Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 05, 2024, 03:38:20 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Καναδέζα 1919  (Αναγνώστηκε 5643 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3539


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:08:21 μμ »

Εγώ Πωλίνα επειδή έχω και αδυναμία στις καναδέζες  (όχι γυναίκες)  Γλώσσα και επειδή είναι μια ξεχωριστή συλλογή, θα σου έλεγα να μην την στείλεις γιατί η κατάσταση της δεν είναι  ψηλή για να την φυλακίσεις!Από την άλλη αν εσυ θες να την πιστοποιήσεις και να την έχεις σε κουτί τότε να την στείλεις! Εσυ θα την βλέπεις και εσυ θα καθορίσεις πως θα την βλέπεις!
Φιλικά Χρήστος!
Καταγράφηκε

paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:16:48 μμ »

σε ευχαριστώ Χρήστο!!!έχεις δίκαιο! ο καθένας πως θέλει να έχει το νόμισμα του!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:23:27 μμ »

....και παιζουμε και πλαιστασιον  Σαρκασμός Σαρκασμός

πες μου οτι τον παιζεις και pro??  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:30:42 μμ »

 Σαρκασμός κοίτα πέρα απο τα νομίσματα που κόλλησα τώρα τελευταία το κόλλημα μου εδώ και πολλά χρόνια είναι γενικότερα με τις κονσόλες και το gaming τις έχω όλες! wii ps3 xbox psp αλλα εχω και απο τις παλιές ας πούμε το gameboy to nintendo το παλιό που μπαίνει η κασέτα απο την πάνω μεριά κτλ κτλ...αλλά pro δε παίζω γιατί δε μου αρέσει αλλά ένα Grand theft Θα το τιμήσω!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός σε έστειλα???χαχαχαχαχαχαχ 
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:38:33 μμ »

Σαρκασμός κοίτα πέρα απο τα νομίσματα που κόλλησα τώρα τελευταία το κόλλημα μου εδώ και πολλά χρόνια είναι γενικότερα με τις κονσόλες και το gaming τις έχω όλες! wii ps3 xbox psp αλλα εχω και απο τις παλιές ας πούμε το gameboy to nintendo το παλιό που μπαίνει η κασέτα απο την πάνω μεριά κτλ κτλ...αλλά pro δε παίζω γιατί δε μου αρέσει αλλά ένα Grand theft Θα το τιμήσω!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός σε έστειλα???χαχαχαχαχαχαχ 

κανονικα θα ελεγα!!τοσο gamer?? καλη φαση..εγω ποτε δεν μπορεσα να ασχοληθω με ενα παιχνιδι για καιρο Αναποφασιστικότητα.τα βαριομουν ευκολα...οποτε σκεφτηκα οτι η μοναδικη χρηση που μου προσφερει ενα ps ας πουμε,ειναι να βλεπω dvd και καμιααααα φορα να παιζω και κανα παιχνιδακι.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Σεπτέμβριος 04, 2013, 11:44:08 μμ »

Σαρκασμός κοίτα πέρα απο τα νομίσματα που κόλλησα τώρα τελευταία το κόλλημα μου εδώ και πολλά χρόνια είναι γενικότερα με τις κονσόλες και το gaming τις έχω όλες! wii ps3 xbox psp αλλα εχω και απο τις παλιές ας πούμε το gameboy to nintendo το παλιό που μπαίνει η κασέτα απο την πάνω μεριά κτλ κτλ...αλλά pro δε παίζω γιατί δε μου αρέσει αλλά ένα Grand theft Θα το τιμήσω!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός σε έστειλα???χαχαχαχαχαχαχ 

κανονικα θα ελεγα!!τοσο gamer?? καλη φαση..εγω ποτε δεν μπορεσα να ασχοληθω με ενα παιχνιδι για καιρο Αναποφασιστικότητα.τα βαριομουν ευκολα...οποτε σκεφτηκα οτι η μοναδικη χρηση που μου προσφερει ενα ps ας πουμε,ειναι να βλεπω dvd και καμιααααα φορα να παιζω και κανα παιχνιδακι.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

το καλό ειναι οτι αρέσει και στον άντρα μου και έτσι δε έχουμε γκρίνιες να πω την αλήθεια μου πριν γίνω μαμά έπαιζα πολύ όλη μου την κούραση και τις όποιες έγνοιες είχα τις έχανα όταν καθόμουν να παίξω από όταν όμως έγινα μανούλα ο χρόνος περιορίστηκε πάρα πολύ αλλά παρ όλα αυτά ένα καλό παιχνιδάκι δε θα το χάσω θα βρω χρόνο να παίξω λιγάκι!!!!!!  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 12:11:43 πμ »

TO παλιο που εμπαινε η κασετα απο πανω ηταν το game gear,,,εγχρωμο...και γ@@ω τα κοληματα..
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Σεπτέμβριος 05, 2013, 12:14:17 πμ »

TO παλιο που εμπαινε η κασετα απο πανω ηταν το game gear,,,εγχρωμο...και γ@@ω τα κοληματα..

χαχαχαχαχαχαχαχ ομηρικά ξενύχτια!!!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences