Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 04:56:18 μμ
Σελίδες: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550183 φορές)
0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1485 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 11:04:20 πμ »

Το ξέρω παληκάρια μου ότι δίνουν από ένα μόνο, όμως θα πάρω μαζί μου 2 από τα 3 τέκνα που είναι μαζί μας αυτή την εποχή (το τρίτο είναι εκτός γιατί σπουδάζει) είναι όλα ενήλικα πλέον.Επιπροσθέτως στριμώχνω το μπατζανάκι μου και τον ανηψιό μου κανονισμένα πράγματα δηλαδή και μάλλον θα πάρω ακόμα 2 κομμάτια παραπάνω, κάποιος συλλέκτης θα τα χρειαστεί αργότερα.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1486 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 11:10:37 πμ »

Το ξέρω παληκάρια μου ότι δίνουν από ένα μόνο, όμως θα πάρω μαζί μου 2 από τα 3 τέκνα που είναι μαζί μας αυτή την εποχή (το τρίτο είναι εκτός γιατί σπουδάζει) είναι όλα ενήλικα πλέον.Επιπροσθέτως στριμώχνω το μπατζανάκι μου και τον ανηψιό μου κανονισμένα πράγματα δηλαδή και μάλλον θα πάρω ακόμα 2 κομμάτια παραπάνω, κάποιος συλλέκτης θα τα χρειαστεί αργότερα.
Μπραβο φιλε! Ειπαμε θα υπαρξει μεγαλη κινητοποιηση γι αυτο το νομισμα!
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #1487 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 11:51:44 πμ »

Καλός ο σαρκασμός Σαρκασμός αλλά  χρειάζεται να σεβόμαστε κάποια πράγματα και ιδίως την αρρώστια  των συνανθρώπων μας.
Για τα νησιά , εάν έχουν κανονικό υποκατάστημα της Τράπεζα της Ελλάδας  εκεί, ( εκτός από το κεντρικό στην Αθήνα σε όλη την υπόλοιπη Ελλάδα όλοι προέγραφες κάνουμε σ' αυτά).
Καταγράφηκε
VFR
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 25


Προφίλ
« Απάντηση #1488 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:16:49 μμ »

Εμενα μου κανει εντυπωση που δεν εχει εμφανιστει ακομα σε site πωλησεων
Καποια αλλα τα πουλαγαν 1-2 μηνες πριν...
Καταγράφηκε
stin31
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 429

αν ξυπνήσεις μονομιάς, θα `ρθει ανάποδα ο ντουνιάς


Προφίλ
« Απάντηση #1489 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:19:38 μμ »

Το ξέρω παληκάρια μου ότι δίνουν από ένα μόνο, όμως θα πάρω μαζί μου 2 από τα 3 τέκνα που είναι μαζί μας αυτή την εποχή (το τρίτο είναι εκτός γιατί σπουδάζει) είναι όλα ενήλικα πλέον.Επιπροσθέτως στριμώχνω το μπατζανάκι μου και τον ανηψιό μου κανονισμένα πράγματα δηλαδή και μάλλον θα πάρω ακόμα 2 κομμάτια παραπάνω, κάποιος συλλέκτης θα τα χρειαστεί αργότερα.
Να υποθέσω πως θα του τα πουλήσεις και στην ίδια τιμή?
Καταγράφηκε
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1490 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:52:43 μμ »

Το ξέρω παληκάρια μου ότι δίνουν από ένα μόνο, όμως θα πάρω μαζί μου 2 από τα 3 τέκνα που είναι μαζί μας αυτή την εποχή (το τρίτο είναι εκτός γιατί σπουδάζει) είναι όλα ενήλικα πλέον.Επιπροσθέτως στριμώχνω το μπατζανάκι μου και τον ανηψιό μου κανονισμένα πράγματα δηλαδή και μάλλον θα πάρω ακόμα 2 κομμάτια παραπάνω, κάποιος συλλέκτης θα τα χρειαστεί αργότερα.
Να υποθέσω πως θα του τα πουλήσεις και στην ίδια τιμή?

εννοειται.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1491 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:53:38 μμ »

παντως για τις 5 η ωρα δεν παιζει να βρισκομαι εκει θα πρεπει να εχω ξυπνησει απ τις 2 30 περιπου.....
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #1492 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 12:58:59 μμ »

Στην ίδια τιμή βέβαια αφού όμως θα κεράσει και ένα καφέ στην Αριστοτέλους...
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1493 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 01:08:05 μμ »

Καλός ο σαρκασμός Σαρκασμός αλλά  χρειάζεται να σεβόμαστε κάποια πράγματα και ιδίως την αρρώστια  των συνανθρώπων μας.
Για τα νησιά , εάν έχουν κανονικό υποκατάστημα της Τράπεζα της Ελλάδας  εκεί, ( εκτός από το κεντρικό στην Αθήνα σε όλη την υπόλοιπη Ελλάδα όλοι προέγραφες κάνουμε σ' αυτά).


Πες τα φιλε μου! Αυτη τη φατσουλα  Σαρκασμός στο προηγουμενο μηνυμα κατα λαθος μπηκε. Κλεισιμο ματ ιου ηθελα να βαλω  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού και οχι σαρκασμο.
Τον αρρωστο ανθρωπο φυσικα και τον σεβομαστε. Εδω δεν βλεπεις που δινουμε και οδηγιες για γρηγορα και επιτυχημενη αγορα???


παντως για τις 5 η ωρα δεν παιζει να βρισκομαι εκει θα πρεπει να εχω ξυπνησει απ τις 2 30 περιπου.....
Εμ φιλε μου, αμα δεν βρεξεις κω λο δεν πιανεις ψαρι!
Καταγράφηκε
kostas1
Επισκέπτης
« Απάντηση #1494 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 01:22:14 μμ »

το ζητημα ειναι οτι δεν ειμαι απο αθηνα και δεν ειναι ευκολο ,αλλα βλεπω αρκετα ατομα ετοιμα για 'μαχη' τι να πω ελπιζω και στις 9 να μου χετε αφησει κανα κομματι...
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 471


Προφίλ
« Απάντηση #1495 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 02:05:01 μμ »

εφυρετε με παντος. :)Εγω δηλαδη που ειμαι απο Κυπρο να ερθω με ελικοπτερο και να υπεριπταμαι απο πανω απο την κεντρικη για να παρω? Χαμόγελο
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1496 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 02:23:44 μμ »

Εμενα μου κανει εντυπωση που δεν εχει εμφανιστει ακομα σε site πωλησεων
Καποια αλλα τα πουλαγαν 1-2 μηνες πριν...


Αυτό συμβαίνει διότι ακόμα δεν γνωρίζουν πόσα κομμάτια θα πάρουν. Αυτά που είχαμε δεί....έχουν
προπουληθεί είδει! Και φυσικά είναι δύσκολο να κάνεις προπώληση,όταν δεν γνωρίζεις πόσα κομμάτια
θα σου εγκριθούν.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #1497 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 02:34:01 μμ »

Απλα ελεινο...

Να το γράφεις ή να το βλέπεις;

Καλός ο σαρκασμός Σαρκασμός αλλά  χρειάζεται να σεβόμαστε κάποια πράγματα και ιδίως την αρρώστια  των συνανθρώπων μας.

Πρώτα πρέπει να σεβαστούν οι ίδιοι τον εαυτό τους και την αρρώστια τους και μετά εμείς.

εφυρετε με παντος. :)Εγω δηλαδη που ειμαι απο Κυπρο να ερθω με ελικοπτερο και να υπεριπταμαι απο πανω απο την κεντρικη για να παρω? Χαμόγελο

Η Κύπρος είναι Ελλάδα μόνο όταν μας συμφέρει ;-)

@spycat σωραίος!
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #1498 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 03:19:33 μμ »

το ζητημα ειναι οτι δεν ειμαι απο αθηνα και δεν ειναι ευκολο ,αλλα βλεπω αρκετα ατομα ετοιμα για 'μαχη' τι να πω ελπιζω και στις 9 να μου χετε αφησει κανα κομματι...
Κριμα ρε ####το... Δεν μπορει να σε φιλοξενησει κανενας φιλος απο το βραδυ στην Αθηνα και να φυγεις το πρωι μετα την παραλαβη, αν και εφοσον σταθεις τυχερος?

εφυρετε με παντος. :)Εγω δηλαδη που ειμαι απο Κυπρο να ερθω με ελικοπτερο και να υπεριπταμαι απο πανω απο την κεντρικη για να παρω? Χαμόγελο
Με ελικοπτερο να ερθεις κουμπαρε, αλλα πως θα το παρεις οταν υπεριπτασαι? ασε που μπορει να σε καταριψουν. Θα κατεβεις και ομορφα ομορφα θα σταθεις και εσυ στην ουρα για να παρεις με τη σειρα σου! Και δεν εχεις προτεραιοτητα επειδη εισαι Κυπριος εδω και ας ειναι δημοσιο, εκτος και αν εισαι ηλικιωμενος. Μην επαναλαμβανομαστε. Τα γραψαμε πιο πανω.
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #1499 στις: Νοέμβριος 04, 2013, 03:26:45 μμ »

Απλα ελεινο...

Να το γράφεις ή να το βλέπεις;



Να το βλέπεις... Η λογική που δίνετε προτεραιότητα είναι ότι είναι ευπαθή άτομα. Όσο λιγότερο ταλαιπωρηθούν τόσο  το καλύτερο. Κάποιος που βάζει την έγκυο γυναίκα του, τον καρδιακό πατέρα του ή την ανάπηρη μάνα του να πάει να του τα πάρει για να μην περιμένει, σημαίνει ότι δεν σέβεται αυτά τα άτομα... άρα για εμένα είναι ελεεινός.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 98 99 [100] 101 102 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences