Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 12:00:46 μμ
Σελίδες: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550124 φορές)
0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #1590 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 04:11:21 μμ »

οχι!αφου μου το ειπε καθαρα,χρυσα νομισματα εχει να βγαλει πολλα χρονια η τραπεζα!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
που να του ελεγα οτι σημερα δινουν το mini gold θα με κοιτουσε λες και ηρθα απο τον αρη!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
επισης μου τονισε οτι αυτοι σαν υποκαταστημα δεν ασχολουνται με αυτα και αν θελω να κανω δουλεια η μεσω σαιτ στο ιντερνετ η να παω χανια η ηρακλειο!! Λύπη Λύπη Λύπη
τελωσπαντων δεν πειραζει!!!απλα μου φανηκε παραξενο αυτο που μου ειπε για τα χρυσα!!!
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1591 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 04:26:33 μμ »

Κάντε ένα κοντρόλ.....σε πιο νούμερο έχουμε φτάσει; Ξέρει κανένας;
Θεσσαλονίκη Θανάση,Φάνη, που φτάσαμε;
Με βάση τα στοιχεία και τη σειρά που κρατούσε ο Φάνης: Θεσσαλονίκη 34 τεμάχια. Και στο τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ του Διευθυντή στο Φάνη για την τάξη και τη σειρά που κράτησε. Πάντως μας παραξένεψε η εμφάνιση "διαττόντων αστέρων". Πάνω από 10 οι...πρωτοεμφανιζόμενοι!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 11, 2013, 05:13:38 μμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #1592 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 04:35:30 μμ »

Κάντε ένα κοντρόλ.....σε πιο νούμερο έχουμε φτάσει; Ξέρει κανένας;
Θεσσαλονίκη Θανάση,Φάνη, που φτάσαμε;
Με βάση τα στοιχεί και τη σειρά που κρατούσε ο Φάνης: Θεσσαλονίκη 34 τεμάχια. Και στο τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ του Διευθυντή στο Φάνη για την τάξη και τη σειρά που κράτησε. Πάντως μας παραξένεψε η εμφάνιση "διαττόντων αστέρων". Πάνω από 10 οι...πρωτοεμφανιζόμενοι!

Εμένα να πω την αλήθεια μου φάνηκαν για μανάδες ,θειάδες, κόρες, ανίψια κτλ.. Όχι συλλέκτες!!
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #1593 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 04:36:59 μμ »

άψογος ο Κώστας.
Τον Φάνη πότε θα δούμε;;;
Είχα κατέβει Μιχάλη τέλη Σεπτέμβρη για 10 ημέρες. Θα προσπαθήσω να κατέβω ξανά αρχές του 2014.
Θα χαρώ να τα πούμε από κοντά και να ξαναδώ τα παιδιά στη ΠΝΕ.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1594 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:16:40 μμ »

Εμένα να πω την αλήθεια μου φάνηκαν για μανάδες ,θειάδες, κόρες, ανίψια κτλ.. Όχι συλλέκτες!!
Βρε και εγγονές θα φέρνανε, αν είχαν ταυτότητες.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Πωω πωω τι έχουμε να δούμε στον ...γιατρό!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #1595 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:26:43 μμ »

εδω ροδο ειπαν οτι κρατουσαν για δωδεκαννησα 5..... στανταρ τα 2 εφυγαν... ενα εγω κι ενα ο κολλητος μου που μαζευει... τα αλλα 3... δεν ξερω..

πρεπει να ομολογησω οτι το μινι του 2012 δεν μου αρεσε.. εχωντας υποψιν τα μινι της γειτονος χωρας... (δεν τα εχω δει ομως απο κοντα..), σαν σχεδιο δεν μου αρεσε... ειδικα αυτο το Αρχαια Πελλα..

απο τις φωτο που βλεπω για το φετινο.... κουκλι ειναι τελικα!! στο φυλλαδιο εχανε σε οψη! Χαμόγελο

για να δουμε τι θα ειναι του χρονου.... Κλείσιμο ματιού

τωρα περιμενουμε να δουμε το τι θα γινει με χρυσο κι ασημενιο.. αν και με βλεπω μονο για το 5ευρω πια..
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #1596 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:36:04 μμ »


εδω ροδο ειπαν οτι κρατουσαν για δωδεκαννησα 5..... στανταρ τα 2 εφυγαν... ενα εγω κι ενα ο κολλητος μου που μαζευει... τα αλλα 3... δεν ξερω..

πρεπει να ομολογησω οτι το μινι του 2012 δεν μου αρεσε.. εχωντας υποψιν τα μινι της γειτονος χωρας... (δεν τα εχω δει ομως απο κοντα..), σαν σχεδιο δεν μου αρεσε... ειδικα αυτο το Αρχαια Πελλα..

απο τις φωτο που βλεπω για το φετινο.... κουκλι ειναι τελικα!! στο φυλλαδιο εχανε σε οψη! Χαμόγελο

για να δουμε τι θα ειναι του χρονου.... Κλείσιμο ματιού

τωρα περιμενουμε να δουμε το τι θα γινει με χρυσο κι ασημενιο.. αν και με βλεπω μονο για το 5ευρω πια..

Υπάρχει και η προυφ σειρά!!
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1597 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:36:41 μμ »

Με συχωρείται για την καθυστέρηση της ανταπόκρισης από Κομοτηνή, αλλά έκανα την παραγγελία και έφυγα να μαζέψω ελιές. Στην Κομοτηνή πριν ανοίξει η Τράπεζα περιμέναμε δύο κάναμε προεγγραφή  και οι δύο για αργότερα δεν γνωρίζω. Πάντως το " Στέκι"  κάνει δουλεία στην διαφήμιση  των νομισμάτων με το θέμα αυτό και γι' αυτό ας ρίξουμε τους τόνους αν θέλουμε να  βρίσκουμε και τα επόμενα που θα κυκλοφορήσουν.
Καταγράφηκε
ΝΙΚΟΣ
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 221



Προφίλ
« Απάντηση #1598 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:41:11 μμ »

Με συχωρείται για την καθυστέρηση της ανταπόκρισης από Κομοτηνή, αλλά έκανα την παραγγελία και έφυγα να μαζέψω ελιές. Στην Κομοτηνή πριν ανοίξει η Τράπεζα περιμέναμε δύο κάναμε προεγγραφή  και οι δύο για αργότερα δεν γνωρίζω. Πάντως το " Στέκι"  κάνει δουλεία στην διαφήμιση  των νομισμάτων με το θέμα αυτό και γι' αυτό ας ρίξουμε τους τόνους αν θέλουμε να  βρίσκουμε και τα επόμενα που θα κυκλοφορήσουν.

Σωστός!!!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1599 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 05:58:32 μμ »

να μιλαμε με κωδικοποιημενα μυνηματα παιδες!!!
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4378


Προφίλ
« Απάντηση #1600 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 06:03:25 μμ »

γιατι με κωδικοποιηση λευτερη μου; Χαμόγελο

μπα.. η προυφ.... δεν... εδω για το μινι και εκανα το σκ... παξιμαδι... χαχαχαχαχα

στην ροδο εππεπε να περιμενουμε παντως λιγο γιατι δεν ειχαν τα χαρτια... αλλα ολα καλα! Χαμόγελο

α.. πληρωσα με τα νεα 2 ευρα!  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1601 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 06:08:45 μμ »

γιατι με κωδικοποιηση λευτερη μου; Χαμόγελο

μπα.. η προυφ.... δεν... εδω για το μινι και εκανα το σκ... παξιμαδι... χαχαχαχαχα

στην ροδο εππεπε να περιμενουμε παντως λιγο γιατι δεν ειχαν τα χαρτια... αλλα ολα καλα! Χαμόγελο

α.. πληρωσα με τα νεα 2 ευρα!  Μεγάλο χαμόγελο

ετσι νικο να μη μας καταλαβαινουν!!
πλακα κανω φυσικα!!
αντε νικολα και με τον ιπποκρατη!!!!

Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #1602 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 06:17:20 μμ »

γιατι με κωδικοποιηση λευτερη μου; Χαμόγελο

μπα.. η προυφ.... δεν... εδω για το μινι και εκανα το σκ... παξιμαδι... χαχαχαχαχα

στην ροδο εππεπε να περιμενουμε παντως λιγο γιατι δεν ειχαν τα χαρτια... αλλα ολα καλα! Χαμόγελο

α.. πληρωσα με τα νεα 2 ευρα!  Μεγάλο χαμόγελο

ετσι νικο να μη μας καταλαβαινουν!!
πλακα κανω φυσικα!!
αντε νικολα και με τον ιπποκρατη!!!!



σσσσσσσσ!!!!!μη γράφεις τη λέξη Ιπποκράτης!! Είναι μυστικό!! Να κλειδώσει και το θέμα με το Νομισματικό Πρόγραμμα!! Και να μην ενημερωθούμε κάποιοι δεν πειράζει! Γι αυτό υπάρχουν και οι έμποροι!!
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #1603 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 06:20:01 μμ »

ρε παιδια ο δεκαευρος γιατρος ξερετε ποτε βγαινει?
τι εγραψα παλι!!!αντε να μας καταλαβουν!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1604 στις: Νοέμβριος 11, 2013, 06:27:47 μμ »

ρε παιδια ο δεκαευρος γιατρος ξερετε ποτε βγαινει?
τι εγραψα παλι!!!αντε να μας καταλαβουν!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Λάθος! Θα νομίζουν το τρίπτυχο του Παπανικολάου. Να λες ο γαύρος πότε βγαίνει. Αλλωστε αν ζούσε σήμερα γαύρος θα ήταν! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 ... 105 106 [107] 108 109 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences