Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 04:38:45 μμ
Σελίδες: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 161
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2013 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 550179 φορές)
0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #720 στις: Αύγουστος 28, 2013, 01:51:53 μμ »

Κωστάκη μου, θα σε μαλώσω! Με τέτοια εμπειρία δεν επιτρέπεται να κάνεις τέτοιες ερωτήσεις. Ολα τα επίσημα νομίσματα  και χαρτονομίσματα στην Ελλάδα (κοινά και αναμνηστικά) κυκλοφορούν μέσω ΤτΕ.

ενταξει βρε παιδια!!ουτε χρονο δεν ασχολουμαι!ποσο μαλλον με τα αναμνηστικα.απλα ηθελα να δω αν ειναι μονο απο ττε η αν θα κανουν διανομη και απο εθνικη η καμια αλλη τραπεζα..αρα μαλλον θα πρεπει να παω αθηνα... Αναποφασιστικότητα  εκτος και αν βρεθει καποιος να παρει και για μενα!! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #721 στις: Αύγουστος 28, 2013, 02:24:39 μμ »

Κωστάκη μου, θα σε μαλώσω! Με τέτοια εμπειρία δεν επιτρέπεται να κάνεις τέτοιες ερωτήσεις. Ολα τα επίσημα νομίσματα  και χαρτονομίσματα στην Ελλάδα (κοινά και αναμνηστικά) κυκλοφορούν μέσω ΤτΕ.

ενταξει βρε παιδια!!ουτε χρονο δεν ασχολουμαι!ποσο μαλλον με τα αναμνηστικα.απλα ηθελα να δω αν ειναι μονο απο ττε η αν θα κανουν διανομη και απο εθνικη η καμια αλλη τραπεζα..αρα μαλλον θα πρεπει να παω αθηνα... Αναποφασιστικότητα  εκτος και αν βρεθει καποιος να παρει και για μενα!! Σαρκασμός Σαρκασμός

Γίνεται και μέσω της φόρμας παραγγελίας που υπάρχει ονλάιν και να σου έρθουν με ταχυδρομείο σπίτι.
Απλά υπολόγισε στα 15Ε μεταφορικά και ασφάλιση έξτρα και ότι δεν θα το έχεις κατευθείαν στα χέρια σου.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #722 στις: Αύγουστος 28, 2013, 02:29:01 μμ »

στην ον λαιν παραγγελια μπορεις να επιλεξεις τροπο παραλαβης την τραπεζα,ετσι δεν πληρωνεις ταχυδρομικα Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #723 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:45:50 μμ »

παιδια ευχαριστω για τις πληροφοριες,αλλα θα υπαρξει μελετη τελικα οταν ανακοινωθουν οι ημερομηνιες..μολις γινει αυτο,ετοιμαστειτε οι γνωστες για εντατικα μαθηματα!!μαθαινω γρηγορα!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #724 στις: Αύγουστος 28, 2013, 05:32:45 μμ »

στην ον λαιν παραγγελια μπορεις να επιλεξεις τροπο παραλαβης την τραπεζα,ετσι δεν πληρωνεις ταχυδρομικα Κλείσιμο ματιού
Είναι σίγουρο αυτό; Γιατί εγώ τους ζήτησα παλιότερα να παραλάβω από κατάστημα Θεσσαλονίκης και μου είπαν ότι για την εξ αποστάσεως παραγγελία το στέλνουν μόνο ταχυδρομικά.
Μιλάμε τους ρώτησα για τα μπλίστερ 2013 μαζί με ένα Proof set 2012. Πρόσφατα δηλαδή.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #725 στις: Αύγουστος 28, 2013, 05:41:47 μμ »

τσεκαρε την ον λαιν λιστα και θα δεις τις επιλογες!!!!
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #726 στις: Αύγουστος 28, 2013, 05:48:01 μμ »

τσεκαρε την ον λαιν λιστα και θα δεις τις επιλογες!!!!
Το ξέρω ότι υπάρχει σαν επιλογή στην λίστα για αυτό το είχα ρωτήσει.
Έψαξα να δω την απάντηση που είχα πάρει.
Παράθεση
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι υπάρχουν ελάχιστες ακόμα σειρές Proof 2012 που είναι διαθέσιμες μόνο μέσω της διαδικασίας εξ αποστάσεως παραγγελίας.

Αυτό συνεπάγεται ότι δυστυχώς δεν δύναται να αποσταλεί η παραγγελία σας στο υποκατάστημά μας. Θα πρέπει να αποσταλεί στην οικία σας οπότε θα επιβαρυνθείτε με τα έξοδα αποστολής και ασφάλισης.
Όσον αφορά τη νέα έκδοση του blister « Μύκονος – Δήλος » η διαδικασία είναι όπως σας περιέγραψαν οι συνάδελφοί μου στο υποκατάστημα. Θα πρέπει να κάνετε προεγγραφή στο υποκατάστημα ( όχι μέσω της φόρμας εξ αποστάσεως παραγγελιών ) και σε εύλογο χρονικό διάστημα θα σας καλέσουν να παραλάβετε την παραγγελίας σας. Σε αυτή την περίπτωση φυσικά δεν επιβαρύνεστε με έξοδα αποστολής και ασφάλισης.

Γενικά η διαδικασία παραγγελίας μέσω ηλεκτρονικών φορμών παραγγελίας συνεπάγεται και επιβάρυνση εξόδων αποστολής και ασφάλισης.

Αυτό μου είχε γράψει...

Έχεις παραγγείλει ποτέ και παρέλαβες από το κατάστημα;
Εμένα βέβαια που δεν έχω ΤΤΕ δίπλα με βολεύει ταχυδρομικά.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5197

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #727 στις: Αύγουστος 28, 2013, 06:03:27 μμ »

Έχεις παραγγείλει ποτέ και παρέλαβες από το κατάστημα;
Εμένα βέβαια που δεν έχω ΤΤΕ δίπλα με βολεύει ταχυδρομικά.
[/quote]


Ευάγγελε,εγώ έχω παραγγείλει online(proof) και μετά από τηλέφωνο,παρέλαβα από τα κεντρικά.
Δεν γνωρίζω όμως αν συμβαίνει το ίδιο και για την επαρχία.
Καταγράφηκε
Kρηνιώτης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 275


Ότι λάμπει δεν είναι μόνο χρυσός!!


Προφίλ
« Απάντηση #728 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:19:20 μμ »

στην ον λαιν παραγγελια μπορεις να επιλεξεις τροπο παραλαβης την τραπεζα,ετσι δεν πληρωνεις ταχυδρομικα Κλείσιμο ματιού
Είναι σίγουρο αυτό; Γιατί εγώ τους ζήτησα παλιότερα να παραλάβω από κατάστημα Θεσσαλονίκης και μου είπαν ότι για την εξ αποστάσεως παραγγελία το στέλνουν μόνο ταχυδρομικά.
Μιλάμε τους ρώτησα για τα μπλίστερ 2013 μαζί με ένα Proof set 2012. Πρόσφατα δηλαδή.

ΕΙΝΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟ,ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΧΟΥΝ 8 ΕΥΡΩ ΚΑΠΕΛΟ) ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΨΥΡΡΗ ΣΤΟ ΤΗΛ. 2103202761
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #729 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:24:00 μμ »

στην ον λαιν παραγγελια μπορεις να επιλεξεις τροπο παραλαβης την τραπεζα,ετσι δεν πληρωνεις ταχυδρομικα Κλείσιμο ματιού
Είναι σίγουρο αυτό; Γιατί εγώ τους ζήτησα παλιότερα να παραλάβω από κατάστημα Θεσσαλονίκης και μου είπαν ότι για την εξ αποστάσεως παραγγελία το στέλνουν μόνο ταχυδρομικά.
Μιλάμε τους ρώτησα για τα μπλίστερ 2013 μαζί με ένα Proof set 2012. Πρόσφατα δηλαδή.

ΕΙΝΑΙ 100% ΣΙΓΟΥΡΟ,ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΣΟΥ (ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΧΟΥΝ 8 ΕΥΡΩ ΚΑΠΕΛΟ) ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ. ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ.ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΨΥΡΡΗ ΣΤΟ ΤΗΛ. 2103202761

Μάλλον θα άλλαξαν κάτι...αν είναι θα το έχω στα υπόψιν. Όσων αφορά τα 8Ε που λες.
Αν στείλεις έμβασμα μέσω Internet Banking είναι δωρεάν. Σίγουρα το έχω κάνει με της Eurobank.
Η εθνική και η Alpha για την ώρα δεν σου επιτρέπουν σε ΤΤΕ, από Πειραιώς δεν έχω δοκιμάσει.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #730 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:47:14 μμ »

πειραιώς 50 λεπτά έκανα για πυθαγόρα.μέσο winbank.μέσο teller έχει άλλη τιμή
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #731 στις: Αύγουστος 28, 2013, 08:47:49 μμ »

Υπάρχει κάποιο μέλος που να γνωρίζει αν έδωσαν κανένα 10€ με το Σοφοκλή στη ΤΤΕ στο Βολο??
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #732 στις: Αύγουστος 28, 2013, 10:20:28 μμ »

μόλις τώρα είδα στη φόρμα παραγγελίας ότι εξαντλήθηκε,αυτό τι σημαίνει τώρα Απορία
πότε λέτε να περιμένουμε ενημερώσει Απορία
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #733 στις: Αύγουστος 28, 2013, 11:37:31 μμ »

μόλις τώρα είδα στη φόρμα παραγγελίας ότι εξαντλήθηκε,αυτό τι σημαίνει τώρα Απορία
πότε λέτε να περιμένουμε ενημερώσει Απορία

Από χτες έχουν βάλει το εξαντλήθηκε. Σημαίνει ότι δεν δέχονται άλλες αιτήσεις.
Όσοι έκαναν αίτηση πιο πριν λογικά θα πάρουν από 1.
Στον Πυθαγόρα εγώ ενημερώθηκα την προηγούμενη εβδομάδα... οπότε τι να σου πω.
Μπορεί να κάνει και 20 μέρες.
Σε άλλες εκδόσεις λάμβανα απάντηση σε 2-4 μέρες.
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #734 στις: Αύγουστος 28, 2013, 11:43:52 μμ »

μόλις τώρα είδα στη φόρμα παραγγελίας ότι εξαντλήθηκε,αυτό τι σημαίνει τώρα Απορία
πότε λέτε να περιμένουμε ενημερώσει Απορία

Από χτες έχουν βάλει το εξαντλήθηκε. Σημαίνει ότι δεν δέχονται άλλες αιτήσεις.
Όσοι έκαναν αίτηση πιο πριν λογικά θα πάρουν από 1.
Στον Πυθαγόρα εγώ ενημερώθηκα την προηγούμενη εβδομάδα... οπότε τι να σου πω.
Μπορεί να κάνει και 20 μέρες.
Σε άλλες εκδόσεις λάμβανα απάντηση σε 2-4 μέρες.
εχω προλάβει και έκανα,αρα Θεού θέλοντος θα πάρω ενα,σε ευχαριστώ για την ενημέρωση να σαι καλά Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 161
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences