Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 10:30:39 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση και Ερώτηση  (Αναγνώστηκε 6523 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:46:21 μμ »

Τώρα το είδα. Ε ναι προφανώς, ίδια ημερομηνία με τη Sydney που έχω ανεβάσει 1911. Προς στιγμή κόλλησα και λέω καλά ο άνθρωπος ο ANTONIO δεν έχει ιδέα, είναι και συντονιστής........ Χαμόγελο
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:48:59 μμ »

Τώρα το είδα. Ε ναι προφανώς, ίδια ημερομηνία με τη Sydney που έχω ανεβάσει 1911. Προς στιγμή κόλλησα και λέω καλά ο άνθρωπος ο ANTONIO δεν έχει ιδέα, είναι και συντονιστής........ Χαμόγελο

Μπα μην το λες!!Ο ΑΝΤΟΝΙΟ δεν ξερει την τυφλα του απο αγγλικες λιρες!!Οτι ξερει εγω του το εμαθα!! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Αύγουστος 04, 2014, 10:51:13 μμ »

Α δε ξέρω. βρείτε τα μεταξύ σας αυτά. Το χειρότερο ξέρετε πιο είναι; Πως τώρα που αποφάσισα να ασχοληθώ έχει ξεκινήσει η πρεσβυωπία. Δε βλέπω την τύφλα μου, ούτε με το μεγεθυντικό. Δράμα.......πάω να αλλάξω γυαλιά.
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:05:09 μμ »

Τώρα το είδα. Ε ναι προφανώς, ίδια ημερομηνία με τη Sydney που έχω ανεβάσει 1911. Προς στιγμή κόλλησα και λέω καλά ο άνθρωπος ο ANTONIO δεν έχει ιδέα, είναι και συντονιστής........ Χαμόγελο

Μπα μην το λες!!Ο ΑΝΤΟΝΙΟ δεν ξερει την τυφλα του απο αγγλικες λιρες!!Οτι ξερει εγω του το εμαθα!! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Ti ειναι οι χρυσες λιρες  Απορία  Έκπληξη Έκπληξη
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:05:35 μμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:06:37 μμ »

Αγαπάμε Καναδά....αλλά πόσο είναι το θέμα. Για αυτό ρωτάω. Αν υπάρχει μια Καναδά, αξίζει να δώσω τις δύο επενδυτικές για να την πάρω; Αυτό είναι βασικά το ερώτημα.


Φιλε μου αστους παλιοπαιδα ειναι και παιζουνε!!Προφανως ηθελες να γραψεις 1911 και οχι 2011!!Το ελπιζω δηλαδη...

Παμε τωρα!!Σε καμμια περιπτωση δεν αξιζει να γινει αυτο που λες!Μια λιρα Καναδα του 1911 εχει 20-30 ευρω παραπανω απο μια ιδιας ημερομηνιας κοπης αλλου νομισματοκοπειου!


Τι είναι τούτο;

http://www.ebay.com/itm/1910-Ottawa-Gold-Sovereign-PCGS-graded-MS63-/331268545714?pt=AU_Coins2&hash=item4d2124dcb2
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:09:48 μμ »

Τώρα το είδα. Ε ναι προφανώς, ίδια ημερομηνία με τη Sydney που έχω ανεβάσει 1911. Προς στιγμή κόλλησα και λέω καλά ο άνθρωπος ο ANTONIO δεν έχει ιδέα, είναι και συντονιστής........ Χαμόγελο

Μπα μην το λες!!Ο ΑΝΤΟΝΙΟ δεν ξερει την τυφλα του απο αγγλικες λιρες!!Οτι ξερει εγω του το εμαθα!! Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

Ti ειναι οι χρυσες λιρες  Απορία  Έκπληξη Έκπληξη

Πονοκέφαλος........
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:10:56 μμ »

Αααα δεν θα μας αφησεις να παμε για υπνο σημερα και δουλευουμε το πρωι!!Αυτη βρε ειναι του 1910 με 28.000 περιπου μινταζ!!Ασε που η τιμη ειναι υπερβολικη!!Απουλητη ειναι καιρο τωρα!!

Αντα καληνυχτα και καλο διαβασμα!Ξεκινα:

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8.0
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Αύγουστος 04, 2014, 11:14:31 μμ »

Αααα δεν θα μας αφησεις να παμε για υπνο σημερα και δουλευουμε το πρωι!!Αυτη βρε ειναι του 1910 με 28.000 περιπου μινταζ!!Ασε που η τιμη ειναι υπερβολικη!!Απουλητη ειναι καιρο τωρα!!

Αντα καληνυχτα και καλο διαβασμα!Ξεκινα:

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=8.0


Έχεις δίκιο, αν μπεις και δεις τα κομμάτια του είναι όλα βαρεμένα......σε κάνει να θέλεις να πιστοποιήσεις ότι μέταλλο έχεις στη θυρίδα σου.......τέλος πάντων, σας ευχαριστώ όλους για την ευγένεια σας. Καληνύχτα. Θα διαβάσω για morgan dollars.....λέω να ξεκινήσω από εκεί.......
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences