Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 10, 2024, 07:07:49 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ερώτηση για δίφραγκο γεωργιου.  (Αναγνώστηκε 26985 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούνιος 11, 2013, 05:56:56 μμ »

θα λέμε 'Κύριε Βασιλακόπουλε συμφωνώ με την τοποθέτηση σας. Η δραχμή που εχετε του 1883 είναι εκπάγλου καλλονής'...... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #91 στις: Ιούνιος 11, 2013, 06:05:07 μμ »

Βασιλη? Θα σε παρακαλεσω να μην συνεχιζεις!! Το θεμα το εχουν αναλαβει αρμοδιοι.
Οι προσωπικοι χαρακτηρισμοι να λειπουν και απο τις δυο πλευρες!!

ok George.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιούνιος 11, 2013, 06:25:45 μμ »

(κοιτα εποχη που διαλεξα να λειπω και να χασω εντυπωσιακες επανενταξεις )   -κριμα ομως  , κριμα... Απ ΄ο,τι καταλαβα οι διαλογοι θα ειναι στο εξης  με το "σεις και με το σας "  ......  φρρρρρρρρ  γκαντεμια  Γλώσσα
ΝΑΙ ΝΑΙ Μαρίνα πάνε οι καλές παλιές εποχές που πέφταμε στο πάτωμα απ΄τα γέλια. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:13:23 μμ »

Εγω herakliotis μονο σημερα υστερα απο το τελευταιο μηνυμα μου εδω, οχι χθες, σου εστειλα πμ και σου ζητησα οχι να παρακολουθησεις το θεμα, αλλα να μην πειραχτει το θεμα. Και αυτο γιατι δεν εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη στους διαχειριστες οπως εγραψα. Και αν θες, ανεβασε το προσωπικο μηνυμα για να το δουν ολοι. Γιατι οταν ο epop που ειναι διαχειριστης και που μπορει να επεμβει στα μηνυματα, θεωρει πως ειμαι τρολ και μαλιστα εμπειρο, ειναι φυσικο να μου μπαινουν ιδεες γιατι εχει συμβει στο παρελθον σε δικα μου μηνυματα να αλλαχθουν, πιθανοτατα λογω απαγορευμενων λεξεων.
Αν εσεις δεν θεωρειτε προσωπικη επιθεση το να λενε ολοι μια παραπλησια τιμη, αλλα μονο σε εμενα να επιτιθεται, δικο σας θεμα.
Αν εσεις το παρακατω δεν το θεωρειτε προσωπικη επιθεση, αποψη σας μεν, αλλα δεν εγω το θεωρω.
"εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??"
Αν εσεις θεωρειτε οτι ο χαρακτηρισμος τρολ η συκοφαντης, που ανεφερε ο rakosyllekths πριν απο λιγο, δεν ειναι προσωπικη επιθεση η προσβολη και δυσφημιση, αποψη σας.
Αλλα επειδη εγω ειμαι αντιθετης αποψης, δεν μου μενει να κανω τιποτε αλλο παρα να ακολουθησω τη νομιμη οδο για να βρω το δικιο μου.
Ως προς τα υπολοιπα συμφωνω και με εσενα herakliotis και με τον ANTONIO1967. Δεν περιμενα μια συγγνωμη απο το σαιτ, ουτε εχω τιποτα εναντιον του, αλλα απο τους 3 χρηστες που μου επιτεθηκαν με χαρακτηρισμους, αλλα αυτη δεν ηρθε ποτε.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:21:53 μμ »

Εγω herakliotis μονο σημερα υστερα απο το τελευταιο μηνυμα μου εδω, οχι χθες, σου εστειλα πμ και σου ζητησα οχι να παρακολουθησεις το θεμα, αλλα να μην πειραχτει το θεμα. Και αυτο γιατι δεν εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη στους διαχειριστες οπως εγραψα. Και αν θες, ανεβασε το προσωπικο μηνυμα για να το δουν ολοι. Γιατι οταν ο epop που ειναι διαχειριστης και που μπορει να επεμβει στα μηνυματα, θεωρει πως ειμαι τρολ και μαλιστα εμπειρο, ειναι φυσικο να μου μπαινουν ιδεες γιατι εχει συμβει στο παρελθον σε δικα μου μηνυματα να αλλαχθουν, πιθανοτατα λογω απαγορευμενων λεξεων.
Αν εσεις δεν θεωρειτε προσωπικη επιθεση το να λενε ολοι μια παραπλησια τιμη, αλλα μονο σε εμενα να επιτιθεται, δικο σας θεμα.
Αν εσεις το παρακατω δεν το θεωρειτε προσωπικη επιθεση, αποψη σας μεν, αλλα δεν εγω το θεωρω.
"εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??"
Αν εσεις θεωρειτε οτι ο χαρακτηρισμος τρολ η συκοφαντης, που ανεφερε ο rakosyllekths πριν απο λιγο, δεν ειναι προσωπικη επιθεση η προσβολη και δυσφημιση, αποψη σας.
Αλλα επειδη εγω ειμαι αντιθετης αποψης, δεν μου μενει να κανω τιποτε αλλο παρα να ακολουθησω τη νομιμη οδο για να βρω το δικιο μου.
Ως προς τα υπολοιπα συμφωνω και με εσενα herakliotis και με τον ANTONIO1967. Δεν περιμενα μια συγγνωμη απο το σαιτ, ουτε εχω τιποτα εναντιον του, αλλα απο τους 3 χρηστες που μου επιτεθηκαν με χαρακτηρισμους, αλλα αυτη δεν ηρθε ποτε.
Αγαπητέ spykat που είδες ότι συμφωνώ με τις απόψεις των υπολοίπων για το χαρακτηρισμό?
Εγώ απλά είχα απορία για το τι είναι troll το οποίο το έμαθα πριν από μερικές μέρες μέσα από το στέκι σε άλλο νήμα.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου υποδείξεις που αναφέρθηκα για εσένα με αυτό το χαρακτηρισμό?

Χριστόφορε περιμένω ακόμη απάντηση στα ανωτέρω.
Να σου ζητήσω συγνώμη χίλιες φορές, αλλά επειδή γραπτά είναι υπέδειξέ μου που σε χαρακτήρισα σε παρακαλώ μήπως δεν το έχω καταλάβει.
 
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:26:03 μμ »

Εγω herakliotis μονο σημερα υστερα απο το τελευταιο μηνυμα μου εδω, οχι χθες, σου εστειλα πμ και σου ζητησα οχι να παρακολουθησεις το θεμα, αλλα να μην πειραχτει το θεμα. Και αυτο γιατι δεν εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη στους διαχειριστες οπως εγραψα. Και αν θες, ανεβασε το προσωπικο μηνυμα για να το δουν ολοι. Γιατι οταν ο epop που ειναι διαχειριστης και που μπορει να επεμβει στα μηνυματα, θεωρει πως ειμαι τρολ και μαλιστα εμπειρο, ειναι φυσικο να μου μπαινουν ιδεες γιατι εχει συμβει στο παρελθον σε δικα μου μηνυματα να αλλαχθουν, πιθανοτατα λογω απαγορευμενων λεξεων.
Αν εσεις δεν θεωρειτε προσωπικη επιθεση το να λενε ολοι μια παραπλησια τιμη, αλλα μονο σε εμενα να επιτιθεται, δικο σας θεμα.
Αν εσεις το παρακατω δεν το θεωρειτε προσωπικη επιθεση, αποψη σας μεν, αλλα δεν εγω το θεωρω.
"εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??"
Αν εσεις θεωρειτε οτι ο χαρακτηρισμος τρολ η συκοφαντης, που ανεφερε ο rakosyllekths πριν απο λιγο, δεν ειναι προσωπικη επιθεση η προσβολη και δυσφημιση, αποψη σας.
Αλλα επειδη εγω ειμαι αντιθετης αποψης, δεν μου μενει να κανω τιποτε αλλο παρα να ακολουθησω τη νομιμη οδο για να βρω το δικιο μου.
Ως προς τα υπολοιπα συμφωνω και με εσενα herakliotis και με τον ANTONIO1967. Δεν περιμενα μια συγγνωμη απο το σαιτ, ουτε εχω τιποτα εναντιον του, αλλα απο τους 3 χρηστες που μου επιτεθηκαν με χαρακτηρισμους, αλλα αυτη δεν ηρθε ποτε.
Αγαπητέ spykat που είδες ότι συμφωνώ με τις απόψεις των υπολοίπων για το χαρακτηρισμό?
Εγώ απλά είχα απορία για το τι είναι troll το οποίο το έμαθα πριν από μερικές μέρες μέσα από το στέκι σε άλλο νήμα.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου υποδείξεις που αναφέρθηκα για εσένα με αυτό το χαρακτηρισμό?

Χριστόφορε περιμένω ακόμη απάντηση στα ανωτέρω.
 

Ξεχασα να απαντησω.
Λαθος δικο μου pepos. Με συγχωρεις, παρανοησα τα γραφομενα σου.
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:34:49 μμ »

πως μερικοι μερικοι...ξεχνανε τοσο ευκολα.....ενα περιεργο πραμα ρε παιδι μου.....................
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:36:46 μμ »

πως μερικοι μερικοι...ξεχνανε τοσο ευκολα.....ενα περιεργο πραμα ρε παιδι μου.....................

Αστο ρε Αντωνη τωρα ....δεν χρειαζεται αλλη συνεχεια το θεμα !!!
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:37:44 μμ »

πως μερικοι μερικοι...ξεχνανε τοσο ευκολα.....ενα περιεργο πραμα ρε παιδι μου.....................

Αστο ρε Αντωνη τωρα ....δεν χρειαζεται αλλη συνεχεια το θεμα !!!
Φιλί Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:38:38 μμ »

Χριστοφορε το που εχεις δικιο το ξερω καλα , εαν με εχεις καταλαβει στο ελαχιστο πιστευω να μην αμφιβαλεις για το δικαιο του χαρακτηρα μου.
Τωρα εαν ενας συντονιστης εκανε ενα λαθος τι να κανω?
Ανθρωποι ειμαστε σφαλματα κανουμε , και εσφαλμενα μπορει να μιλησουμε!!
Και εγω εχω κανει λαθη εδω μεσα και τα εχω αφησει ετσι να φαινονται.
Δεν προκειτε να σβηστουν ποτε!!
Εχω ζητηση και συγνωμη δημοσια εαν ανατρεξεις σε γραφωμενα μου!!
Αληθεια , εχεις δει πολλους να ζητανε συγνωμη για τα λαθη τους??
Προτιμανε να το βουλωνουν και οποτε περασει η μπορα σβηνουν και οτι δυσμενει εχουν γραψει!!
Ειναι θεμα εγωισμου για αυτους τους αλαθητους!!
Σε αυτο το σαιτ υπαρχει η διαφορα!! Ολα τα λαθη θελω και απαιτω να μενουν στην φορα για παντα!!
Γιαυτο λοιπον προσεχετε ολοι πως μιλατε διοτι απο τα γραφωμενα σας , απο τον τροπο που εκφραζεστε καταλαβαινουν οι αλλοι τι ειστε!!
Και προτρεπω τους παντες να προσεχουν προσεκτικα το πως μιλαει ο καθενας και να στοχαζωντε πολυ προσεχτικα τα οσα διαβασαν!!
Θα τους βοηθηση ολους να γνωρισουν καλα το τι εχουν μερικοι μερικοι στην καρδια τους!!
Αυτα απο εμενα.
 
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:48:21 μμ »

Καθολου δεν αμφιβαλλω για το δικαιο του χαρακτηρα σου herakliotis και για αυτο αλλωστε σου εστειλα και το πμ που περιεγραψα παραπανω.
Και εγω εχω κανει λαθη. Και εγω εχω ξεφυγει και εχω γραψει πραγματα που δεν ηθελα. Ολοι κανουμε λαθη. Αλλα μια συγγνωμη την λεμε. Τωρα μολις το εκανα πιο πανω στον pepos που τον παρεξηγησα.
Αλλα αλλο λαθη και αλλο χαρακτηρισμοι τετοιου ειδους και μαλιστα κατ επαναληψη.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #101 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:50:37 μμ »

Χριστοφορε το που εχεις δικιο το ξερω καλα , εαν με εχεις καταλαβει στο ελαχιστο πιστευω να μην αμφιβαλεις για το δικαιο του χαρακτηρα μου.
Τωρα εαν ενας συντονιστης εκανε ενα λαθος τι να κανω?
Ανθρωποι ειμαστε σφαλματα κανουμε , και εσφαλμενα μπορει να μιλησουμε!!
Και εγω εχω κανει λαθη εδω μεσα και τα εχω αφησει ετσι να φαινονται.
Δεν προκειτε να σβηστουν ποτε!!
Εχω ζητηση και συγνωμη δημοσια εαν ανατρεξεις σε γραφωμενα μου!!
Αληθεια , εχεις δει πολλους να ζητανε συγνωμη για τα λαθη τους??
Προτιμανε να το βουλωνουν και οποτε περασει η μπορα σβηνουν και οτι δυσμενει εχουν γραψει!!
Ειναι θεμα εγωισμου για αυτους τους αλαθητους!!
Σε αυτο το σαιτ υπαρχει η διαφορα!! Ολα τα λαθη θελω και απαιτω να μενουν στην φορα για παντα!!
Γιαυτο λοιπον προσεχετε ολοι πως μιλατε διοτι απο τα γραφωμενα σας , απο τον τροπο που εκφραζεστε καταλαβαινουν οι αλλοι τι ειστε!!
Και προτρεπω τους παντες να προσεχουν προσεκτικα το πως μιλαει ο καθενας και να στοχαζωντε πολυ προσεχτικα τα οσα διαβασαν!!
Θα τους βοηθηση ολους να γνωρισουν καλα το τι εχουν μερικοι μερικοι στην καρδια τους!!
Αυτα απο εμενα.
 

εμένα πάντως μου είχες ζητήσει δημόσια άφεση για εκείνο το χρωματιστό δυφραγκο και σε παραδέχομαι,πραγμα που δεν έχω κάνει εγώ για σένα αν και στο χρωστάω.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:55:52 μμ »

δεν εχω υποχρεωση να ζητησω συγνωμη απο κανεναν.
οταν μπαινεις μεσα σε ενα θεμα αγαπητε spykat και το ανακατευεις ποιος θα ηθελες να ειναι ο χαρακτηρισμος σου.
Δεν σ αρεσει το τρολ.Τοτε θα σε πω ανακατοσουρα. Γιατι ανακατευεις και μπριζωνεις τον Βασιλη. Προσοχη δεν ειποα οτι διαφωνω με οσα εγραψες,αλλα το καθετι εχει τον τροπο του για να ειπωθει. Εσενα ο σκοπος σου μπαινοντας σε αυτο το thread ηταν οχι για την προαγωγη της συζητησης αλλα για να γινει καβγας και σουσουρο.
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #103 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:55:58 μμ »

Εγω herakliotis μονο σημερα υστερα απο το τελευταιο μηνυμα μου εδω, οχι χθες, σου εστειλα πμ και σου ζητησα οχι να παρακολουθησεις το θεμα, αλλα να μην πειραχτει το θεμα. Και αυτο γιατι δεν εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη στους διαχειριστες οπως εγραψα. Και αν θες, ανεβασε το προσωπικο μηνυμα για να το δουν ολοι. Γιατι οταν ο epop που ειναι διαχειριστης και που μπορει να επεμβει στα μηνυματα, θεωρει πως ειμαι τρολ και μαλιστα εμπειρο, ειναι φυσικο να μου μπαινουν ιδεες γιατι εχει συμβει στο παρελθον σε δικα μου μηνυματα να αλλαχθουν, πιθανοτατα λογω απαγορευμενων λεξεων.
Αν εσεις δεν θεωρειτε προσωπικη επιθεση το να λενε ολοι μια παραπλησια τιμη, αλλα μονο σε εμενα να επιτιθεται, δικο σας θεμα.
Αν εσεις το παρακατω δεν το θεωρειτε προσωπικη επιθεση, αποψη σας μεν, αλλα δεν εγω το θεωρω.
"εαν δεν έχεις μοκο και τουμπεκι και εαν με ξαναπροσβαλεις θα σε δω κατιδιαν και θα μετρας σπασμένα δόντια.
Τοπιασες ??"
Αν εσεις θεωρειτε οτι ο χαρακτηρισμος τρολ η συκοφαντης, που ανεφερε ο rakosyllekths πριν απο λιγο, δεν ειναι προσωπικη επιθεση η προσβολη και δυσφημιση, αποψη σας.
Αλλα επειδη εγω ειμαι αντιθετης αποψης, δεν μου μενει να κανω τιποτε αλλο παρα να ακολουθησω τη νομιμη οδο για να βρω το δικιο μου.
Ως προς τα υπολοιπα συμφωνω και με εσενα herakliotis και με τον ANTONIO1967. Δεν περιμενα μια συγγνωμη απο το σαιτ, ουτε εχω τιποτα εναντιον του, αλλα απο τους 3 χρηστες που μου επιτεθηκαν με χαρακτηρισμους, αλλα αυτη δεν ηρθε ποτε.
Αγαπητέ spykat που είδες ότι συμφωνώ με τις απόψεις των υπολοίπων για το χαρακτηρισμό?
Εγώ απλά είχα απορία για το τι είναι troll το οποίο το έμαθα πριν από μερικές μέρες μέσα από το στέκι σε άλλο νήμα.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου υποδείξεις που αναφέρθηκα για εσένα με αυτό το χαρακτηρισμό?

Χριστόφορε περιμένω ακόμη απάντηση στα ανωτέρω.
Να σου ζητήσω συγνώμη χίλιες φορές, αλλά επειδή γραπτά είναι υπέδειξέ μου που σε χαρακτήρισα σε παρακαλώ μήπως δεν το έχω καταλάβει.
 

γιατί ρε Λιάκο μου, ποιός προσέβαλε το τρολ και του ζητάς και άφεση?Αυτό ξεκίνησε.Εμείς του είπαμε ευγενικά οτι αγοράζουμε στις τιμες που οριοθετη και αυτό μας έκανε προσωπικη επίθεση!Θέλει να βρεί και το δίκιο του....αστο να πάει στα ευρωπαικά δικαστηρια.....και μετά στον οδοντίατρο.......χε χε χε
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:57:42 μμ »

Βasίλη ρίξε μας το δύφραγκο να γουσταρουμε και να ηρεμησουν τα πνευματα...
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences