Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 02:02:51 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: hotmail και αλλα ωραια...  (Αναγνώστηκε 1043 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« στις: Μάιος 10, 2015, 10:01:41 μμ »

Προσφατως ανακαλυψα πως το email που εχω γραφτει σε αρκετα site (Hot mail συγκεκριμενα), μου ζηταει επιβεβαιωση οτι οντως ειναι δικος μου ο λογαριασμος. Αρχικα προσπαθησα να το προσπερασω, μην δινοντας τον αριθμο κινητου μου! που ζητουσαν  ( Ενταξει οτι μας εχουν φακελωσει ειναι γνωστο, αλλα μου εκατσε πολυ στραβα να ζητανε κινητο). Επισης η αλλη μεθοδος που εχουν (να σου στειλουν και καλα σε δευτερο ιμειλ τους κωδικους σου) δεν αποδιδει και σε αναγκαζει να πας παλι απ την αρχη και να δωσεις τελικα το νουμερο του κινητου σου. Επειδη δεν εχω σκοπο να το δωσω (στραβοξυλο γαρ) αν μπορει καποιος αντμιν να μου πει αν γινεται να αλλαξω μειλ εδω στο φορουμ, χωρις να χαθουν οι πληροφοριες μου ως μελος, μηνυματα, δημοσιευσεις κλπ. Γιατι πχ αν καποιος μου στειλει email και οχι Pm, δεν θα μπορω να εχω προσβαση.... Επισης προτεινω να τσεκαρετε οσοι εχετε hotmail και να πραξετε αναλογα...Ειπαμε φακελωμα, αλλα οι τυποι εχουν περασει τα εσκαμμενα  Θυμός Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε
teris3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 577



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 10, 2015, 11:20:53 μμ »

Το ζητάνε όντως για πιστοποίηση και δεν πρόκειται να σε ενοχλήσουν ποτέ.
Είναι για λόγους προστασίας, μια φορά μου στείλανε μήνυμα για επιβεβαίωση όταν όντως έγινε κακόβουλη προσπάθεια να χακάρουν τον λογαριασμό μου και με ενημέρωσαν άμεσα για να αλλάξω τον κωδικό.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences