Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 04:01:38 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ασημένιο - 5 Δηνάρια 1904  (Αναγνώστηκε 2677 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« στις: Οκτώβριος 09, 2014, 10:40:53 μμ »

Στα 96 €......τι λέτε, συμφέρει;......μπορεί να πιάσει κάποιο χαμηλό AU αν σταλεί για πιστοποίηση;

Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 10:45:39 μμ »

Χαμηλο χρεπεξ θα πιασει φιλε μου.
Ξεκινα να διαβαζεις για την βαθμολογηση νομισματων ,τις κλιμακες ,τους βαθμους και ολα τα συναφη, γιατι στο ποδαρι δεν γινονται αυτα τα πραγματα, θα φας ηττα.
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 10:52:03 μμ »

Χαχαχα........Χρεπέξ ε; Νομίζω είσαι υπερβολικός....τουλάχιστον σε ότι έχει να κάνει με την obverse....ευχαριστώ πάντως........
Καταγράφηκε
KVASSOS
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 269



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 10:53:47 μμ »

Χαμηλο χρεπεξ θα πιασει φιλε μου.
Ξεκινα να διαβαζεις για την βαθμολογηση νομισματων ,τις κλιμακες ,τους βαθμους και ολα τα συναφη, γιατι στο ποδαρι δεν γινονται αυτα τα πραγματα, θα φας ηττα.
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ  ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

ΜΕΑ FIDES INVIOLABILIS
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 11:14:19 μμ »

Έστω και με brutal τρόπο  Σαρκασμός, το θέμα του AU βγήκε από το κάδρο. Επειδή όμως το νόμισμα μου αρέσει ΠΟΛΥ και είναι και σχετικά δύσκολο, όποιος θέλει μπορεί να μου πει κατά πόσο τα 96 € είναι ένα λογικό ποσό για το νόμισμα αυτό στην κατάσταση της φωτογραφίας;;;; Είμαι με τον κέρσορα πάνω στο buy it now, και ο haros μου έκοψε τη φόρα......έχει κάποιος κάποιο επιχείρημα υπέρ του κλικ ή να πάω για ύπνο; Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 11:22:44 μμ »

το καλοπληρωνεις στα 90e.Oυτε ειναι η τρελλη ευκαιρια ουτε το πληρωνεις πανακριβα..Το κομματι ειναι VF.
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Οκτώβριος 09, 2014, 11:28:05 μμ »

το καλοπληρωνεις στα 90e.Oυτε ειναι η τρελλη ευκαιρια ουτε το πληρωνεις πανακριβα..Το κομματι ειναι VF.

Και αυτή είναι μια πλήρης και to the point απάντηση.....σε ευχαριστώ πολύ.
Καταγράφηκε
filpolis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 158



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Οκτώβριος 10, 2014, 12:22:43 πμ »

ειχε ενας τυπος στο μοναστηρακι ενα τετοιο 90 ευρω,γυαλιζε ο λουστρος τον Μαρτη  δεν το αφηνε κατω απο 90.Οταν τον ξαναβρηκα το καλοκαιρι μου ζητησε...120 !
Ελεος εκει στην Ελλαδα εχουν χασει την μπαλα,πουλανε ασημενια που εχουν κοπει σε 200000 κοπιες σε τιμη μισολιρων.
To κοματι αυτο ταλαιπωρει οπως και το kastrioti το Αλβανικο του 1968 αλλα βρισκονται
Δεν αξιζει πανω απο 50 ευρω σε τετοια κατασταση Στο ebay σιγουρα θα βρεις καλυτερο σε αυτα τα λεφτα που λες
Αλλα γιατι εχω βασιμες υποψιες  οτι στο πλασαρε ο κοντος απο το Μοναστηρακι? Σαρκασμός
Καταγράφηκε
filpolis
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 158



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Οκτώβριος 10, 2014, 01:01:37 πμ »

Προς Θεου δεν στο παιζω εξυπνακιας!
Εγω ημουν και το πρωτο κοροιδο εκει κατω.αφου να φανταστεις οταν με βλεπουν μια φορα το εξαμηνο με θυμουνται και τριβουν τα χερια τους!
Με βαζουν να κατσω  στα σκαμπο τους και οι ιδιοι σηκωνονται απο αυτα,μιλαμε τους τα εχω σταξει γερα!
Καταγράφηκε
cellophan
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 380



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Οκτώβριος 10, 2014, 01:16:57 πμ »

ειχε ενας τυπος στο μοναστηρακι ενα τετοιο 90 ευρω,γυαλιζε ο λουστρος τον Μαρτη  δεν το αφηνε κατω απο 90.Οταν τον ξαναβρηκα το καλοκαιρι μου ζητησε...120 !
Ελεος εκει στην Ελλαδα εχουν χασει την μπαλα,πουλανε ασημενια που εχουν κοπει σε 200000 κοπιες σε τιμη μισολιρων.
To κοματι αυτο ταλαιπωρει οπως και το kastrioti το Αλβανικο του 1968 αλλα βρισκονται
Δεν αξιζει πανω απο 50 ευρω σε τετοια κατασταση Στο ebay σιγουρα θα βρεις καλυτερο σε αυτα τα λεφτα που λες
Αλλα γιατι εχω βασιμες υποψιες  οτι στο πλασαρε ο κοντος απο το Μοναστηρακι? Σαρκασμός



Όχι βρε.....εδώ την έφαγα την πετριά,

http://www.ebay.com/itm/SERBIE-5-DINARA-1904-KM-27-/310882349513

αλλά με αποπήρατε, θύμωσα και εγώ και δεν το αγόρασα.......αν μου βρεις πάντως ένα τέτοιο με 50 €, εγώ το παίρνω άμεσα......... Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences