Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 07:47:38 μμ
Σελίδες: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550211 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1980 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:43:18 μμ »

Σιγά μη κοιτάνε και τις IP! Γλώσσα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #1981 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:44:05 μμ »

Εστειλα μαιλ στις 10:07 αν θυμάμαι καλά και μου το απέρριψαν. Δεν πειραζει, αν βρω θα παρω, αν οχι παμε για αλλα.. Χαμόγελο
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1982 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:46:39 μμ »

Εστειλα μαιλ στις 10:07 αν θυμάμαι καλά και μου το απέρριψαν.
οριστε η κυρια εστειλε πριν τις 10.30 και το ΑΠΕΡΡΙΨΑΝ
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #1983 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 12:55:11 μμ »

to:    sec.tellers@bankofgreece.gr
date:    Mon, Nov 11, 2013 at 10:05 AM


Μεγάλο χαμόγελο ας τα εχουν να τα χαίρονται !!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1984 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:10:54 μμ »

Σιγα μη κοιτανε τις ip!!
Ας παρει καποιος τηλ. να μας πει τι εγινε!!
Δεν εχετε να χασετε τιποτα!!!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #1985 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:11:22 μμ »

Το θεμα κυρια μου δεν ειναι να τα εχουν αυτοι να τα χαιρονται αλλα οι συλλεκτες διοτι ολο αυτο (απο τον σχεδιασμο-παραγωγη-διαθεση)γινεται προκειμενου τα νομισματα να φθασουν στα χερια των συλλεκτων
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1986 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:15:07 μμ »

to:    sec.tellers@bankofgreece.gr
date:    Mon, Nov 11, 2013 at 10:05 AM


Μεγάλο χαμόγελο ας τα εχουν να τα χαίρονται !!


Δήμητρα δεν είναι έτσι.
Η τράπεζα δεν είναι τσιφλίκι τους. Εργάζονται εκεί.
Δεν μπορούν να κάνουν ότι ''γουστάρουν''..!!! Ας μας πουν τον τρόπο που εγκρίνουν τις αιτήσεις.
Εγώ δεν ζητάω κάτι περισσότερο.
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #1987 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:20:50 μμ »

δεν μιλω για τη ΤΤΕ αλλα για τους (νεόκοπους) εμπόρους που τα δινουν στα 150 με 200 ευρω !! αφηστε που κάποιοι δεν δεχονται και παζαρια  Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ. εκφραζω παντα προσωπικες αποψεις γνωριζοντας οτι δεν υπαρχει διατίμηση!

ΥΓ(2) προφανως και η ΤΤΕ ειναι τσιφλικι τους. εγω αυτο εχω αντιληφθει..οι ανθρωποι ειναι κακοι υπαλληλοι βγαλμενοι απο μια αλλη εποχη!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2013, 01:29:35 μμ από dimitra » Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1988 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:49:12 μμ »

Εγω παντως οσες φορες εχω παρει τηλ. οι ανθρωποι ειναι παντα ευγενικοι και προθυμοι να εξυπηρετισουν!!
οτι σας ειπα παραπανω ειναι μετα απο τηλ.συνομιλιες!!
Σας το ξαναλεω δεν χανετε τιποτα να παρετε ενα τηλ!!
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1989 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 01:53:45 μμ »

Μια πρόταση για να μην γκρινιάζουμε μόνο. Για την παράληψη νομίζω πως πρέπει να κάνουμε μια οργανωμένη διαμαρτυρία.  Ποίος έχει έγκριση με τον τελευταίο χρόνο από τα μέλη στο Στέκι ας μας το δηλώσει ήδη έχει γίνει από μερικούς . Όσοι έχουν προγενέστερο χρόνο να συντάξουν ένα κείμενο διαμαρτυρίας προς την Τράπεζα με τις υπογραφές τους και να το στείλουμε . Ο γιός μου έχει κάνει αίτηση στις 10.44 άλλα δεν ξέρω να πήρε κανείς έγκριση μετά από την αίτησή του, για να μπορώ να συμμετέχω στην διαμαρτυρία.
Καταγράφηκε
Kρηνιώτης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 275


Ότι λάμπει δεν είναι μόνο χρυσός!!


Προφίλ
« Απάντηση #1990 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 02:32:39 μμ »

Από την μικρή εμπειρία που έχω,οι υπάλληλοι της κεντρικής τράπεζας είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί,ευγενικοί και πιστεύω πως κάνουν μια χαρά την δουλειά τους.
Τα e-mail δεν είναι 100% σίγουρο ότι φτάνουν την ώρα που τα στέλνουμε,μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές και στη δουλειά μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 29, 2013, 02:43:32 μμ από κρηνιώτης » Καταγράφηκε
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #1991 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 04:08:05 μμ »

Παρόλαυτα κάποιοι επιμένουν πως τα χίλια κομμάτια είναι αρκετά.. Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #1992 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 04:21:21 μμ »

απο την ιδια ΙΡ αλλα αυτο τι σχεση εχει σε ενα γραφειο υπαρχει ενα κομπιουτερ και δυο συλλεκτες στελνει ο ενας με το δικο του μειλ και ο αλλος με το δικο του μειλ πως θα μπορουσε να γινει διαφορετικα?Υπαρχει απαγορευση να στελνονται απο την ιδια ΙΡ αιτησεις?

To ποιο δικαιο ειναι να ειναι διαφορετικη η IP, οχι απλα το μεηλ.
Διαφορετικα ετοιμαζω ευκολα 100 διαφορετικα μεηλ ή οσα θελω και στελνουν ταυτοχρονα για τον Ιπποκρατη οταν βγει.
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1993 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 04:37:17 μμ »

Από την μικρή εμπειρία που έχω,οι υπάλληλοι της κεντρικής τράπεζας είναι πάρα πολύ εξυπηρετικοί,ευγενικοί και πιστεύω πως κάνουν μια χαρά την δουλειά τους.
Τα e-mail δεν είναι 100% σίγουρο ότι φτάνουν την ώρα που τα στέλνουμε,μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές και στη δουλειά μου.

Δεν διαφωνώ με το ότι οι περισσότεροι υπάλληλοι κάνουν καλά την δουλεία τους αλλά αν υπάρχει και κανένας μη ευσυνείδητος ας αποκαλυφθεί. 'Οσο για τα email  ναι υπάρχουν και φορές που καθυστερούν να φτάσουν μα αυτές δεν είναι ο κανόνας . Αλλά εγώ προσωπικά σε τέτοια μηνύματα ζητώ πάντα αναφορά παράδοσης (γίνεται επιλέγοντας από τις "ρυθμίσεις"  "συνθέτοντας μηνύματα"  επιλέγεις "να απαιτείται αναφορά παράδοσης " για το πότε πήραν το μήνυμα  ή "απόδειξη παράδοσης" για το πότε διαβάστηκε το μήνυμα.
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1994 στις: Νοέμβριος 29, 2013, 04:39:08 μμ »

απο την ιδια ΙΡ αλλα αυτο τι σχεση εχει σε ενα γραφειο υπαρχει ενα κομπιουτερ και δυο συλλεκτες στελνει ο ενας με το δικο του μειλ και ο αλλος με το δικο του μειλ πως θα μπορουσε να γινει διαφορετικα?Υπαρχει απαγορευση να στελνονται απο την ιδια ΙΡ αιτησεις?

To ποιο δικαιο ειναι να ειναι διαφορετικη η IP, οχι απλα το μεηλ.
Διαφορετικα ετοιμαζω ευκολα 100 διαφορετικα μεηλ ή οσα θελω και στελνουν ταυτοχρονα για τον Ιπποκρατη οταν βγει.

Ρε παιδιά το έχουμε κάνει μεσανατολικό.
Φίλε sirman λες για 100 e-mail... έχεις και 100 σπίτια, 100 ονόματα και θα προλάβεις να συμπληρώσεις 100 φόρμες; Αν το καταφέρεις αυτό και μας προλάβεις όλους χαλάλι σου. Τι να πω.
Μην είμαστε υπερβολικοί. Κανονικά η από απόσταση παραγγελία θα έπρεπε να είναι μόνο για άτομα της επαρχίας. Βλέπετε ότι ο καθένας μπορεί να έχει παράπονο για τον οποιονδήποτε λόγο.
Εγώ είμαι σε νομό που δεν έχει καν ΤΤΕ και ο μόνος τρόπος είναι μέσω της φόρμας. Οπότε όταν κάτι με ενδιαφέρει κοιτάω πότε είναι διαθέσιμη η λίστα και το συμπληρώνω το συντομότερο δυνατό.
Αν δεν καταφέρω να πάρω τι να κάνω. Δεν θα κάτσω να σκάσω. Το χόμπυ μου κάνω.
Ας υπάρχει και ένα μικρό κενό... κάποια στιγμή θα καλυφθεί... να έχουμε και κάτι να ψάχνουμε.
Αλλιώς που το ενδιαφέρον. Κάποια στιγμή θα βρω κάτι και θα κάνω ανταλλαγή να καλύψω τα κενά μου.
Βαγγέλης
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
Σελίδες: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences