Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 03, 2024, 10:14:51 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: σακουλάκι με τα πρώτα ευρώ  (Αναγνώστηκε 6282 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Μάιος 14, 2016, 01:32:58 μμ »

Άλλο ένα φίλε...
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=25161.0

Αλλά από σένα δεν περίμενα να τα ρωτάς αυτά!!!...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη.....  Κλείσιμο ματιού
Όλα αυτά είναι σφάλματα από τα δίευρα που είχαν κοπεί στην Φιλανδία, και ήσαν στα περίφημα σακουλάκια...
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #16 στις: Μάιος 14, 2016, 02:42:03 μμ »

Άλλο ένα φίλε...
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=25161.0

Αλλά από σένα δεν περίμενα να τα ρωτάς αυτά!!!...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη.....  Κλείσιμο ματιού
Όλα αυτά είναι σφάλματα από τα δίευρα που είχαν κοπεί στην Φιλανδία, και ήσαν στα περίφημα σακουλάκια...


Σε ευχαριστώ πολύ. Φίλε μου πρώτον δεν ασχολούμαι με λάθη νομισμάτων και δευτερον δεν τα γνωρίζω όλα στη ζωή.Αυτοί που τα ξέρουν όλα ζουν σε άλλη πόλη μακρυά μου...ευτυχώς.
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάιος 14, 2016, 03:12:53 μμ »

Άλλο ένα φίλε...
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=25161.0

Αλλά από σένα δεν περίμενα να τα ρωτάς αυτά!!!...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη.....  Κλείσιμο ματιού
Όλα αυτά είναι σφάλματα από τα δίευρα που είχαν κοπεί στην Φιλανδία, και ήσαν στα περίφημα σακουλάκια...


Σε ευχαριστώ πολύ. Φίλε μου πρώτον δεν ασχολούμαι με λάθη νομισμάτων και δευτερον δεν τα γνωρίζω όλα στη ζωή.Αυτοί που τα ξέρουν όλα ζουν σε άλλη πόλη μακρυά μου...ευτυχώς.

Σιγά μην τα ξέρω όλα Θόδωρε, πάντως έχω μαζέψει περί τα 13 ή 14 κομμάτια με αυτά τα αναθεματισμένα σφάλματα.Ένας φίλος 15 ή 16 νομίζω μου είπε... και πόσα ακόμη θα βρεθούν, ποιος ξέρει...  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάιος 14, 2016, 05:02:44 μμ »

καλησπερα καλοι μου φιλοι ! Χαμόγελο θοδωρη αργησα λιγο αλλα το βρηκα  Κλείσιμο ματιού το παρακατω ειναι το λαθος και η δευτερη φωτογραφια ειναι  απο ενα κιτ που ειχα δωσει στο γερμανικο ebay  Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάιος 14, 2016, 05:07:20 μμ »

αλλα τεο αν εχεις ιταλικα σταρτερ - κιτ ριξε μια ματια σε αυτο ... αυτο το ειχα δωσει λιγο κατω απο 100 ευρω στο γερμανικο ebay   Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο  λοιπουν τα σημαδια απο το νομισματοκοπειο   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Μάιος 14, 2016, 05:11:34 μμ »

Άλλο ένα φίλε...
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=25161.0

Αλλά από σένα δεν περίμενα να τα ρωτάς αυτά!!!...  Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη.....  Κλείσιμο ματιού
Όλα αυτά είναι σφάλματα από τα δίευρα που είχαν κοπεί στην Φιλανδία, και ήσαν στα περίφημα σακουλάκια...


Σε ευχαριστώ πολύ. Φίλε μου πρώτον δεν ασχολούμαι με λάθη νομισμάτων και δευτερον δεν τα γνωρίζω όλα στη ζωή.Αυτοί που τα ξέρουν όλα ζουν σε άλλη πόλη μακρυά μου...ευτυχώς.

Σιγά μην τα ξέρω όλα Θόδωρε, πάντως έχω μαζέψει περί τα 13 ή 14 κομμάτια με αυτά τα αναθεματισμένα σφάλματα.Ένας φίλος 15 ή 16 νομίζω μου είπε... και πόσα ακόμη θα βρεθούν, ποιος ξέρει...  Κλείσιμο ματιού


Δεν έγραψα για εσένα οτι τα ξέρεις όλα μην μπερδεύεσαι...Έχουν γνώση οι Φύλακες!!! Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
mimisss
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 475


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάιος 14, 2016, 05:12:55 μμ »

το ξερω φιλε μου !!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού να εισαι καλα τεο  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences