βγαλει η βολτα στα μερη μου Γλώσσα Υ.Γ Θα σε εχω υποψη φιλε με το 10ευρω μακαρι να στο βρω και θα στο στειλω δωρο μια και περυσι που ηθελα να σου στειλω ενα δωρακι παρομοιο μου εριξες χυλοπιτα και εσυ και ο Αθανασιος ,ακαταδεκτοι και οι 2 Θυμός Φιλί

Ο Μάρκος πάντα πρόθυμος! 2€ με σφάλμα θες; 10€ θες; ενετικο θες; τουρίστρια θες; Θα βοηθήσει παντου Χαχα Σαρκασμός Σαρκασμός γεια σου φιλε μαρκο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences