Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 16, 2024, 02:13:15 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 λέπτα 1857  (Αναγνώστηκε 1698 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


Τώρα θα πάω να κοιμηθώ. Καληνύχτα.


Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 05:07:42 μμ »

    Καλησπέρα σας.   Μεγάλο χαμόγελο
                                                                                                                                                                 Θα ήθελα να ανεβάσω καποίες φοτωγραφίες που αποικονίζουν το παραπάνο νομισμα.
Το ερώτημα ειναι το εξής,μπορείτε να μου προτείνεται τροπους με τους οποιος εσεις προσωπικά διαλεξατε να  βγάλετε τις δικες σας φοτογραφιες οστε να ειναι αντιπροσοπευτικες?   Απορία
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 10, 2015, 07:07:07 μμ »

Το όνομά σου πάντως το κατάφερες το έμαθες να το γράφεις σωστά. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Έχει θέμα με οδηγίες για την ανάρτηση φωτογραφιών.
Καταγράφηκε
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


Τώρα θα πάω να κοιμηθώ. Καληνύχτα.


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 11, 2015, 11:49:48 μμ »

Καταρχάς ζήτω συγνώμη προς την ορθόγραφια  (προσπαθώ να το περιορίσω)  Σαρκασμός
βλέποντας οτι δεν εχω κανει ξεκάθαρη την ερώτηση μου θα επιχειρήσω να την κάνω ποιο ξεκάθαρη...το πρόβλημα μου δεν ειναι το πώς να ανεβάσω την φοτωγραφία στην ιστοσελιδα αλλα το πώς θα την τραβήξω πχ κινήτο,φοτωγραφική μηχανή η οποιος αλλος  διαθέσμος τροπος υπαρχει...ελπίζω να το έκανα ποιο ξεκάθαρο Γλώσσα
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 08:59:30 πμ »

 Μεγάλο κεφάλαιο ανοίγεις, που δύσκολα μπορεί κάποιος να σου απαντήσει με μερικά μηνύματα. Επιγραμματικά μπορείς ακόμα και με κινητό ή μια απλή φωτογραφική, βασικό είναι ο φωτισμός και η εξάσκηση. Αλλά για επιθυμητά αποτελέσματα χρειάζεσαι μια φωτογραφική με δυνατότητα μάκρο . Αυτή σε καλύπτει για τις περισσότερες περιπτώσεις...
Καταγράφηκε
ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 5


Τώρα θα πάω να κοιμηθώ. Καληνύχτα.


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 12, 2015, 12:51:32 μμ »

Έχεις απόλυτο δίκιο...η σωστή λήψη φωτογραφιών δεν είναι κάτι απλοϊκο σε ένα μεγάλο βαθμό το αποτέλεσμα εξαρτάται και  από την εμπειρία (δεν το πολυσκευτικα) παντός ευχαριστώ πολύ για τις παραπάνω προτάσεις... θα δοκιμάσω με το κινητό μου αρχικά και άμα δεν έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα θα βρω κάποια λύση.

Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences