Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 07, 2024, 01:51:02 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ebay-pay pal- χρεωστικη καρτα  (Αναγνώστηκε 1680 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 15, 2015, 09:54:56 μμ »

μια βοηθεια ρε παιδια! στο e bay πηγα να κανω μια αγορα και δε με αφησε! ο λογος ειναι οτι ενω εχω τα χρηματα που χρειαζεται για την αγορα στην προπληρωμενη μου καρτα και που εχω συνδεση με το λογαριασμο μου pay pal δε με αφηνει να κανω την συναλλαγη λογο καπιταλ κοντρολ στη χρεωστικη μου καρτα! εχει κανεις ιδεα τι μπορω να κανω πλεον να μη χασω την αγορα?  Απορία
Καταγράφηκε
heavy-metal
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 424



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 01:50:39 πμ »

Εάν έχεις ήδη λογαριασμό στο Paypal , ίσως κάποιος απο το στέκι να μπορεί να σου μεταβιβάσει χρήματα κατευθείαν στον Paypal λογαριασμό σου !!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 06:43:30 πμ »

Εάν έχεις ήδη λογαριασμό στο Paypal , ίσως κάποιος απο το στέκι να μπορεί να σου μεταβιβάσει χρήματα κατευθείαν στον Paypal λογαριασμό σου !!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
εχω λογαριασμο στη pay pal για αυτο εκανα και μεχρι τωρα τις αγορες μου απο το ebay! γινεται αυτο ε? και να του βαλω εγω τα χρηματα στο λογαριασμο του!  Μεγάλο χαμόγελο αυτο ειναι καλο! υπαρχει κανεις διαθεσιμος για μια τετοια συναλλαγη-βοηθεια?
Καταγράφηκε
lucky_louk
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1282



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 08:27:17 πμ »

 Καλημέρα , ζήτα συγκεκριμένο υπόλοιπο σε $ ή ευρώ για να δει κάποιος αν έχει διαθέσιμο υπόλοιπο να σου στείλει...
Καταγράφηκε
axionman80
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 222


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 16, 2015, 08:36:40 πμ »

Καλημέρα , ζήτα συγκεκριμένο υπόλοιπο σε $ ή ευρώ για να δει κάποιος αν έχει διαθέσιμο υπόλοιπο να σου στείλει...
17,8 ευρω ειναι η συναλλαγη που θελω να κανω ανδρεα εχεις δικιο δε το ειπα!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences